
pablo397 [ Pretorianin ]
Jak wyglądają wasze kompy?
jestem ciekaw jak wyglądają wasze kompy? moj prezentuje sie tak --->>>
skrzatman [ SkrZat ]
no normalnie:P
nawet fajna obudowa:)

pablo397 [ Pretorianin ]
i jeszcze zdjecie wnetrza:
Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
fajne, fajne - szczegolnie ta lampka

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
pablo397 --> A ten stojak z płytkami to na co ci on potrzebny? :) Pewnie kopie bezpieczeństwa będziesz robił... :P

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
Sorki - nie stojak tylko, to małe pudełko (no... taki stojaczek ;) ) na płyty...
wysiu [ ]
Laski leca na swiecacy wiatrak?

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
wysiu --> A u ciebie tak jest, że to co koleś ma w kompie ma podniecać laski? Ojoj... ;)
skrzatman [ SkrZat ]
no ludzie toz to SZPAN po całości!!!!!!!

Tellur [ Legionista ]
Zdjęcia nie mam więc może opisze:
Siwy staruszek, jedna niebiesko-biała ni to nalepka, ni to naklejka, wystające kable na wprost jak się patrzy, kable po prawej, kable po lewej, jednak da się zauważyć asymetrię - więcej jest kabli po prawej stronie, co jest rzeczą zresztą wcale oczywistą , gdyż po prawej stoi jednostka centralna - serce i mózg całego blaszanego przyjaciela, a także czarny, mały, chociaż nie za mały, dajmy spokój i powiedzmy średni sobowower, do którego dochodzi spory kabli od głośników. Na podłodze leży sobie w niczym nie zmąconym spokoju listwa, i tu się zatrzymam, gdyż spoglądając na nią ujrzymy światełka - pomarańczowe, zielone i jasnozielone! Resztę opisze jutro, żeby nie zmęczyć czytelników...

pablo397 [ Pretorianin ]
jagged_alliahdnbedffds ---> a to czyste cedeki, faktycznie kopie paru filmow robielm :)
wysiu ---> czlowieku nawet nie wiesz jak laski leca na wiatraczki! umieszczam takie wlasnie zdjatka na roznych forach aby wlasnie laski poderwac. jak widze jakis kobiecy komentarz to zagaduja i tak to sie kreci...musisz sprobowac polecam! :p
cotton_eye_joe [ maniaq ]
ja nie mam tak "odjechanego" :)
ps. zdjecie z telefonu. wiec jakosc srednia...
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
cotton_eye_joe --> A obok na stoliku leży (chyba) aparat :)
Weakando [ Senator ]
wysiu ---> To jest tuning przecież :)

Misio-Jedi [ Legend ]
pablo397 ---> Widzę że masz pentiuma, ale nie widać na jakiej płycie.

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
wysiu-nie!! laski lecą na akasa fan control !:)

pablo397 [ Pretorianin ]
cotton_eye_joe --> niezla kolekcja nalepek, to jakas platforma multiprocesorowa? wydaje mi sie ze widzialem tam symbole Intela i AMDka? hehe
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
A we wiatraczku zaczepiło ci się skrzydełko musze (celownik od "mucha" :P ) - zdejmij je... :]

cotton_eye_joe [ maniaq ]
jagged_alliahdnbedffds -> to jest glosnik, a nie stolik :D
ale tak, zgadza sie. to jest cyfrowka Kodaka, ale jakas porazka (DC 210+... nie kupujcie!). slabe zdjecia robi i zre baterie strasznie. wlasnie niedawno zezarl, wiec i tak nie moge nim robic.
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
cotton_eye_joe --> No popatrz ty się, jakie teraz głośniki/stoliki robią ;)
cotton_eye_joe [ maniaq ]
sorki za dwa pod rząd ;)
pablo397, nie, nie ma AMD. nie jest multiprocesorowy. od gory:
-powered by Asus
-Intel inside :)
-Zalman
-Arctic cooling
predzej multi-coolingowa... :D. po prostu nakleilem wszystko co mi dali w pudelkach. w kazdej chwili moge zdjac. a narazie mi sie podoba.
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
A ja mam tylko jedną nalepke
Amd Athlon XP
I szaro - niebieską obudowe :)
pablo397 [ Pretorianin ]
Misio-Jedi --->nic szczegolnego: ASRock P4VT8+

pablo397 [ Pretorianin ]
cotton_eye_joe ---> widze, ze lubimy cooling. ja tam wole wlasnej roboty zestawy chlodzace np: wentylator z zasilacza od kompa + radiator ze starego wzmaka- to jest to :PPP

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
Mam telepator myśli - moge wam napisać jaki komp ma cotton_eye_joe - napisać? ;)
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
pablo387-->
OFFTOPIC: możesz mi powiedziec jak spisuje się Twój Asrock?

