GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wyglądają wasze kompy?

24.01.2005
23:10
smile
[1]

pablo397 [ Pretorianin ]

Jak wyglądają wasze kompy?

jestem ciekaw jak wyglądają wasze kompy? moj prezentuje sie tak --->>>

24.01.2005
23:12
[2]

skrzatman [ SkrZat ]

no normalnie:P


nawet fajna obudowa:)


24.01.2005
23:12
smile
[3]

pablo397 [ Pretorianin ]


i jeszcze zdjecie wnetrza:

24.01.2005
23:12
[4]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

fajne, fajne - szczegolnie ta lampka

24.01.2005
23:13
smile
[5]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

pablo397 --> A ten stojak z płytkami to na co ci on potrzebny? :) Pewnie kopie bezpieczeństwa będziesz robił... :P

24.01.2005
23:14
smile
[6]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Sorki - nie stojak tylko, to małe pudełko (no... taki stojaczek ;) ) na płyty...

24.01.2005
23:14
[7]

wysiu [ ]

Laski leca na swiecacy wiatrak?

24.01.2005
23:15
smile
[8]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

wysiu --> A u ciebie tak jest, że to co koleś ma w kompie ma podniecać laski? Ojoj... ;)

24.01.2005
23:15
[9]

skrzatman [ SkrZat ]

no ludzie toz to SZPAN po całości!!!!!!!

24.01.2005
23:23
smile
[10]

Tellur [ Legionista ]

Zdjęcia nie mam więc może opisze:

Siwy staruszek, jedna niebiesko-biała ni to nalepka, ni to naklejka, wystające kable na wprost jak się patrzy, kable po prawej, kable po lewej, jednak da się zauważyć asymetrię - więcej jest kabli po prawej stronie, co jest rzeczą zresztą wcale oczywistą , gdyż po prawej stoi jednostka centralna - serce i mózg całego blaszanego przyjaciela, a także czarny, mały, chociaż nie za mały, dajmy spokój i powiedzmy średni sobowower, do którego dochodzi spory kabli od głośników. Na podłodze leży sobie w niczym nie zmąconym spokoju listwa, i tu się zatrzymam, gdyż spoglądając na nią ujrzymy światełka - pomarańczowe, zielone i jasnozielone! Resztę opisze jutro, żeby nie zmęczyć czytelników...

24.01.2005
23:24
smile
[11]

pablo397 [ Pretorianin ]


jagged_alliahdnbedffds ---> a to czyste cedeki, faktycznie kopie paru filmow robielm :)
wysiu ---> czlowieku nawet nie wiesz jak laski leca na wiatraczki! umieszczam takie wlasnie zdjatka na roznych forach aby wlasnie laski poderwac. jak widze jakis kobiecy komentarz to zagaduja i tak to sie kreci...musisz sprobowac polecam! :p

24.01.2005
23:24
[12]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

ja nie mam tak "odjechanego" :)

ps. zdjecie z telefonu. wiec jakosc srednia...

24.01.2005
23:26
[13]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

cotton_eye_joe --> A obok na stoliku leży (chyba) aparat :)

24.01.2005
23:27
[14]

Weakando [ Senator ]

wysiu ---> To jest tuning przecież :)

24.01.2005
23:27
smile
[15]

Misio-Jedi [ Legend ]

pablo397 ---> Widzę że masz pentiuma, ale nie widać na jakiej płycie.

24.01.2005
23:29
smile
[16]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


wysiu-nie!! laski lecą na akasa fan control !:)

24.01.2005
23:30
smile
[17]

pablo397 [ Pretorianin ]


cotton_eye_joe --> niezla kolekcja nalepek, to jakas platforma multiprocesorowa? wydaje mi sie ze widzialem tam symbole Intela i AMDka? hehe

24.01.2005
23:30
[18]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

A we wiatraczku zaczepiło ci się skrzydełko musze (celownik od "mucha" :P ) - zdejmij je... :]

24.01.2005
23:31
smile
[19]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

jagged_alliahdnbedffds -> to jest glosnik, a nie stolik :D

ale tak, zgadza sie. to jest cyfrowka Kodaka, ale jakas porazka (DC 210+... nie kupujcie!). slabe zdjecia robi i zre baterie strasznie. wlasnie niedawno zezarl, wiec i tak nie moge nim robic.

