GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chłopaki Nie Płaczą już w czwartek.

24.01.2005
16:59
smile
[1]

athlon2000 [ Centurion ]

Chłopaki Nie Płaczą już w czwartek.

no właśnie
premiera już w czwartek
ciekawe czy będzie demko

24.01.2005
17:12
smile
[2]

Orlando [ Reservoir Dog ]

WTF?

24.01.2005
17:19
smile
[3]

darek_dragon [ 42 ]

Orlando --> Polska przygodówka ;)

24.01.2005
17:28
smile
[4]

athlon2000 [ Centurion ]

hhe
to pierwszy przypadek z którym się spotlałem który nie słyszał o tej grze

24.01.2005
17:58
[5]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

athlon2000--> w sumnie gra nie jest reklamowana (chyba ze przez gazety wydawane przez axel springer), to sie nie dziw ze ludziska o niej nie slyszeli. Jak mi kasy starczy, to tez ja kupie, bo mam juz kase na Black Mirror. Zobaczymy jak dowiem sie wiecej o tej grze, to moze ja pierw kupie. Ot dylemat :). Zapowiada sie ciekawie.

Oto link do oficjalnej strony:

24.01.2005
18:13
[6]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Malutkie info dla zainteresowanych: bede pisal recke tej gry dla GOL-a :)

24.01.2005
18:17
smile
[7]

eJay [ Gladiator ]


Stranger----------->Jako, ze jestes "cfaniakiem" to placisz 5 zł:)

24.01.2005
18:19
smile
[8]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

No doobra... ale najpierw pozycz mi 10zl ;P

24.01.2005
18:21
[9]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

Strenger--> A grales juz w nia? Jakies szczegoliki - fajnie im to wyszlo? :)

24.01.2005
18:23
smile
[10]

eJay [ Gladiator ]


Stranger------->Najpierw odpowiedz sobie na jedno zajebiscie wazne pytanie:) Potem sie zastanowie:P

24.01.2005
18:28
smile
[11]

ronn [ moralizator ]

Widze Stranger, ze najwieksze hiciory dostajesz. Sprostasz tej odpowiedzialnosci? Miliony ludzi na calym swiecie czekaja na ta recenzje. Nie stresujesz sie myslac, ze wszyscy beda lapczywie czekac na kazda literke?

24.01.2005
19:50
smile
[12]

Elum [ Generaďż˝ ]

OMG!!! OMG!!! Polska przygodófkaaaaa!!!!!!!!111!!!!!!!!!!!!!!!!11111

24.01.2005
20:40
smile
[13]

Ines [ Ines ]

A mnie interesuje skad sie wziela juz ocena graczy skoro premiery jeszcze nie bylo?

24.01.2005
20:43
smile
[14]

hazard [ Pretorianin ]

Ja tam nie lubie przygodówek.

24.01.2005
20:44
[15]

viesiek [ hoo-doo ]

przypomina mi Wacki: Kosmiczna Przygoda czy jakos tak, a pamietam ze to było gówno :) wiec nie isteresuje mnie jakos ta gierka :/

24.01.2005
20:47
smile
[16]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Ines ocena jest taka jaką sobie wydawca zyczy(czytaj zaplaci) nie wiedzialas tego?

24.01.2005
21:21
[17]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Dunkan Mlodszy --> nie, czekam na premiere kioskowa :) kupie, pogram, ocenie...
Ines --> gracze moga oceniac wszystkie gry i zawsze... w tym przypadku na bazie opublikowanych juz materialow (glownie screenow)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-24 21:21:22]

24.01.2005
21:37
smile
[18]

Roko [ Generaďż˝ ]

w takim razie jest to ocena " przyszłych graczy "

24.01.2005
22:04
[19]

athlon2000 [ Centurion ]

gra zapowowiada się naprawdę znakomicie
posłuchajcie sobie dźwięków próbnych które są na stronie tej gry

25.01.2005
00:08
[20]

Ines [ Ines ]

Stranger [Gry-OnLine] --> thx za wyjasnienie, ale moim zdaniem takie ocenianie jest zupelnie bez sensu. Trzeba w cos pograc chcoc przez chwile, by oceniac. A tej gry oprocz tworcow jeszcze nikt nie dotknal nawet.
Ocena jest wiec niewiarygodna.

25.01.2005
00:10
[21]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Powiem tak, nawet gdyby usunieto mozliwosc oceniania gry przed jej oficjalna premiera nie zlikwidowaloby to problemu. Wiele osob ocenia gry na podstawie screenow i to, ze u nas mozna ja (ocene) wystawic w kazdym momencie (tzn. od przygotowania wpisu) nie zmienia akurat zbyt wiele.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-25 00:09:04]

25.01.2005
21:52
[22]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

To juz pojutrze - jesli wierzyc GOLowi :)

25.01.2005
21:58
smile
[23]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Grucha i Fred wracają :D

26.01.2005
11:53
[24]

fjk [ Centurion ]


ja tez nie wiedzialem o tej grze, bo wogole juz tu nei zagladam prawie
pojawiaja sie czasem fajne tytuly, ale polowa w 3d jest :|
syberii2 nawet nie chcialo mi sie przejsc....

