
SULIK [ olewam zasady ]
Lineage II forum dyskusyjne część 12
Radze przeczytac, w innym wypadku nie dziwcie sie jak nie dostaniecie odpowiedzi na jakies pytanie
Czy gra jest darmowa ?
Na serwerach oficjalnych jest platna, ale za granie na nieoficjalnych sie nie placi.
Jak chcecie grac na platnych servach to wszystko opisane macie na: www.lineage2.com
Jakie sa servery nie platne?
- Ultima [ https://www.ultimal2.com/ ][ irc: irc.deltaanime.net#ul2 ][ srednie rate ][ REG OFF ]
- Escape [ https://www.escapeserver.com ][ irc: irc.darkmyst.org#escape2 ][ najwieksze rate ][ REG OFF ]
- Noobwars [ https://https://212.251.31.9/ ][ irc: gnet.irc.gr#noobwars ][ najmneijsze rate ]
- MOB-RO [https://lineage2.mob-ro.com/][ ?? ][ ?? ]
Co zrobic aby zagrac na servie ?
Wejsc na strone, zarejestrowac sie, sciagnac patcha serverowego, wgrac go do folderu system i grac.
Mozna oczywiscie miec patche do kilkuserverow, wystarczy tylko skopiowac katalog system, przykladowo jak chcemy grac na ultimie i na escape robimy cos takiego:
tworzymy katalog "system - ultima", koiujemy do niego wszystkei pliki z katalogu system, nastepnie do kataogu system wgrywamy patcha do escape, a do katalogu "system - ultima" wgrywamy patcha do ultimy. Gre odpalamy poprzez skroty prowadzace do "System - Ulitam/L2.exe" [ jak chcemy zagrac na ultimie ], lub "system/l2.exe" [ jak chcemy zagrac na escape ]
Co to jest autoupgate?
To cos czego nie wolno Ci robic!
a jak zrobisz to reinstal gry lub ten patch: https://67.15.38.61:8080/L2C1Updates.zip
aby uniknac autoupgate uruchamiaj gre za pomoca pliku system/l2.exe, a NIE uruchamiaj za pomoca: lineage 2/lineageII.exe
Po co mi irc ?
Bo przykladowo na serverze ultima tak sie sprawdza czy server jest offline czy online, gdy server jest offline wtedy nie loguj sie bo dostaniesz bana, a co gorsze spowolnisz restart serva
Skad zassac klienta ?
https://ncjapan2.nefficient.co.kr/lineage/L2_CHR1_J1.exe
https://www.google.pl/search?hl=pl&q=L2_CHR1_J1.exe&btnG=Szukaj+z+Google&lr=
ftp://ftp.one.cl/Juegos/Lineage2/L2installer.zip
ftp://ftp.zoomby.cl/Juegos/RolOnline-Mmorpq/Lineage2/L2installer.zip
tp://200.74.164.3/juegos/rolonline-mmorpq/lineage2/l2installer.zip
https://lineage2.nefficient.co.kr/L2client_20040120.exe
1,7 GB
mozecie tez szukac w sieciach p2p:
eDonkey2000: ed2k://|file|lineage.2.installer.LeDreactor.zip|1453825678|99950B42F6D7221D6CD60F3BA77B4029|/
Torrent: https://www.lokitorrent.com/download.php?id=78745
[ UWAGA ]
nie ssac z www.lineage2.com - tam jest instalka C2, a na darmowych serverach obowwiazuje C1
Co to jest rate?
To sa mnozlini mowiace o tym jak duzo i jak czesto cos wypada z moba lub z nas po smierci, jak duzo exp i sp dostaniemy itd... itp. Servery offichjalne maja rate na x1
Co oznacza Reg Off ?
To znaczy ze yten server juz nie przyjmuje nowych userow (do czasu, lub wogule - nie znamy powodow i czasu)
Golasy grajace w L2
[ lista usunieta ze wstepniaka z powodu tego iz byla zbyt dluga, pojawi sie w pierwszym poscie ]
Czemu moja postac atakuje npc, graczy itp. zamiast z nimi rozmawiac ?
nacisnij CTR lub Shift lub oba kilka razy - prawdopodobnie tryb ataku Ci sie zablokowal
Co to sa C2 textures ? i skad zassac ?
Textury C2 to w skrocie pliki poprawiajace wyglad gry
a sciagnac mozna z (okolo 300MB):
https://www.tiantang3721.com/l2-2.rar
https://218.109.12.27/l2.rar
https://katarnwts.free.fr/lineage/L2graph/
https://tier2.com.br/arquivos/ch2.zip
Czy textury C2 sa obowiazkowe do grania ?
Nie, ale umilaja gre
C1?? C2 ?? WTF ??
C1 to Lineage 2 Chronicle 1
C2 to Lineage 2 Chronicle 2
w skrocie: na darmowych servach obowiazuje C1, na platnych C2
C2 jest jakgdyby rozbudowaniem gry (patchem) dodajacym nowe skile, moby, lokacje i wiele wiecej, ale neisty nie dostepny (poki co, moze) na darmowych servach
20, 40 lvl ?
Na 20 lvlu zmienia sie swoja klase, tak samo na 40, aby tego dokonac trzeba wykonac odpowiedi quest
Pewne skróty z gry :
/friendinvite nick (zaproszenie playera do listy przyjaciol)
/frienddel nick (skasowanie go z listy przyjaciol)
/friendlist (lista przyjaciol)
!wiadomosc (chat ogolny - pomaranczowy)
"nick wiadomosc (wiadomosc prywatna do danego gracza)
#wiadomosc (wiadomosc do party)
@wiadomosc (wiadomosc do klanu)
/target nick (szybkie zaznaczenie playera)
/invite nick (zaproszenie do party)
/trade (handel z graczem)
Cos jeszcze ?
oto bardzo przydatne linki:
https://lineage.warcry.com/ - kompedium wiedzy nt. skilli, wygladu mobow, questow itp
https://www.l2orphus.com/ - kolejne kompedium
https://l2dc.onlinewelten.com/index.php - jak nie wiesz gdzie znalezc npc, moba, lub chcesz dowiedziec sie co dropuje cos Ci potrzebnego to jest wlasnie to
Slowniczek
Mob = Monstery ktore sie wybija w pien :P
Drop\loot = to co wypada z moba poz zabiciu
PK = Player Killer
PM = Private Message
Poprzednia czesc:
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
No to statsiarsko, pierwszy! ;)
Sulik, spóźniłeś się w poprzednim wątku.

SULIK [ olewam zasady ]
ok listy nie bedzie
miala byc w pierwszym posice ale jakis "statsiarz" jak sie sam nazwal wpisal sie przedmna wiec, coz. lista idzie do dziada :>
zreszta i tak proponuje zrobic ja od poczatku, poniewarz wiele osob i tak nei gra w L2, a tym bardziej nie wypowiada sie tutaj w watku, wiec... nie ma potrzeby aby lista sie wydluzala nie potrzebne

Riven [ infamousbutcher ]
Jasne.
Poza tym zrezygnowalbym z numeracji nickow, jesli maja byc ulozone alfabetycznie. Komus na litere A ciezko bedzie zmieniac wszystkie kolejne cyferki na o jeden wyzsza...
Nie moge polaczyc sie z noobwars, ping 9999 i status "testing":/
Dlaczego wiec na liczniku na stronie jest ok. 1200 graczy i ich przybywa?

Riven [ infamousbutcher ]
juz dziala, bezlagowo :). Ten serwer jest swietny.
Pytanie do bardziej zaawansowanych - na ktorym levelu wybrac sie na mainland? I jak tam jest? duzo wiecej ludzi? jakies porzadne miasto? :)

Gambit [ le Diable Blanc ]
Witam...
Moim zdaniem lista grających powinna być posortowana dwukrotnie.
1. Podział na serwery
2. W ramach każdego serwera nicki posortowane alfabetycznie.
Wiem, że to sporo roboty, ale wtedy będzie chyba najbardziej czytelnie.

