
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
[ GOLWB ] NBA : Wątek Bukmacherski ™ część 12
[ GOLWB ] NBA : Wątek Bukmacherski ™ część 12
REGULAMIN GOLWB NBA
Witam wszystkich serdecznie w wątku bukmacherskim poświęconemu NBA. Proszę o przestudiowanie regulaminu i wzięcie udziału w zabawie :
- Typowanie meczów -
1. Kopiujemy podaną listę spotkań i przedstawiamy swoje typy:
-Liczba '1' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gospodarzy
-Liczba '2' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gości
2. W zabawie biorą udział mecze zarówno drużyn klubowych jak i mecze gwiazd czy play off. Wybierane są najciekawsze spotkania danego dnia.
3. Mecze do typowania są podawane w nieokreślonych godzinach i nieokreślonym czasie.
4. Listę z wynikami, punktacją i nową kolejka przedstawia nidecker lub wyznaczona przez niego osoba (Kumavan, White Star).
- Zabrania się -
1. Przedstawiania wyników cząstkowych oraz wyników meczy niezakończonych.
2. Typowania meczów, które już się rozpoczeły
3. Zakładania nowych części nieupoważnionym do tego osobom
4. Przekleństw, wyzwisk, a także propagandy na temat swojego ukochanego klubu
Zapraszam do zabawy!
[GOLWB ] NBA : Wątek Bukmacherski ™ -------- I edition[preseason] winners --Kumavan , White Star
[GOLWB ] NBA : Wątek Bukmacherski ™ -------- II edition, winner -- hola'
[GOLWB ] NBA : Wątek Bukmacherski ™----------III edition, winner--Kumavan
IV edycja 22 kolejka 25 01 2005
23:55 Charlotte - Boston 2
23:55 New York - Phoenix 2
23:55 Memphis - Orlando 1
23:55 Chicago - Denver
23:55 Sacramento - New Jersey 1
23:55 L. A. Lakers - Seattle 2
Aktualny ranking:
110 pkt nidecker 5/6
107 pkt Kumavan 5/6
103 pkt dudka 4/6
---------------------------
101 pkt jedrasss 5/6
99 pkt Vejt 5/6
99 pkt Gangsta 5/6
98 pkt TheAnswer 5/6
96 pkt MasterP 5/6
94 pkt Patriota 5/6
91 pkt Khelben 4/6
90 pkt White Star 5/6
90 pkt Hitmanio 5/6
83 pkt greenday 4/6
72 pkt Snopek
67 pkt Korgan
58 pkt Zebro 5/6
57 pkt crontotrigger 4/6
45 pkt Raziel
37 pkt hunterjf 5/6
35 pkt rammzes 5/6
26 pkt marco
20 pkt sergi
19 pkt p@v3l
14 pkt degenerate
6 pkt konradulek
4 pkt nawciarz
4 pkt maroll
1 pkt DeVitoo
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana
23:55 Cleveland - Memphis
23:55 Detroit - Denver
23:55 Golden State - New Jersey
23:55 LA Clippers - LA Lakers
23:55 Milwaukee - Phoenix
23:55 Minnesota - Atlanta
23:55 New Orleans - Houston
23:55 Portland - Dallas
23:55 Toronto - Miami
23:55 Utah - Seattle
23:55 Washington - Philadelphia
nidecker [ Pretorianin ]
czemu tu nikt sie qrwa nie stosuje do regulaminu
- nie bylo 200 postow i nie zawiadomiles nikogo ze robisz podsumowanie
jest qrwa regulamin czy nie!
nidecker [ Pretorianin ]
i jeszze jedno jak zakladasz nowa czesc to II edycji nie wygral hola tylko nidecker wiec to uwzglednijcie
nidecker [ Pretorianin ]
ten link trzeba dodawac tez do watku rozpoczynajacego

cronotrigger [ Rape Me ]
nidecker --> II edycje chyba jednak wygrał hola'....... 9 z reszta tamten nick byl lepszy)
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana 2
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 2
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 1
23:55 Washington - Philadelphia 2
MasterP [ Pretorianin ]
23:55 Boston - Indiana 2
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 2
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 2
23:55 Washington - Philadelphia 1
Khelben [ PointGuard ]
23:55 Boston - Indiana 2
23:55 Cleveland - Memphis 2
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 2
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 2
23:55 Washington - Philadelphia 1
Raziel [ Centurion ]
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana 1
23:55 Cleveland - Memphis 2
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 2
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 2
23:55 Washington - Philadelphia 2
nidecker [ Pretorianin ]
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana 1
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 1
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 2
23:55 Washington - Philadelphia 1
greenday17 [ Konsul ]
23:55 Boston - Indiana 2
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 2
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 2
23:55 Washington - Philadelphia 2

dudka [ ! szypon ! ]
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana 1
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 2
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 1
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 2
23:55 Washington - Philadelphia 2
dudka [ ! szypon ! ]
Dla mnie +1 bo typowałęm tak samo jak nidecker

White Star [ Soldier ]
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana 2
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 2
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 1
23:55 Washington - Philadelphia2

Świstak19 [ Konsul ]
Sorki Ale zdobyłem 3 pkt a w rankingu mnie nie ma? co jest ????????????

Świstak19 [ Konsul ]
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana 2
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 2
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 2
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 2
23:55 Washington - Philadelphia

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
nidecker---> sory ze to mowie ale zachowujesz sie jak baba...najpierw opierniczasz nas ze ci nie wspolczujemy z powodu wypadku choc wiekszosc o tym nie wiedziała , potem klocisz sie o jakis glupie 200 postow i ogolnie do kazdego masz co chwile pretensje .Wyluzuj!
White Star [ Soldier ]
w tamtej czesci by sie nie zmiescila kolejka cała...wiec dobrze zrobil ze zalozyl nowy watek...
Jedrass>>>:D

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
23:55 Boston - Indiana 2
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 2
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 2
23:55 Washington - Philadelphia 1

