GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowa rejestracja na forum, wszystkie stare „bany” skasowane.

26.01.2005
18:33
smile
[1]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Nowa rejestracja na forum, wszystkie stare „bany” skasowane.

Dzisiaj wprowadziliśmy emailowe potwierdzenie rejestracji na forum.
Bez aktywacji konta można napisać tylko 2 posty.
Konto aktywuje się klikając na linku w emailu który dostaje się po rejestracji.
Wszyscy starzy czytelnicy forum, zarejestrowani przed dniem dzisiejszym nie muszą aktywować konta.

Jeżeli jest jakiś problem można pisać o nim w tym wątku.

Znieśliśmy wszystkie bany i blokady zarówno na ksywki jak i na IP. Skorzystajcie z tego dobrze. Następna amnestia za dwa lata :)

26.01.2005
18:34
[2]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Wszystkie? Oh shit...

26.01.2005
18:35
smile
[3]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Dzieki za info, tak na wszelki wypadek zarezerwuje swoja (bez [Gry-OnLine] :))

26.01.2005
18:36
[4]

MAROLL [ Legend ]

OO! Brawo Soul i cala ekipa GOLa wreszcie to wprowadziliscie skonacza sie glupie posty zakladane przez juniorów, i innych UFO:) BTW dobrze ze sie zarejestrowałem przed:P

26.01.2005
18:37
smile
[5]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Naprawdę miło wrócić na stare śmieci.

26.01.2005
18:37
smile
[6]

Luzer [ Music Addict ]

Czad!!!

26.01.2005
18:37
[7]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Widze, ze niektorzy skorzystali juz z tej okazji :) Gooz jest, banita chyba tez :)

26.01.2005
18:38
smile
[8]

juuusta [ malinka ]

test :)

26.01.2005
18:38
smile
[9]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Stranger --> Po prostu nie ma jak stare imię... :P

26.01.2005
18:39
smile
[10]

hilander [ ]

o ho no to się będzie działo :)

witam wszystkie stare-nowe "twarze"

26.01.2005
18:40
smile
[11]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Oby tylko hermin nie powrocil :P

26.01.2005
18:41
[12]

hilander [ ]

moze "miszczunio" będzie głupio i wesoło zarazem

26.01.2005
18:42
smile
[13]

Plantator [ spamer ]

świetnie, z tą amnestią to dobry pomysł

26.01.2005
18:42
[14]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Btw, ile czeka sie na mailowe potwierdzenie?

26.01.2005
18:42
[15]

bumcykcyk [ Centurion ]

se se se :D

26.01.2005
18:43
[16]

TheAnswer [ Quetzal ]

No zobaczymy starych znajomych którzy podpadli Adminowi

26.01.2005
18:44
[17]

SULIK [ olewam zasady ]

Taaaaa... bumcykcyk powrocil :D :D

26.01.2005
18:44
smile
[18]

lesho [ Pretorianin ]

heh, od czasu bana napisałem juz więcej postów na nowym nicku ;)

26.01.2005
18:49
smile
[19]

piokos [ ]

hurra! mogę pisać!

a nie, przecież nie miałem bana

nareszcie wyszystkie męty wrócą siać zamęt i zniszczenie

26.01.2005
18:50
smile
[20]

Goozys[DEA] [ Virus ]

piokos --> Dzięki za ten wspaniały epitet... a myślałem, że mnie lubisz :P

26.01.2005
18:53
[21]

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]

yeach!!! nareszcie nick odblokowany! uwielbiam Cie Adminie :D

26.01.2005
18:55
smile
[22]

piokos [ ]

Goozys[DEA] => no przecież pisałeś cały czas na GOLu, a miałem na myśli tych co dostali po bananie a IP za rozrzucanie guana na forum.

26.01.2005
18:57
[23]

fatkos [ Konsul ]

moze jakis watek specjalny -- niech kazdy zbanowany pochwali sie kiedy i za co dostal bana:P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 18:55:38]

26.01.2005
18:59
[24]

nie podales [ Pretorianin ]

eeeee

26.01.2005
18:59
[25]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

IMHO nie ma sie czym chwalic :P

26.01.2005
19:00
smile
[26]

nie podales [ Pretorianin ]

Ale fajnie moge nareszcie pisac
fatkos-->ja chyba dostalem bana za to ze zaczalem jakiegos juniora przezywac "palantem"
itp.