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
pablo397 --> kostka ramu od siostry, z komputera ;) To jest to... :]

Misio-Jedi [ Legend ]
A to mój komp.
Co prawda - widać tylko monitor i klawiaturę, bo jednostkę centralną trzymam pod biurkiem.
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
Misio-Jedi --> Ale masz oryginalnym gierek ;) Plakat ci się odlepił... :P A o tym na stole to już wole nie mówić ;)

Weakando [ Senator ]
Mój piękny :)

pablo397 [ Pretorianin ]
Jogurt Truskawkowy ---> jak sie spisuje? nie powiem nie mam zadnych powodow do narzekan, mala zgrabna plytka, wszytskie potrzebna bajery ma(chipset VIA PT800 HTT, FSB800, DDR400, AGP8x, 3x DDR slots, ATA 133,SATA, RAID, 8X USB 2.0, LAN, 5.1 ch audio) reszta w standardzie poza tym system U-COP (Universal CPU Overheating Protection), ktory pilnuje procka przed przegrzaniem, ale poki co raczej nie ma sensu podkrecac Prescott'a bez naprawde dobrego chlodzenia. i bez podkrecania grzeje sie jak cholera:) gratis dorzucaja jakiegos smiesznego antivira.
jak narazie kombinowalem z podkrecaniem grafy i nie widzialem zeby plyta w tym szczegolnie przeszkadzala a jesli chodzi o wydajnosc tego chipsetu - nie mam nic do porownania, ale jakos nie sadze aby specjalnie cos w grach macil, hehe.
podsumowanie: plyta jak za te pieniadze - oki.
tsunami [ PS3 ]
Mam nadzieje ze sie spodoba. Mam jeszcze Side Panel z oknem ktore robilem z kumplem ale sie odklejilo wiec nie bedzie na zdjeciu :P Kieds tez mialem chlodzenie wodne ale po zmianie systemu XP/64 juz pozostalem przy wiatraczku i jest niezle. Kable oczywiscie nie UV bo jakby to wygladalo :P
tsunami [ PS3 ]
2.
tsunami [ PS3 ]
3.

tsunami [ PS3 ]
Acha, CD-ROM bez zaslepki to obecny projekt, stealth bay :]

pablo397 [ Pretorianin ]
tsunami --> ładny efekt w nocy :) górny wiatrak sam montowales czy standart w obudowie?
jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
tsunami --> Nawet go nie wyłączyłeś, żeby zdjęcie zrobić? (wiatraczek się kręci) :P Odpoczył by, przynajmniej chwilę ;) A ja mam pytanko - czym wy czyścicie swoje kompy (wewnątrz), bo u mnie jest tyle kurzu, a odkurzacza czy mokrej ściery nie będę tam wpychał ;)

tramer [ ]
co tam dużo gatać... crappy phone photo :)
pablo397 [ Pretorianin ]
jagged_alliahdnbedffds --> zalezy co. wiatraczki, radiatory i inne takie badziewie to sprezonym powietrzem, zwykle elementy pedzelkim, reszta (obudowa i takie tam) - sucha sciereczka.

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
Dobra, dzięki - i tak nie chce mi się paki rozkręcać ;)

WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]
Jedyne foto jakie katualnie posiadam...
Ujęcie wewnętrzne i zewnętrzne jednocześnie :P

pablo397 [ Pretorianin ]
:)

pablo397 [ Pretorianin ]
:)
>Luzer< [ Music Addict ]
Cienka jakosc bo...nie umiem robic lepszych zdjec:P
tsunami [ PS3 ]
Gorny wiatrak sam montowalem tez z kumplem. niestety uzywlismy zwyklych srub krzyzakowych. Kiedys moze wymienie na takie fajne wysokie imbusowe :-) ktore z boku wygladaja miejwiecej tak:
[]===
WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]
Tsunami - Dlaczego trzymasz taką cienką grafike w kompie na A64? :)
Nie wiem co to dokłądnie jest, ale na oko moge stwierdzić, że badziew, skoro pamięci to TSOPy.
Vasago [ spamer ]
Zewnatrz
Vasago [ spamer ]
Wewnatrz (tych wentyli jest troche wiecej ;) )
tsunami [ PS3 ]
WSWH ---> z swego czasu jedna z lepszych kart Hercules 8500le. narazie wogole nie mam kasy na nic wiec dlatego nie wymieniam :(

