
W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
MuOnline - opinie, pytania, porady.... cz.44
MuOnline - opinie, pytania, porady.... cz.44
Już jest wątek handlowy (thx 3lm0) :) https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3003599&N=1
================================================================
MuOnline - jest to gra typu MMO (MultiPlayer Massive Online) czyli gra RPG przez neta. Co powiedzieć o samej grze? Jest to
bardziej Hack'n Slash niż rasowy eRPEg ale gra się w niego bardzo ale to bardzo przyjemnie. Możemy grać na serwerach
GLOBALNYCH bądz serwerach prywatnych czyli zakładanych przez różnych zapaleńców :) Na Priv Serwerach zwykle są duże
udogodnienia - łatwa kasa, blees bugi (czyli kupujemy Blessa za 6M a sprzedajmy za 400M:), wysoki EXP. Grafika w Mu jest
niezła ale nie porywająca... w każdym bądz razie pociągnie na większości kompów. Muzyka... wcale jej nie ma :P, a dzwięki
niektórzych stworów są beznadziejne. Więc jakie są plusy tej gry??? GIGANTYCZNA GRYWALNOŚĆ! Na początku ta gra potrafi
przykuć do monitora tak że o jedzeniu zapomnisz :P Później zresztą jest podobnie, zarówno na PrivSerwerach jak i na GLOBALU.
Zresztą co ja się będe dalej rozpisywał! Zapraszam do artykułu poniżej! Polecam grę wszystkich osobom wymagającym
nieobowiązującej sieczki i przyjemnej gry :)
MuOnline wersja bezpłatna (BETA)
Na wstępie jak rozpocząć grę w MUonline na GLOBALU
1. Wejść na stronę www.muonline.com
2. Zarejestrować się
3. Ściągnąć klienta:
ftp://muonline.nefficient.co.kr/pub/muonline/Global/MU0_95d_full(Eng).exe
https://www.ultrahaha.per.sg/muonline/MU0_95d_full(Eng).exe
4. Zainstalować grę
5. Pozwolić by gra dokonała autoudpate'u
6. Uruchomić grę
7. Wybrać serwer Maya lub Wiggle (nie mozna przenosic rzeczy z jednego na drugi!!) Najwiecej polakow gra na
Maya 2 a jesli chodzi o Wiggle to nie za bardzo sie orientuje. :)
8. Stworzyć postać
9. Grać ile wlezie :)
DK - Dark Knight
DW - Dark Wizard
Elf - wiadomo ;)
===================================================================
Jak zaczac grac na prywatnym serwerze:
To zależy od servera trzeba dociągac pliki itd. To dokładniej zostanie opisane w następnym watku
====================================================================
FAQ usuniete - niedługo pojawi sie poradnik autorstwa Sir Goldiego :)
ps. Nie widzimy go coś ostatnio
====================================================================
Podstawowe komendy w grze to:
/trade + trzymanie kursora na postaci z którą chce się handlować (by rozpocząć handlowanie)
/party + trzymanie kursora na postaci którą chce się dołączyć do drużyny (założenie drużyny)
Tu kilka uwag dla początkujacych graczy!
1 .JESLI KTOS WAS BEDZIE PROSIL O DAWANIE KILKA RAZY TRADE BEZ CELU NIE ROBCIE TEGO NAWET JAK COS BEDA ZA TO OFEROWALI!
2 .Dawajcie trudne do odszyfrowania hasła i ID i za nic w swiecie nie podawajcie swojego ID bo wtedy gdy wejdziecie nastepny
raz do gry bedziecie mieli prawdopodobnie gola postac!
3. Na rynku rozni hackerzy daja strony do hackow z MU np. na stronie www.hackers.tk (czy jakos tak:) to podpucha ! Gdy
klikniecie na connect wysle sie do nich e-mail z twoim ID i haslem!
4. Patrzcie uwaznie co kupujecie! Złodzieje pierw pokazuja rzecz i daja niska cene a juz przed samym zakupem podmieniaja na
duzo gorsza a my podjarani dajemy OK!
5. Nic mi sie wiecej do glowy nie przychodzi :)
Zwroty używane przy handlu, które rozumieją gracze z całego świata:
S> [nazwa przedmiotu] (gdy chce się coś sprzedać)
B> [nazwa przedmiotu] (gdy chce się coś kupić)
Jak robić skróty klawiszowe do komend i tekstów:
Włączamy okno rozmowy i wpisujemy /1 [tutaj tekst lub komendę] np. /1 /trade
Aby użyć tak przygotowanego skrótu należy wcisnąc podczas gry alt+1
I tak możemy przypisywać kolejnym cyfrą inne komendy lub teksty.
Jak przypisać daną litere do itemów:
Wchodzimy do inventory wzkazujemy na potion lub item kursorem i naciskamy Ctrl + q,w,e
Jaki trzeba mieć lvl by dostać się do poszczególnych miast:
15 lvl do Devias
10 lvl do Lorencji (dla elfek)
10 lvl do Norii (dla magów i wojowników)
20 lvl na pierwszy poziom podziemi, 40 na drugi i 60 na trzeci
60l lvl Atlans
80 lvl Lost Tower
(byc moze wkrotce i Tarkan chyba od 140lvl!)
Icarus 160lv
Aby założyć gildie należy mieć 100 lvl (gildie mają siedzibę w Devias)
Aby odblokować dodatkową postać gladiatora (mix maga i wojownika), należy osiągnąć 220 lvl
====================================================================
ITEMY:
Arfetakty:
Safeguard Angel - Absorbuje 30% obrazen.
Satan - Dodaje 30% zadawanych obrazen.
Jewel of Chaos - Sluzy do tworzenia najlepszych broni dla denej profesji ( ELF - Chaos Nature Bow, DW - Chaos Thunder Staff,
DK - Chaos Dragon Axe) I ticketów do Devil Square.
Box Of Luck - Wypada z Gold Budge Dragon, moze z niego wypasc albo jakas cenna rzecz, kasa albo... NIC ;)
Box Of Khundun - Co jakis czas pojawiaja sie złote potwory (gobliny i takie tam:) i wypada z nich wlasnie Box of Khundun
+1,+2,+3,+4,+5
Horn Of Uniria - Kura ;)
Horn Of Dinorate - Ptaszek :) ze skillem.
Orb Of Twisting Slash - Skill dostepny od 80 lvl, tnie wszystko na okolo.
Penetration [priv serwer) - Skill dla elfki. Zadaje podwójne obrażenia.
Ice Age[priv] zamraża przeciwnika
Inner Strength[priv] Zwieksza hp
Death Stab[priv] wiekszy dmg
Hell Blast[priv] jw.
Pierścienie:
Ring of Ice+1,2,3 itd. - ochrania przed mrozem
Ring of Poison - ochrania przed trucizną
Amulety:
Pendant of fire+1,2,3 itd. - ochrania przed ogniem
Pednant of Lighting+1,2,3 itd. - ochrania przed błyskawicami
Wings dzieki nim da sie latać i daja inne ciekawe zeczy (zalezy od rodzaju):
Heaven Wings
Satan Wings
Fairy Wings
Devil Wings
Arch Angel Wings
Elf Wings
Dark Wings
Na prywatnych serwerach sa jeszcze inne itemy ktore nie sa opisane mozna je znalezc na https://www.muspirit.com/item.html
====================================================================
LINKI:
Watek handlowy - https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3003599&N=1
Linki do ciekawych miejsc na oficjalnej stronie MuOnline:
https://www.muonline.com/s02/s05.asp - Profesje (domyślnie Dark Knight) można tu sprawdzic np. jakie czary ma mag.
https://www.muonline.com/s02/s07.asp - Mapy (Lorencja, Davias, Noria, Dungeon)
https://www.muonline.com/s06/s01.asp - FAQ MuOnline
Link do ostatniej czesci! https://gry-online.pl/s043.asp?ID=3178727&N=1
Link do czarów dostępnych na globalu (po polsku!) - https://homepage.eircom.net/%7Eaiki/MU/scrolls.htm
Link do fajnej stronki o MuOnline - https://tygrys.50free.org/Mu/
Link do spolszczenia MU - https://atw.no-ip.info/
Link do polskich opisów wszystkich itemow w muonline - https://homepage.eircom.net/%7Eaiki/MU/index.html -
Link do intrukcji napisanej przez GranyPL - https://www.republika.pl/capoeira_olkusz/mu.htm (NEW!)
Link do kolejnego spolszczenia (MuDreams) - https://slony-komp.servegame.com/mu97pl.rar
Link do launchera (MuDreams) - https://slony-komp.servegame.com/mulauncher.rar
Link do chata o MuOnline - https://polchat.pl/chat/?room=Mu_Online
Link do edytora MU - https://mupolish.webpark.pl/MuEditor.rar
Miłej gry i dobrych dropow!