26.01.2005
19:01
smile
[27]

Sir klesk [ Sazillon ]

Jeee! Odbanowali mnie!

26.01.2005
19:03
[28]

nie podales [ Pretorianin ]

Ale i tak powróce do swojej aktualnej ksywki bo kto by chcial miec taki nick jak ja;)

26.01.2005
19:07
smile
[29]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Kto podszywa sie pod najwiekszego GOL-owego spamera :)?

26.01.2005
19:09
[30]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

To pozostaje jedynie poczekac na Kolosa :) Ale sie za nim stęskniłem, wnosił tyle ożywienia, tyle radosci do forumowego światka :D

26.01.2005
19:09
[31]

Garbizaur [ CLS ]

Hehe fajna rzecz. :)

26.01.2005
19:11
[32]

Stranger [ Gladiator ]

Maly tescik... 1...2...3 :) Noo fajowo :) Za niedlugo zmieniam ksywke :)

26.01.2005
19:12
smile
[33]

piokos [ ]

Stranger => co Ty? Mentor jesteś?

26.01.2005
19:12
smile
[34]

nie podales [ Pretorianin ]

Fajnie to wygląda Stranger[Junior]

26.01.2005
19:13
[35]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Hehe :) Czekam tylko na stopien i przerzucam sie na jedyna sluszna ksywke :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 19:11:19]

26.01.2005
19:14
[36]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Stranger - już nie jesteś prefekt??

26.01.2005
19:14
smile
[37]

nie podales [ Pretorianin ]

To można tak?

26.01.2005
19:16
[38]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nie podales --> Gladiator dla wspolpracownika, nic wiecej nie chce :)

26.01.2005
19:17
smile
[39]

piokos [ ]

Stranger => staczasz się chłopie. Jak widzisz od Prefekta do Juniora krótka droga

26.01.2005
19:18
smile
[40]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

zawsze moge byc jeszcze spamerem :P

26.01.2005
19:19
smile
[41]

piokos [ ]

a najlepiej zbanuj sam siebie

26.01.2005
19:21
smile
[42]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Ja chcę KOLOSa!

26.01.2005
19:21
smile
[43]

hermin [ KoRn - Maniak ]

Stranger nikt sie nie podszywa to ja ,a i jestem po raz pierwszy i ostatni na forum.

26.01.2005
19:22
smile
[44]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

tak tak, a ja jestem Matka Teresa :P

26.01.2005
19:22
[45]

Fett [ Avatar ]

kapucyn revange :P

26.01.2005
19:23
[46]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

Heh spoko... Tylko teraz będzie więcej spamu...

Soul- kiedy zmienisz stopnie ?!

26.01.2005
19:23
smile
[47]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

Zajebiscie, stary GOL odzywa.

26.01.2005
19:23
[48]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

Mały edit - sorry nie zauwazyłem...Sorry Soul !

26.01.2005
19:23
smile
[49]

trustno1 [ Born Again ]

No to fajnie :)

26.01.2005
19:25
smile
[50]

Choojo [ Junior ]

Yeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh. Dziękuje za odbanowanie:D

26.01.2005
19:30
[51]

iNfiNity! [ Senator ]

Do Soulcatchera.

Czy jest możliwość aby przenieść moją obecną liczbę postów na nowe konto (właśnie założyłem), a obecne konto skasować?

Pozdrawiam
Ł.

26.01.2005
19:31
smile
[52]

EspenLund [ Live For Speed ]

a ja nawet starego loginu nie pamietam :P:P:P

26.01.2005
19:33
smile
[53]

_Jotun_ [ spamer ]

Ja niestety też.