Kumavan [ child of KoRn ]
nidecker -- zrób "marudzenie mode off"!! A ten Twój dodatkowy link jest bez sensu bo info w nim zawarte znajduje się we wstępniaku. W każdym innym seryjnym wątku podaje się link do poprzedniej części. Poza tym w poprzednim wątku sam dałeś zły link (zamiast do NBA to do PN) i nikt się nie czepiał więc i Ty się nie czepiaj. Soul radził zakładać nowe wątki po około 180 postach więc to była dobra decyzja. EOT.
Kumavan [ child of KoRn ]
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana 1
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 2
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 2
23:55 Washington - Philadelphia 1
nidecker [ Pretorianin ]
no macie racje przeginam troche! ale niech ktos zrobi regulamin i bedziemy sie go trzymac! ja wczoraj zrobilem w pilce owy regulamin
po za tym swistak jesli ci nie dodali 4 pkt to po prostu napisz
swistak +4
nidecker [ Pretorianin ]
no macie racje przeginam troche! ale niech ktos zrobi regulamin i bedziemy sie go trzymac! ja wczoraj zrobilem w pilce owy regulamin
po za tym swistak jesli ci nie dodali 4 pkt to po prostu napisz
swistak +4
nidecker [ Pretorianin ]
no macie racje przeginam troche! ale niech ktos zrobi regulamin i bedziemy sie go trzymac! ja wczoraj zrobilem w pilce owy regulamin
po za tym swistak jesli ci nie dodali 4 pkt to po prostu napisz
swistak +4
nidecker [ Pretorianin ]
przepraszam! nie chcialem

Kumavan [ child of KoRn ]
nidecker -- Ty nie nerwujsie tak strasznie, trochę looozu :) Czaruj Boston żeby wygrał to podgonię trochę :)
Dudka, Ty też się bierz do roboty bo nam cwaniak ucieknie :)

dudka [ ! szypon ! ]
Kumavan===> dobra, dobra! :) tylko jak mam go dogonić jak mi nie doliczyliście punktu?
Przypominam: dudka +1
Zebro1989 [ Chor��y ]
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana 1
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 1
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 2
23:55 Washington - Philadelphia 1

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
sorry za pomyłki przy następnym podsumowaniu wszystko uwzględnie jestem chory więc mam trochę wolnehgo czasu mogę i jutro zrobić podsumowanie
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana 2
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 1
23:55 LA Clippers - LA Lakers 1
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 2
23:55 Washington - Philadelphia 2
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
TheAnswer
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana 2
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 1
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 1
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 1
23:55 Washington - Philadelphia 2
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana 1
23:55 Cleveland - Memphis 2
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 2
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 2
23:55 Washington - Philadelphia 2
nidecker [ Pretorianin ]
hehe ! ja prosze o to ze w nastepnej nowo zakladanej czesci chce by zmienic zwyciezce II edycji na nideckera, to tak na wypadek jak nie bede robil nowej czesci
kumavan - co jak co ale pudlo mam pewne a czy bede zwyciezca IV edycji sie okaze! wszystko w swoim czasie
pozdrawiam i jeszcze raz powtarzam ze zamaist dyskutowac piszemy ile pkt nam sie nalezy ( oczywiscie tych zaleglych)
Patriota23 [ Pretorianin ]
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana 2
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 1
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 2
23:55 Washington - Philadelphia 1
HuntERjf [ Konsul ]
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana 2
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 1
23:55 LA Clippers - LA Lakers 2
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 1
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 2
23:55 Washington - Philadelphia 1

dudka [ ! szypon ! ]
nidecker===> Soul wprowadził nowość!!! Możesz powrócić do starej ksywki - hola'!
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana 1
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 2
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 2
23:55 Washington - Philadelphia 1

Hitmanio [ KG 21 ]
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana 2
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 2
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 2
23:55 Washington - Philadelphia 1
TheAnswer [ Quetzal ]
Poczekajcie 10 min to zrobie podsumowanie
TheAnswer [ Quetzal ]
IV edycja 23 kolejka 26 01 2005
23:55 Boston - Indiana 1
23:55 Cleveland - Memphis 1
23:55 Detroit - Denver 1
23:55 Golden State - New Jersey 2
23:55 LA Clippers - LA Lakers 1
23:55 Milwaukee - Phoenix 2
23:55 Minnesota - Atlanta 1
23:55 New Orleans - Houston 2
23:55 Portland - Dallas 2
23:55 Toronto - Miami 2
23:55 Utah - Seattle 1
23:55 Washington - Philadelphia 1
121 pkt nidecker 11/12
117 pkt Kumavan 10/12
112 pkt dudka 8/12 +1
---------------------------
110 pkt jedrasss 9/12
107 pkt TheAnswer 9/12
107 pkt Vejt 8/12
107 pkt Gangsta 8/12
105 pkt MasterP 9/12
104 pkt Patriota 10/12
99 pkt Khelben 8/12
99 pkt White Star 9/12
99 pkt Hitmanio 9/12
91 pkt greenday 8/12
72 pkt Snopek
69 pkt Zebro 11/12
67 pkt Korgan
66 pkt crontotrigger 9/12
45 pkt Raziel 8/12
45 pkt rammzes 10/12
44 pkt hunterjf 7/12
26 pkt marco
20 pkt sergi
19 pkt p@v3l
14 pkt degenerate
11 pkt Świstak 7/12 +4
6 pkt konradulek
4 pkt nawciarz
4 pkt maroll
1 pkt DeVitoo
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte
23:55 Indiana - Detroit
23:55 San Atonio - Sacramento
Hitmanio [ KG 21 ]
23:55 Chicago - Charlotte 2
23:55 Indiana - Detroit 2
23:55 San Antonio - Sacramento 1
Mam ciekawe przeczucie co do meczu Indiany z Detroit :)
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 2
23:55 San Atonio - Sacramento 1
Hitmanio-----> Jesteś pewny, że nie pomyliłeś się przy tym pierwszym spotkaniu? Trochę dziwny typ :).
indios_bravos [ Legionista ]
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 1
23:55 San Atonio - Sacramento 1
degenerate_ [ Legionista ]
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 2
23:55 San Atonio - Sacramento 1
greenday17 [ Konsul ]
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 2
23:55 San Atonio - Sacramento 1

Świstak19 [ Konsul ]
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 1
23:55 San Atonio - Sacramento1
White Star [ Soldier ]
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 2
23:55 San Atonio - Sacramento1

cronotrigger [ Rape Me ]
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte 2
23:55 Indiana - Detroit 2
23:55 San Atonio - Sacramento 1
Khelben [ PointGuard ]
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 2
23:55 San Atonio - Sacramento 1
Patriota23 [ Pretorianin ]
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 1
23:55 San Atonio - Sacramento 1
Zebro1989 [ Chor��y ]
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 2
23:55 San Atonio - Sacramento 1

dudka [ ! szypon ! ]
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 1
23:55 San Atonio - Sacramento 1
TheAnswer [ Quetzal ]
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 1
23:55 San Antonio - Sacramento 1
Kumavan [ child of KoRn ]
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 2
23:55 San Antonio - Sacramento 1
Kumavan [ child of KoRn ]
nidecker
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 2
23:55 San Antonio - Sacramento 1
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 1
23:55 San Atonio - Sacramento 1