24.01.2005
23:32
[20]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

cotton_eye_joe --> No popatrz ty się, jakie teraz głośniki/stoliki robią ;)

24.01.2005
23:34
[21]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

sorki za dwa pod rząd ;)

pablo397, nie, nie ma AMD. nie jest multiprocesorowy. od gory:
-powered by Asus
-Intel inside :)
-Zalman
-Arctic cooling

predzej multi-coolingowa... :D. po prostu nakleilem wszystko co mi dali w pudelkach. w kazdej chwili moge zdjac. a narazie mi sie podoba.


24.01.2005
23:35
[22]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

A ja mam tylko jedną nalepke
Amd Athlon XP
I szaro - niebieską obudowe :)

24.01.2005
23:38
[23]

pablo397 [ Pretorianin ]


Misio-Jedi --->nic szczegolnego: ASRock P4VT8+

24.01.2005
23:42
smile
[24]

pablo397 [ Pretorianin ]


cotton_eye_joe ---> widze, ze lubimy cooling. ja tam wole wlasnej roboty zestawy chlodzace np: wentylator z zasilacza od kompa + radiator ze starego wzmaka- to jest to :PPP

24.01.2005
23:43
smile
[25]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Mam telepator myśli - moge wam napisać jaki komp ma cotton_eye_joe - napisać? ;)

24.01.2005
23:44
[26]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

pablo387-->

OFFTOPIC: możesz mi powiedziec jak spisuje się Twój Asrock?

24.01.2005
23:44
smile
[27]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

pablo397 --> kostka ramu od siostry, z komputera ;) To jest to... :]

24.01.2005
23:46
smile
[28]

Misio-Jedi [ Legend ]


A to mój komp.
Co prawda - widać tylko monitor i klawiaturę, bo jednostkę centralną trzymam pod biurkiem.

24.01.2005
23:48
[29]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Misio-Jedi --> Ale masz oryginalnym gierek ;) Plakat ci się odlepił... :P A o tym na stole to już wole nie mówić ;)

24.01.2005
23:50
smile
[30]

Weakando [ Senator ]

Mój piękny :)

24.01.2005
23:55
smile
[31]

pablo397 [ Pretorianin ]


Jogurt Truskawkowy ---> jak sie spisuje? nie powiem nie mam zadnych powodow do narzekan, mala zgrabna plytka, wszytskie potrzebna bajery ma(chipset VIA PT800 HTT, FSB800, DDR400, AGP8x, 3x DDR slots, ATA 133,SATA, RAID, 8X USB 2.0, LAN, 5.1 ch audio) reszta w standardzie poza tym system U-COP (Universal CPU Overheating Protection), ktory pilnuje procka przed przegrzaniem, ale poki co raczej nie ma sensu podkrecac Prescott'a bez naprawde dobrego chlodzenia. i bez podkrecania grzeje sie jak cholera:) gratis dorzucaja jakiegos smiesznego antivira.
jak narazie kombinowalem z podkrecaniem grafy i nie widzialem zeby plyta w tym szczegolnie przeszkadzala a jesli chodzi o wydajnosc tego chipsetu - nie mam nic do porownania, ale jakos nie sadze aby specjalnie cos w grach macil, hehe.
podsumowanie: plyta jak za te pieniadze - oki.

25.01.2005
00:07
[32]

tsunami [ PS3 ]

Mam nadzieje ze sie spodoba. Mam jeszcze Side Panel z oknem ktore robilem z kumplem ale sie odklejilo wiec nie bedzie na zdjeciu :P Kieds tez mialem chlodzenie wodne ale po zmianie systemu XP/64 juz pozostalem przy wiatraczku i jest niezle. Kable oczywiscie nie UV bo jakby to wygladalo :P

25.01.2005
00:07
[33]

tsunami [ PS3 ]

2.

25.01.2005
00:07
[34]

tsunami [ PS3 ]

3.

25.01.2005
00:10
smile
[35]

tsunami [ PS3 ]

Acha, CD-ROM bez zaslepki to obecny projekt, stealth bay :]

25.01.2005
00:20
smile
[36]

pablo397 [ Pretorianin ]


tsunami --> ładny efekt w nocy :) górny wiatrak sam montowales czy standart w obudowie?

