
Soulcatcher [ Prefekt ]
Nowa rejestracja na forum, wszystkie stare „bany” skasowane.
Dzisiaj wprowadziliśmy emailowe potwierdzenie rejestracji na forum.
Bez aktywacji konta można napisać tylko 2 posty.
Konto aktywuje się klikając na linku w emailu który dostaje się po rejestracji.
Wszyscy starzy czytelnicy forum, zarejestrowani przed dniem dzisiejszym nie muszą aktywować konta.
Jeżeli jest jakiś problem można pisać o nim w tym wątku.
Znieśliśmy wszystkie bany i blokady zarówno na ksywki jak i na IP. Skorzystajcie z tego dobrze. Następna amnestia za dwa lata :)
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Wszystkie? Oh shit...

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Dzieki za info, tak na wszelki wypadek zarezerwuje swoja (bez [Gry-OnLine] :))
MAROLL [ Legend ]
OO! Brawo Soul i cala ekipa GOLa wreszcie to wprowadziliscie skonacza sie glupie posty zakladane przez juniorów, i innych UFO:) BTW dobrze ze sie zarejestrowałem przed:P

Goozys[DEA] [ Virus ]
Naprawdę miło wrócić na stare śmieci.

Luzer [ Music Addict ]
Czad!!!
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Widze, ze niektorzy skorzystali juz z tej okazji :) Gooz jest, banita chyba tez :)

juuusta [ malinka ]
test :)

Goozys[DEA] [ Virus ]
Stranger --> Po prostu nie ma jak stare imię... :P

hilander [ ]
o ho no to się będzie działo :)
witam wszystkie stare-nowe "twarze"

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Oby tylko hermin nie powrocil :P
hilander [ ]
moze "miszczunio" będzie głupio i wesoło zarazem

Plantator [ spamer ]
świetnie, z tą amnestią to dobry pomysł
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Btw, ile czeka sie na mailowe potwierdzenie?
bumcykcyk [ Centurion ]
se se se :D
TheAnswer [ Quetzal ]
No zobaczymy starych znajomych którzy podpadli Adminowi
SULIK [ olewam zasady ]
Taaaaa... bumcykcyk powrocil :D :D

lesho [ Pretorianin ]
heh, od czasu bana napisałem juz więcej postów na nowym nicku ;)

piokos [ ]
hurra! mogę pisać!
a nie, przecież nie miałem bana
nareszcie wyszystkie męty wrócą siać zamęt i zniszczenie

Goozys[DEA] [ Virus ]
piokos --> Dzięki za ten wspaniały epitet... a myślałem, że mnie lubisz :P
KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
yeach!!! nareszcie nick odblokowany! uwielbiam Cie Adminie :D

piokos [ ]
Goozys[DEA] => no przecież pisałeś cały czas na GOLu, a miałem na myśli tych co dostali po bananie a IP za rozrzucanie guana na forum.
fatkos [ Konsul ]
moze jakis watek specjalny -- niech kazdy zbanowany pochwali sie kiedy i za co dostal bana:P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 18:55:38]
nie podales [ Pretorianin ]
eeeee
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
IMHO nie ma sie czym chwalic :P

nie podales [ Pretorianin ]
Ale fajnie moge nareszcie pisac
fatkos-->ja chyba dostalem bana za to ze zaczalem jakiegos juniora przezywac "palantem"
itp.

Sir klesk [ Sazillon ]
Jeee! Odbanowali mnie!
nie podales [ Pretorianin ]
Ale i tak powróce do swojej aktualnej ksywki bo kto by chcial miec taki nick jak ja;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Kto podszywa sie pod najwiekszego GOL-owego spamera :)?
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
To pozostaje jedynie poczekac na Kolosa :) Ale sie za nim stęskniłem, wnosił tyle ożywienia, tyle radosci do forumowego światka :D
Garbizaur [ CLS ]
Hehe fajna rzecz. :)
Stranger [ Gladiator ]
Maly tescik... 1...2...3 :) Noo fajowo :) Za niedlugo zmieniam ksywke :)

piokos [ ]
Stranger => co Ty? Mentor jesteś?

nie podales [ Pretorianin ]
Fajnie to wygląda Stranger[Junior]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Hehe :) Czekam tylko na stopien i przerzucam sie na jedyna sluszna ksywke :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 19:11:19]
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Stranger - już nie jesteś prefekt??

nie podales [ Pretorianin ]
To można tak?
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
nie podales --> Gladiator dla wspolpracownika, nic wiecej nie chce :)

piokos [ ]
Stranger => staczasz się chłopie. Jak widzisz od Prefekta do Juniora krótka droga

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
zawsze moge byc jeszcze spamerem :P

piokos [ ]
a najlepiej zbanuj sam siebie

Conroy [ Dwie Szopy ]
Ja chcę KOLOSa!

hermin [ KoRn - Maniak ]
Stranger nikt sie nie podszywa to ja ,a i jestem po raz pierwszy i ostatni na forum.