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 2
23:55 San Antonio - Sacramento 1
Hitmanio [ KG 21 ]
Gangsta ==> Napewno :P
hola' [ koniczynka ]
trafilem 11 z 12 szkoda ze nie gralem na sts! jestem juz po zabiegu i korzystam z kompa przenosnego ! serdecznie was pzodrawiam
UPDATE
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 1
23:55 San Atonio - Sacramento 1
HuntERjf [ Konsul ]
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 1
23:55 San Atonio - Sacramento 1
Kumavan [ child of KoRn ]
na wszelki wypadek, gdyby MasterP nie zdążył...
MasterP
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 1
23:55 San Atonio - Sacramento 1
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 2
23:55 San Atonio - Sacramento 1
TheAnswer [ Quetzal ]
Zabieram się do podsumowania
TheAnswer [ Quetzal ]
IV edycja 24 kolejka 27 01 2005
23:55 Chicago - Charlotte 1
23:55 Indiana - Detroit 2
23:55 San Atonio - Sacramento 1
123 pkt hola 2/3
120 pkt Kumavan 3/3
114 pkt dudka 2/3
---------------------------
113 pkt jedrasss 3/3
110 pkt Gangsta 3/3
109 pkt TheAnswer 2/3
109 pkt Vejt 2/3
106 pkt Patriota 2/3
105 pkt MasterP 2/3
102 pkt Khelben 3/3
102 pkt White Star 3/3
101 pkt Hitmanio 2/3
94 pkt greenday 3/3
72 pkt Snopek
72 pkt Zebro 3/3
68 pkt crontotrigger 2/3
67 pkt Korgan
46 pkt rammzes 3/3
46 pkt hunterjf 2/3
45 pkt Raziel
26 pkt marco
20 pkt sergi
19 pkt p@v3l
17 pkt degenerate 3/3
13 pkt Świstak 2/3
6 pkt konradulek
4 pkt nawciarz
4 pkt maroll
2 pkt indios_bravos 2/3
1 pkt DeVitoo
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami
23:55 Boston - Phoenix
23:55 Charlotte - Toronto
23:55 Golden State - Seattle
23:55 Houston - Sacramento
23:55 LA Lakers - New Jersey
23:55 Milwaukee - Denver
23:55 Minnesota - Utah
23:55 New Orleans - Philadelphia
23:55 New York - Cleveland
23:55 Orlando - Washington
23:55 Portland - LA Clippers

Świstak19 [ Konsul ]
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 1
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 1
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 1
23:55 Orlando - Washington 1
23:55 Portland - LA Clippers1

Hitmanio [ KG 21 ]
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 1
23:55 LA Lakers - New Jersey 2
23:55 Milwaukee - Denver 2
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 1
23:55 Orlando - Washington 1
23:55 Portland - LA Clippers 2
hola' [ koniczynka ]
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 1
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 1
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 2
23:55 Orlando - Washington 2
23:55 Portland - LA Clippers 2
sergi__ [ Underworld ]
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 1
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 1
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 1
23:55 Orlando - Washington 2
23:55 Portland - LA Clippers 1

hola' [ koniczynka ]
qrde to jest chyba jakas kara bo mam ochote postawic na sts a wiadomo ze nie zajde tam za zadne skarby! musze kogos namowic zeby wyskoczyl na miasto hehe! nie mam co robic tobede przynajmiej w nocy sledzil mecze!
Kumavan [ child of KoRn ]
3/3 i mały punkcik odrobiony :-)
Sądziłem że zbanowane nicki rejestruje się od nowa a ich statystyki są resetowane. Przecież to bez sensu tak jak jest teraz.
HuntERjf [ Konsul ]
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 1
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 1
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 2
23:55 Orlando - Washington 1
23:55 Portland - LA Clippers 1
hola' [ koniczynka ]
kumavan - co bez sensu! ten nick jest jednym z wielu ktorych uzywalem na golu! dobrze ze nie zaczynam od nowa!
oj przesadzasz

cronotrigger [ Rape Me ]
hola --> odbanowali cie ??
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 2
23:55 LA Lakers - New Jersey 2
23:55 Milwaukee - Denver 1
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 1
23:55 Orlando - Washington 1
23:55 Portland - LA Clippers 1
Kumavan [ child of KoRn ]
hola -- no bez sensu bo masz ujemny ranking (no chyba że teraz jakoś nałapałeś minusów). Jeśli kogoś zbanowali przy okazji jadąc mu ostro po rankingu to co mu z tego odbanowania jak będzie miał np. -10? Wcześniej się mówiło że odbanowani zaczną od zera. Mniejsza o to. Ważne że pewne osoby wróciły co mnie baaardzo cieszy :)
MasterP [ Pretorianin ]
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 1
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 2
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 2
23:55 Orlando - Washington 1
23:55 Portland - LA Clippers 2
THX Kumavan!!

dudka [ ! szypon ! ]
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 2
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 1
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 2
23:55 Orlando - Washington 2
23:55 Portland - LA Clippers 1
hola' [ koniczynka ]
zagralem dzis bardzo ostroznie na sts ( dzieki pati) popatrzcie
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
50zł - 224 zl !!
Khelben [ PointGuard ]
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 2
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 2
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 2
23:55 Orlando - Washington 1
23:55 Portland - LA Clippers 2
greenday17 [ Konsul ]
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 1
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 1
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 2
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 1
23:55 Orlando - Washington 1
23:55 Portland - LA Clippers 1
indios_bravos [ Legionista ]
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 1
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 2
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 2
23:55 Orlando - Washington 1
23:55 Portland - LA Clippers 2
White Star [ Soldier ]
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 2
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 1
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 2
23:55 Orlando - Washington 2
23:55 Portland - LA Clippers1
hola' [ koniczynka ]
sluchajcie jako ze nikt sie zbytnio do regulaminu nie stosuje zrobie nowy mniejszy i bedziemy go przestrzegac.
pozdrawiam
hola' [ koniczynka ]
REGULAMIN GOLWB NBA
Witam wszystkich serdecznie w wątku bukmacherskim poświęconemu NBA. Proszę o przestudiowanie regulaminu i wzięcie udziału w zabawie :
- Typowanie meczów -
1. Kopiujemy podaną listę spotkań i przedstawiamy swoje typy:
-Liczba '1' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gospodarzy
-Liczba '2' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gości
2. W zabawie biorą udział mecze zarówno drużyn klubowych jak i mecze gwiazd czy play off. Wybierane są najciekawsze spotkania danego dnia. ( w tym przypadku wszystkie spotkania kazdego dnia)
3. Mecze do typowania są podawane w nieokreślonych godzinach i nieokreślonym czasie.
4. Listę z wynikami, punktacją i nową kolejka przedstawia ten kto po zakonczeniu wszystkich spotkan zglosi do tego chec, robiac to wedlug jednego okreslonego schematu
- Zabrania się -
1. Przedstawiania wyników cząstkowych oraz wyników meczy niezakończonych.
2. Typowania meczów, które już się rozpoczeły
3. Przekleństw, wyzwisk, a także propagandy na temat swojego ukochanego klubu
Zapraszam do zabawy!
acha i przy kazdym nowym watku zamieszczamy link do poprzredniego watku i do tabel wszechczasów

