GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomocy ski jump 3.0!!!!!!!!!!!

22.01.2005
13:02
[1]

R.Z.P [ Legionista ]

Pomocy ski jump 3.0!!!!!!!!!!!

jak po między konkursami można zachowac zeby pozniej grac od którejś tam skoczni ?

22.01.2005
13:20
smile
[2]

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]

R.Z.P-------> niestety nie mozna :/ takie niedopracowanie Jussi Koskeli .Zapisywać można dopiero w wersji 1.1 a ją musisz kupić bo do niej cieżko znalezc klucz rejestracyjny (Espen Lund nie działa :( )

22.01.2005
13:31
smile
[3]

pasta007 [ Centurion ]

Jak chcesz się zgłoś do mnie na gg bo możńa zrobić z 3.11 pełną wersje !!!

22.01.2005
13:35
[4]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

szukajcie na emule, a znajdziecie....

22.01.2005
13:53
smile
[5]

EspenLund [ Live For Speed ]


jak to nie dziala :] ^
^
^

22.01.2005
13:56
[6]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Ja tam siępoddałem, wg. mnie w 3.11 nic się nie da zrobić ;]

22.01.2005
14:07
[7]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

dajcie jakis link do pelnej wersji dsj 3.11

24.01.2005
10:33
[8]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Link do pełnej wersji?? Nie ma pełnej wersji, są kody jak mniemam.

24.01.2005
10:53
smile
[9]

Pyleczek [ Centurion ]

v 3.11 działa!!!

24.01.2005
11:11
smile
[10]

areees [ Centurion ]

właśnie a można ściągnąć pełnąwersję mam demo ale mi się podoba i chciałbym mieć full dajcie linki jak maci

24.01.2005
11:12
[11]

Pyleczek [ Centurion ]

napisz na gg to ci powiem co i jak

24.01.2005
11:51
smile
[12]

areees [ Centurion ]

pasta007 ciekawe jak można zrobiś pełną wersję???

01.02.2005
18:27
[13]

drajwer [ Legionista ]

Pyleczek ======== to może mnie też powiesz. Mój mejl to: [email protected]. GG nie mam bo jade na modemie. Dzięki i pozdro

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.