GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem:>

25.01.2005
13:41
[1]

mariooo [ Legionista ]

Problem:>

Mam problem z tunerem TV&Radio AverMediaStudio. Podłączam go jak należy i mam strasznie zły odbiór (pionowe białe paski), próbowałem podłączać go już i do kablówki i do zwykłem siatkowej anteny. Dziwne jest to, że na początku przez jakiś miesiąć wszystko chodziło idealnie:/ co to może być?

25.01.2005
14:24
[2]

mariooo [ Legionista ]

^UP

02.02.2005
18:17
[3]

mariooo [ Legionista ]

^UP poraz drugi

02.02.2005
18:24
[4]

EspenLund [ Live For Speed ]

po co zakladasz kilka watkow??

02.02.2005
18:27
[5]

mariooo [ Legionista ]

bo jakbys umial czytac, to zauwazylbys, ze w kazdym watku praktycznie o cos innego pytam, a nie moglem wszystkiego zamiescic w jednym watku (daty zakladania watkow sa rozne):>

02.02.2005
18:28
[6]

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]

nie wiem co masz nie tak, ja mam ten sam tuner i wszystko dziala

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.