Veit [ Pretorianin ]
Tak więc zaczynam liste:)
lp. Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl --------- server
1. Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger----- +52 -------- Ultima
2.Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter-----+15---------Ultima
Sulika umieścilem autoamatycznie ponieważ on pojawia sie prawie co trzeci post jak nie czesciej
gromusek [ Piwa dajcie ! ]
Tez sie dopisze a co :D
lp. Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl --------- server
1. Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger----- +52 -------- Ultima
2.Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter-----+15---------Ultima
3. gromusek-----------michal------------Human------Warrior---------------+30---------Noobwars
Siepet [ Pretorianin ]
lp. Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl --------- server
1. Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger----- +52 -------- Ultima
2.Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter-----+15---------Ultima
3. gromusek-----------michal------------Human------Warrior---------------+30---------Noobwars
4.Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter--------------+20-------------Ultima
Mask [ Generaďż˝ ]
lp. Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl --------- server
1. Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger----- +52 -------- Ultima
2.Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter-----+15---------Ultima
3. gromusek-----------michal------------Human------Warrior---------------+30---------Noobwars
4.Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter--------------+20-------------Ultima
5. Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter------+20--------------Ultima
Riven [ infamousbutcher ]
lp. Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl --------- server
1. Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger----- +52 -------- Ultima
2.Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter-----+15---------Ultima
3. gromusek-----------michal------------Human------Warrior---------------+30---------Noobwars
4.Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter--------------+20-------------Ultima
5. Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter------+20--------------Ultima
6. Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter-----------+8----------------Noobwars
SULIK [ olewam zasady ]
widze ze stats watek sie robi :)
btw. co do +50 lvl to co 2 czy co 5 aktualizacja ?
bo jak co 2 to musze sie zaktualizowac, a jak co 5 to nie koniecznie :>
ale ustalalismy ze co 2

Gambit [ le Diable Blanc ]
Widzę jednak, że nikt nie zwrócił uwagi na propozycję UPORZĄDKOWANIA listy...Naprawdę tak ciężko?
Może powtórzę:
Dla większej czytelności listy porządkujemy ją następująco:
1. Serwerami
2. W obrębie serwera nicki graczy wpisujemy alfabetycznie
To naprawdę nie jest trudne!
Gambit [ le Diable Blanc ]
I może tak dla przykładu:
lp. Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl --------- server
1. Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger----- +52 -------- Ultima
2. Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter-----+15---------Ultima
3. Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter------------------+20---------Ultima
4. Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-------------+20----------Ultima
5. Gambit------------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20---------Noobwars
6. gromusek-----------michal------------Human------Warrior---------------+30---------Noobwars
7. Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter------------------+8---------Noobwars
Można zrezygnować z numeracji porządkowej, żeby nikt nie krzyczał, że cyferki musi zmieniać.
TeadyBeeR [ Legend ]
Chyba po prostu niektorych to przerasta
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +52 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
Gambit------------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20----------Noobwars
gromusek-----------michal------------Human------Warrior---------------+30-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter----------------+8-------------Noobwars
TeadyBeeR-------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter----------------+15------------Noobwars

Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Do jasnej i ciężkiej ch.. znaczy anieli, czy ktoś z noobwars mógłby (ktoś z działającą mapą, Gambit tobie działa?) podesłać mi na maila ten plik z instrukcją gdzie i co podmienić? Mam tą przeklętą mapę i widzę tylko znacznik mojej postaci, zresztą jak wszyscy przede mną, ściągnąłem już jakiś plik, podmieniłem i dalej nic.
mail: [email protected]

Veit [ Pretorianin ]
Gambit jest ladniej ale po co to jak chcesz to mozesz to zmienieac co jakis czas dla nie to bezsensu aby to zmieniac jak ty chcesz to prosze
Riven [ infamousbutcher ]
Przylaczam sie do prosby Stitcha.
[email protected]
Troche lagi sa na Noobwars ;/ Wczesniej bylo w porzadku, a teraz, mimo mniejszej ilosc graczy, scina...
Ponawiam pytanie - na ktorym levelu powinienem zaczac myslec o wyjsciu na mainland?

Veit [ Pretorianin ]
1.Sulik w poprzzedniej części napisales cos o kolorach statusy potworo jednak nie wszystkich co oznacza niebieski badz bardzo blady zielony? możesz napisaćkażdy kolor prosilbym
czerwony-
rozowy-
zloty-
zolty-
bialy-
zielony-
bladozielony-
niebieski-
takie kolory ja zaobserwowalem mozliwe ze ktorys sie nie zgadza (czasem mi monitor faluje kolorami ale na szczescie rzadko :) :P :D
2. jeszcze jedno prosze o pomoc : jak sie plywa statkiem? mam bilet i co? za chiny nie moge nigdzzie poplynac moze sie czeka na statek? (widzialem raz scrn duzej grupy kolo portu) moze czekaja:P
na zdjeciu ja i moj... nie wazne (nie to co myslicie) to moj tata (tylko sie nie smiejcie!!!) Jelonek :P
SULIK [ olewam zasady ]
Riven:
Sadze ze okolo 15 mozesz sie spokojnie zaczac zbierac z wyspy - to zalezy do Ciebie
Veit
1.
czerwony ++9 lvl
rozowy +6-8
zolty +3-5
white +/- 2
zielen -3-5
jasno niebieski -6-8
niebeiski --9
intensywnosc kolory jest zalezna od roznicy leveli
2. uzyj GK i po problemie
Orrin [ Najemnik ]
Jaka jest zasada dodawania serwerow do wstepniaka ?
Bo ten jest raczej b dobry
CPU : Dual Xeon 2.4Ghz
RAM : 6GB
HD : 2x74GB SCSI
LINE : 30MBit
register link
» https://lineage2.bnb.gr/
mam na nim humana na 11 lvl i z checia bym tam spotkal jakiegos GOLasa
Acha czy ktos rozwiazal problem z mapa bez tekstur ? bo mam to samo
Orrin [ Najemnik ]
pliki system do podmiany w instalce gry :
https://users.hol.gr/~minoas21/BnBLineage_2_Update.rar
TeadyBeeR [ Legend ]
Na Noobwars masz:
"Server part-1
2 x Xeon 3.06
5 GB ECC RAM
6 x 147GB ULTRA WIDE SCSI 320 (RAID 1-0)
1 GBIT NIC INTEL 64Bit
Server part-2
2 x Xeon 2.8
2 GB ECC RAM
2 x 37GB ULTRA WIDE SCSI 320
1 GBIT NIC INTEL 64Bit
Server Bandwidth
20Mbit Backbone, by Global Networks https://www.globalnetworks.gr"
SULIK [ olewam zasady ]
Orrin -
1. a jakie sa rate ?
2. do wstepniaka serv sie dodaje jak sie o nim mi nie zapomnie
Orrin [ Najemnik ]
Ustawienia gry : 5x(exp) 10x(sp) 20x(adena) 10x(drop)
SULIK [ olewam zasady ]
ustawienia Ultimy:
4x EXP, 5x SP, 7x Adena, 3x Drops
widze, ze Orrin na Twoims ervie nikt nie moze nazekac na brak kasy/dropow
za to nei rozumiem po co tak duza ilosc sp ? chyba tylko po to aby CL mial latwiej
rate nooba:
XP: 2x
SP: 2x
Item Drops: 3x
Adena Drops: 3x
Spoil Drops: 3x (i to mi sie podoba, szkoda, ze na zadnym z servow nie pomysleli o spoil dropie :| a tylko tutaj :| )
escape rate:
nie pamietam, a sat nie dziala
MOB RO
?? - nie wiem
mozliwe ze te dane dodam do wstepniaka

beeria [ Konsul ]
orrin --> bnb (czyli bits & bytes) to rzeczywiscie dobry serwer ktory dlugo postoi. nie gralem co prawda, ale mowie z doswiadczenia ktore chlopaki maja z serwerow MU. wysoki rate, czyli raczej nie do dlugiego grania, tylko do "przetestowania" ktora postacia chcemy grac. jesli nie ma lagow to cod miod
Gregov [ Wolny Strzelec ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +52 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
Gambit------------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20----------Noobwars
Gregov------------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15----------Noobwars
gromusek-----------michal------------Human------Warrior---------------+30-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter----------------+8-------------Noobwars
TeadyBeeR-------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter----------------+15------------Noobwars