25.01.2005
00:25
[37]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

tsunami --> Nawet go nie wyłączyłeś, żeby zdjęcie zrobić? (wiatraczek się kręci) :P Odpoczył by, przynajmniej chwilę ;) A ja mam pytanko - czym wy czyścicie swoje kompy (wewnątrz), bo u mnie jest tyle kurzu, a odkurzacza czy mokrej ściery nie będę tam wpychał ;)

25.01.2005
00:27
smile
[38]

tramer [ ]

co tam dużo gatać... crappy phone photo :)

25.01.2005
00:36
[39]

pablo397 [ Pretorianin ]


jagged_alliahdnbedffds --> zalezy co. wiatraczki, radiatory i inne takie badziewie to sprezonym powietrzem, zwykle elementy pedzelkim, reszta (obudowa i takie tam) - sucha sciereczka.

25.01.2005
00:42
smile
[40]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

Dobra, dzięki - i tak nie chce mi się paki rozkręcać ;)

25.01.2005
00:53
smile
[41]

WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]

Jedyne foto jakie katualnie posiadam...
Ujęcie wewnętrzne i zewnętrzne jednocześnie :P

25.01.2005
00:54
smile
[42]

pablo397 [ Pretorianin ]


:)

25.01.2005
00:59
smile
[43]

pablo397 [ Pretorianin ]


:)

25.01.2005
01:01
[44]

>Luzer< [ Music Addict ]

Cienka jakosc bo...nie umiem robic lepszych zdjec:P

25.01.2005
06:30
[45]

tsunami [ PS3 ]

Gorny wiatrak sam montowalem tez z kumplem. niestety uzywlismy zwyklych srub krzyzakowych. Kiedys moze wymienie na takie fajne wysokie imbusowe :-) ktore z boku wygladaja miejwiecej tak:

[]===

25.01.2005
13:51
[46]

WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]

Tsunami - Dlaczego trzymasz taką cienką grafike w kompie na A64? :)
Nie wiem co to dokłądnie jest, ale na oko moge stwierdzić, że badziew, skoro pamięci to TSOPy.

25.01.2005
15:26
[47]

Vasago [ spamer ]

Zewnatrz

25.01.2005
15:27
[48]

Vasago [ spamer ]

Wewnatrz (tych wentyli jest troche wiecej ;) )

25.01.2005
15:41
[49]

tsunami [ PS3 ]

WSWH ---> z swego czasu jedna z lepszych kart Hercules 8500le. narazie wogole nie mam kasy na nic wiec dlatego nie wymieniam :(

25.01.2005
15:45
smile
[50]

Wybor [ Battlefield 2 ]

>Luzer< -------------------> Masz dobry monitor :) Znam go bardzoooo dobrze... :P

25.01.2005
17:42
[51]

hohner111 [ DragonHeart ]

A to moj caly komputer, wlasnie skonczylem robic porządek, niedlugo zmiana bebechów + obudowy bo nie pasuje ten niebieski :P

25.01.2005
17:48
smile
[52]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

moje zdjęcia się nie mieszczą:(( ale dam linka do obudowy

a monitor to 17 LCD Belinea

25.01.2005
17:49
[53]

hohner111 [ DragonHeart ]

eMMes - to zmniejsz...Irfanview polecam :)

25.01.2005
17:50
[54]

Vasago [ spamer ]

hohner111-->Nie przeszkadza ci ta drukarka?

25.01.2005
17:51
[55]

hohner111 [ DragonHeart ]

Vasago, jest na blacie co sie przesuwa a stopy mieszczą się idelanie pod blatem :)

25.01.2005
17:55
[56]

Vasago [ spamer ]

Aha :) Ja jestem przyzwyczajony do siedzenia z nogami pod biurkiem(nic mi sie nie wysuwa/wsuwa),stad to pytanie ;)

25.01.2005
18:14
[57]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Obecnie pracuje na tym skladaku :)

25.01.2005
18:25
smile
[58]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

W następnym rzucie obudowa do wymiany :P

25.01.2005
18:37
smile
[59]

KaM1kAzE™ [ Centurion ]

mój komp dostępny pod linkiem (nie mam na dziś cyfrówki...)

