
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Czy możliwe jest wysłanie wav`a z dysku na komórke przez net?
Jak w temacie. Mam Siemensa C65. Kabla niestety nie posiadam.
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
^UP^
Loczek [ Senator ]
MMSem - tak...
na bank ze strony idei.

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Ehh, od tygodna męczę się z kabelkiem do telefonu, grrrrr :/
Mam prośbę do kogoś z idei, kto jest zarejestrowany i ma darmowe mmsy ze stronki :)
Chcialbym wyslac sobie jednego wav`a na komórke.
Znajdzie sie ktos tak miły? :)

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
ekhm...
Może zalozyc nowy wątek "Mili, zarejestrowani uzytkownicy serwisu idea.pl proszeni o pomoc"??