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
mam nadzieje ze nic nie zrombałem ale chyba nie . Tylko troszke zmieniłem pewną rzecz sami znajdzcie
ZARZĄD ŻYCZY MIŁEJ GRY
informator [ Junior ]
Ostatnio wlasnie znalazlam ta stronke i odziwo dzialala w porownaniu z innymi stronkami :)
https://www.muonlinehack-global.webpark.pl
jak nawet niewyprubowaliscie to nie ryczcie ze swymi kretynskimi haslami bo na prawde dziala
W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
a po co ona jest
zeby wysyłac maile z hałsami i ID to napewno działa :P
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
mam pytanko jak chce wyjsć z gildii to wyskakuje mi polecenie o PERSONAL ID tlyko &*^% wie gdzie go sie podawało !!
jakieś propozycje ??
Sinic [ ]
No normalnie ROTFL. Dzis rano zlozylem zamowienie na Ultime. A teraz wlasnie udalo mi sie wreszcie zalogowac na e-Global. No i co ja biedny mam teraz zrobic? ;PP W kazdym razie zaczynam grac w MU :DD
Sinic [ ]
Grzybiarz -->
Podlug mnie to jest po prostu nazwa twojego konta - account - na ktore sie logujesz. No chyba ze sie myle i jest to kod do vault. Ale raczej malo prawdopodobne.
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
valut ??
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
vault ??
kUcHaR [ Legionista ]
Personal ID podawałeś przy rejstracji ;) Możesz go zmienic na www.muonline.com w Account