26.01.2005
19:39
[54]

erton Fink [ Junior ]

Milo z waszej strony :)

26.01.2005
19:42
smile
[55]

bartek [ ]

Goozys[DEA], whoa! :)))

Soulcatcher, odwołuję wszystko co kiedykolwiek powiedziałem :)

26.01.2005
19:46
smile
[56]

_Jotun_ [ spamer ]

bartek, to sie teraz przyznaj żeś WindowsXP

26.01.2005
19:47
[57]

stanson [ 3 ]

test

26.01.2005
19:47
smile
[58]

Goozys[DEA] [ Virus ]

bartek --> A cóż to za okrzyk? :]

26.01.2005
19:48
smile
[59]

stanson_ [ sta-N-son ]

słabo :-)

szok :-P

26.01.2005
19:49
smile
[60]

Zacker [ Stanley ]

Dziękuje :) No dawno mnie tu nie było :) A wiec Come Back ! :D

Pozdrawiam wszystkich :)

26.01.2005
19:52
[61]

bartek [ ]

_Jotun_, przynaje się, z małą uwagą - pisałem głównie pod inną ksywką, Windows należał do kumpla, który zrobił na nim ~400 postów. Pewnie będzie pisał nadal :) BTW skąd wiesz? Zostawiłem na nim kilka śladów... ;P

26.01.2005
19:57
[62]

stanson [ 3 ]

czy to spóźniony prezent "gwiazdkowy" ?? :-))

Jam jest spamer :-P

26.01.2005
19:57
smile
[63]

LordAdius [ spamer ]

przydalaby sie jeszcze mozliwosc przerzucenia postow z jednego uzytkownika na drugiego:P

26.01.2005
19:58
smile
[64]

_Jotun_ [ spamer ]

bartek, pamietasz jak w "Tozsamosci GOLasow" zadales pytanie (pod nickiem bohun222) o twoje alter-ego? :P Ok, zgadlem wtedy, ze twoje alter-ego to Bartek :P Pozniej jako WindowsXP w jednym z wątkow podales maila bohun222@... no i reszta jest oczywista :)

26.01.2005
20:01
[65]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

A mi to tam wszystko jedno. :P

26.01.2005
20:01
[66]

stanson_ [ sta-N-son ]

Soul, skoro odblokowaliście kxywki stare to może też co poniektórym, który zmądrzeli odblokujecie również stopień? [spamera] dostałem w tym samym momencie co bana... :-P

26.01.2005
20:02
smile
[67]

_Jotun_ [ spamer ]

geez stanson, stary chlop jestes a jeszcze bawi cie szpan postami w sygnaturce?

26.01.2005
20:04
smile
[68]

stanson_ [ sta-N-son ]

_Jotun_ --> podnieciłem się po prostu :-]

26.01.2005
20:08
smile
[69]

bone_man [ Powered by ATI ]

Milo zobaczyc stare xywki znowu na chodzie.

26.01.2005
20:09
smile
[70]

amarok [ Generaďż˝ ]

oby się zaraz nie okazało, że ten wątek pójdzie do kasacji, a wraz z nim 90% kont userów, którzy się w nim wypowiedzieli...

26.01.2005
20:09
[71]

Arxel [ SperMan ]

eeee.... z tego co sie doczytalem to jak zem sie juz dawniej zarejestrowal to nie musze nic aktywowac i nic mi nie przyjdzie na poczte? czy zle zrozumialem?

26.01.2005
20:11
[72]

felomon [ KaeM apel ]

Chciałbym powiedzieć, że dziekuję...

26.01.2005
20:15
smile
[73]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

he he, fajna sprawa, może dało by się jeszcze "przelać" liczbę punktów na nowe konto (założone po banie). Trochę mnie wkurza że na tym koncie mam dużo więcej punktów niż na aktualnie używanym, no ale trudno. Generalnie zostaję przy nowym nicku bo mam "natrzaskane" ponad 4000 postów i mogę się tym podniecać :)

26.01.2005
20:16
smile
[74]

Luzer [ Music Addict ]

eChester80 -> gadasz jak zawodowy statsiarz

26.01.2005
20:18
[75]

jmail [ Pretorianin ]

ja mam pytanie. dlaczego o krakach nie wolno gadać a o p2p tak???? przecież raking i antykraking to bardzo cienka granica jest. a ja jestem twórcą programów i zabezpieczam innych programy. żeby zabezpieczyć to trzeba wiedzieć co zabezpieczyć. przecież inaczej to posypałoby się wszystko. z góry dzięki za odpowiedź

26.01.2005
20:19
smile
[76]

stanson_ [ sta-N-son ]

CHESTER80 --> widzę, że mamy co najmniej bardzo podobnie >:-]

26.01.2005
20:20
smile
[77]

Septi [ Starszy Generał ]

Super

26.01.2005
20:20
smile
[78]

Septi [ Starszy Generał ]

Yup,znowu mam generała.