Patriota23 [ Pretorianin ]
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 1
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 1
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 2
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 1
23:55 Orlando - Washington 2
23:55 Portland - LA Clippers 1
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 1
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 1
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 2
23:55 Orlando - Washington 1
23:55 Portland - LA Clippers 1

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 1
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 1
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 2
23:55 Orlando - Washington 2
23:55 Portland - LA Clippers 1
Kumavan [ child of KoRn ]
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 1
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 1
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 2
23:55 Orlando - Washington 1
23:55 Portland - LA Clippers 1

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
UPDATE
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 1
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 2
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 2
23:55 Orlando - Washington 2
23:55 Portland - LA Clippers 1
TheAnswer [ Quetzal ]
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 1
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 2
23:55 LA Lakers - New Jersey 2
23:55 Milwaukee - Denver 2
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 2
23:55 Orlando - Washington 1
23:55 Portland - LA Clippers 2
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 2
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 1
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 2
23:55 Orlando - Washington 1
23:55 Portland - LA Clippers 2
hola' [ koniczynka ]
nikt nie skomentuje mojgo kuponu? mam nadzieje ze mi wejdzie bo jest wedlug mnie racjonalnie postawiony
Zebro1989 [ Chor��y ]
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 2
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 1
23:55 LA Lakers - New Jersey 1
23:55 Milwaukee - Denver 1
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 2
23:55 New York - Cleveland 2
23:55 Orlando - Washington 2
23:55 Portland - LA Clippers 2
Kumavan [ child of KoRn ]
hola' -- jak każdy kupon ;)
ja też coś dzisiaj postawię, potem się pochwalę.
White Star [ Soldier ]
hola'>>> no powinien wejść...całkiem, całkiem:)
hola' [ koniczynka ]
white - czy powinno hehe ! tego to nie wiem. to jest sport a w moim przypadku niespodzianki zdarzaja sie bardzo czesto
ale dzieki
pozdrawiam
Kumavan [ child of KoRn ]
cholera, zapomniałem postawić kuponu :(
rzut oka na wyniki.....
-- Atlanta Hawks - Miami Heat 22-19 1st Quarter ...no comments. Reszta zgodnie z planem.

Kumavan [ child of KoRn ]
edit: postawić kupon.

hola' [ koniczynka ]
niech to szlak! kolejne niemale pieniadze poszly sie pierd***
brrrrr
hola' [ koniczynka ]
IV edycja 25 kolejka 28 01 2005
23:55 Atlanta - Miami 2
23:55 Boston - Phoenix 2
23:55 Charlotte - Toronto 1
23:55 Golden State - Seattle 2
23:55 Houston - Sacramento 2
23:55 LA Lakers - New Jersey 2
23:55 Milwaukee - Denver 2
23:55 Minnesota - Utah 1
23:55 New Orleans - Philadelphia 1
23:55 New York - Cleveland 1
23:55 Orlando - Washington 1
23:55 Portland - LA Clippers 1
127 pkt hola 4/12
126 pkt Kumavan 6/12
120 pkt dudka 6/12
---------------------------
119 pkt jedrasss 6/12
118 pkt TheAnswer 9/12
116 pkt Gangsta 6/12
115 pkt Vejt 6/12
114 pkt Patriota 8/12
111 pkt MasterP 6/12
109 pkt Khelben 7/12
109 pkt Hitmanio 8/12
108 pkt White Star 6/12
103 pkt greenday 9/12
77 pkt crontotrigger 9/12
76 pkt Zebro 4/12
72 pkt Snopek
67 pkt Korgan
52 pkt hunterjf 6/12
46 pkt rammzes
45 pkt Raziel
26 pkt marco
26 pkt sergi 6/12
20 pkt Świstak 7/12
19 pkt p@v3l
17 pkt degenerate
8 pkt indios_bravos 6/12
6 pkt konradulek
4 pkt nawciarz
4 pkt maroll
8 pkt indios_bravos 6/12
1 pkt DeVitoo
IV edycja 26 kolejka 29 01 2005
23:55 Chicago - Boston
23:55 Dallas - Philadelphia
23:55 Detroit - New York
23:55 Indiana - Denver
23:55 LA Clippers - Golden State
23:55 Memphis - Atlanta
23:55 San Antonio - New Orleans
23:55 Utah - New Jersey
23:55 Washington - Orlando
hola' [ koniczynka ]
poszla mi ta kolejka nie powiem! coz dzis bedzie lepiej tzn mam andzieje
Kumavan [ child of KoRn ]
ooo fuck, weź hola zlikwiduj tą linię jakoś bo aż wstyd :P
ale zawsze to dwa punkciki odrobione.... who let the dogs out who, woof, woof, woof, woof....
Patriota23 [ Pretorianin ]
IV edycja 26 kolejka 29 01 2005
23:55 Chicago - Boston 1
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 2
23:55 LA Clippers - Golden State 1
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 2
23:55 Washington - Orlando 1
Khelben [ PointGuard ]
23:55 Chicago - Boston 1
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 1
23:55 LA Clippers - Golden State 1
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 1
23:55 Washington - Orlando 1
MasterP [ Pretorianin ]
23:55 Chicago - Boston 2
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 1
23:55 LA Clippers - Golden State 1
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 2
23:55 Washington - Orlando 2
sergi__ [ Underworld ]
IV edycja 26 kolejka 29 01 2005
23:55 Chicago - Boston 2
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 1
23:55 LA Clippers - Golden State 1
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 2
23:55 Washington - Orlando 1