kUcHaR [ Legionista ]
Jeszcze jedna sprawa jak sie loguje na Muisrael to jak wczytuje dane to sie zacina :/
Wiecie oco chodzi ?? POMÓŻCIE !!
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
no tak ale... ja gram na prywatnym
MuKidZ
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
kuchar _> ja i mój kumpel mieliśmy to samo .... tyle że u nas nie mozna było nawet stworzyć postaci.
sorki ze tak jakos pisze po 2 posty ale coś z netem mi sie dzieje
Sinic [ ]
Grzybiarz -->
Logujac sie na konto wpisujesz swoje haslo i wlasnie personal id - account. jak zwal tak zwal, ale wlasnie o to chodzi.
No a ja sobie pogrywam na e-Global. Niestety jak zwykle serwery MU tak i ten ma bledy. ;) Nie pisze co sie podnioslo. Czasem nie dolicza zdobytego exp, czasem odlicza exp po zabiciu mobka :). Chociaz wydaje mi sie ze po ktoryms kolejnym killsie sumuje tez i poprzednie. Nie dziala mi ponadto spacja. Nie znalazlem w F1 klawisza ja zastepujacego niestety.
No i bylem swiadkiem takiej rozmowy.
Mario1990 (pewnie wiek :)) - jak ci idzie?
mario1990 - ja jeb..m cieciowi troche kasy
loczek - ile masz?
mario... - 2900, a ty?
loczek - 3100
Mniej wiecej tak to wygladalo. NIEEEEE. Oni tutaj tez trafili :((;P
Jajo [ Pretorianin ]
W_O_D_Z_U --> Gram na globalu, głównie maya 2, czasem tylko latam po innych cos sprzedac. Moj nick to Aragart_PL Dzis mialem kolejny stracony dzien w poszukiwaniu lepszej zbroji ehhh :)

TapeDog_San [ Chor��y ]
informator----heheheh sam ten programik zrobiles ( bo kiepski jest! ) ?
Wszyscy------ ten programik od informatora to nic innego jak key holder wiec nie zciagajcie go nawet ;)
grzybiarz------ poprostu daj ok ^^ ( nic niewpisuj bo to dziala na wszystkich privach^^ )
wodzu--------- VmacV i 3lm0 i goldi na emeryturze czy co? ^^
pozdro !