Veit [ Pretorianin ]
I znow mnie nie bedzie :( nastepny post napisze okołotej soboty:(
ps.Sulik dzieki
ale latwo ci mowic GK kosztuje 18000 a rejs 2400 adeny
chyba ze mi sie pomylilo GK - teleport? :P tak sie domyslam bo innego sposobu nie znam
jeszcze raz nara wszyscy
nie na zawsze
Mask [ Generaďż˝ ]
Ja narazie gram na Ultimie .. Gralbym na NoobWars ale draznia mnie te ciagle disconnecty i pady serwera ;/ Na ultimie gra sie calkiem fajnie .. Czasami zalaguje ale nie jest tak zle .. Wole przylagowanie lekkie niz DC co 10-15 minut .. Moze wroce spowrotem na NW jesli sytuacja na serwerze nieco sie ustabilizuje..
Pilaff [ Legionista ]
Veit -> a sprobuj spacerkiem po dnie oceanu tylko wez duzo butelek leczenia bo mozesz sie utopic
Mask [ Generaďż˝ ]
I w zasadzie nie udalo sie rozwiazac problemu z mapa? Nie ma dobrego linku skad mozna dobra texture sciaganc?
Gambit [ le Diable Blanc ]
W temacie mapy:
Plik l2font.utx podmieniasz ztym ktory siedzi w /sysTextures , a potem kopiujesz go drugi raz tylko z oryginalną nazwa czyli l2font-e.utx
Powyższe pochodzi z Forum NoobWars
SULIK [ olewam zasady ]
Veit - wyjezdzajac z wyspy szybko odrobisz to 18k
a GK to teleport
zreszta to inwestycja tylko jedno krotna :)
Siepet [ Pretorianin ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ----------+21-------------Ultima
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +52 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
Gambit------------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20----------Noobwars
Gregov------------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15----------Noobwars
gromusek-----------michal------------Human------Warrior---------------+30-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter----------------+8-------------Noobwars
TeadyBeeR-------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter----------------+15------------Noobwars
Sulik--->Czy GK oznacza GateKeper??
SULIK [ olewam zasady ]
Siepet - tak
Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]
Witam,
Ponownie z pytaniem, radą do bardziej doświadczonych graczy.
Gram sobie Dark Elfem Fighterem i chciałbym pójść na Assasina. Walcze głownie daggerem i łukiem + drain energy, mortal blow etc. Obecnie jestem na 17 lvl.
I tu moje pytanie - ostatnio postanowiłem podreperować moj pancerz i z tej okazji kupiłem sobie tarcze (Aspis) i hełm (Helmet) i zauważyłem, że dramatycznie mi spadła prędkość ataku. Pytanie: po czym moge poznać czy prędkość ataku mi spadnie i o ile? Albo inaczej - jakie jest optymalne rozwiązanie, które pozwoli mi nie ginąc po kilku ciosach przeciwnika (oczywiście lekko przesadzam :), a z drugiej strony nie sprawi że zmienię się w zakutego w zbroję rycerza :) Jak przypuszczam dyskutujący tu mają sporo doświadczenia w tego typu kwestiach.
I jeszcze jedno pytanie - co oznacza parametr Grade przy zbrojach. Bo widzę, że są różne klasy D, C, B, A, S. I zastanawiam się czy to ma na coś wpływ? Czy coś z D jest gorsze od C? A D lepsze od tego bez parametru Grade? Cenowo wynikałoby, że tak... ale czym to się konkretnie różni.
Byłbym wdzięczny za choćby niektóre odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie
Jolo
SULIK [ olewam zasady ]
Jolo12
1. wywal apisa jak chcesz byc asasinem, assasin uzywa tylko light armorow i nie uzywa tarczy
2. apis jest d-grade ty d-grade bedziesz obslugiwal dopiero po quescie na 20 lvl - co teraz zmneijsza twoja predkosc
3. jezeli helm jest d-grade to tez go wywal - zmenijsza twoja predkosc
4. grade - od 0-20 no grade, 20-40 d grade, 40-52(?) c-grade, ++52 b-grade (i tyle jezeli chodzi o C1)
5. assasin zawsze bedzie szybko ginol, bo ma malo hp, wiec musiz abijac szybko
montezuma [ Centurion ]
Sulik popełniłeś mały błąd. Specjalizacje w określonym Grade dostaje się automatycznie po przekroczeniu dane lvl, nie trzeba robić żadnego questa. Więc:
1-19lvll non grade
20-39lvl D grade
40-51lvl C grade
52-60lvl B grade
61-66lvl A grade (brak w grze)
67+lvl S grade (brak w grze)
Noszenie danego Grade bez specjalizacji (pasywny skill) powoduje spadek określonych parametrów. Przy weapon –20accurensy, przy elementach armor spada speed, att speed, cast speed. Generalnie nikomu nie polecam noszenia bez specjalizacji. Jednak są określone przypadki kiedy opłaca się założyć bron kosztem -20 accurensy
SULIK [ olewam zasady ]
montezuma - d-grade sie kupuje za sp

Gambit [ le Diable Blanc ]
SULIK --> Kto kupuje skille do "obsługi" Grade za SP??? One są Given.

Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Gambit -> No to ja jestem albo głupi albo brak mi szczęścia, bo jak zrobiłem tak jak piszesz na górze i było na noobwars-for, to mi się nie chce klient włączyć, w ogóle to takiego pliku l2font-e.utx nie mam w systextures, wiec może ktoś zapodać ten działający plik z instrukcją "dla odpornych" (lub idiotów jak ktoś woli)??
SULIK [ olewam zasady ]
Gambit - z tego co pamietam
jak bylem przy 20 lvl, po zrobienu questa na assasina - wykupilem wtedy d-grade skill
teraz jak zmienial sie na c i b zmienil sie sam wraz z levlem, ale d musialem wykupic

Gambit [ le Diable Blanc ]
SULIK --> Sprawdziłem na Orphusie. D-Grade dla Assassina jest Given. Tak samo dla Palus Knighta i innych klas. Coś Ci się pomyliło.
SULIK [ olewam zasady ]
Gambit - dalbym sobie reke ucicac ze musialem d-grade kupowac na ultimie
musze chyba w takim razie zrobic nowego chara i sprawdzic :>
mikmac [ Senator ]
Sulik -->
nie mac mlodym., bo glupoty gadasz. Expertise (Grade) jest given --> dostajez automatycznie. Jest to takze jedyny skill, ktory tracisz jak stracisz wymagany poziom.
Weles [ Chor��y ]
Witam
Mam proste pytanie... właśnie sobie ściągnąłem i zainstalowałem LII C1 , dograłem tekstury odpalam i wszystko po chińsku ( czy cholera wie co to za język ) , da sięto gdzieś zmienić czy ściągnąłem nie tego klienta ( link do niego brany z GOL-a więc ... hmm ) ?
Mask [ Generaďż˝ ]
Weles --> W options zmien Language na English ..

Mask [ Generaďż˝ ]
Ja bardzo chetnie bym gral na NW tylko po to zeby z Golasami pograc .. Ale nie da rady .. Jakos nie moge przebolec tego DC i ciaglych downow;|
Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]
Wielkie dzieki za szybką odpowiedz. Sam zresztą doszedłem do części informacji wypytując się tego NPCa w Dark Elven Village.
Sulik - czy mam rozumieć, że Assasin posługuje się dwoma broniami (np. dwa daggery)?
Zarek00 [ Konsul ]
Do wszystkich ktorzy maja problem z mapa -------->
1.Ściągacie to : https://www.noobwars.gr/forum/index.php?act=Attach&type=post&id=177935
2.Rozpakowujecie
3.Wrzucacie plik do SysTextures
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ----------+21-------------Ultima
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +52 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
Gambit------------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20----------Noobwars
Gregov------------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15----------Noobwars
gromusek-----------michal------------Human------Warrior---------------+30-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter----------------+8-------------Noobwars
TeadyBeeR-------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter----------------+15------------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+5-----------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
SULIK [ olewam zasady ]
mikmac - jestem przekonany ze widzialem to do kupna, dlatego teraz robie chara aby sprawdzic :)
Jolo12 - assasin najlepiej poslugje sie daggerem i lukiem
natomaist nie istenieje cos takiego jak dual daggers
jesli juz to dual swords - ale assasin woli daggery od mieczy
Siepet [ Pretorianin ]
Jak cos rate Mob-Ro:
4x Exp 5x SP 7x Adena 2x Drop.
Mam jeszcze jedno pytanko kto lepszy dla dwarfa:
Raider Czy Artisan
likasek [ Centurion ]
hmmm najprosciej
art walczy na rynku (krystalizuje, recepty ss making, walka to drugorzedna sprawa
raider (zbiera wszystkie recipy, maty itd oczywiscie z mobow)
trudno sie gra obiema klasami wiec ja wole miec jako dodatek do glownego chara

Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Hrrr, poddałem się, nic nie widać nic nie ma, nie mam mapy choćby nie wiem co. Gdy loguje się na serwer atsu (Bartz) to wszystko jest, jest logo (Lineage II) startowe, jest też mapa tylko, ze po jap/koren, no krzaczki są zamiast normalnych opisów na mapie, ale przynajmniej działa. Wiem tylko tyle, że oni dali tylko jeden plik l2.ini aby wchodzić na serw, a nie cały katalog, jak noobwars.
Jaki wniosek wynika? Cyba rzucę ten serw (noob-a) albo nauczę się mapy na pamięć.