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
tak tak, a ja jestem Matka Teresa :P
Fett [ Avatar ]
kapucyn revange :P
Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Heh spoko... Tylko teraz będzie więcej spamu...
Soul- kiedy zmienisz stopnie ?!

Zbój Jakubek [ Centurion ]
Zajebiscie, stary GOL odzywa.
Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Mały edit - sorry nie zauwazyłem...Sorry Soul !

trustno1 [ Born Again ]
No to fajnie :)

Choojo [ Junior ]
Yeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh. Dziękuje za odbanowanie:D
iNfiNity! [ Senator ]
Do Soulcatchera.
Czy jest możliwość aby przenieść moją obecną liczbę postów na nowe konto (właśnie założyłem), a obecne konto skasować?
Pozdrawiam
Ł.

EspenLund [ Live For Speed ]
a ja nawet starego loginu nie pamietam :P:P:P

_Jotun_ [ spamer ]
Ja niestety też.
erton Fink [ Junior ]
Milo z waszej strony :)

bartek [ ]
Goozys[DEA], whoa! :)))
Soulcatcher, odwołuję wszystko co kiedykolwiek powiedziałem :)

_Jotun_ [ spamer ]
bartek, to sie teraz przyznaj żeś WindowsXP
stanson [ 3 ]
test

Goozys[DEA] [ Virus ]
bartek --> A cóż to za okrzyk? :]

stanson_ [ sta-N-son ]
słabo :-)
szok :-P

Zacker [ Stanley ]
Dziękuje :) No dawno mnie tu nie było :) A wiec Come Back ! :D
Pozdrawiam wszystkich :)
bartek [ ]
_Jotun_, przynaje się, z małą uwagą - pisałem głównie pod inną ksywką, Windows należał do kumpla, który zrobił na nim ~400 postów. Pewnie będzie pisał nadal :) BTW skąd wiesz? Zostawiłem na nim kilka śladów... ;P
stanson [ 3 ]
czy to spóźniony prezent "gwiazdkowy" ?? :-))
Jam jest spamer :-P

LordAdius [ spamer ]
przydalaby sie jeszcze mozliwosc przerzucenia postow z jednego uzytkownika na drugiego:P

_Jotun_ [ spamer ]
bartek, pamietasz jak w "Tozsamosci GOLasow" zadales pytanie (pod nickiem bohun222) o twoje alter-ego? :P Ok, zgadlem wtedy, ze twoje alter-ego to Bartek :P Pozniej jako WindowsXP w jednym z wątkow podales maila bohun222@... no i reszta jest oczywista :)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
A mi to tam wszystko jedno. :P
stanson_ [ sta-N-son ]
Soul, skoro odblokowaliście kxywki stare to może też co poniektórym, który zmądrzeli odblokujecie również stopień? [spamera] dostałem w tym samym momencie co bana... :-P

_Jotun_ [ spamer ]
geez stanson, stary chlop jestes a jeszcze bawi cie szpan postami w sygnaturce?

stanson_ [ sta-N-son ]
_Jotun_ --> podnieciłem się po prostu :-]

bone_man [ Powered by ATI ]
Milo zobaczyc stare xywki znowu na chodzie.

amarok [ Generaďż˝ ]
oby się zaraz nie okazało, że ten wątek pójdzie do kasacji, a wraz z nim 90% kont userów, którzy się w nim wypowiedzieli...
Arxel [ SperMan ]
eeee.... z tego co sie doczytalem to jak zem sie juz dawniej zarejestrowal to nie musze nic aktywowac i nic mi nie przyjdzie na poczte? czy zle zrozumialem?
felomon [ KaeM apel ]
Chciałbym powiedzieć, że dziekuję...

