MGS BigBoss [ Konsul ]
Word 2003 - obrazki w 256kolorach
Wklejam obrazki do worda w dobrej jakości i w wordzie jak je przeglądam też są w dobrej jakości ale jak chce wyciąć obrazek i zapisać go normalnie jako plik to mam wrażenie że ma 256 kolorów
wycinam go z worda zaznaczając go i CTR+X i w klejam go do painta lub irfanview i efekt jest o taki --->
MGS BigBoss [ Konsul ]
o a tak wygląda w wordzie :|
MGS BigBoss [ Konsul ]
^up^
MGS_Saladin [ ]
^up^