R.Z.P [ Legionista ]
Pomocy ski jump 3.0!!!!!!!!!!!
jak po między konkursami można zachowac zeby pozniej grac od którejś tam skoczni ?

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
R.Z.P-------> niestety nie mozna :/ takie niedopracowanie Jussi Koskeli .Zapisywać można dopiero w wersji 1.1 a ją musisz kupić bo do niej cieżko znalezc klucz rejestracyjny (Espen Lund nie działa :( )

pasta007 [ Centurion ]
Jak chcesz się zgłoś do mnie na gg bo możńa zrobić z 3.11 pełną wersje !!!
Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
szukajcie na emule, a znajdziecie....

EspenLund [ Live For Speed ]
jak to nie dziala :] ^
^
^
.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]
Ja tam siępoddałem, wg. mnie w 3.11 nic się nie da zrobić ;]
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
dajcie jakis link do pelnej wersji dsj 3.11
elemeledudek [ Generaďż˝ ]
Link do pełnej wersji?? Nie ma pełnej wersji, są kody jak mniemam.

Pyleczek [ Centurion ]
v 3.11 działa!!!

areees [ Centurion ]
właśnie a można ściągnąć pełnąwersję mam demo ale mi się podoba i chciałbym mieć full dajcie linki jak maci
Pyleczek [ Centurion ]
napisz na gg to ci powiem co i jak

areees [ Centurion ]
pasta007 ciekawe jak można zrobiś pełną wersję???
drajwer [ Legionista ]
Pyleczek ======== to może mnie też powiesz. Mój mejl to: [email protected]. GG nie mam bo jade na modemie. Dzięki i pozdro