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]
he he, fajna sprawa, może dało by się jeszcze "przelać" liczbę punktów na nowe konto (założone po banie). Trochę mnie wkurza że na tym koncie mam dużo więcej punktów niż na aktualnie używanym, no ale trudno. Generalnie zostaję przy nowym nicku bo mam "natrzaskane" ponad 4000 postów i mogę się tym podniecać :)

Luzer [ Music Addict ]
eChester80 -> gadasz jak zawodowy statsiarz
jmail [ Pretorianin ]
ja mam pytanie. dlaczego o krakach nie wolno gadać a o p2p tak???? przecież raking i antykraking to bardzo cienka granica jest. a ja jestem twórcą programów i zabezpieczam innych programy. żeby zabezpieczyć to trzeba wiedzieć co zabezpieczyć. przecież inaczej to posypałoby się wszystko. z góry dzięki za odpowiedź

stanson_ [ sta-N-son ]
CHESTER80 --> widzę, że mamy co najmniej bardzo podobnie >:-]

Septi [ Starszy Generał ]
Super

Septi [ Starszy Generał ]
Yup,znowu mam generała.
Pozdrawiam.

Q-felek [ Legionista ]
Oj, Chester to mnie chyba dobrze zapamiętal w swoim czasie, kilka innych osób zresztą też :) Za pewne wątki.

stanson_ [ sta-N-son ]
a ja czekam na użytkownika Banita_BB :-))
_Jotun_ [ spamer ]
jest już BAN!TA, to ta sama osoba
Q-felek, haha, dobry byłeś :))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 20:25:57]

eJay [ Gladiator ]
Niezły pomysł, mam nadzieje, ze wszyscy "zbananowani" przemysleli swoje zachowanie i bedą juz kulturalnie uczestniczyc w dyskusjach:)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
banita_bb zalogowal sie tuz po tym jak Soul oglosil skasowanie banow
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Zaraz znowu się posypią bany i wróci do normy.

Ficket [ BMX ]
Heh, też już jestem. :]

Coy2K [ Veteran ]
oj...forum czeka teraz cięzki okres :) trza by zwiekszyc ilosc Mordek :)))
J0lo [ Legendarny Culé ]
hmmm dziwne - to mój trzeci post dziś....

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]
Q-felek --> he he, namieszałeś swego czasu dosyć mocno na forum. Myślę że teraz możesz zdradzić kim naprawdę jesteś, bo napewno należysz do stałych forumowiczów i masz pewnie stopień conajmniej generała, jeśli nie legenda. Uchyl rąbka tajemnicy i zmień do diabła ten kretyński podpis :)
Q-felek [ Legionista ]
Chester --> he, he ale zgranie w czasie, wlaśnie coś ci wysłałem na gg:) No ciekawe, kim ja jestem? Myślałem, że reprezentuje tylko i wyłącznie siebie ale skoro tak twierdzisz:) think man, think...:)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Coy2K ---> jeszcze się bawisz z tym Q-felkiem? :)

volvo [ Junior ]
Stranger --> Jesteś teraz juniorem tak jak ja :)

volvo95 [ Legend ]
W sumie tamten post miałbyć na innym koncie :)

Coy2K [ Veteran ]
Meph nie, ale wspomnienia sie ma :)))
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Coy2K ---> W sumie to była pierwsza prawdziwa prowokacja, jaką wówczas widziałem na forum, kiedy jeszcze byłem nowy. Takich rzeczy się nie zapomina.

Luzer [ Music Addict ]
Q-felek to to o czym myśle?:P
Niezłe to było;)

MICPO [ Centurion ]
Master of Orion - powrócił.......

Q-felek [ Legionista ]
Luzer --> Tak jest ale teraz już tak nie bedzie...chyba ;p
legrooch [ Legend ]
Witam starych :)
Kuźwa, jaki ja miałem login :/
Mephistopheles [ Hellseeker ]
teraz już tak nie bedzie...chyba
No pewnie, że nie będzie. I tak już wszyscy wiedzą kto to jest Q-felek. :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 21:58:20]
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
Soulcatcher - co musze zrobic zebys mi podwyzszyl ranking ? :]

Luzer [ Music Addict ]
Brzmi jak niemoralna propozycja
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
Luzer -- tylko bez takich mi tu :D pytam sie powaznie bo juz nawet watku zalorzyc nie moge ;]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Ranking działa w następujący sposób:
+1 punkt za każdy miesiąc od chwili zarejestrowania na forum
-1 punkt za każdy usunięty post który złamał poniższe Zasady Korzystania z Forum Dyskusyjnego
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
Stranger [Gry-OnLine] -- ok to za 21 miesiecy bede mial czyste konto , NICE ! :D