Świstak19 [ Konsul ]
IV edycja 26 kolejka 29 01 2005
23:55 Chicago - Boston 1
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 2
23:55 Indiana - Denver 1
23:55 LA Clippers - Golden State 1
23:55 Memphis - Atlanta 2
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 2
23:55 Washington - Orlando2
TheAnswer [ Quetzal ]
Kolejka nie taka zła:D
W meczu Philadelphi z New Orleans na 0.4sekundy przed końcem regulaminowego czasu gry gdzie Philly przegrywała 3 punktami. Korver trafił za 3 i był remis. Ale po dogrywce niestety przegrała

cronotrigger [ Rape Me ]
IV edycja 26 kolejka 29 01 2005
23:55 Chicago - Boston 2
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 1
23:55 LA Clippers - Golden State 1
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 2
23:55 Washington - Orlando 2
White Star [ Soldier ]
IV edycja 26 kolejka 29 01 2005
23:55 Chicago - Boston 2
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 1
23:55 LA Clippers - Golden State 2
23:55 Memphis - Atlanta 2
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 2
23:55 Washington - Orlando 1

Kumavan [ child of KoRn ]
Oglądacie nasz mecz gwiazd ?? O 13.30 w trójce :)
hola' [ koniczynka ]
kumavan - jaka linia, ona niech jest bo wtedy zarowno ja jak i ty jestemy w czolowce! cos mi sie jednak zdaje ze jzu niedlugo wylece bo wczoraj tragicznie zagralem
pozdraiwam
HuntERjf [ Konsul ]
IV edycja 26 kolejka 29 01 2005
23:55 Chicago - Boston 2
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 1
23:55 LA Clippers - Golden State 1
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 1
23:55 Washington - Orlando 1
Kumavan [ child of KoRn ]
Co to za czołówka co trafia 4,6 na 12 ?! :P
Do ilu kolejek gramy? 30? Boshe jak ten czas leci, już 26ta.
hola' [ koniczynka ]
IV edycja 26 kolejka 29 01 2005
23:55 Chicago - Boston 1
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 1
23:55 LA Clippers - Golden State
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 1
23:55 Washington - Orlando 1

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
IV edycja 26 kolejka 29 01 2005
23:55 Chicago - Boston 1
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 1
23:55 LA Clippers - Golden State 1
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 2
23:55 Washington - Orlando 1
Zebro1989 [ Chor��y ]
IV edycja 26 kolejka 29 01 2005
23:55 Chicago - Boston 1
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 1
23:55 LA Clippers - Golden State
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 1
23:55 Washington - Orlando 1
greenday17 [ Konsul ]
23:55 Chicago - Boston 1
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 1
23:55 LA Clippers - Golden State 1
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 2
23:55 Washington - Orlando 1

Hitmanio [ KG 21 ]
23:55 Chicago - Boston 2
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 2
23:55 LA Clippers - Golden State 1
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 2
23:55 Washington - Orlando 2

dudka [ ! szypon ! ]
IV edycja 26 kolejka 29 01 2005
23:55 Chicago - Boston 1
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 1
23:55 LA Clippers - Golden State 1
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 1
23:55 Washington - Orlando 1
greenday17 [ Konsul ]
GANGSTA
23:55 Chicago - Boston 1
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 1
23:55 LA Clippers - Golden State 1
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 2
23:55 Washington - Orlando 1
Kumavan [ child of KoRn ]
23:55 Chicago - Boston 1
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 1
23:55 LA Clippers - Golden State 1
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 1
23:55 Washington - Orlando 1
sorx hola że tak samo ale ale kursy na expekcie są jednoznaczne.
hola' [ koniczynka ]
nie szkodzi kumavan - kazdy ma prawo typowac wedlug wlasnej woli
pzodrawiam
hola' [ koniczynka ]
nie szkodzi, nie mam o to pretensji
na sts juz nie gram bo mi to na dobr nie wychodzi
pozdraiwam
TheAnswer [ Quetzal ]
23:55 Chicago - Boston 1
23:55 Dallas - Philadelphia 2
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 1
23:55 LA Clippers - Golden State 1
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 1
23:55 Washington - Orlando 1
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
23:55 Chicago - Boston 1
23:55 Dallas - Philadelphia 1
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 1
23:55 LA Clippers - Golden State 1
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 1
23:55 Washington - Orlando 1
hola' [ koniczynka ]
zabieram sie za podsumowanie !
hola' [ koniczynka ]
IV edycja 26 kolejka 29 01 2005
23:55 Chicago - Boston 2
23:55 Dallas - Philadelphia 2
23:55 Detroit - New York 1
23:55 Indiana - Denver 2
23:55 LA Clippers - Golden State 1
23:55 Memphis - Atlanta 1
23:55 San Antonio - New Orleans 1
23:55 Utah - New Jersey 2
23:55 Washington - Orlando 2
aktualny ranking
130 pkt hola 3/9
130 pkt Kumavan 4/9
124 pkt dudka 4/9
124 pkt jedrasss 5/9
-------------------------------
123 pkt TheAnswer 5/9
121 pkt Gangsta 5/9
120 pkt Patriota 6/9
119 pkt Vejt 4/9
118 pkt MasterP 7/9
117 pkt Hitmanio 8/9
113 pkt Khelben 4/9
112 pkt White Star 4/9
108 pkt greenday 5/9
84 pkt crontotrigger 7/9
80 pkt Zebro 4/9
72 pkt Snopek
67 pkt Korgan
57 pkt hunterjf 5/9
46 pkt rammzes
45 pkt Raziel
32 pkt sergi 6/9
26 pkt marco
24 pkt Świstak 4/9
19 pkt p@v3l
17 pkt degenerate
8 pkt indios_bravos
6 pkt konradulek
4 pkt nawciarz
4 pkt maroll
8 pkt indios_bravos
1 pkt DeVitoo
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston
21:30 Minnesota - Sacramento
21:30 Toronto - Phoenix
23:55 Cleveland - Milwaukee
23:55 LA Lakers - Charlotte
hola' [ koniczynka ]
szkoda ze nie zauwazyliscie ze nie dalem jednego meczu do typowania! II dzien najgorzej z calej grupy, az sie dziwie ze nadal jestem liderem
mailbym 4/9 ale zagapilem sie najwidoczniej
gramy dalej, pozdrawiam
hola' [ koniczynka ]
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 1
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 1

dudka [ ! szypon ! ]
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 2
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 1
Zebro1989 [ Chor��y ]
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 1
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 1