Wybor [ Battlefield 2 ]
>Luzer< -------------------> Masz dobry monitor :) Znam go bardzoooo dobrze... :P
hohner111 [ DragonHeart ]
A to moj caly komputer, wlasnie skonczylem robic porządek, niedlugo zmiana bebechów + obudowy bo nie pasuje ten niebieski :P

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]
moje zdjęcia się nie mieszczą:(( ale dam linka do obudowy
a monitor to 17 LCD Belinea
hohner111 [ DragonHeart ]
eMMes - to zmniejsz...Irfanview polecam :)
Vasago [ spamer ]
hohner111-->Nie przeszkadza ci ta drukarka?
hohner111 [ DragonHeart ]
Vasago, jest na blacie co sie przesuwa a stopy mieszczą się idelanie pod blatem :)
Vasago [ spamer ]
Aha :) Ja jestem przyzwyczajony do siedzenia z nogami pod biurkiem(nic mi sie nie wysuwa/wsuwa),stad to pytanie ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Obecnie pracuje na tym skladaku :)

Blond_Alex [ Nożowniczka ]
W następnym rzucie obudowa do wymiany :P

KaM1kAzE™ [ Centurion ]
mój komp dostępny pod linkiem (nie mam na dziś cyfrówki...)

Sluvo [ Legionista ]
skromnie
hohner111 [ DragonHeart ]
KAMIKAZE - 2 raz na tą stronke nie wejde :]
MrD [ Chor��y ]
:P

Tristan9 [ Konsul ]
X-Cody ----> Nie mam czym zrobić zdjęcia ale mam identyczna obudowę jak ty.
hohner111 [ DragonHeart ]
no nareszcie nowa obudowa :) i do tego temp procka spadłą mi o 2-3C dzieki tym 2 wiatrakom z przodu :P

Luzer [ Music Addict ]
Wybor -> dobry w czym?:P
No ale kilka lat juz chodzi wiec nie mam potrzeby wymieniac
stanson_ [ sta-N-son ]

stanson_ [ sta-N-son ]
hohner111 --> ile dałeś za obudowę? Jest cool.
hohner111 [ DragonHeart ]
stanson - dałem 159zł z zasilaczem, odiąć wartość zasilacza...129zł :P dosc drogo ale olać, podoba mi sie w nocy sczegoklnie gdy caly przezroczysty przod jest niebieski :P myslalem zeby kupic taka jak Twoja ale stwierdzilem ze potrzebuje wiatraków z przodu gdyz nie ma na nie miejsca po bokach gdyz mam pare cm od scianki biorka i powietrze by nie mialo jak wylatywac...
Vasago [ spamer ]
Skoro mowa o obudowach-moje marzenie
False [ Drapu drap ]
Mam tylko takie zdjecie. -->
False [ Drapu drap ]
Cholera nie dodalo...
goldenSo [ AnomaliA ]
@Vasago
V

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
pablo397--------->
twój komp chyba najbardziej mi się podobał :)
w o y t e k [ Gavroche ]
---------------------------------------------------------------------------------------------------------->
<rośnie mu nos i dymi się z uszu>
Vasago [ spamer ]
goldenSo-->Co kto lubi ;) Stacker marzy mi sie ze wzgledu na bajeczne mozliwosci konfiguracyjne (dwa zasilacze,jedenascie napedow, panele z 3 wentyli 120mm na cala wysokosc budy,itp,itd) oraz ascetyczna forme. Seria Xaser jest czym dokladnie odwrotnym. Lekko usprawniona buda (cos na poziomie mojego chiefteca) z masa migajacych swiatelek, kolorowych przetloczen i okienek. Zdecydowanie nie dla mnie ;)

pablo397 [ Pretorianin ]
hehe, coraz bardziej hardcorowe te obudowy... ;)
pablo397 [ Pretorianin ]
^ UP ^

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
w o y t e k -> wow, masz G5!
Dwa procesory czy jeden?
1,6? 1,8? 2,0?
U mnie skromne G4 w iBooku :)
[edit]
Heheheh, nie zczaiłem tego z nosem :PPPPPPPPP
Jasne!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 01:57:02]
Coy2K [ Veteran ]
pablo gdzie kupiłeś tę lampę "plazmową" ?
guzol [ LEXUS ]
1
guzol [ LEXUS ]
2
guzol [ LEXUS ]
3
guzol [ LEXUS ]
4
guzol [ LEXUS ]
5

pablo397 [ Pretorianin ]
Coy2k ---> hehe dostałem ją (lampe) od dziewczyny na urodziny. ona chyba kupila ja w szczytnie w sklepie muzycznym oraz z roznymi smiesznymi rzeczami 'Agaton'
hola' [ koniczynka ]
stanson -to robi wrazenie !