! Mały Byczek Ortograficzny ! [ Chor��y ]
Myszoor ==>
zalorzyc - zalozyc
Luzer [ Music Addict ]
No widzisz, niecałe 2 lata i jestes na plusie! hmmm jakoś nie brzmi to najlepiej:P
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
! Mały Byczek Ortograficzny ! - weze idz na polke z ksiazkami :D
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
Luzer -- hmm dziwne zdeczka, przeciez kazdy chyba wie ze jestem najwiekszym piratem tego forum no ale chyba nalezy mi sie za to jakis dostojny tytul i szucenek jako taki nie ? :D a sam nawet nie wiem za co az mam -21 ranking :|

Q-felek [ Legionista ]
Mephistopheles ----> ?
Luzer [ Music Addict ]
Myszoor-> chyba za jakieś screeny z tego co pamietam
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
Luzer -- to az tyle ? rozumime 1 pkt ale az 21 ? :| ja jedynie wkleilem ok 12 pod rzad fotek z nfs u2 , dostalem upomenienie i juz tyle nie wklejalem

legrooch [ Legend ]
W "Jak wyglądacie"? :>
Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]
Zdjęcie bana raz na dwa lata...wiedziałem, że warto poczekać :)
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
legrooch - hehe no na bank :D w watku o NFS U2 jak wyszedl :)
legrooch [ Legend ]
Witam kolegę Hynixa D43 :)

Luzer [ Music Addict ]
No ja tylko pamiętam ze nagle znikneło od groma fotek z wątku o nfs:u
Ale nie pamietam czy to było az 21(wtedy byloby wiecej), widocznie polecialo jeszcze cos
<pocieszanie mode on>
haha a ja mam +7:P
<pocieszanie mode off>

hannibal2 [ Legia Warszawa ]
o_O to Hamil powraca:D
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Coy2K ---> Teraz się nie wymigasz. Zostałes wydany przez Bregana już dawno temu. :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2420452
hannibal2 ---> Technicznie rzecz biorąc, to on był tu cały czas.
Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]
Wolał bym być kolegą Samsung TCCD, ale te ceny... :)
BTW. Pierwszy raz mam tyle nie zbanowanych kont na raz, nie moge się zdecydować czego użyć o_O... Może nsrex? :)
(choć to okazyjnie zdobyty nick)
Luzer [ Music Addict ]
Sporo "hamsterów" pamietam
Dibhala był ostatni tak? Czy było jeszcze coś?:P

legrooch [ Legend ]
Mephistopheles ==> "Technicznie" rzecz biorąc tak :) Nawet dokładnie "technicznie" :)
Stare dupy się zobaczy :) Ale złapałem humor :)
doniczka [ thomson ]
Jezu, Soul dzieki. Przywracasz mi wiare w człowieka:) Jescze raz wielkie dzięki. Pozdro!!!!!!!!!!!!!!!
P.S. 3 miesiące bez aktywnego uczestnictwa na forum.

Coy2K [ Veteran ]
Meph...you will never find out :))))
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
TO BYL BLAD ! :D Juz sie pojawiaja prowookacyjne watki np ten : "jesteście do dupy " pana Danielson [ Legionista ]
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Coy2K ---> But the truth is out there... :)
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
Danielson -- ale mi slodzisz , uhuh ile sie placi za takie uslugi ? :D a tak serio to lepiej znajdz sobie laske bo widze ze masz komplexy mniejszosci ;]

Coy2K [ Veteran ]
Meph you can't handle the truth :))))

w o y t e k [ Gavroche ]
Rany julek... znów rozpełzną się po wątkach wszelkie elementa... banici, gwałciciele, hodowcy kanarków, słuchacze Radia Maryja etc... a było tak spokojnie...

piokos [ ]
Danielson pierwszy idiota do odstrzału po amnestii

Avarang [ Pretorianin ]
Woohoo ! Wkońcu zdjęty ban. Tylko po co mi to :)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Coy2K ---> You're underestimating me.

