mariooo [ Legionista ]
Problem:>
Mam problem z tunerem TV&Radio AverMediaStudio. Podłączam go jak należy i mam strasznie zły odbiór (pionowe białe paski), próbowałem podłączać go już i do kablówki i do zwykłem siatkowej anteny. Dziwne jest to, że na początku przez jakiś miesiąć wszystko chodziło idealnie:/ co to może być?
mariooo [ Legionista ]
^UP
mariooo [ Legionista ]
^UP poraz drugi
EspenLund [ Live For Speed ]
po co zakladasz kilka watkow??
mariooo [ Legionista ]
bo jakbys umial czytac, to zauwazylbys, ze w kazdym watku praktycznie o cos innego pytam, a nie moglem wszystkiego zamiescic w jednym watku (daty zakladania watkow sa rozne):>
KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
nie wiem co masz nie tak, ja mam ten sam tuner i wszystko dziala