Pozdrawiam.

26.01.2005
20:20
smile
[79]

Q-felek [ Legionista ]

Oj, Chester to mnie chyba dobrze zapamiętal w swoim czasie, kilka innych osób zresztą też :) Za pewne wątki.

26.01.2005
20:21
smile
[80]

stanson_ [ sta-N-son ]

a ja czekam na użytkownika Banita_BB :-))

26.01.2005
20:27
[81]

_Jotun_ [ spamer ]

jest już BAN!TA, to ta sama osoba

Q-felek, haha, dobry byłeś :))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 20:25:57]

26.01.2005
20:30
smile
[82]

eJay [ Gladiator ]

Niezły pomysł, mam nadzieje, ze wszyscy "zbananowani" przemysleli swoje zachowanie i bedą juz kulturalnie uczestniczyc w dyskusjach:)

26.01.2005
20:34
[83]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

banita_bb zalogowal sie tuz po tym jak Soul oglosil skasowanie banow

26.01.2005
20:35
[84]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Zaraz znowu się posypią bany i wróci do normy.

26.01.2005
20:37
smile
[85]

Ficket [ BMX ]

Heh, też już jestem. :]

26.01.2005
20:38
smile
[86]

Coy2K [ Veteran ]

oj...forum czeka teraz cięzki okres :) trza by zwiekszyc ilosc Mordek :)))

26.01.2005
20:39
[87]

J0lo [ Legendarny Culé ]

hmmm dziwne - to mój trzeci post dziś....

26.01.2005
20:40
smile
[88]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

Q-felek --> he he, namieszałeś swego czasu dosyć mocno na forum. Myślę że teraz możesz zdradzić kim naprawdę jesteś, bo napewno należysz do stałych forumowiczów i masz pewnie stopień conajmniej generała, jeśli nie legenda. Uchyl rąbka tajemnicy i zmień do diabła ten kretyński podpis :)

26.01.2005
20:43
[89]

Q-felek [ Legionista ]

Chester --> he, he ale zgranie w czasie, wlaśnie coś ci wysłałem na gg:) No ciekawe, kim ja jestem? Myślałem, że reprezentuje tylko i wyłącznie siebie ale skoro tak twierdzisz:) think man, think...:)

26.01.2005
20:45
[90]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Coy2K ---> jeszcze się bawisz z tym Q-felkiem? :)

26.01.2005
20:47
smile
[91]

volvo [ Junior ]

Stranger --> Jesteś teraz juniorem tak jak ja :)

26.01.2005
20:48
smile
[92]

volvo95 [ Legend ]

W sumie tamten post miałbyć na innym koncie :)

26.01.2005
20:48
smile
[93]

Coy2K [ Veteran ]

Meph nie, ale wspomnienia sie ma :)))

26.01.2005
21:00
[94]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Coy2K ---> W sumie to była pierwsza prawdziwa prowokacja, jaką wówczas widziałem na forum, kiedy jeszcze byłem nowy. Takich rzeczy się nie zapomina.

26.01.2005
21:02
smile
[95]

Luzer [ Music Addict ]

Q-felek to to o czym myśle?:P
Niezłe to było;)

26.01.2005
21:47
smile
[96]

MICPO [ Centurion ]

Master of Orion - powrócił.......

26.01.2005
21:48
smile
[97]

Q-felek [ Legionista ]

Luzer --> Tak jest ale teraz już tak nie bedzie...chyba ;p

26.01.2005
21:58
[98]

legrooch [ Legend ]

Witam starych :)

Kuźwa, jaki ja miałem login :/

26.01.2005
21:59
[99]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

teraz już tak nie bedzie...chyba
No pewnie, że nie będzie. I tak już wszyscy wiedzą kto to jest Q-felek. :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 21:58:20]

26.01.2005
22:00
[100]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Soulcatcher - co musze zrobic zebys mi podwyzszyl ranking ? :]

26.01.2005
22:01
smile
[101]

Luzer [ Music Addict ]

Brzmi jak niemoralna propozycja

26.01.2005
22:02
[102]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Luzer -- tylko bez takich mi tu :D pytam sie powaznie bo juz nawet watku zalorzyc nie moge ;]