Coy2K [ Veteran ]
Meph ok, go look for the truth...but it's cold out there :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Do not underestimate the power of Mephistopheles :P

Coy2K [ Veteran ]
hope that Mephistopheles has some warm undies ;-)))
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Coy2K ---> No, I'm in pijamas right now. :P But I don't mind cold weather anyway.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 22:50:07]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]
Mephistopheles - Chlip...tak, H_H cały czas tu był...w sercach setek ludzi... ;)
Jak już wspomniano, bardzo "technicznie" tu byłem :)
Luzer - Tak, była seria róznych Hamilów a wczesniej Rychów Zbychów i Krzychów, oczywiście ostatni był Dibhala (wreszcie jakiś orginalny nick )...
Ech, żebym tak mógł sobie wszystkie posty "przepisać" na jeden nick to...było by ich dużo :)
Kończe pisać o sobie w tym wątku, bo szybko się skończy zabawa i znów trzeba będzie czekać dwa lata O_o
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
We have the power, we're wearing magical red panties :P
A swoja droga ciekawe komu z nowo przybylych ponownie uda sie zaliczyc bana :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 22:53:05]
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Stranger ---> You're strange. :P

Coy2K [ Veteran ]
you're both deviants :P

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
No... świetnie - nie znam tu prawie nikogo ;) Jak wyście dostawali bany, ja jeszcze nie śniłem o tym forum :] Witam Wszystkich!
Fajnie, że zdjeliscie bany... ale ja i tak żadnego nie miałem :)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
And you're not better neither.
Coy2K [ Veteran ]
heheh Meph don't even start :)
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
Aha i jeszcze mam pytanie!
Czy mogę zmienić swój nick? Bo mnie przy jego wprowadzaniu troche... poniosło ;)
Zmieniłbym go na FlaQ - jest już gość zarejestrowany z tym nick'iem, a tym gościem jestem ja! :)
Więc przenieślibyście tylko wszystkie dane, ilość postów itd... :]
Mephistopheles [ Hellseeker ]
OK, so I'll end it.
THE END :P

Coy2K [ Veteran ]
:) yupp THE END indeed :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
uuuuu :)
Normalnie kłaniam się nisko starym-nowym userom :)
Hamil_Hamster ---> Good to have U back :) Zawsze lubiłem twoje posty :)
Goozys[DEA] ----> Jak zaczynałem pisać na tym forum to twoja ksywa najbardziej mi zapadła w pamięci :) Ciesze sie że znów ją widze :)
Czekam jeszcze na Bregan aka Czapajew'a, [GP]Loonatyka i cholera wie kogo jeszcze sobie przypomne :)
normalnie aż mi sie raźniej zrobiło :)
WELCOME BACK ALL! :>
n'Joy™ your stay! :>

Lucky Luck [ Moderator ]
Heh. Będzie torchę więcej roboty przez te pierwsze pare dni :-)

Nietypowy Dres [ Chor��y ]
Tralalalala.
bumcykcyk - Witam jegomościa!

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
KaM1kAzE® --> Loonatykowi dalem juz znac :P

Coy2K [ Veteran ]
hehehe nawet LL sie obudził ze snu :)
Kamyk taa... eszcze czekamy na Lutego Tura, Tygrysią Maskę i całą śmietankę tego forum :P
Dabster [ Byle do przodu... ]
Moze wreszcie zacznie dziac sie cos ciekawego :D

Silver Fox [ spamer ]
Może zmniejszy to liczbę downów, ale nie do końca. Zwykle taki Junior napisze jeden głupi wątek i znika.

ronn [ moralizator ]
Silver Fox -> Ticz mi mastah!!

techi [ Legend ]
Moge pisac?? Moge Pisać?? MOGE PISAC!!!!! JUPI:))!!!!!! :* dla soula:P
ZTX [ Chor��y ]
elo chlopaki soulk widze ze z banem sie nie pospieszyles od sierpnia do teraz
wow :D

Goozys[DEA] [ Virus ]
KaM1kAzE® --> Ja też się cieszę.

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Witaj Prącisławie, zupelnie zapomnialem o Tobie :)

Invincible man of courage [ Legionista ]
fajnie ze zdjeliscie bany :)

WolverineX [ Senator ]
WoW invincible wrocil :) a myslalem ze post z krakiem byl twoim ostatnim :)
good to see you again :)
ssummoner [ Nagi Golas ]
Szczęście w nieszczęściu...