26.01.2005
11:55
[25]

fjk [ Centurion ]


sory alke nei widze mozliwosci edytowania postow
gral juz ktos w ta gre ?

26.01.2005
12:58
[26]

Ines [ Ines ]

fjk --> przeciez jeszcze nie wyszla...

26.01.2005
13:07
[27]

fjk [ Centurion ]


no to co ?
nigdy nie gralas w gre przed jej premiera ?

26.01.2005
13:14
smile
[28]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


fjk - w polską przed premierą? Nie zdarzyło się.

Elum - ty tu jesteś autorytetem pod wzg. przygodówek:)
lubie takie gry (oldschoolowe) - warto się tym interesować?
na minus świadczy twórca, wydawca, seria Dobra Gra (hehe, same szajsy w tej serii :))
warto?

26.01.2005
17:00
smile
[29]

athlon2000 [ Centurion ]

fjk - Gra jest cała w 2D. Ja nie lubie tych dzisiejszych przygodówek. Wole takie jak Runaway, Broken Sword 2. Choć Broken Sword 3 było baardzo fajne i zarąbiste.

BIGos - To że wydawcą tej gry Dobra Gra to nic nie świadczy. Painkiller też tam jest i gra jest GIT. Warta nawet 100zł. I jak najbardziej warto kupować tę grę :)

Jutro już o 7:00 będe pykać w tę gierke :)
Ciekawe gdzie będzie 1 poziom. Chyba będziemy ratowali Gruche z paki :)
Chciałbym żeby tak było. :P

Ps) Ciekawe jaka będzie okładka ;?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 17:03:22]

26.01.2005
17:16
[30]

athlon2000 [ Centurion ]

www.lart.pl
tam są inne sccreny z CHNP niż na oficjalnej stronie

26.01.2005
18:40
[31]

Elum [ Generaďż˝ ]

"Gra jest cała w 2D. Ja nie lubie tych dzisiejszych przygodówek. Wole takie jak Runaway, Broken Sword 2. Choć Broken Sword 3 było baardzo fajne i zarąbiste."

To w końcu lubisz te "dzisiejsze" przygodówki, czy nie lubisz, bo się pogubiłem?

BIGos ---> W grę naturalnie jeszcze nie grałem, ale autorzy już na starcie mają u mnie potężny minus. Starają się zrobić "polską jajcarską przygodówkę", a dla mnie to jest slogan tak samo oklepany jak "na naszej płycie każdy znajdzie coś dla siebie" by Michał Wiśniewski. Tak mam. Lubię jak jest śmiesznie, ale nie jak jest śmiesznie na siłę. A mam wrażenie, patrząc na screeny "Chłopaków", że w takim właśnie kierunku celują twórcy. Chcą być tak zajebiście zajebiści jak Gulczas z Big Brothera :/

A z nowych old-schoolowych przygodówek polecam serię Apprentice. Grafika 320x240, pixele wielkości cegieł, ale za to jest IMHO naprawdę śmiesznie i co najważniejsze tanio:

26.01.2005
20:24
smile
[32]

athlon2000 [ Centurion ]

Elum --> Wole gry przygodowe point&click. Te stare i dzisiejsze ale tylko point&click a nie takietypu Syberia.

Nie powinno się oceniać gry po sccrenach
Lepiej zagrać chociaż w demko a potem oceniać

26.01.2005
20:38
[33]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

sammy-s---> Obys nie mial racji. Chociaz, na stronie znalazlem jeszcze inne rewolucje typu, ze autorzy "chlopakow" stworzyli takie swiatowe hity jak skoki narciarskie 2003 i 2004 :). Nie jest to doslowny cytat, ale cos w ten desen.

26.01.2005
22:25
smile
[34]

.kNOT [ Progresor ]

Kurcze! Takiego narobiliście mi na chłopaków smaka, że postanowiłem wybadać jutro kolegę...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 22:34:21]

26.01.2005
23:03
smile
[35]

Elum [ Generaďż˝ ]

kNOT ---> Zaczynam się Ciebie bać. Smak na chłopaków, badanie kolegów...

WEŹ SIĘ W GARŚĆ PÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO!!!

26.01.2005
23:16
smile
[36]

.kNOT [ Progresor ]

Elum -> Ten mój kolega chłopakami zajmuje się zawodowo! A ja chcę sie tylko dowiedzieć, jak mu poszło...

27.01.2005
01:14
[37]

fjk [ Centurion ]

sammy-s :
A po co Wam Chłopaki nie płaczą - lada dzień wyjdzie Posel Smrti i nowy Sherlock - po co zajmować sobie głowę grą, która się pewnie okaże pólamatorską produkcją.