25.01.2005
19:04
smile
[60]

Sluvo [ Legionista ]

skromnie

25.01.2005
19:07
[61]

hohner111 [ DragonHeart ]

KAMIKAZE - 2 raz na tą stronke nie wejde :]

25.01.2005
19:26
[62]

MrD [ Chor��y ]


:P

25.01.2005
19:33
smile
[63]

Tristan9 [ Konsul ]

X-Cody ----> Nie mam czym zrobić zdjęcia ale mam identyczna obudowę jak ty.

28.01.2005
18:09
[64]

hohner111 [ DragonHeart ]

no nareszcie nowa obudowa :) i do tego temp procka spadłą mi o 2-3C dzieki tym 2 wiatrakom z przodu :P

28.01.2005
18:12
smile
[65]

Luzer [ Music Addict ]

Wybor -> dobry w czym?:P
No ale kilka lat juz chodzi wiec nie mam potrzeby wymieniac

28.01.2005
18:20
[66]

stanson_ [ sta-N-son ]

28.01.2005
18:34
smile
[67]

stanson_ [ sta-N-son ]

hohner111 --> ile dałeś za obudowę? Jest cool.

28.01.2005
20:16
[68]

hohner111 [ DragonHeart ]

stanson - dałem 159zł z zasilaczem, odiąć wartość zasilacza...129zł :P dosc drogo ale olać, podoba mi sie w nocy sczegoklnie gdy caly przezroczysty przod jest niebieski :P myslalem zeby kupic taka jak Twoja ale stwierdzilem ze potrzebuje wiatraków z przodu gdyz nie ma na nie miejsca po bokach gdyz mam pare cm od scianki biorka i powietrze by nie mialo jak wylatywac...

28.01.2005
20:31
[69]

Vasago [ spamer ]

Skoro mowa o obudowach-moje marzenie

28.01.2005
21:11
[70]

False [ Drapu drap ]

Mam tylko takie zdjecie. -->

28.01.2005
21:13
[71]

False [ Drapu drap ]

Cholera nie dodalo...

28.01.2005
21:27
[72]

goldenSo [ AnomaliA ]

@Vasago
V

28.01.2005
21:44
smile
[73]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]


pablo397--------->
twój komp chyba najbardziej mi się podobał :)

28.01.2005
22:10
[74]

w o y t e k [ Gavroche ]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------->

<rośnie mu nos i dymi się z uszu>

29.01.2005
12:04
[75]

Vasago [ spamer ]

goldenSo-->Co kto lubi ;) Stacker marzy mi sie ze wzgledu na bajeczne mozliwosci konfiguracyjne (dwa zasilacze,jedenascie napedow, panele z 3 wentyli 120mm na cala wysokosc budy,itp,itd) oraz ascetyczna forme. Seria Xaser jest czym dokladnie odwrotnym. Lekko usprawniona buda (cos na poziomie mojego chiefteca) z masa migajacych swiatelek, kolorowych przetloczen i okienek. Zdecydowanie nie dla mnie ;)

29.01.2005
23:41
smile
[76]

pablo397 [ Pretorianin ]

hehe, coraz bardziej hardcorowe te obudowy... ;)

01.02.2005
00:54
[77]

pablo397 [ Pretorianin ]

^ UP ^

01.02.2005
01:58
smile
[78]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

w o y t e k -> wow, masz G5!
Dwa procesory czy jeden?
1,6? 1,8? 2,0?


U mnie skromne G4 w iBooku :)

[edit]
Heheheh, nie zczaiłem tego z nosem :PPPPPPPPP
Jasne!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 01:57:02]

01.02.2005
02:02
[79]

Coy2K [ Veteran ]

pablo gdzie kupiłeś tę lampę "plazmową" ?

01.02.2005
02:05
[80]

guzol [ LEXUS ]

1

01.02.2005
02:06
[81]

guzol [ LEXUS ]

2

01.02.2005
02:06
[82]

guzol [ LEXUS ]

3

01.02.2005
02:07
[83]

guzol [ LEXUS ]

4

01.02.2005
02:08
[84]

guzol [ LEXUS ]

5

01.02.2005
18:26
smile
[85]

pablo397 [ Pretorianin ]

Coy2k ---> hehe dostałem ją (lampe) od dziewczyny na urodziny. ona chyba kupila ja w szczytnie w sklepie muzycznym oraz z roznymi smiesznymi rzeczami 'Agaton'

01.02.2005
18:28
[86]

hola' [ koniczynka ]

stanson -to robi wrazenie !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.