Big Money [ Senator ]
Yeeaaahhh :D

guzol [ LEXUS ]
Nie tylko Yeahhh, lecz nawet yyyupiii ieeei :)

gofer [ ]
Wolve - > pewnie będziesz pisać na nowym nicku...bliżej do legendy, nie? :/

Luzer [ Music Addict ]
gofer co Ty taki uprzedzony?
Zobacz jaki jestem anty statsiarz- trzeba wierzyć w ludzi:P

Garbizaur [ CLS ]
Fajnie jest popatrzeć na nowe wypowiedzi starych forumowiczów. Ciekawe tylko jak długo tu będą pisać do nastepnego zbanowania... :)

Loonatyk [ ]
Dzięki.

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Loonatyk ---> a gdzie podziało sie twoje koronne [GP] ????

Loonatyk [ ]
Bo prawdziwa oryginałka to wlasnie ta ksywka i nie mam juz zamiaru sie z nia rozstawac. A [GP] sie przebranzowywuje :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ee tam :)
Ja wolałem z [GP] :)
Jakoś bardziej zapada w pamięć :D

Regis [ ]
Wszystkie bany anulowane? Czy aby ktos nie otworzyl w ten sposob puszki pandory?

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
*powtarza do siebie* Wszystko jest pod kontrola!

_Jotun_ [ spamer ]
Regis -> Nie, 90% userow z banami siedziało pod innymi ksywkami :P Trudno kogokolwiek, kto zagrzał tu miejsce, wykopać stąd na zawsze.
Chacal [ ? ]
własnie się niedawno zastanawiałem gdzie się Big Money podział. To teraz już wiem :)
Dessloch [ Senator ]
to teraz nie moge pisac wiecej niz dwa posty? :p a gdzie mi ta rejestracje wyslecie? :p
Dessloch [ Senator ]
drugi post, zeby sprawdzic.. bedzie i trzeci :P
Dessloch [ Senator ]
raz dwa raz dwa.. chyba nie dotyczy mnie tylko pewnie nowych :P
pierwsze pare postow mnie zmylilo :>
Soulcatcher [ Prefekt ]
Dessloch ---> to nie chodzi o to zeby pisać, chodzi o to aby potrafić czytać ze zrozumieniem.
Requiem [ has aides ]
Ja tylko przetestuje mozliwosc pisania :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Miales bana?

Weakando [ Senator ]
Fajnie widzieć stare ksywki :)
hola' [ koniczynka ]
no ja sie ciesze jak cholera!
pozdrawiam
Taunis [ Konsul ]
AvE!
dawno mnie tu nie było :)
Jamkonorek [ Pretorianin ]
Pytanko jeśli nie miałem bana to jak założe nowe konto to moderatorzy bedą mogli mi przenieść wszystkie napisane posty do nowej xsywy
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Nie
Forteskiu Sir Daniel [ Junior ]
no to szkoda Stranger [Gry-Online]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]
<<<---Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję :D
iKzIvaeEr [ l33t ]
Taunis -> grałeś kiedyś w uo? ;]
iKzIvaeEr [ l33t ]
Paney... To chyba jednak ty ;>
Grałem z Toba na SC (razem z Gunafem itp) ;]

Buczo [ Junior ]
No i teraz mam problem którego nicka używać :)) Niby kropeczka mi nie przeszkadzała ale teraz jest full original :D

zarith [ ]
a co z buczocm?

następny [ Rekrut ]
a jak sie poda zly adres @ to czy po zmienieniu go w ustawieniach na poprawny dostanie się na ten drugi wiadomość z linkiem?
zuromil [ Człowiek Jazda ]
musze przyznac ze dostalem bana w odpowiednim czasie tzn w dwa dni przed usuwaniem banow! taki to ma szczescie! a mialem czape ze juz nie bede mogl tu pisac! hahahah

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
zuromil --> wystarczy, ze bedziesz kablowal w watku admina a ban cie powinien ominac ;P

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
ta ksywka tez??
:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
dobra mam pytanko: Do dzisiejszego dnia pisalem sobie beztrosko posciki na mojej swizeo odbanowanej ksywce Presio. Jednak dzis wyskoczyl komunikat o ponownej rejestracji. Kliknalem w link ale nadal nie moge doda posta :/ Co sie stało??
cronotrigger [ Rape Me ]
Gul'dan --> a nie mozesz miec 1 ksywki???
mnie ta cala amnestia nic nie dala.. bo nigdy nie mialem bana :D

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
crono>>>ta jest najwczesniejsza ze wszystkich, ale i włamano sie na nia razy kilka...

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
Zobaczcie klikam na ponowna aktywację konta i pojawia sie okno>>>
Ale ja nadal nie moge dodawać postów :(