kUcHaR [ Legionista ]
Grzybiarz => Musisz dać ok ;) Jeśli tego nie podawałeś przy register :D (Np. jak sie rejestrowales z gg albo email lub PM) A na Mu israel musisz poczekac ;) Mi też troche postać tworzyło :D Bo tam duzo osob jednoczesnie wchodzi i jednoczesnie robi postacie :D
Ps. MuIsrael RULEZ ^_^
3lm0 [ Pretorianin ]
Kurcze wchodze na forum rano a tutaj taka niemila niespodzianka :(
Z Vmac'iem robilismy nowy wstepniak a tutaj wodzu za nas zalozyl sobie watek nic nikomu wczesniej nie mowiac ^^ ale dobra mniejsza z tym :>

kUcHaR [ Legionista ]
EJ wiecie może jak wejść na MuIsrael gdy jest Pełny ??
BO na stronie = Online: Widze ze ciagle wchodza :?
3lm0 [ Pretorianin ]
kUcHaR ----> Jezeli masz caly czas ze server jest pelny to klikaj caly czas na ten napis "server" i po jakiejs chwili sie zwolni miejsce :)
Jeszcze tylko 9 dni do ferii ^^ przynajmniej u mnie i u Vmac'a :)
Sinic [ ]
No i nie wiem co ja teraz zrobie biedny. Ultima przyjdzie i pewnie bedzie lezala na polce i czekala na lepsze czasy ;PP
W sumie dosc dobrze mi sie gra na e-Global. Jest to zminiaturyzowany global z jego wadami, ale wlasnie w duzo mniejszym stopniu. Ponadto posiada zalety wysokoexpowych serwerow przy achowaniiu jeszcze jakiejs trudnosci przy awansowaniu na wyzsze llevele. Wiec mozna grac calkiem przyjemnie. ;)
Mam nieco pytan oczywiscie :)
mam dinoranta + 1 z 0 life. Co to za cudo? 0 czyli on w koncu dziala czy nie? Na razie mam za maly lvl by go sprawdzic. jak tez zwieksza sie lvl dinoranta?
mam tez horn of uniria z 255 life, a wiec chyba full. Z 10 sie robi dinoranta. No i dalej, czy mi potrzeba tego uniria. Czy ja mam dino czy nie? ;)
Skrzydla mozna zrobic? Mam satan z 233 life. Moge z niego zrobic skrzydla? I jak ewentualnie? Mozna w sklepach kupic tez guardian angel. Ale to chyba nie dla dk jesli chodzi o skrzydla?
VmacV [ Konsul ]
Sinic --> Nie nie. satan dodaje 30% obrazen (jest napisane zreszta) a aniolek przejmuje iles tam % obrazen i dodaje 50 pkt. HP :)
a skrzydla robisz z chaos broni czyli Chaos nature bow, Chaos Lightning staff i chaos Axe :) a te zkolei robisz z przedmioto +4+% monimum im lepszy przedmiot tym wieksza szansa na skrzydla (do robienia chaos broni i skrzydel potrzeba chaosy)
ALE !!
Moga Ci wyjsc skrzydła dla ELFa lub maga nie dla dk to juz zalezy od szcześcia :P
Sinic [ ]
VmacV -->
No tez i tak uzywam guardian angelow i satana. Tego ostatniego znalazlem z 255 life ;). Sie troche zmartwilem ze przez uzywanie go zmarnowalem szanse na skrzydelka :)
Chaos axe potrzebuje topora, czy dowolny przedmiot? W kazdym razie mam tylko 1 c narazie wiec sobie dam na wstrzymanie ;)

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
jajo to nie wioem czy znajdziesz na globalu chaosa nie sądze
elmo -- > sorka nei wiedziałem przetrzymacie jeszcze do nasępnej czesci
Sinic [ ]
No wlasnie ja mam na globalu 2 chaosy w skrzynce. Ale niestety na wiglach.
kUcHaR [ Legionista ]
Jest jakis hack ktory nie zwara uwage na to ze serwer jest full ??

TapeDog_San [ Chor��y ]
sinic-----> no i sie teraz przydam^^. Aby zrobic skrzydla musisz posiadac jedna sztuke (chaos nature bow, chaos nature staff, chaos dragon axe ) conajmniej+4+opcja( i dobrze by bylo zeby byl luck bo daje wieksza szanse!. wkladasz takie cudo do "pralki" dodajesz chaosa i jakis wypasiony przedmiot z opcja ( cos z +8,9+option+luck ). dajesz ok i czekasz na skutek! Niekture serwery maja to do siebie iz pralka daje 75% bez lucka , a niekture daja tylko 25% takze niezla loteria:). Aby zrobic skrzydla 2 poziomu powtarzasz czynnosc ale: dajesz do pralki swoje skrzydla, blue feather(czyli piorko),chaosa i jakis przedmiot exelent z opcja i luckiem( im wiecej opcji tym wieksze prawdopodobienstwo na ich pojawienie sie w skrzydlach :)... to chyba wszystko.
aaaa aby wykonac CDA,CNB,CNS trzeba wlozyc chaosa i jakis wypasiony itemik ( +8,9+opcja+luck) do pralki i tez liczyc na szczescie ;)
Kucharz ------> blagam niepisz juz nic wiecej na tym forum, tutaj nikogo nieinteresuja hacki , my gramy uczciwie i dla przyjemnosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a na mu israel wchodzi sie latwiutko bo gram tam od 3 miechow!!!!!! no tak ale sadzac po twoich wypowiedziach jestes nie rozkminiony w pewnych sprawach^^;)
Jak sie poprawisz to moze cos ci dam jak cie spotkam ;)