26.01.2005
22:02
[103]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Ranking działa w następujący sposób:
+1 punkt za każdy miesiąc od chwili zarejestrowania na forum
-1 punkt za każdy usunięty post który złamał poniższe Zasady Korzystania z Forum Dyskusyjnego

26.01.2005
22:03
[104]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Stranger [Gry-OnLine] -- ok to za 21 miesiecy bede mial czyste konto , NICE ! :D

26.01.2005
22:04
smile
[105]

! Mały Byczek Ortograficzny ! [ Chor��y ]

Myszoor ==>
zalorzyc - zalozyc

26.01.2005
22:04
[106]

Luzer [ Music Addict ]

No widzisz, niecałe 2 lata i jestes na plusie! hmmm jakoś nie brzmi to najlepiej:P

26.01.2005
22:05
[107]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

! Mały Byczek Ortograficzny ! - weze idz na polke z ksiazkami :D

26.01.2005
22:06
[108]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Luzer -- hmm dziwne zdeczka, przeciez kazdy chyba wie ze jestem najwiekszym piratem tego forum no ale chyba nalezy mi sie za to jakis dostojny tytul i szucenek jako taki nie ? :D a sam nawet nie wiem za co az mam -21 ranking :|

26.01.2005
22:06
smile
[109]

Q-felek [ Legionista ]

Mephistopheles ----> ?

26.01.2005
22:07
[110]

Luzer [ Music Addict ]

Myszoor-> chyba za jakieś screeny z tego co pamietam

26.01.2005
22:09
[111]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Luzer -- to az tyle ? rozumime 1 pkt ale az 21 ? :| ja jedynie wkleilem ok 12 pod rzad fotek z nfs u2 , dostalem upomenienie i juz tyle nie wklejalem

26.01.2005
22:09
smile
[112]

legrooch [ Legend ]

W "Jak wyglądacie"? :>

26.01.2005
22:09
[113]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

Zdjęcie bana raz na dwa lata...wiedziałem, że warto poczekać :)

26.01.2005
22:10
[114]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

legrooch - hehe no na bank :D w watku o NFS U2 jak wyszedl :)

26.01.2005
22:11
[115]

legrooch [ Legend ]

Witam kolegę Hynixa D43 :)

26.01.2005
22:12
smile
[116]

Luzer [ Music Addict ]

No ja tylko pamiętam ze nagle znikneło od groma fotek z wątku o nfs:u
Ale nie pamietam czy to było az 21(wtedy byloby wiecej), widocznie polecialo jeszcze cos
<pocieszanie mode on>
haha a ja mam +7:P
<pocieszanie mode off>

26.01.2005
22:12
smile
[117]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

o_O to Hamil powraca:D

26.01.2005
22:14
[118]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Coy2K ---> Teraz się nie wymigasz. Zostałes wydany przez Bregana już dawno temu. :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2420452

hannibal2 ---> Technicznie rzecz biorąc, to on był tu cały czas.

26.01.2005
22:15
[119]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

Wolał bym być kolegą Samsung TCCD, ale te ceny... :)

BTW. Pierwszy raz mam tyle nie zbanowanych kont na raz, nie moge się zdecydować czego użyć o_O... Może nsrex? :)
(choć to okazyjnie zdobyty nick)

26.01.2005
22:17
[120]

Luzer [ Music Addict ]

Sporo "hamsterów" pamietam
Dibhala był ostatni tak? Czy było jeszcze coś?:P

26.01.2005
22:18
smile
[121]

legrooch [ Legend ]

Mephistopheles ==> "Technicznie" rzecz biorąc tak :) Nawet dokładnie "technicznie" :)

Stare dupy się zobaczy :) Ale złapałem humor :)

26.01.2005
22:21
[122]

doniczka [ thomson ]

Jezu, Soul dzieki. Przywracasz mi wiare w człowieka:) Jescze raz wielkie dzięki. Pozdro!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. 3 miesiące bez aktywnego uczestnictwa na forum.

