
aikikaisensei [ Senator ]
QTec 450 W
Witam. Ostatnio zacząłem się zastanawiać czy zasilacz, którego używam (QTec 450 W Dual Fan) nie jest za słąby do sprzętu wymionionego poniżej. Czy ktoś zna odpowiedź na moje pytanie?

oksza [ Senator ]
Ktoś ostatnio tu podawał, b. fajny link...
aikikaisensei [ Senator ]
Już widziałem dzisiaj ten link (chyba w jakimś wątku o karcie graficznej), ale niestety nie wchodzi mi ta stronka. Proszę więc o konkrentną, mądrą wypowiedź, a nie podawanie linków. Dzięki.
aikikaisensei [ Senator ]
I żeby nie było niejasności dodam jeszcze, że w komputerze mam dwa napędy optyczne, jeden FDD i jeden dysk twardy.

aikikaisensei [ Senator ]
Pomoże mi ktoś???

aikikaisensei [ Senator ]
Widzę, że dzisiaj nie otrzymam już żadnej odpowiedzi. Idę spać. Jeżeli ktoś będzie w stanie odpowiedzieć to bardzo to proszę. Dobranoc.

Richie Schley [ Konsul ]
Jesli zasugerowac sie zabiegiem marketingowym w nazwie czyli "450W", to odpowiedz brzmi - nie jest za slaby... natomiast jesli zasugerowac sie producentem, to odpowiedz wydaje sie juz bardziej skomplikowana i nieublaganie zmierza w kierunku stwierdzenia... "niezly szajs" :D