Posel Smrti to co innego niz black mirror ? bo w mirror gralem z 1,5 roku temu chyba jak nie 2, a sherlock bedzie 3d :|

ja zobacze chlopakow z ciekawosci

27.01.2005
01:21
[38]

fjk [ Centurion ]

ale gowno nie moge edytowac posta bo nie wplacilem jalmuzny smsem...ehhh
polskie przygodowki hehehe
najlepsza chyba to "Teenagent", kupa smiechu byla tez przy "ksiaze i tchoz" chociaz pozniej byla zwalona cytuje "...kurka cos slaby dzisiaj jestem..."
pierwsza w jaka gralem "tajemnica statuetki" ale wypas, jeszcze secret service byl....i glizdy sie wielkosci 1 pixela sie szukalo na trwniku :P albo trz bylo solidnie opluc kontakt.....
jakie byly jeszcze fajne pl przygodowki ? w kajko i kokosz nie gralme za duzo bo sie wieszala a najgorsza chyba byle "misja" czy "sexmisja" ? porazka totalna....

27.01.2005
08:05
smile
[39]

athlon2000 [ Centurion ]

graliście już w chłopaków
bo u mnie kioskarz nie ma
będzie o 10:00

27.01.2005
08:08
smile
[40]

pawianus [ Chor��y ]

hehe a ja myslełem ze bedzie film w TV a tu ktos gre wymyslił...o czym to bedzie????

27.01.2005
08:14
smile
[41]

athlon2000 [ Centurion ]

pawianus --> gra zaczyna się gdy skończył się film
Fred powrócił na ziemię za sprawą boga
i dalej nic nie wiadomo :(
przekonamy się dzisiaj

27.01.2005
10:16
smile
[42]

athlon2000 [ Centurion ]

ma już ktoś tę grę ??
ja jeszcze nie mam:(
w Zabrzu nie ma

27.01.2005
10:29
smile
[43]

Elum [ Generaďż˝ ]

athlon2000 ---> Po co Ci "Chłopaki", jak podobno Black Mirror już od dzisiaj jest :/

27.01.2005
10:32
smile
[44]

athlon2000 [ Centurion ]

elem --> tez się nad tym zastanawiam
Dobra Gra po raz kolejny pokazała co potrafi
przesunęli tę grę na 4 lutego !!!!!!!!

KICHA!!!!!

27.01.2005
10:54
smile
[45]

Elum [ Generaďż˝ ]

No co za pech. Jak oni mogli :D

27.01.2005
15:11
[46]

jackowsky [ JVC ]

lalalalalalalaaaaaaa <z zazdrości, że jeszcze musi siedzieć w pracy, przeszkadza w grze>

27.01.2005
15:25
[47]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Nitro Family grą roku 2004, CHNP roku 2005... kurcze, tanio u nas te hiciory.

28.01.2005
08:32
[48]

Elum [ Generaďż˝ ]

Sammy ---> :)

Conroy ---> Tak, a Rezerwowe Psy grą wszechczasów :)

28.01.2005
13:14
[49]

Indoctrine [ Konsul ]

Ja mam wrażenie, że nie trafili twórcy z targetem.
Ten film podobał się ludziom, ma rzeszę wiernych fanów, ale dla większości był raczej nędzny..
Czy fanów wystarczy, by gra odniosła skutek? Wątpię..

30.01.2005
11:32
[50]

fjk [ Centurion ]

przesunęli tę grę na 4 lutego ?
to oznacza ze w dobrej grze bedzie 4 lutego czy wogole wyjdzie 4 lutego ?

02.02.2005
20:29
[51]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

Czyli wychodzi na to, ze w piatek bedziemy juz mogli zagrac w "najlepsza przygodowke roku 2005"?

03.02.2005
16:33
smile
[52]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

czyzby juz wszyscy zaponieli :P

04.02.2005
00:48
[53]

fjk [ Centurion ]

ja nei zapomnialem,czekam z niecierpliwoscia, hehe mam nadzeje ze sie nei zawiode, w miedzy czasie sciagniolem sobie troche demek roznych przygodowek o ktorych tu wyczytalem i zajebista jest projsct joe, uwielbiam gry w tym klimacie, ma mnadzeje ze ja dokoncza. grafa wyglada wypisz wymaluj runaway

04.02.2005
14:38
[54]

Stranger [ Gladiator ]

Widzial to ktos juz w kiosku??

04.02.2005
14:39
smile
[55]

Stranger [ Gladiator ]

Edit w oczekiwaniu na przeniesienie MC:

data premiery: marzec 2005
data wydania PL: marzec 2005

04.02.2005
14:40
[56]

athlon2000 [ Centurion ]

Jakby ktoś nie wiedizał to gra wychodzi w marcu

04.02.2005
14:45
smile
[57]

jackowsky [ JVC ]

To już nawet nie chcę myśleć, kiedy Holmesa wydadzą...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-04 14:43:42]

04.02.2005
14:51
[58]

techi [ Legend ]

jaka kaszana:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.