TapeDog_San [ Chor��y ]
Sorki za 2 post!
ten dino z + jest kiepski , mozna zrobic go w prosty sposob---shadow bug------a co to tego juz niepowiem:) zapraszam na GG tam opowiem :), aaa shadow'em mozna dodawac opcje do ringow i amuletow(ale tylko hp+), robic satany i aniolki na+9,10,11 :) zwierzaki maja ten minus iz posiadaja life+1 tylko ale czasem wystarczy takiego zalozyc, wyjsc z miasta i zabic 1 mobka,zdjac i life jest na 255( tylko czasem dziala^^ )
pozdro ^^

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
mnie narazei chaosy nie rajcują - 42 level na e-globalu za słaby jestem o to mój sprzećik gram DK :
bronze helm +3 ( najgorsze )
bronze armor +7
leather pants + 11
bronze gloves +10
bronze (zapomniałęm jak sie nazywa ale o buty chodzi ) + 10
i nazwy broni nie pamiętam ale dwuręczna dmg od 60 - 88
jeszcze 4 levele i bede mógł mieć kose
ps. sorka za takie nazwy jak kosa bo poprostu zapominam jak sie nazywają rzeczy
btw. skrzydła wymagają jakiegos odpowiedniego levelu
ps. szukam osoby która zajmie sie moją postacią na 2 dni chętni gg:2291615
3lm0 [ Pretorianin ]
TapeDog_San -----> Trzymaj mnie Boze ^^ skad Ty wziales to z exc itemami do pralki ^^ Pierwszy raz o czyms taki slysze :P :P :P