Stitch001 [ Vatt'ghern ]
P.S. Ale pewnie to pierwsze bo, dc też potrefi dobić, szczególnie gdy jest co kwadrans, a o 2 w nocy nie chce mie się więcej zaczynać, aby pobgrać bez dc.
SULIK [ olewam zasady ]
Stitch001 - wniosek jest inny: z patcha noobowkiego uzywaj tylko pliku l2.ini, reszty nie zmieniaj :)
bo jak an jednym servie dziala to na innym tez musi
Oseth [ Centurion ]
No to i ja sie dodam w koncu do listy bo do tamtej dlugiej mi sie nie chcialo :)) Pzdr.
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ----------+21-------------Ultima
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +52 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
Gambit------------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20----------Noobwars
Gregov------------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15----------Noobwars
gromusek-----------michal------------Human------Warrior---------------+30-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter----------------+8-------------Noobwars
TeadyBeeR-------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter----------------+15------------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+5-----------Noobwars
Oseth------------Oseth--------------Elf-------------Scout------------------+32-----------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Siepet [ Pretorianin ]
Oseth ok lista ale ma byc alfabetycznie:
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ----------+21-------------Ultima
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +52 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
Gambit------------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20----------Noobwars
Gregov------------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15----------Noobwars
gromusek-----------michal------------Human------Warrior---------------+30-----------Noobwars
Oseth------------Oseth--------------Elf-------------Scout------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter----------------+8-------------Noobwars
TeadyBeeR-------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter----------------+15------------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+5-----------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Orrin [ Najemnik ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ----------+21-------------Ultima
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +52 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
Gambit------------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20----------Noobwars
Gregov------------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15----------Noobwars
gromusek-----------michal------------Human------Warrior---------------+30-----------Noobwars
Oseth------------Oseth--------------Elf-------------Scout------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter----------------+8-------------Noobwars
TeadyBeeR-------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter----------------+15------------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+5-----------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+10-----------bnb
Orrin [ Najemnik ]
A moze jakis Golas by wszedl na bnb pograc ? Lagow jeszcze nie zauwazylem wszystko smiga jak zle a i POlakow mozna smialo uswiadczyc.
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Chemik -> No tak też próbowałem, ale wtedy wyskakuje mi okno z Bartzem a nie noobwars (to do logowania, lista z pingiem).
A teraz laickie pytania:
1. Czy mapa jeśli się ją ma, jest właśnie w krzaczkach czy po angielsku?
2. Jak się wytwarza przedmioty u kowala?
Jak coś wymysle jeszcze to napiszę.
O własnie:
3. Ma ktoś konto Ultimy na zbyciu ?
Orrin [ Najemnik ]
Stich001 mialem to samo z mapa ale po sciagnieciu i pliku o ktorym pisal Zarek00 wszystko jest ok
Nawe nie wiesz jakie zycie stalo sie latwiejsze na wyspie z mapa. a co bedzie na kontynecie ?
SULIK [ olewam zasady ]
Stitch001 - chodzi ci o blackshmit ?
przynosisz potrzebne rzeczy i jak w sklepie wybierasz co chcesz :>
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Orrin -> No jako elf to, zdaje mi sie, zaczy na się już na kontynencie (elven vilage), no nie?
Orrin [ Najemnik ]
dal tych co juz dosc graja
czy na 15 lvl human fighter dobrze oposcic wyspe ?
Acha i jak sie statkiem plywa ? Trzeba czekac jak tak to ile ?
Nie chce uzywac GK
Orrin [ Najemnik ]
na mojej mapie nie moge znalezc elven willage :)
SULIK [ olewam zasady ]
OLrrin ja mam dwarfa na 14 lvlu i juz nie siedze u siebie w wiosce
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Odpowie ktoś na moje pytania, przynajmniej niektóre?
Orrin -> Jest na S-E od DE Vilage i tak dalej, zerknij na line poniżej:
Silent [ The Voice ]
witam.... sto lat mnie tu nie było... :-)
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ----------+21-------------Ultima
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +52 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
Gambit------------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20----------Noobwars
Gregov------------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15----------Noobwars
gromusek-----------michal------------Human------Warrior---------------+30-----------Noobwars
Oseth------------Oseth--------------Elf-------------Scout------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter----------------+8-------------Noobwars
Silent------------SilentPL------------DE-------------Palus Knight---------+25------------Noobwars
TeadyBeeR-------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter----------------+15------------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+5-----------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+10-----------bnb
Mask [ Generaďż˝ ]
Powiedzcie mi jak sie sprawa ma z Zabojcami Mrocznych Elfów ? Slyszalem ze ciency sa ze kiepsko obrazenia zadaja .. I czesto nie trafiaja .. Moze mi ktos rozjasnic nieco te kwestie? Warto nim zagrac ? ktos ma doswiadczenia jakeis a moze sie ktos juz na nim przejechal..
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
4. Co to jest ta cała lista przyjaciół i jak się ona ma do part klan czy alliance? Aha i czy da się ją wywołać bez wpisywania komend?
SULIK [ olewam zasady ]
Mask - chodzi Ci o Assasina ?
no coz.. sam nim bylem - ogolnie cienias jakich malo :)
ale moze sie rozwinac w maszybke do zabijania :D
a nie trafia - skillami, bo skille daggerowe zaleza od szansy na krytyk
zreszta krytyki daggerowcow sa zajebiste
a assasoin do tego ejszcze uzywa luku :D
ogolnie ciezko an poczatku, ale potem cos fajnego :D
Stitch001
- niestey yylko komendy
- party/trade/can/alley - to zakladki chatu - taki filtr
Queen_Arwen [ Evenstar ]
Witam!
Grałem na Noobwarsach ale są lagi nie można się dostać i wogóle nie wiem dlaczego ktoś tam gra.
Teraz gram na Mob-Ro i... rewelacje, wszystko płynne, zero lagów... cud miód serwer.
No i Polaków sporo.
Queen_Arwen [ Evenstar ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ----------+21-------------Ultima
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +52 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
Gambit------------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20----------Noobwars
Gregov------------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15----------Noobwars
gromusek-----------michal------------Human------Warrior---------------+30-----------Noobwars
Oseth------------Oseth--------------Elf-------------Scout------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter----------------+8-------------Noobwars
Silent------------SilentPL------------DE-------------Palus Knight---------+25------------Noobwars
TeadyBeeR-------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter----------------+15------------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+5-----------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+15-----------Mob-Ro
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+10-----------bnb
zielony_telefon [ Pretorianin ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ----------+21-------------Ultima
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +52 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
Gambit------------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20----------Noobwars
Gregov------------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15----------Noobwars
gromusek-----------michal---------Human--------Warrior----------------+30-----------Noobwars
Oseth------------Oseth--------------Elf-------------Scout------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter----------------+8-------------Noobwars
Silent------------SilentPL------------DE-------------Palus Knight---------+25------------Noobwars
TeadyBeeR-------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter----------------+15------------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+5------------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+15-----------Mob-Ro
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+10-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
paściak [ z domu Do'Urden ]
Jedno pytanko: czy pogram w to na duronie 800, 320 mb ram i karcie graficznej z 32mb?
Enc0re [ Konsul ]
a ja mam pytanie zwiazane z wymaganiami netowymi,
na jakim laczu mozna w to zaczac grac??
SULIK [ olewam zasady ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ----------+21-------------Ultima
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
Gambit------------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20----------Noobwars
Gregov------------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15----------Noobwars
gromusek-----------michal---------Human--------Warrior----------------+30-----------Noobwars
Oseth------------Oseth--------------Elf-------------Scout------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter----------------+8-------------Noobwars
Silent------------SilentPL------------DE-------------Palus Knight---------+25------------Noobwars
TeadyBeeR-------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter----------------+15------------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+5------------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+15-----------Mob-Ro
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+10-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
pasciak - najlpeiej kup sobie z 500 MB ramu jeszcze :D
bo sprzetowo powinno chodzic
Enc0re - wg. firewalla mego, gierka podczas gry nie bierze wiecej niz 2 kilo na sekeunde
zielony_telefon [ Pretorianin ]
The Illuminati -->
zielony_telefon [ Pretorianin ]
siege golem -->
zielony_telefon [ Pretorianin ]
ble... nie ten przycisk :)
zielony_telefon [ Pretorianin ]
puk puk -->
a potem przylecieli obroncy i nie bylo czasu robic screenow :)
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Mam, mam, mam!!! W końcu mam ta mapę! Wszystkim którzy pomagali WIELKIE DZIEKI!!! A wszególności dla: Zarek00, Orrin, Gambit i inni ;)
Mask [ Generaďż˝ ]
Stitch001 --> Super.. A co konkretnie zrobiles zeby mape miec? Bo tamte pliki nie dzialaja..
BTW. Szkoda ze przeniesliscie klan GoLa z Ultimy na NW .. NW teraz straszna lipa .. Ciagle DC , laguje , duzo bydla sie wtlacza .. Lepiej byloby przeniesc Gol na jakis inny server .. Malo znany i tam go rozkrecac .. Naprzyklad na bnb ktory podal orrin albo Mob-ro..
Mask [ Generaďż˝ ]
Ja wgralem ten pliczek ze strony zarka i nie pomoglo..
Orrin [ Najemnik ]
Tak zalozmy klan na bnb smiga jak zly

Mesiash666 [ Konsul ]
Zielony_telefon -> napisz coś więcej o tym swojim serwerze:] widze ze masz wysoki lvl , jakie raty? jakieś linki:] itp ;]
goldenSo [ AnomaliA ]
@Mesiash666
Kain jest serwerem oficjalnym. 10.90$ miesięcznie chyba :P a raty sa 0/0/0/0
caaramba [ Centurion ]
no to ja tez sie dopisze. pozdrawiam redemption :)
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ----------+21-------------Ultima
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Gambit------------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20----------Noobwars
Gregov------------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15----------Noobwars
gromusek-----------michal---------Human--------Warrior----------------+30-----------Noobwars
Oseth------------Oseth--------------Elf-------------Scout------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter----------------+8-------------Noobwars
Silent------------SilentPL------------DE-------------Palus Knight---------+25------------Noobwars
TeadyBeeR-------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter----------------+15------------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+5------------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+15-----------Mob-Ro
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+10-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

Mesiash666 [ Konsul ]
Dobra, odwiedzilem ten serwer BnB i dowiedziałem sie aru żeczy od admina:
Rate mi podał
5x SP , 5x EXP , 10x adnea, 10x drop 10x SPOIL
Obecnie maja 5000 kont założonych, grywa u nich 1000 osób
o 11 rano był 1 admin, i 500 graczy mi podał że jest
A także adres do Forum www.BnB.gr
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Mask -> Wgrałem jeden pliczek do sysTextures (on powinnien mieć powyżej 5 MB, więc jesli takiego nie masz, to musisz znaleźć inny, np. poniżej ;). Ten plik już powinnien zadziałać, przynajmniej mi zadziałał.
A i mam odpowiedź na jedno ze swoich pytań, mapa jest z angielskimi nazwami (przynajmniej na noobwars)
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Dziwne, zapisuje sie jako index.php, ale da się normalnie rozpakować (plik z mojego linka powyżej), wie ktoś dlaczego?
Bard_Harrvan [ Pretorianin ]
Czy ktoś może odpowiedzieć na moje pytanie ...
Orrin [ Najemnik ]
Bard --- jakie pytanie ?

