GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

>System of a Down> Czy ktoś widział w polsce takiego t-shirta?

27.01.2005
20:49
smile
[1]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

>System of a Down> Czy ktoś widział w polsce takiego t-shirta?

Znalazlem na głownej stronie zespołu linka do tego sklepiku i tam oto wpadła mi w oko ta zajebista koszulka. Widział ktoś moze cos takiego w Polsce, albo w jakims sklepie i-netowym na terenie naszego kraju?

27.01.2005
21:42
[2]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

^up^

27.01.2005
22:01
smile
[3]

Chupacabra [ Senator ]

nie, ale chcialbym taka:]

28.01.2005
14:39
smile
[4]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Hmm, jesli nikt nie widzial czegos takiego w Polsce, to moze pomogllibyscie mi znalesc ten motyw ktory jest na koszulce? Mozna by wtedy pojsc do sklepu i zamowic takiego t-shirta :)

28.01.2005
14:58
[5]

.:VeGo:. [ Dragon ]

U nas w Poznaniu sa takie chyba na Bema (czyt. targowisko)

28.01.2005
15:07
[6]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Vego------->Jak bys tamtędy kiedys przechodzil to sprawdz jak bys mogl, bo ja jestem spod Warszawy i nie wybieram sie do Poznania w najblizszym czasie. Może bysmy sie jakos umowili na i bys mi ją wyslal, albo cos.

28.01.2005
15:30
[7]

Pichtowy [ Konsul ]

nawet za granica takiej nie widzialem

28.01.2005
23:34
[8]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

^UP^
prosze, moze chociaz ktos znajdzie chociaz ten motyw na koszulce w jakims jpgu :)

29.01.2005
00:20
[9]

.:VeGo:. [ Dragon ]

jak będe to zobacze !!

03.02.2005
14:16
[10]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

UPne sobie wątek, może ktoś jednak pomoże :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.