Kumavan [ child of KoRn ]
o loool... dobrze że się ta edycja kończy.
sergi__ [ Underworld ]
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 2
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 1
xKx [ CLINIC ]
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 1
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 1

Patriota23 [ Pretorianin ]
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 2
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 1
Kumavan [ child of KoRn ]
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 2
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 1
hola -- daj jutro za mnie typy please.
Jutro i pojutrze mam dwa ostatnie egzamy w sesji, jak się uda zaliczyć to 3 tygodnie ferii :-|
Khelben [ PointGuard ]
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 2
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 1

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 1
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 1

TheAnswer [ Quetzal ]
Piewsze miejsce jest już chyba dla mnie nieosiągalne(za mało kolejek do końca) ale o podium powalcze
hola' [ koniczynka ]
kumavan jak ty pewnie zaliczysz sesje to ja dopiero zaczne sie uczyc
to ostatnia kolejka w ktorej typujemy tak samo za osobe ktora o to po prosi!
w nastepnej edycji ten ktos bedzie musial podac mecze z wyprzedzeniem na gg
pozdrawiam
greenday17 [ Konsul ]
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 2
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 1
TheAnswer [ Quetzal ]
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 1
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 2

Hitmanio [ KG 21 ]
Rządzę :D 8/9 :D
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 1
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 1
hola' [ koniczynka ]
no tak hitmanio - szczere gratulacje z mojej strony
mam nadzieje ze dzis tez mi pojdzie duzo dzu olepiej niz wczoraj
cronotrigger [ Rape Me ]
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 2
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 1
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 1
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 2
23:55 LA Lakers - Charlotte 1
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 1
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 1
HuntERjf [ Konsul ]
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 1
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 1

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
wreszczie zrownalem sie z dudka :)
dudka [ ! szypon ! ]
jedrasss===> no to masz szansę mnie wyprzedzić. Wyjeżdżam na ferie, ale postaram się typować wyniki.

dudka [ ! szypon ! ]
jedrasss===> jednak ci nie popuszczę, ojciec powiedział że będzie za mnie typować tzn. Ja mu będę mówić wyniki przez telefon a on będzie wpisywać.
MasterP [ Pretorianin ]
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 2
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 1
hola' [ koniczynka ]
dudka - idze ze my naprawde polubilismy te gre
tak 3mac ! jak bedziesz mial jakis problemy to ci moge sms z meczami wysylac
tylko trzeba zapytac
pozdrawiam

dudka [ ! szypon ! ]
hola'===> dzięki, ale telegazeta w zupełności wystarczy
cronotrigger [ Rape Me ]
szkoad ze ja o tmy nie pomyslalem ..przez 6dni nie moglem typowac ani nba ani pilki noznej :(
a bylbym wyzej
Kumavan [ child of KoRn ]
na razie wszystko wchodzi, szkoda że nie dałem kuponu :|
jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
dudka---> fajnie ,ze nie odpuszczasz walka bedzie do konca :)

cronotrigger [ Rape Me ]
zrobi ktos podsumowanie??
Kumavan [ child of KoRn ]
to ja moge zrobić....
Kumavan [ child of KoRn ]
IV edycja 27 kolejka 30 01 2005
19:00 Miami - Houston 1
21:30 Minnesota - Sacramento 2
21:30 Toronto - Phoenix 2
23:55 Cleveland - Milwaukee 1
23:55 LA Lakers - Charlotte 1
aktualny ranking
135 pkt Kumavan 5/5
134 pkt hola 4/5
129 pkt dudka 5/5
-------------------------------
128 pkt jedrasss 4/5
126 pkt TheAnswer 3/5
125 pkt Patriota 5/5
124 pkt Gangsta 3/5
123 pkt Vejt 4/5
123 pkt MasterP 5/5
121 pkt Hitmanio 4/5
118 pkt Khelben 5/5
113 pkt greenday 5/5
112 pkt White Star
89 pkt crontotrigger 5/5
84 pkt Zebro 4/5
72 pkt Snopek
67 pkt Korgan
61 pkt HuntERjf 4/5
46 pkt rammzes
45 pkt Raziel
37 pkt sergi 5/5
26 pkt marco
24 pkt Świstak
19 pkt p@v3l
17 pkt degenerate
8 pkt indios_bravos
6 pkt konradulek
4 pkt nawciarz
4 pkt maroll
4 pkt xKx 4/5
1 pkt DeVitoo
IV edycja 28 kolejka 31 01 2005
23:55 Boston - Houston
23:55 Philadelphia - Indiana
23:55 Atlanta - Orlando
23:55 New Orleans - Memphis
23:55 Seattle - San Antonio
23:55 LA. Clippers - New York Knicks
cronotrigger [ Rape Me ]
IV edycja 28 kolejka 31 01 2005
23:55 Boston - Houston 2
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 2
23:55 New Orleans - Memphis 1
23:55 Seattle - San Antonio 2
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 1
ile jest kolejek?

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
IV edycja 28 kolejka 31 01 2005
23:55 Boston - Houston 2
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 2
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 2
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 1

Kumavan [ child of KoRn ]
holi nie będzie podobno przez kilka dni. Musimy ustalić kiedy kończymy edycję. Ja proponuję 30 kolejka ostatnia. Słucham innych propozycji.
Kumavan [ child of KoRn ]
23:55 Boston - Houston 2
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 2
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 2
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 1
Kumavan [ child of KoRn ]
Jutro ktoś będzie musiał zrobić podsumowanie.
Nie wiem dokładnie co się z holą dzieje więc typuję za niego:
hola
23:55 Boston - Houston 2
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 2
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 2
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 1
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
23:55 Boston - Houston 1
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 2
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 1
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 1
Kumavan----> Po co tak mieszać? Wszystkie, oprócz pierwszego (przedsezonowego), edycje liczyły 31 kolejek, więc skąd tak nagle pomysł 30 kolejek?
dudka [ ! szypon ! ]
IV edycja 28 kolejka 31 01 2005
23:55 Boston - Houston 1
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 1
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 1
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 1
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
hola Update
23:55 Boston - Houston 1
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 2
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 1
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 1
sergi__ [ Underworld ]
IV edycja 28 kolejka 31 01 2005
23:55 Boston - Houston 1
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 2
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 2
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 1
Khelben [ PointGuard ]
23:55 Boston - Houston 2
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 2
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 2
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 1
MasterP [ Pretorianin ]
23:55 Boston - Houston 2
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 2
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 2
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 1
xKx [ CLINIC ]
23:55 Boston - Houston 2
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 2
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 1
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 1
greenday17 [ Konsul ]
23:55 Boston - Houston 2
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 2
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 2
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 1
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
23:55 Boston - Houston 2
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 2
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 2
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 1