Dalillian [ Chor��y ]
W związku pojawiającymi się pytania dotyczącymi sprzętu podpowiadam, że grać można na maszynce: Athlon 1GHz, 256MB RAM, Geforce 2MX400 64MB ale wtedy do miast lepiej nie wchodzić, po upgradzie RAMU do 512MB lub lepiej 256MB+512MB z grafiką na low i rozdzielczościa 800x600 można pograć, a neostrada 128kB wystarczy. Na takim sprzecie gram w weekendy. Niestety na czymś dużo wolniejszym chyba nie ma sensu. Decyduje ilość RAM.
W tygodniu gram na:
ATHLON XP 2000+, 1GB RAM, Radeon 9000Pro - Rozdzielczość 1024x768, grafika high bez ground details i cieni - jest dobrze, nawet w Giran ;).
Teraz aktualizacja:
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ----------+21-------------Ultima
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima (dzisiaj w planie 50 ;) )
Gambit------------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20----------Noobwars
Gregov------------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15----------Noobwars
gromusek-----------michal---------Human--------Warrior----------------+30-----------Noobwars
Oseth------------Oseth--------------Elf-------------Scout------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter----------------+8-------------Noobwars
Silent------------SilentPL------------DE-------------Palus Knight---------+25------------Noobwars
TeadyBeeR-------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter----------------+15------------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+5------------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+15-----------Mob-Ro
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+10-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
goldenSo: jeżeli jest serwerem oficjalnym to raty sa 1/1/1/1.
Mam jeszcze jedną propozycję - żeby dopisywać nazwę klanu, po nazwie serwera.
Jeszcze przypomne, że na darmowych serwerach nazwą serwera jest zawsze bartz - Stitch001 ;).
Sulik jak sie ma takiego sponsora jak sulikczek (chodzi o suliczyce ;) ) to faktycznie mozna szybciutko i bezproblemowo opuscic wyspe ;)
Bard Harrvan - fakt, jakie pytanie? Do 10 watku włącznie twojego pytania nie było.
Pozdrawiam wszystkich ;)

kubaub [ Legionista ]
witam
mam pytanie (jestem po formacie dysku)
z jakiego linka mozna szybko zassać l2 c1???
z gory dziekuje kubaub

easy1965 [ Pretorianin ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ----------+21-------------Ultima
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima (dzisiaj w planie 50 ;) )
Gambit------------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20----------Noobwars
Gregov------------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15----------Noobwars
gromusek-----------michal---------Human--------Warrior----------------+30-----------Noobwars
Oseth------------Oseth--------------Elf-------------Scout------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter----------------+8-------------Noobwars
Silent------------SilentPL------------DE-------------Palus Knight---------+25------------Noobwars
TeadyBeeR-------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter----------------+15------------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+5------------Noobwars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+15-----------Mob-Ro
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+10-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

Dalillian [ Chor��y ]
Kubaub - hehe zassać, szybko :D już sie kulam, czytaj wstępniak !!!
Skad zassac klienta ?
https://ncjapan2.nefficient.co.kr/lineage/L2_CHR1_J1.exe
https://www.google.pl/search?hl=pl&q=L2_CHR1_J1.exe&btnG=Szukaj+z+Google&lr=
ftp://ftp.one.cl/Juegos/Lineage2/L2installer.zip
ftp://ftp.zoomby.cl/Juegos/RolOnline-Mmorpq/Lineage2/L2installer.zip
tp://200.74.164.3/juegos/rolonline-mmorpq/lineage2/l2installer.zip
https://lineage2.nefficient.co.kr/L2client_20040120.exe
Pozdrawiam

Nazgrel [ Jedi ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ----------+21-------------Ultima
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Gambit------------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20----------Noobwars
Gregov------------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15----------Noobwars
gromusek-----------michal---------Human--------Warrior----------------+30-----------Noobwars
Oseth------------Oseth--------------Elf-------------Scout------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth--------Human--------Fighter----------------+8-------------Noobwars
Silent------------SilentPL------------DE-------------Palus Knight---------+25------------Noobwars
TeadyBeeR-------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter----------------+15------------Noobwars
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+5------------Noobwars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+15-----------Mob-Ro
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+10-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
A dopisze się :)

Stitch001 [ Vatt'ghern ]
A co mi tam, niech i ja będę.
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ----------+21-------------Ultima
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+15-----------Mob-Ro
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+10-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
Szaman [ Legend ]
Mask: GOL sie przenosic nie bedzie ponownie, o ile nie zostanie wylaczony fizycznie serwer L2 na Noobach.
Jezeli mowisz o lagach i DC to widac nie grales tam co najmniej pare dni - od niedzieli lagi w godzinach poza szczytowych sie nie zdarzaja, w szczycie sa nieduze i nie caly czas.
DC wystepuja sporadycznie.
I zeby nie bylo - DO niedzieli mialem Dc co 10 minut, lagi siegajace 120 sekund.

WolverineX [ Senator ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ----------+21-------------Ultima
Mask-------------Aawill------------DE------------Dark Fighter-----------+20--------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+15-----------Mob-Ro
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+10-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Ja ostatnio gram około 2 w nocy i wtedy nie ma dc w ogóle, lagów też za bardzo się nie uświadczy.
Za to spotkałem admina (?) (chyba).
Co oznacza, gdy nazwa mobka jest czerwona? Jakiś boss? Dwóch takich orków zdybałem na S od Irish Lake (na S od Elven Vilage jest jezioro i jeszcze na południe od niego), czy jak się tam nazywa te jezioro.

Riven [ infamousbutcher ]
Na Noobwars nie jest zle ;]. Co prawda DC potrafia mocno wkurzyc, ale da sie grac.
Jedyne co mnie cholernie wkurza to to, ze gra calkowicie wylacza sie przy DC. Po cholere? :/ Mam tylko 256 ramu i L2 wlacza mi sie naprawde bardzo wolno :(. DC nie bylyby wielkim problemem, gdyby nie ten dlllluuuugi czas ladowania gry..... :(

SULIK [ olewam zasady ]
ladny secik mam ?
Enc0re [ Konsul ]
sciagnalem giere z URL https://lineage2.nefficient.co.kr/L2client_20040120.exe
tak ja pisze wyzej ze mzna sciagnac, i w grze wyskakuja jakies chinskie literki(czcionki)
co trzeba zrobic zeby byly np. angielskie?
a i gdzie sie mozna jeszcze zarejestrowac
zeby mozna grac na bezplatnych serwach? gdzie wy poprostu gracie?
Riven [ infamousbutcher ]
Co do czcionki - nie wiem.
Ale na reszte masz odpowiedz we wstepniaku....
Sulik --> I co sie chwalisz? :>
Ile czasu grasz? :)
SULIK [ olewam zasady ]
Riven - wlasciwie tens et zrobilem w 5 minut :>

Riven [ infamousbutcher ]
ekhm... no dobra, ja jeszcze o tej grze nic nie wiem :D
Mam problem - znalazlem Iron Gloves, p atk 13. Mam tez heavy chiesel atk 9 (albo 10). Jak to jest, ze Heavy chiesel zadaje wiecej obrazen niz Iron Gloves?
Orrin [ Najemnik ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20--------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+15-----------Mob-Ro
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

Kicab [ ]
Pierwszy dzien grania :) i nabilem 11 lvl.
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20--------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+15-----------Mob-Ro
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
SULIK [ olewam zasady ]
przypominam zasady dodawania sie do listy
levele wpisujemy co tak aby byly podzielne przez 5 (levele od 1-50), a powyzej 50 levelu co 2
SULIK [ olewam zasady ]
acha i jeszcze jedno:
wg kanalu irc ultimy
REG ON
Queen_Arwen [ Evenstar ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20--------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
A propo czemu jak robie 20 lvl to nie ma skilli nowych tylko pisze ze po 40 levelu dopiero?
SULIK [ olewam zasady ]
Queen_Arwen - bo musisz wykonac questa na zmiane profesji
mozesz zostac albo Scoutem, albo Knightem
Scout ma takie skille: https://lin.warcry.com/index.php/content/db_php/skills.php?class=elven_scout
Knight takie: https://lin.warcry.com/index.php/content/db_php/skills.php?class=elven_knight
a questy sa takie:
scout: https://lineage.warcry.com/index.php/content/db_php/questd.php?id=407
knight: https://lineage.warcry.com/index.php/content/db_php/questd.php?id=406
wiecej info na ten temat u twojego grand mastera elfow (w kazdym miescie w gildi elfow)

Riven [ infamousbutcher ]
No i mam dylemat ... Slyszalem, ze na Ultimie nie ma w ogole lagow ani DC albo zdarzaja sie bardzo sporadycznie. To prawda? Bo jesli tak jest i gra na niej ponad 3000 osob (dane ze strony), to musi byc przyjemnie.... Tyle, ze na Noobwars mam juz 12 level ;( Wiem, wiem, to jest nic, ale nie wiem czy warto sie przesiadac ;). Naprawde jest tam az tak cudnie?
SULIK [ olewam zasady ]
Riven poki Reg byl OFF tak bylo teraz niestety troche laguje wieczorami
jak sie cholta z Ameryki wbija :P
Riven [ infamousbutcher ]
a czesto rozlacza? Na NOOBWars rozlacza mniej wiecej co godzine....
Ale to w sumie nie taka wielka niedogodnosc.
SULIK [ olewam zasady ]
[ edit ]
zreszta przetestuj sam :P
tsty domowego serva -->
Nekromant [ Legionista ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20--------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Oracle------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

