
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
>System of a Down> Czy ktoś widział w polsce takiego t-shirta?
Znalazlem na głownej stronie zespołu linka do tego sklepiku i tam oto wpadła mi w oko ta zajebista koszulka. Widział ktoś moze cos takiego w Polsce, albo w jakims sklepie i-netowym na terenie naszego kraju?
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
^up^

Chupacabra [ Senator ]
nie, ale chcialbym taka:]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Hmm, jesli nikt nie widzial czegos takiego w Polsce, to moze pomogllibyscie mi znalesc ten motyw ktory jest na koszulce? Mozna by wtedy pojsc do sklepu i zamowic takiego t-shirta :)
.:VeGo:. [ Dragon ]
U nas w Poznaniu sa takie chyba na Bema (czyt. targowisko)
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Vego------->Jak bys tamtędy kiedys przechodzil to sprawdz jak bys mogl, bo ja jestem spod Warszawy i nie wybieram sie do Poznania w najblizszym czasie. Może bysmy sie jakos umowili na i bys mi ją wyslal, albo cos.
Pichtowy [ Konsul ]
nawet za granica takiej nie widzialem
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
^UP^
prosze, moze chociaz ktos znajdzie chociaz ten motyw na koszulce w jakims jpgu :)
.:VeGo:. [ Dragon ]
jak będe to zobacze !!
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
UPne sobie wątek, może ktoś jednak pomoże :)