26.01.2005
22:22
smile
[123]

Coy2K [ Veteran ]

Meph...you will never find out :))))

26.01.2005
22:23
[124]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

TO BYL BLAD ! :D Juz sie pojawiaja prowookacyjne watki np ten : "jesteście do dupy " pana Danielson [ Legionista ]

26.01.2005
22:24
[125]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Coy2K ---> But the truth is out there... :)

26.01.2005
22:25
[126]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Danielson -- ale mi slodzisz , uhuh ile sie placi za takie uslugi ? :D a tak serio to lepiej znajdz sobie laske bo widze ze masz komplexy mniejszosci ;]

26.01.2005
22:26
smile
[127]

Coy2K [ Veteran ]

Meph you can't handle the truth :))))

26.01.2005
22:26
smile
[128]

w o y t e k [ Gavroche ]

Rany julek... znów rozpełzną się po wątkach wszelkie elementa... banici, gwałciciele, hodowcy kanarków, słuchacze Radia Maryja etc... a było tak spokojnie...

26.01.2005
22:27
smile
[129]

piokos [ ]

Danielson pierwszy idiota do odstrzału po amnestii

26.01.2005
22:31
smile
[130]

Avarang [ Pretorianin ]

Woohoo ! Wkońcu zdjęty ban. Tylko po co mi to :)

26.01.2005
22:43
[131]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Coy2K ---> You're underestimating me.

26.01.2005
22:47
smile
[132]

Coy2K [ Veteran ]

Meph ok, go look for the truth...but it's cold out there :P

26.01.2005
22:48
smile
[133]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Do not underestimate the power of Mephistopheles :P

26.01.2005
22:49
smile
[134]

Coy2K [ Veteran ]

hope that Mephistopheles has some warm undies ;-)))

26.01.2005
22:51
[135]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Coy2K ---> No, I'm in pijamas right now. :P But I don't mind cold weather anyway.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 22:50:07]

26.01.2005
22:52
smile
[136]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

Mephistopheles - Chlip...tak, H_H cały czas tu był...w sercach setek ludzi... ;)
Jak już wspomniano, bardzo "technicznie" tu byłem :)

Luzer - Tak, była seria róznych Hamilów a wczesniej Rychów Zbychów i Krzychów, oczywiście ostatni był Dibhala (wreszcie jakiś orginalny nick )...
Ech, żebym tak mógł sobie wszystkie posty "przepisać" na jeden nick to...było by ich dużo :)

Kończe pisać o sobie w tym wątku, bo szybko się skończy zabawa i znów trzeba będzie czekać dwa lata O_o

26.01.2005
22:53
[137]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

We have the power, we're wearing magical red panties :P

A swoja droga ciekawe komu z nowo przybylych ponownie uda sie zaliczyc bana :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 22:53:05]

26.01.2005
22:54
[138]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Stranger ---> You're strange. :P

26.01.2005
22:58
smile
[139]

Coy2K [ Veteran ]

you're both deviants :P

26.01.2005
23:00
smile
[140]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

No... świetnie - nie znam tu prawie nikogo ;) Jak wyście dostawali bany, ja jeszcze nie śniłem o tym forum :] Witam Wszystkich!
Fajnie, że zdjeliscie bany... ale ja i tak żadnego nie miałem :)

26.01.2005
23:01
[141]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

And you're not better neither.

26.01.2005
23:02
[142]

Coy2K [ Veteran ]

heheh Meph don't even start :)

26.01.2005
23:03
[143]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Aha i jeszcze mam pytanie!
Czy mogę zmienić swój nick? Bo mnie przy jego wprowadzaniu troche... poniosło ;)
Zmieniłbym go na FlaQ - jest już gość zarejestrowany z tym nick'iem, a tym gościem jestem ja! :)
Więc przenieślibyście tylko wszystkie dane, ilość postów itd... :]

26.01.2005
23:05
[144]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

OK, so I'll end it.

THE END :P

26.01.2005
23:06
smile
[145]

Coy2K [ Veteran ]

:) yupp THE END indeed :)

26.01.2005
23:08
smile
[146]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

uuuuu :)

Normalnie kłaniam się nisko starym-nowym userom :)

Hamil_Hamster ---> Good to have U back :) Zawsze lubiłem twoje posty :)
Goozys[DEA] ----> Jak zaczynałem pisać na tym forum to twoja ksywa najbardziej mi zapadła w pamięci :) Ciesze sie że znów ją widze :)

Czekam jeszcze na Bregan aka Czapajew'a, [GP]Loonatyka i cholera wie kogo jeszcze sobie przypomne :)

normalnie aż mi sie raźniej zrobiło :)

WELCOME BACK ALL! :>

n'Joy™ your stay! :>

26.01.2005
23:11
smile
[147]

Lucky Luck [ Moderator ]

Heh. Będzie torchę więcej roboty przez te pierwsze pare dni :-)

26.01.2005
23:13
smile
[148]

Nietypowy Dres [ Chor��y ]

Tralalalala.

bumcykcyk - Witam jegomościa!

