GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy możliwe jest wysłanie wav`a z dysku na komórke przez net?

23.01.2005
13:04
smile
[1]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Czy możliwe jest wysłanie wav`a z dysku na komórke przez net?

Jak w temacie. Mam Siemensa C65. Kabla niestety nie posiadam.

23.01.2005
15:04
[2]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

^UP^

23.01.2005
15:11
[3]

Loczek [ Senator ]

MMSem - tak...
na bank ze strony idei.

03.02.2005
14:14
smile
[4]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Ehh, od tygodna męczę się z kabelkiem do telefonu, grrrrr :/
Mam prośbę do kogoś z idei, kto jest zarejestrowany i ma darmowe mmsy ze stronki :)
Chcialbym wyslac sobie jednego wav`a na komórke.
Znajdzie sie ktos tak miły? :)

03.02.2005
15:28
smile
[5]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

ekhm...
Może zalozyc nowy wątek "Mili, zarejestrowani uzytkownicy serwisu idea.pl proszeni o pomoc"??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.