Mesiash666 [ Konsul ]
A dopisze sie;]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20--------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars (grywam z zadka ale grywam)
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
P.S> Zkaładamy jakiś clan na BnB??
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+15-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10----------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
Nekromant [ Legionista ]
Zaczalem grac na bnb,bardzo fajny serverek:) szczesliwym trafem przyjeli mnie do clanu 4 lvl ktory posiada zamek w gludio:D
Nekromant [ Legionista ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20--------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars (grywam z zadka ale grywam)
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+15-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10----------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
Wpisuje sie jeszcze raz po pan powyzej mnie pominal:P
SULIK [ olewam zasady ]
Nikt calkiem przypadkiem nie orientuje sie czy sa w necie jakies skrypty do servera L2 ?
chodzi o postawienie serva i dodanie skilli i questow :D

easy1965 [ Pretorianin ]
grał(gra) ktoś wysokolvl dwarfem? chodzi mi o wybór broni dwarf z polearms czy blunt i czy rodzaj broni ma wpływ na walkę solo i w grupie ,tzn. czy któryś rodzaj sprawdza się lepiej w grupie ,a inny w sytuacjach sam na sam, tradycja ciągnie do młotów i toporów ale ???

Mesiash666 [ Konsul ]
Sorry necromana ale jak pisalem posta to twojego jeszcze nie bylo;] a chwile mi zajelo dokonczenie porzadkowania alfabetycznego:]
Ktos wczesniej byl liderem ?? z grajacych na BnB??
SULIK [ olewam zasady ]
Moja mala Suliczyca :D
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Mam takie pytanko, czy jak sie ginie to po za tym, że traci się exp i można coś okazjonalnie dropnąć, to traci się coś jeszcze, np. SP kase, no nie wiem, cokolwiek?
Nekromant [ Legionista ]
Traci sie poczucie samokontroli:D

Mask [ Generaďż˝ ]
Sulik --> Szczerze przyznam że bawi mnie wygląd Kobiety Krasnoluda;-) .. Trochę inaczej je sobie wyobrazalem ;-)
Enc0re [ Konsul ]
to i ja sie dolaczam :PP (nowym)
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars (grywam z zadka ale grywam)
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+15-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
Riven [ infamousbutcher ]
zalogowalem sie na Ultiimie... Faktycznie, polaczenie wydaje sie byc duzo lepsze, nie ma prawie zadnego opoznienia w chodzeniu. Z drugiej strony, dosc czesto jest lag polegajacy na naglym cofaniu postaci. I na Talking Island jest strasznie pusto! Czy to 3000+, ktore widnieje na stronie to wiarygodne dane? Troche to dziwne, bo ponizej napisane jest, ze maja 2800 zarejestrowanych uzytkownikow... .:))
Chyba jednak zostane przy Noobwars;].
likasek [ Centurion ]
to wina zamknietej rejestracji w startowych wiochach to rzadkosc najpredzej w dwarf :)
SULIK [ olewam zasady ]
Stitch001 - "tylko" exp :D - na pierwszych levelach t luz, powyzej 50 to juz nei tak fajnie :D
oraz opcjnonalnie mozna cos dropnac
Mask - no nei powiem zabawne stworzonka z tych krasnali :D - taki smieszny element gry :D
Riven - pojedz do Aden, Giranu a zobaczysz gdzie te 3k ludzi sie chowa :D
zreszta ostatniego czasu wiele osob odeszlo z ultimy, badz zostali zbanowani z ronych powodow - stad reg on :)
i 3k ludzi chyba nigdy nie gra naraz - strefy czasowe, ale srednio okolo 1.5-2k graja :D

beeria [ Konsul ]
na forum NW pojawila sie informacja od admina, iz w sieci pojawily sie juz tekstury z C3. niestety wciaz sa nieco zabugowane i ekipa NW nad tym pracuje. wiecej informacji i garsc screenow tutaj -->
https://www.noobwars.gr/forum/index.php?showtopic=21804
kolejna informacja, serwer jutro bedzie wylaczony (upgrade) na 24h. czyzby dokladali 3. maszyne? jak dobrze pojdzie juz nikt nie bedzie mowil LagWars:) -->
https://www.noobwars.gr/forum/index.php?showtopic=21829

Mask [ Generaďż˝ ]
Hej kto pierwszy ten lepszy , bo wlasnie otworzyli rejestracje na Ultimie ;-) Hurry Up;-)
Abaddon84 [ Junior ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+15-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

WolverineX [ Senator ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human------fighter---------+12------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+15-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 19:59:06]

WolverineX [ Senator ]
aaa mam male problemy na ultimie .
zaczne moze od tego ze na mapie swiata widze wczystko dobrze, ale nazwy miast mam po japonsku czy tam chinsku.
jak to naprawic by byly po angielsku ????
Drugi problem to to ze nie dzidze nie ktorych itemow czy to w ekwipunku czy to w sklepie tylko same puste kwadraty ale moze nadal czytac ich opisy i nazwy.
jak to naprawic ????
I ostatnie pytanie ma ktos moze link do ANGielskiej wersji klienta Lineage 2 C1 ???? bylo by dobrze gdyby byl szybki :)
ten co jest w wstepniaku jej do JAPonskiej wersji.
SULIK [ olewam zasady ]
WolverineX
"I ostatnie pytanie ma ktos moze link do ANGielskiej wersji klienta Lineage 2 C1 ???? bylo by dobrze gdyby byl szybki :)
ten co jest w wstepniaku jej do JAPonskiej wersji." - looknij raz jeszcze na wstepniak
"Drugi problem to to ze nie dzidze nie ktorych itemow czy to w ekwipunku czy to w sklepie tylko same puste kwadraty ale moze nadal czytac ich opisy i nazwy." - textury C2 powinny pomoc

techman [ Konsul ]
Mam pytanko:0 Mam 13 lvl i zaatakowałem nie chcący kogoś w mieście(ach ta ciekawosc;]) kiedy to przejdzie?? Albo komu trzeba zapłacic? miasto Elfów(to pierwsze:P)

TeadyBeeR [ Legend ]
Zbijaj potwory gdzies na uboczu :), lub daj sie zabic.
Queen_Arwen [ Evenstar ]
update:
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human------fighter---------+12------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

techman [ Konsul ]
Chodzi o to, ze zaatakowałem jakiegoś NPC;] I teraz np. nie mogę ze strażnikami gadać itp:/ Chciałem sobie wykupić skille ale nie moge:/ Kiedy to przejdzie? Co trzeba zrobic;]
zielony_telefon [ Pretorianin ]
moj nowy nabytek -->
jeszcze sie nie zdecydowalem jak go nazwac... a juz za jakies dwa miesiace bydzie z niego stryder =]
w c2 lvlowanie hatchlingow jest straszne :/
SULIK
kumpel kiedys mial serva... jak sie pojawi na necie to go zapytam moze ma jeszcze wszystkie pliki
a jakbys dostal kiedys server z c2 daj znac =]
jest pare rzeczy ktore warto by przetestowac
btw na screenie to doom set? na DE wszystkie armory wygladaja podobnie :P
easy1965
mam w klanie 2 poleuserow i zawsze maja klopot ze znalezieniem grupy (lvl 50+)... mowia ze ludzie nie wiedziec czemu nie chca ich do party...
poza tym jak masz poleamrs to uzywasz tez light armor zeby miec bonus do envasion... a solo bez stunt i z light armor nie podobno nie jest dobrym pomyslem...
z drugiej strony jednak party skladajace sie z samych poleuserow +tank +healer to jedno z najlepszych party... kilujesz po kilka mobow jednoczesnie i exp idzie znacznie szybciej... pod warunkiem ze znajdziesz wystarczajaco duzo ludzi z polearms z podobnym lvlem co jest wielkim problemem przynajmniej na kainie
SULIK [ olewam zasady ]
zielony_telefon
zdaje mi sie ze Doom :D
a co do wygladu to... coz... heavy armory rezczywiscie wszytkie prawie wygladaja tak samo, ale za to light i tuniki wygladaja zawsze inaczej niz u innych ras - calkowicie :D - przyklladem chyba najlepszym jest Drake Set
a co do serva - sam serv stoi, to nie problem, problem polega na odpaleniu skilli, questow, setow itp.
a co do c2 serv - to by bylo milo :D
chociaz poki mam 54 lvl to nie potrzebuje tak bardzo :D

wyczek [ Legionista ]
Witam!
Mam pytannie czy mag warrior dostaje ta lalecze co kolo niego chodzi tak po porstu gdy jest w 20 poziomie i stanie sie wojownikiem czy usi cos zrobic zeby ja dostac?
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Mam taki problem, ze nie moge zaczac gry czlowiekiem, a dokladniej nie moge zaczac 1 questu, tego z mapa swiata. Klikam na questa, a on zamiast sie odpalac (zacynac) to zamyka okno. Z czym jest to zwiazane? Aha to sie dzieje nie tylko na nobwars ale i na bnb.
P.S Mysle, ze jakis plik jest walniety w moim kliencie, ale ktory? Ktos spotkal sie juz z takim przypadkiem?
SULIK [ olewam zasady ]
robil ktos questa na scavangera ?
jak tak to prosil bym tutoriala :D
wyczek [ Legionista ]
Stitch001-> ja mialem ten sam problem i po prostu nie zrobilem toego questa ;) a jestsem na Ultimie

Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Sulik, chemiku ty jeden, sam dawałeś linki do stron. Poniżej masz poradniczek, troszke fajnie napisany, ale myślę, że sie przegryziesz przez niego.
SULIK [ olewam zasady ]
Stitch001 - problem jest taki, ze nie idzie to tak jak trzeba :| znaczy sie w grze cos nie tak robie :|
i nie wiem co :|
bo opis questa juz czytalem
Queen_Arwen [ Evenstar ]
BARDZO WIELKA PROŚBA DO WSZYSTKICH CO GRAJĄ NA ULTIMIE.
NIE MOGĘ ŚCIĄGNĄĆ PLIKU DO LOGINA ZE STRONY ULTIMY OPRÓCZ TYLKO TEGO DLA WERSJI WINDOWED. Z TEGO CO WIEM TO JEST TAM TYLKO MAŁY 9KB PLIK L2.INI.
JEŚLI KTOŚ KTO GRA NA ULTIMIE MÓGŁBY MI GO PRZESŁAĆ BYŁBYM BARDZO WDZIĘCZNY!!!!!!!
ADRES MAILOWY: [email protected]
Bardzo proszę o przesłanie tego pliku albo tego login patcha dla Ultimy.
Z góry dziękuję!!!!!!!
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Sulik (a może Suliczyca? ;P )-> Hmm, a sprawdzałeś może na Orphusie (linka poniżej jeśli nie chce ci się szukać)? Może tamta ci pomoże.
SULIK [ olewam zasady ]
Stitch001 - to dokladnie to samo co na lineage.warcry.com
ehh caly problem polega na tym, ze ten quest mze trwac 8h, z tego powodu, ze trzeba gonic po 20 razy z jednego kranca wiochy na drugi :| a ja myslalem ze to bug, jak mi sie itemy powtorzyly
Queen_Arwen
https://SulikDownload.spymac.net/ul2loginchange.rar
https://SulikDownload.spymac.net/ul2loginchangenw.rar

WolverineX [ Senator ]
Niemusicie sie juz martwic, Rejestracja na Ultimie juz zostala zamknieta :)dobrze.bo lagi by byly znowu :)
no dobra Sulik linki jeszcze dodales, ale nie mam odpowiedzina na moje pytanie jak zamienic japonskie nazwy miast w mapie swiata na angielskie.
problem z nie widocznymi itemami czy to w sklepach czy w ekwipunku juz rozwiazalem sa :)
Jaka bron jest lepsza:
a> dwa miecze (2xsaber or sth else)
b>jeden miecz dwureczny (1x two hands sword)
c>jeden miecz jednoreczny (1x one hand sword)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-27 01:03:10]
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Rosomak -> A może spróbuj ten plik z mapą? Może to coś da? l2font-e.utx. Posłałem ci go na maila, może on coś pomoże, choć nie mam pojecia czy tak.
SULIK [ olewam zasady ]
Wolverine - gdy nie znam odpowiedzi na dane pytanie to pomijam to, wiec w skrcie nie wiem co zobic z taka mapa :|
a co do broni:
wszytko zalezy jaka klasa bedziesz gral :)
jak bedziesz tankiem, to miecz jedno reczny + tarcza
jak gladiator czy cos w tym stylu - to 2 miecze (glad, sword singer, blade dancer - i ktos kto ams kille do 2 mieczy)
a drureczny - to nie wiem kto :) wszytko zalezy od tego ile dmg zadaje
dla tanka sie chyba nie nadaje - bo tank potrzebuje jak najwiecej defence, ale gladiator lub jakis inny male damager moze byc :)
a co "lepsza" nie am czegos takiego :)
jak jestes lucznikiem to nie grasz 2 mieczami, jak jestes blade dancerem to nie grasz halabarda :D - ogol;nie mowiac jak masz skille pasywne i aktywne do danej broni to ta bron jest lepsza :D
ale takie pojawiaja sie dopiero po 20, 40 levelu :D

soui [ Junior ]
Nie wiem jak wy ale ja gram na serwerze forsaken. I uwarzam że całkiem przyjemnie się tam gra :) ( pewnie byłbym na ultimie jakby rejestracje nie była zamknięta :/ ).
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human------fighter---------+12------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

alienx22 [ Chor��y ]
Sulik-----> robilem quest na Sqawa przez 3h pierwsze misje to bulka z maslem :)) dopiero misje z Tomem sa $#@%$... robilem to przez 8h pierwszy raz znalazlem go na wybrzezu :) mozna tam dodatkowo expowac czekajac na niego tylko trzeba uwazac na Lizardmenow bo sa agresiw :)
Potem stal na dnie kopalni (tam gdzie jest ten szyb i wchodzi sie po spirali w gore) i nakoncu w tej drugiej kopalni w wejsciu :))
Jesli niemasz strasznego cisnienia zeby grac scavem to przestaw sie na artisana :) mimo wszystko gra sie latwiej i przyjemniej :))
PS jestem w pracy ale w domu mam plik ze szczegolowym przejsciem tej misji i zaznaczonymi dokladnymi lokacjami gdzie znalezc Toma (ale to chyba wiesz).

blip & blop [ Legionista ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human------fighter---------+12------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server
tai [ Junior ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+12------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server
SULIK [ olewam zasady ]
alienx22 - artysta mi nie potrzebny poki co - teraz potrzebuje matsow :|

easy1965 [ Pretorianin ]
no to mam przyjaciela ;)
Riven [ infamousbutcher ]
easy --> Wow, mozna miec wilka? :P Ludzie tez moga?
Queen_Arwen [ Evenstar ]
Sulik --- Dziękuję !!!!!!!
Chyba teraz więcej pogram na Ultimie. :)
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+12------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server
easy1965 [ Pretorianin ]
chyba tak, trzeba wykonać quest dla Pet Menagera
Orrin [ Najemnik ]
a gdzie jest ten pet manager ?
LeePeque [ Chor��y ]
W Gludin. Quest jest dlugi i skomplikowany, dostepny bodajze od 15 levelu. Mozna tez kupic 'gotowego' wilka na wolnym rynku...
Denis [ Junior ]
moglibyście powiedzieć o co chodzi w pierwszym quescie u pet managera??
easy1965 [ Pretorianin ]
musisz zabijać w przypadku dwarfa tarantule i przynieść 50 pazurów pojawiają się w quest itemach inne chary mają chyba inne stwory do zabijania
Denis [ Junior ]
ja gram człowiekiem i pisze że mam zabić giant spider,bladers i pokers(nie wiem co to za potworek zna ktoś??)
Weles [ Chor��y ]
Witam
Nie ma ktoś z was może do "odstąpienia" konta na ultimie ?
Jak wiadomo nie ma tam już możliwości rejestracji, a może przypadkiem znajdzie się ktoś kto już w to nie gra... :)

Booshman™ [ Pretorianin ]
bladers i pookers=blade i talon :) - chodzi o pajaki na TI
i taki male ostrzezenie do tych ktorzy robia q. na wilka - uwaznie czytajcie opisy zachowan wilkow u animal lovers albo od razu zalatwcie sobie gotowe odpowiedzi do testu konczacego ten quest :)

Veit [ Pretorianin ]
W morde wie kto moze gdzie jest Master Toma??? w quescie na Raidera pisze ze mam porozmawiac z master toma ale gdzie jest master toma??? jeszcze do yego jakies jaszczury z czerwonym statusem w elmorze mnie zabily i jestem na 19:( no coz zrobie dwudziesty i dopiero wtedy szukam master toma
Enc0re [ Konsul ]
mam taki amaly problemik, mianowicie zarejestrowalem sie na ultimie sciagnalem tak jakies patche spoko dziala giera wchodze do gry ale jest male okienko a nie full screen?
czy trzeba sciagac ze strony ulitmy moze "full screen mode" zeby bylo spoko?
Veit [ Pretorianin ]
EncOre--> Żaden problem ja po prostu zmieniłem w opcjach
beeria [ Konsul ]
veit --> wstepniak sie klania
https://l2dc.onlinewelten.com/index.php?d=maps&id=7556
Orrin [ Najemnik ]
Witam mam wazne pytanie
Potrzebuje sposobu aby rozwiazac klan ale od razu nie czekac iles tam dni
I jeszcze jedno po jakim czasie mozna rozwiazac klan standardowo ? i jak to sie dokladnie nazywa?
Orrin [ Najemnik ]
i jeszcze jedno czy do klanu moze zapraszac tylko leader czy jest jakis zastepca abo cus
No i jak sie daje te flagi klanowe :D?
Veit [ Pretorianin ]
beeria--> Veit sie klania:P tylko czemu sa trzy miejsca on sie pojawia od czasu do czasu w roznych? bylem w jednym i go nie spotkalem:( musze warowac? na jednym miejscu czy chodzic od jednego do drugiego?
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Z powodu częstych dc na noobwars, pogrywam także na bnb, i nawet doszedłem całkiem daleko. Obecnie pogrywam, jak ktos chce party to pm w grze do mnie. (oczywiście jeśli jesteś gdzieś w pobliżu de vilage)
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+12------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server
cRaven [ Konsul ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+12------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima
cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server
Orrin [ Najemnik ]
Ludzie ja naprawde potzrebuje szybkiego helpa