26.01.2005
23:13
smile
[149]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

KaM1kAzE® --> Loonatykowi dalem juz znac :P

26.01.2005
23:15
smile
[150]

Coy2K [ Veteran ]

hehehe nawet LL sie obudził ze snu :)
Kamyk taa... eszcze czekamy na Lutego Tura, Tygrysią Maskę i całą śmietankę tego forum :P

26.01.2005
23:25
[151]

Dabster [ Byle do przodu... ]

Moze wreszcie zacznie dziac sie cos ciekawego :D

26.01.2005
23:34
smile
[152]

Silver Fox [ spamer ]

Może zmniejszy to liczbę downów, ale nie do końca. Zwykle taki Junior napisze jeden głupi wątek i znika.

26.01.2005
23:36
smile
[153]

ronn [ moralizator ]

Silver Fox -> Ticz mi mastah!!

26.01.2005
23:56
smile
[154]

techi [ Legend ]

Moge pisac?? Moge Pisać?? MOGE PISAC!!!!! JUPI:))!!!!!! :* dla soula:P

27.01.2005
00:01
[155]

ZTX [ Chor��y ]

elo chlopaki soulk widze ze z banem sie nie pospieszyles od sierpnia do teraz
wow :D

27.01.2005
00:04
smile
[156]

Goozys[DEA] [ Virus ]

KaM1kAzE® --> Ja też się cieszę.

27.01.2005
00:05
smile
[157]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Witaj Prącisławie, zupelnie zapomnialem o Tobie :)

27.01.2005
00:07
smile
[158]

Invincible man of courage [ Legionista ]

fajnie ze zdjeliscie bany :)

27.01.2005
00:32
smile
[159]

WolverineX [ Senator ]

WoW invincible wrocil :) a myslalem ze post z krakiem byl twoim ostatnim :)

good to see you again :)

27.01.2005
01:02
[160]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Szczęście w nieszczęściu...

27.01.2005
01:06
smile
[161]

Big Money [ Senator ]

Yeeaaahhh :D

27.01.2005
01:25
smile
[162]

guzol [ LEXUS ]

Nie tylko Yeahhh, lecz nawet yyyupiii ieeei :)

27.01.2005
02:14
smile
[163]

gofer [ ]

Wolve - > pewnie będziesz pisać na nowym nicku...bliżej do legendy, nie? :/

27.01.2005
02:15
smile
[164]

Luzer [ Music Addict ]

gofer co Ty taki uprzedzony?
Zobacz jaki jestem anty statsiarz- trzeba wierzyć w ludzi:P

27.01.2005
16:47
smile
[165]

Garbizaur [ CLS ]

Fajnie jest popatrzeć na nowe wypowiedzi starych forumowiczów. Ciekawe tylko jak długo tu będą pisać do nastepnego zbanowania... :)

27.01.2005
16:47
smile
[166]

Loonatyk [ ]

Dzięki.

27.01.2005
16:53
smile
[167]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Loonatyk ---> a gdzie podziało sie twoje koronne [GP] ????

27.01.2005
17:00
smile
[168]

Loonatyk [ ]

Bo prawdziwa oryginałka to wlasnie ta ksywka i nie mam juz zamiaru sie z nia rozstawac. A [GP] sie przebranzowywuje :)

27.01.2005
17:03
smile
[169]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ee tam :)

Ja wolałem z [GP] :)

Jakoś bardziej zapada w pamięć :D

27.01.2005
17:04
smile
[170]

Regis [ ]

Wszystkie bany anulowane? Czy aby ktos nie otworzyl w ten sposob puszki pandory?

27.01.2005
17:06
smile
[171]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

*powtarza do siebie* Wszystko jest pod kontrola!

27.01.2005
17:07
smile
[172]

_Jotun_ [ spamer ]

Regis -> Nie, 90% userow z banami siedziało pod innymi ksywkami :P Trudno kogokolwiek, kto zagrzał tu miejsce, wykopać stąd na zawsze.