Hitmanio [ KG 21 ]
IV edycja 28 kolejka 31 01 2005
23:55 Boston - Houston 2
23:55 Philadelphia - Indiana 2
23:55 Atlanta - Orlando 2
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 2
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 2
TheAnswer [ Quetzal ]
23:55 Boston - Houston 1
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 2
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 2
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 2
HuntERjf [ Konsul ]
IV edycja 28 kolejka 31 01 2005
23:55 Boston - Houston 1
23:55 Philadelphia - Indiana 2
23:55 Atlanta - Orlando 2
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 2
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 1

Patriota23 [ Pretorianin ]
IV edycja 28 kolejka 31 01 2005
23:55 Boston - Houston 2
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 2
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 1
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 2

Świstak19 [ Konsul ]
IV edycja 28 kolejka 31 01 2005
23:55 Boston - Houston 2
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 1
23:55 New Orleans - Memphis 1
23:55 Seattle - San Antonio 2
23:55 LA. Clippers - New York Knicks1
TheAnswer [ Quetzal ]
Ja zrobie podsumowanie
TheAnswer [ Quetzal ]
IV edycja 28 kolejka 31 01 2005
23:55 Boston - Houston 2
23:55 Philadelphia - Indiana 1
23:55 Atlanta - Orlando 1
23:55 New Orleans - Memphis 2
23:55 Seattle - San Antonio 2
23:55 LA. Clippers - New York Knicks 1
aktualny ranking
140 pkt Kumavan 5/6
137 pkt hola 3/6
133 pkt dudka 4/6
133 pkt jedrasss 5/6
-------------------------------
129 pkt TheAnswer 3/6
128 pkt Vejt 5/6
128 pkt Patriota 3/6
128 pkt Gangsta 4/6
128 pkt MasterP 5/6
124 pkt Hitmanio 3/6
123 pkt Khelben 5/6
118 pkt greenday 5/6
112 pkt White Star
93 pkt crontotrigger 4/6
84 pkt Zebro
72 pkt Snopek
67 pkt Korgan
64 pkt HuntERjf 3/6
46 pkt rammzes
45 pkt Raziel
41 pkt sergi 4/6
29 pkt Świstak 5/6
26 pkt marco
19 pkt p@v3l
17 pkt degenerate
8 pkt xKx 4/6
8 pkt indios_bravos
6 pkt konradulek
4 pkt nawciarz
4 pkt maroll
1 pkt DeVitoo
IV edycja 29 kolejka 01 02 2005
Dallas - Miami
Denver - New York
LA Lakers - Portland
Memphis - Phoenix
Milwaukee - Minnesota
New Jersey - Chicago
Orlando - Cleveland
Sacramento - Seattle
Utah - Charlotte
Washington - Detroit
TheAnswer [ Quetzal ]
Soorry zapomniałem podać godzin ale wszystkei co do 23:55. Miłych trafień
TheAnswer [ Quetzal ]
23:55 Dallas - Miami 2
23:55 Denver - New York 1
23:55 LA Lakers - Portland 1
23:55 Memphis - Phoenix 2
23:55 Milwaukee - Minnesota 2
23:55 New Jersey - Chicago 1
23:55 Orlando - Cleveland 1
23:55 Sacramento - Seattle 1
23:55 Utah - Charlotte 1
23:55 Washington - Detroit 1
sergi__ [ Underworld ]
IV edycja 29 kolejka 01 02 2005
23:55 Dallas - Miami 2
23:55 Denver - New York 1
23:55 LA Lakers - Portland 1
23:55 Memphis - Phoenix 2
23:55 Milwaukee - Minnesota 2
23:55 New Jersey - Chicago 1
23:55 Orlando - Cleveland 1
23:55 Sacramento - Seattle 2
23:55 Utah - Charlotte 1
23:55 Washington - Detroit 2
Zebro1989 [ Chor��y ]
23:55 Dallas - Miami 2
23:55 Denver - New York 1
23:55 LA Lakers - Portland 1
23:55 Memphis - Phoenix 2
23:55 Milwaukee - Minnesota 2
23:55 New Jersey - Chicago 1
23:55 Orlando - Cleveland 1
23:55 Sacramento - Seattle 1
23:55 Utah - Charlotte 1
23:55 Washington - Detroit 1

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
23:55 Dallas - Miami 2
23:55 Denver - New York 1
23:55 LA Lakers - Portland 1
23:55 Memphis - Phoenix 2
23:55 Milwaukee - Minnesota 2
23:55 New Jersey - Chicago 2
23:55 Orlando - Cleveland 2
23:55 Sacramento - Seattle 1
23:55 Utah - Charlotte 1
23:55 Washington - Detroit 1
Bakster [ Junior ]
IV edycja 29 kolejka 01 02 2005
Dallas - Miami 2
Denver - New York 1
LA Lakers - Portland 1
Memphis - Phoenix 2
Milwaukee - Minnesota 2
New Jersey - Chicago 2
Orlando - Cleveland 2
Sacramento - Seattle 1
Utah - Charlotte 1
Washington - Detroit 1

Świstak19 [ Konsul ]
23:55 Dallas - Miami 2
23:55 Denver - New York 2
23:55 LA Lakers - Portland 1
23:55 Memphis - Phoenix 2
23:55 Milwaukee - Minnesota 2
23:55 New Jersey - Chicago 2
23:55 Orlando - Cleveland 1
23:55 Sacramento - Seattle 1
23:55 Utah - Charlotte 1
23:55 Washington - Detroit 1
Khelben [ PointGuard ]
Dallas - Miami 2
Denver - New York 1
LA Lakers - Portland 1
Memphis - Phoenix 2
Milwaukee - Minnesota 2
New Jersey - Chicago 1
Orlando - Cleveland 1
Sacramento - Seattle 1
Utah - Charlotte 1
Washington - Detroit 2
hola' [ koniczynka ]
kto powiedzial ze mnie nie bedzie kilka dni!
a sezon trwa 31 kolejek
ale tragicznie gram ostatnio!
hola' [ koniczynka ]
23:55 Dallas - Miami 1
23:55 Denver - New York 1
23:55 LA Lakers - Portland 1
23:55 Memphis - Phoenix 2
23:55 Milwaukee - Minnesota 2
23:55 New Jersey - Chicago 1
23:55 Orlando - Cleveland 1
23:55 Sacramento - Seattle 1
23:55 Utah - Charlotte 1
23:55 Washington - Detroit 1