beeria [ Konsul ]
veit --> musisz warowac:) tudziez troche podrozowac:) z tego co wiem quest na raidera jest najbardziej upierdliwym w grze (jesli chodzi o 1. zmiane klasy oczywiscie)
Caldur [ Konsul ]
Jesteś nudny - jak wszyscy zresztą, którym się nie chce poświęcić nawet 5 minut na własnoręczne znalezienie potrzebnej informacji.
SULIK [ olewam zasady ]
Orrin - a po co Ci szybki help jak rozwiazanie klanu trwa 5-7 dni ?
- "flagi" klanowe sa od 3 levelu klanu
- nazywa sie to: rozwiarz klan
- tylko lider moze dodawac ludzi do klanu
Veit - ja wpadlem na wysepke - i byl teraz zabijam miski - nie no juz wolalem quest na 40 levelu na Phantom Rangera gdzie musialem wybic ponad 150 leto lizardmanow - to bylo nic w porownaniu do zdobycia 5 miodkow :|
zdobylem poki co 2 lub 3
wiec kupilem sobie top d-grata aby przyspieszyc zabijanie
mikmac - jednak bron d-grade skill od razu sie pojawia po 20 lvl :D
najwyrazniej przy asasinie mialem jakis blad gry
BarD [ Leningrad Cowboy ]
glupia sprawa - dziala wam serwer ultima? :)

Veit [ Pretorianin ]
kurde BarD mi nie rowniez nie dziala i w dodatku zaczelem cos mieszac z patchami mamm nadzieje ze nic nie nachrzanilem:P co tu jest grane na poczatku mialem ping 9999 a teraz wougle sie nie loguje:( o co tu chodzi czy wszyscy maja problemy?

BarD [ Leningrad Cowboy ]
e tam nie ma co sie srac, pewnie restart serwera.. szkoda tylko ze tak dlugo, bo od 8mej :)
Veit [ Pretorianin ]
Heh mam pytanie czy w przy tabelce gdzie pokazuje ping u mnie akurat (9999) obok pisze testing nie zaobserwowalem wczesniej co pisalo wiec to status? chyba tak BarD u ciebiew tez jest ping 9999 i obok (po lewej) testing? teraz to mi nawet sie ta rubryka nie laduje:(
BarD [ Leningrad Cowboy ]
aha, a gdy probuje wejsc, pojawia mi sie komunikat o problemach przy logowaniu. czasem nie wchodzi w ogole
raz tak juz mialem, ale poprzednim razem trwalo to o wiele krocej. a mi sie juz ferie koncza i co ja mam biedny robic o tej porze?

cRaven [ Konsul ]
My na NoobWarsach widzimy taką tabelkę z 9999 i testing przynajmniej raz dziennie :D
Orrin [ Najemnik ]
A nie ma sposobu by go rozwiazcac od razu?
I jeszcze czy mozna rozwiazac po 5-7 dniach od utowrzenia klanu ?
Jak sie zwieksza lvl klanu ?
Enc0re [ Konsul ]
cRaven ---> wlasnie teraz jest 9999 , mam nadzieje ze nie na dlugo :)
Denis [ Junior ]
do Booshman™ :
czyli mam zabic określoną liczbe pająków tak??
Veit [ Pretorianin ]
Przpraszam bardzo ale czy ktos wie jakie rate ma ESCAPE i czy ktos ma moze przez przypadek dwa wolne konta stare lu niuzywane chetnie bym przygarnąłja Veit i moj kolega Siepet

caaramba [ Centurion ]
orrin
nie ma
7 dni nie 5, i klan zniknie po 7 dniach od momentu rozwiazania u gm
tam gdzie go zalozyles i tam gdzie go mozesz rozwiazać :P - grand master...

Kicab [ ]
Jzy jest jakas polska strona o lineage 2 ??? Jak tak to dajcie link.
SULIK [ olewam zasady ]
BarD, Veit - use the fucking IRC
i nie logujcie sie k*** na server jak nie sprawdzicie jego stanu an kanale :| - przez to server sie pierdoli jak ludzie proboja wlezc na serva kiedy jest off :|
a o 8 rano u admina ultimz byla godzina 2 w nocy wiec koles pewnie spal jak siadlo, a ma w zywycyaju wstawac okolo 10-12 swojego czasu czyli o 16-18 naszego
techi [ Legend ]
Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server
caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+12------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima
cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mistic---------------------+15---------bnb
zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain
rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server
Wie ktoś co się dzieje z bnb?? Czyżby restart?
Veit [ Pretorianin ]
Kicab--> a masz google :P https://www.iseeuandigetu.de/lineage2/
na nastepny raz poszukaj
ps. siepet ta strona ci sie tez przyda

Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Serwer n00bwars ciągle leży :(
A co do mojego pytania wcześniejszego (cytat: "Mam taki problem, ze nie moge zaczac gry czlowiekiem, a dokladniej nie moge zaczac 1 questu, tego z mapa swiata. Klikam na questa, a on zamiast sie odpalac (zacynac) to zamyka okno. Z czym jest to zwiazane? Aha to sie dzieje nie tylko na n00bwars ale i na bnb.") to teraz już nic nie wiem, bo na mob-ro działa wszystko idealnie.
Aha, jak przełaczyć grę z okna na pełny ekran? Zaraz będę szukał odp. do tego pytania, bo nie pamiętam czy je ktoś zadawał czy nie.
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Aha, chemik bierz się do roboty ;) (nowy wątek)
SULIK [ olewam zasady ]
nie chce mi sie :D
ide spac - moze okolo 20 zaloze nowa czesc

Mask [ Generaďż˝ ]
Ojj szkoda szkoda .. Dopiero co wrocilem z zajec .. Myslalem ze sobie pogram na Ultimie bo nie gralem 2 dni a tu taka lipa .. Niepocieszony jestem tym faktem;/
Dobrej nocy Suliku;-)
Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]
Witam,
Ja znow z kolejnym pytaniem. Otóż mam problem. Kiedy wlaczam opis przedmiotu to jego opis wylazi mi poza ramkę. Tzn. np. w broniach mam wszystkie parametry tak jak trzeba, ale jak jest jakis dluzszy opic np. przy materialach to mi wychodzi poza ramkę. Po prostu tekst sie jakby nie zawija i wylazi za ramkę. Jest to cholernie denerwujace bo podczas gry nie moge przeczytac co do czego sluzy i jakie ma wlasciwosci. Czy ktoś może spotkal się z tym problemem i wie jak go rozwiązać? Byłbym wdzięczny :)
Pozdro
Jolo

Veit [ Pretorianin ]
dalej kupa wie ktos kiedy moze sie skonczyc to testowanie na Ultimie mam nadzieje ze jutro juz bedzie ...

Mask [ Generaďż˝ ]
Hmm .. zalogowalem sie na Ultimie ale tylko na chwile bo gdy chcialem wejsc wywalilo jakis blad protocol version other czy cos takiego..;/
SULIK [ olewam zasady ]
Jolo12:
https://www.husaria.izet.pl/fix.html

Veit [ Pretorianin ]
czy komus juz dziala Ultima?
likasek [ Centurion ]
CZLOWIEKU WIESZ CO TO MIRC?!?!?!?! ILE RAZY TRZEBA TO POWTARZAC!!!!!!!!!!
Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]
Sulik ---> wprawdzie nie wiem czy zadziała (serwer Forsaken lezy i kwiczy dzis calutki dzien), ale uprzedzając fakt sprawdzenia rzeknę - "O Dzięki Ci Wielki Suliku, Niech Ci W Expach, Dropach, SkillPointsach Wielki Bóg Lineage II Wynagrodzi" :D
SULIK [ olewam zasady ]
Jolo12 - na ultimie dziala to :)
Veit - tak dziala
kubaub [ Legionista ]
Ja mam pytanie.. jesli na mob ro gra tyle osob.. (ja tez bo noobwars mi laguje)
moze zrobimy klan?? jesli jest kilka osob, 40+ to sie wybierze cla dla ktorego zebranie sp to nie klopot.
Zarek00 [ Konsul ]
kubaub--> Jestem jak najbardziej za, co prawda jutro mam zamiar dobic dopiero do 20lvl ale sam chcialem wyjsc z inicjatywa zalozenia klanu na Mob. Warunki do gry sa tam calkiem niezle, nie ma lagow, rate wywazony.
P.S. Jakby ktoś z Mob-ro chcial posiekac troche w party to niech pisze do mnie na gg.
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Jest nowa część, podążajcie za posłańcem:

Navarre® [ Junior ]
Witam :) po długiej nieobecności, widze że wątek l2 silnie rozbudowany.
ja tylko dodam to :P
https://www.lineage2.com/guide/commands.html
Pozdrowienia dla brata Suliego
[REDEMPTION] Clan Leader
Ultimaro L2