27.01.2005
17:22
[173]

Chacal [ ? ]

własnie się niedawno zastanawiałem gdzie się Big Money podział. To teraz już wiem :)

27.01.2005
18:08
[174]

Dessloch [ Senator ]

to teraz nie moge pisac wiecej niz dwa posty? :p a gdzie mi ta rejestracje wyslecie? :p

27.01.2005
18:08
[175]

Dessloch [ Senator ]

drugi post, zeby sprawdzic.. bedzie i trzeci :P

27.01.2005
18:09
[176]

Dessloch [ Senator ]

raz dwa raz dwa.. chyba nie dotyczy mnie tylko pewnie nowych :P
pierwsze pare postow mnie zmylilo :>

27.01.2005
18:10
[177]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Dessloch ---> to nie chodzi o to zeby pisać, chodzi o to aby potrafić czytać ze zrozumieniem.

27.01.2005
20:08
[178]

Requiem [ has aides ]

Ja tylko przetestuje mozliwosc pisania :)

27.01.2005
20:36
[179]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Miales bana?

27.01.2005
20:48
smile
[180]

Weakando [ Senator ]

Fajnie widzieć stare ksywki :)

27.01.2005
20:51
[181]

hola' [ koniczynka ]

no ja sie ciesze jak cholera!
pozdrawiam

27.01.2005
20:51
[182]

Taunis [ Konsul ]

AvE!

dawno mnie tu nie było :)

27.01.2005
20:51
[183]

Jamkonorek [ Pretorianin ]

Pytanko jeśli nie miałem bana to jak założe nowe konto to moderatorzy bedą mogli mi przenieść wszystkie napisane posty do nowej xsywy

27.01.2005
20:53
[184]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Nie

27.01.2005
21:17
[185]

Forteskiu Sir Daniel [ Junior ]

no to szkoda Stranger [Gry-Online]

29.01.2005
14:24
smile
[186]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

<<<---Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję :D

29.01.2005
14:34
[187]

iKzIvaeEr [ l33t ]

Taunis -> grałeś kiedyś w uo? ;]

29.01.2005
14:41
[188]

iKzIvaeEr [ l33t ]

Paney... To chyba jednak ty ;>
Grałem z Toba na SC (razem z Gunafem itp) ;]

29.01.2005
15:04
smile
[189]

Buczo [ Junior ]

No i teraz mam problem którego nicka używać :)) Niby kropeczka mi nie przeszkadzała ale teraz jest full original :D

29.01.2005
15:13
smile
[190]

zarith [ ]

a co z buczocm?

29.01.2005
15:31
smile
[191]

następny [ Rekrut ]

a jak sie poda zly adres @ to czy po zmienieniu go w ustawieniach na poprawny dostanie się na ten drugi wiadomość z linkiem?

29.01.2005
17:03
[192]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

musze przyznac ze dostalem bana w odpowiednim czasie tzn w dwa dni przed usuwaniem banow! taki to ma szczescie! a mialem czape ze juz nie bede mogl tu pisac! hahahah

29.01.2005
17:31
smile
[193]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

zuromil --> wystarczy, ze bedziesz kablowal w watku admina a ban cie powinien ominac ;P

31.01.2005
20:49
smile
[194]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

ta ksywka tez??

31.01.2005
20:58
[195]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

dobra mam pytanko: Do dzisiejszego dnia pisalem sobie beztrosko posciki na mojej swizeo odbanowanej ksywce Presio. Jednak dzis wyskoczyl komunikat o ponownej rejestracji. Kliknalem w link ale nadal nie moge doda posta :/ Co sie stało??

31.01.2005
21:05
[196]

cronotrigger [ Rape Me ]

Gul'dan --> a nie mozesz miec 1 ksywki???

mnie ta cala amnestia nic nie dala.. bo nigdy nie mialem bana :D

31.01.2005
21:06
smile
[197]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

crono>>>ta jest najwczesniejsza ze wszystkich, ale i włamano sie na nia razy kilka...

01.02.2005
12:49
smile
[198]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Zobaczcie klikam na ponowna aktywację konta i pojawia sie okno>>>

Ale ja nadal nie moge dodawać postów :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.