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
UPDATE
23:55 Dallas - Miami 2
23:55 Denver - New York 1
23:55 LA Lakers - Portland 1
23:55 Memphis - Phoenix 2
23:55 Milwaukee - Minnesota 2
23:55 New Jersey - Chicago 2
23:55 Orlando - Cleveland 1
23:55 Sacramento - Seattle 1
23:55 Utah - Charlotte 1
23:55 Washington - Detroit 1
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
IV edycja 29 kolejka 01 02 2005
23:55 Dallas - Miami 1
23:55 Denver - New York 1
23:55 LA Lakers - Portland 1
23:55 Memphis - Phoenix 2
23:55 Milwaukee - Minnesota 2
23:55 New Jersey - Chicago 1
23:55 Orlando - Cleveland 1
23:55 Sacramento - Seattle 1
23:55 Utah - Charlotte 1
23:55 Washington - Detroit 1
Kumavan [ child of KoRn ]
hola -- ja powiedziałem że Cię nie będzie bo.... sam wiesz dlaczego. I po co wyniki zmieniałeś...
Gangsta -- nie bulwersuj się tak, myślałem że holi nie będzie więc lepiej było to skończyć jak najszybciej :) eot
dudka [ ! szypon ! ]
IV edycja 29 kolejka 01 02 2005
Dallas - Miami 1
Denver - New York 1
LA Lakers - Portland 1
Memphis - Phoenix 2
Milwaukee - Minnesota 2
New Jersey - Chicago 1
Orlando - Cleveland 2
Sacramento - Seattle 1
Utah - Charlotte 1
Washington - Detroit 1

Patriota23 [ Pretorianin ]
IV edycja 29 kolejka 01 02 2005
Dallas - Miami 1
Denver - New York 2
LA Lakers - Portland 1
Memphis - Phoenix 2
Milwaukee - Minnesota 2
New Jersey - Chicago 1
Orlando - Cleveland 1
Sacramento - Seattle 2
Utah - Charlotte 2
Washington - Detroit 1
MasterP [ Pretorianin ]
Dallas - Miami 2
Denver - New York 1
LA Lakers - Portland 1
Memphis - Phoenix 2
Milwaukee - Minnesota 2
New Jersey - Chicago 1
Orlando - Cleveland 1
Sacramento - Seattle 2
Utah - Charlotte 1
Washington - Detroit 2

cronotrigger [ Rape Me ]
IV edycja 29 kolejka 01 02 2005
23:55 Dallas - Miami 2
23:55 Denver - New York 1
23:55 LA Lakers - Portland 1
23:55 Memphis - Phoenix 2
23:55 Milwaukee - Minnesota 2
23:55 New Jersey - Chicago 1
23:55 Orlando - Cleveland 1
23:55 Sacramento - Seattle 1
23:55 Utah - Charlotte 1
23:55 Washington - Detroit 2
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
IV edycja 29 kolejka 01 02 2005
Dallas - Miami 1
Denver - New York 1
LA Lakers - Portland 1
Memphis - Phoenix 2
Milwaukee - Minnesota 1
New Jersey - Chicago 2
Orlando - Cleveland 1
Sacramento - Seattle 1
Utah - Charlotte 1
Washington - Detroit 2
hola' [ koniczynka ]
jzu jestem - moze starsznie daleko od was ale cieszmy sie ze w dzisiejszych czasach pismo i glos dociera tam gdzie chce w kilka sekund
greenday17 [ Konsul ]
Dallas - Miami 2
Denver - New York 1
LA Lakers - Portland 1
Memphis - Phoenix 2
Milwaukee - Minnesota 2
New Jersey - Chicago 1
Orlando - Cleveland 1
Sacramento - Seattle 2
Utah - Charlotte 1
Washington - Detroit 2
witam nowego typera (Bakster) :)
White Star [ Soldier ]
IV edycja 29 kolejka 01 02 2005
Dallas - Miami 2
Denver - New York 2
LA Lakers - Portland 1
Memphis - Phoenix 2
Milwaukee - Minnesota 1
New Jersey - Chicago 2
Orlando - Cleveland 2
Sacramento - Seattle 1
Utah - Charlotte 1
Washington - Detroit 2
HuntERjf [ Konsul ]
IV edycja 29 kolejka 01 02 2005
Dallas - Miami 1
Denver - New York 1
LA Lakers - Portland 2
Memphis - Phoenix 2
Milwaukee - Minnesota 2
New Jersey - Chicago 1
Orlando - Cleveland 1
Sacramento - Seattle 2
Utah - Charlotte 1
Washington - Detroit 1
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
IV edycja 29 kolejka 01 02 2005
Dallas - Miami 2
Denver - New York 1
LA Lakers - Portland 1
Memphis - Phoenix 2
Milwaukee - Minnesota 2
New Jersey - Chicago 2
Orlando - Cleveland 1
Sacramento - Seattle 2
Utah - Charlotte 1
Washington - Detroit 1

Hitmanio [ KG 21 ]
IV edycja 29 kolejka 01 02 2005
Dallas - Miami 2
Denver - New York 2
LA Lakers - Portland 1
Memphis - Phoenix 2
Milwaukee - Minnesota 2
New Jersey - Chicago 1
Orlando - Cleveland 2
Sacramento - Seattle 1
Utah - Charlotte 1
Washington - Detroit 2
Nie komentujcie moich typów :P
Kumavan [ child of KoRn ]
23:55 Dallas - Miami 1
23:55 Denver - New York 1
23:55 LA Lakers - Portland 1
23:55 Memphis - Phoenix 2
23:55 Milwaukee - Minnesota 2
23:55 New Jersey - Chicago 1
23:55 Orlando - Cleveland 1
23:55 Sacramento - Seattle 2
23:55 Utah - Charlotte 1
23:55 Washington - Detroit 1
Kumavan [ child of KoRn ]
to zrobię podsumowanie i nowy wątek....
Kumavan [ child of KoRn ]
Link do kolejnej części :
-—«( MadtracK )»—- [ Pretorianin ]
xD