GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Na Polsacie 21 dzis... ogladajcie, poki trwa ... irlandzki film "Genera...

19.01.2005
21:14
smile
[1]

Mastyl [ Legend ]

Na Polsacie 21 dzis... ogladajcie, poki trwa ... irlandzki film "Genera...

Dopiero co zauwazylem ze jest, przelaczajcie na Polsat i ogladajcie, opinie po filmie. Polecam!

19.01.2005
22:44
smile
[2]

Torn [ Merces Letifer ]

Tak oglądam jednym okiem.. oglądam.. i nachodzi mnie przeświadczenie, że niektóre sceny widziałem gdzieś (sobie myśle - ktoś od kogoś wrednie "zerżnął"). A tu się okazuje po analizie imdb, że Ordinary Decent Criminal z Kevinem Spacey i Colinem Farrellem to remake tego filmu.

O.D.C. także polecam, szczególnie jak ktoś to teraz ogląda ;)

19.01.2005
23:01
[3]

Qbaa [ Generał ]

widziałem go kilka lat temu. gdybym wiedział wcześniej że dziś leci, to z przyjemnością bym go sobie przypomniał. ale kapa :(
pamiętam że bardzo mi się spodobał. niestety nie widziałem początku, ten film mnie po prostu wciągnął gdy go przypadkowo puściłem w ok 20 minucie trwania, podczas pewnego niedzielnego przedpołudnia :)

19.01.2005
23:35
[4]

Mastyl [ Legend ]

I sie skonczyl. Tez znienacka sie dowiedzialem ze leci...

Film nie tylko niezly ale i calkiem nagordzony, w Cannes i na innych festiwalach zapewne tez.

Mi to raczje przypomnialo cykl filmów o "wielkich niedocenionych" Milosa Formana, jak Skandalista albo Czlowiek z Ksiezyca. Bo film nie tyle o genialnym przestpecy, co o czlowieku ktory postanowil walczyc z czym, poswiecil zycie za swoja postawe, przy okazji nei zyskujac ani sympatii ani zrozumienia ogolu.

Ale o ile numery ktore robil gliniarzom ponoc sa autentyczne, to wielki rispekt dla niego za rewelcyjne kreowanie swego wizerunku medialnego. Kolezka dal prace setkom paparazii... :)

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.