TapeDog_San [ Chor��y ]
3lm0-----> hehehe nie wiedziales o tym???? sprawdz u Aikiego w poradniku a bedziesz wiedzial :) o co biega!
lvl do skrzydel to 180 1 lvl 250 2 lvl ( o ile dobrze pamietam ^^ )
Sinic [ ]
W_O_D_Z_U -->
No tos zostal rzeczywiscie w tyle. Ja sie wzialem ostro do odrabiania straconego czasu i mam 94 lvl :). Wczoraj niestety juz o 19.00 musialem wylaczyc komp, ale dzis biore sie ostro do roboty ;P
Ubranko mam podobne, jedynie bron silniejsza. Na Ice Queen chodze jak w dym ;).
TapeDog_San -->
Dzieki za obszerne wyjasnienia. Chociaz jak zwykle nie wszystko do mnie dotarlo ;). Szczegolnie druga czesc o uniria i dino jest dla mnie belkotem ;PP Musisz mi to wytlumaczyc jak prostemu czlowiekowi ;). Moj nr gg jakby co 1605646. W koncu przywrocilem swoje gg tylko z powodu MU, wiec niech mu sluzy ;P
Wczoraj notabene wybralem sie do Norii wykorzystac swojego jedynego chaosa. Wlozylem do prallki topor +11 z opcja, chaos i 1m. 100% skutzecznosci dzialania. No i oczywiscie wyszedl mi łuk ;P W kazdym razie do skrzydel ma to byc, wiec i łuk moze byc ;)
Mielismy tez wczoraj super wspolna akcje z Wodzem. Do czasu jak sie spotkalismy wszystko szlo dobrze. Wtedy jednak zaczelo wszystko szwankowac. Najpierw nie widzialem tekstow pisanych przez graczy, jak i przeze mnie. Po jakims czasie skok i sie pojawiaja. Znow przerwa, wszystko znika i nowe nie wychodza. W koncu nappisalem ze sppotkamy sie przy sanich. Wyszedlem i stanalem przy nich. Nie widzialem ani baby przy nich, ani Wodza. Krecilem sie w kolko i go szukalem. W koncu postanowilem sie wybrac na polowanie. Wyszedlem przez polnocne wyjscie i widze zmierzajacego na mnie killera. Zaczalem sie cofac w kierunku miasta. Nagle slysze swist, krzyk i pojawia sie czerwony napis o outlaw a mi wyskakuje disconnect. Na ekranie widze moja postac juz w bezpiecznej strefie, obok stoi ten killer. No i sie zastanawiam co zobacze jak sie zaloguje ponownie ;). Jednak po zalogowaniu moja postac byla nienaruszona. Dopiero rozmowa z Wodzem mi nieco rozjasnila. Okazalo sie ze on caly czas byl przy mnie i ze mna chodzil. I to wlasnie jego krzyk slyszalem ;).
3lm0 [ Pretorianin ]
TapeDog_San -----> Przejzalem stronke Aikiego :) i juz wszystko wiem exc itemy nie sa wymagane :) (sa potrzebne do podniesienia naszej szansy na wingi 2 poziomu) ale dzieki ze to napisales bo sie to przyda :) :) :)
3lm0 [ Pretorianin ]
Sry za 2 post :)
Sinic ------> Na forum jestes czesciej niz na gg, a jamam pilna sprawe ale zostawilem tobie wiadomosc na gg :) Wiec jak to przeczytasz to odczytaj txt z gg ^^
Sinic [ ]
3lm0 -->
Hehe, no faktycznie :). GG wlaczam tylko od czasu do czasu by sprawdzic wiadomosci :). Ale notabene dowiedzialem sie o twojej wiadomosci z niej wlasnie :). Po prostu wychodze z MU i wlaczam gg i GOL :D. Wiec pierwsze dotarlo mi gg :).
No a w MU zmienilem miejsce expowania. Walczylem sobie w najlepsze z Ice Queen. Bylem akurat obok portalu i nagle podczas walki mnie wciagnal :). Znalazlem sie w Lost Towers. I na dodatek nie moglem sie poruszac. Tzn moja postac byla jak najbardziej zwawa. Pedzila przed siebie prosciutko, nie zwarzajac na sciany ni inne przeszkody ;). Gdy juz zwatpilem czy uda sia nia bez restartu pokierowac nagle sie zatrzymala. A ja bylem w samym srodku zupelnie mi nieznanego terenu ;). Nie chcac ryzykowac przemiszczania sie tamtedy uzylem town portal. Nistety zamiast do miasta najblizszego przenioslo mnie do jego namiastki w Lost Towers. I sie okazalo ze sa jednak szczesliwe zakonczenia. Przepakowalem sie w vault, kupilem mane i ruszylem szukac drogi powrotnej. Trafilem na shadows i zaczalem z nimi walczyc. No i tak juz zostalo ;p). Exp mniejszy niz z Ice Queen. Ale za to jest ich zatrzesienie i padaja latwiej. Wreszcie znalazlem swoje mniejsce, przynajmniej na jakis czas ;P>
kUcHaR [ Legionista ]
TapeDog_San ==> Po pierwsze Kuchar ;) A po drugie wogóle mnie nie zrozumiałeś, bo np. wczoraj czekałem 3 godziny aż zwolni sie miajsce :/ Jak to zrobić zeby wchodzić jak jest full ?? Jeśli mowisz ze to takie proste
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
podajcie mi adres tego mu israel!!

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
dobra soorki już mam :D
mam pytanko żeby werjsa działała to nie musi być żaden luncher czy musi być (teraz mi sie instalka ściąga ) pomocy !:D
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
sorrki za 3 post ale ......... ( nie moge zebrac sie i napisać jednego trochę dłuższego )
Jak sie wbić na ten MuIsrael przecież to szlag może człowieka trafić!! Ile można czekać cały czas jest full. Są jakieś pomysły ??
kochar - ty podobno grasz już 3 miechy to sie wypowiedz
TapeDog_San [ Chor��y ]
Kuchar i Grzybiarz-----> eh chlopaki ;)Klikajcie na ten prostokat tam gdzie macie napis "mu israel" , ktory notabene rozwija sie na server1 i server2. Klikac , klikac i klikac , ja najdluzej to 15 minut klikam jak do tej pory :)
Grzybiarz-----> jesli chcesz miec opcje wylanczania dzieku i rozdzialki musisz miec wlasnego launcher'a ( z jakiegos innego mu tylko pamietaj o plikach .dl ).
Sinic oka masz moj numer albo w miedzy czasie popatrz sobie na stronke Aikiego ( facet wiele niezlych rzeczy wie o MU ).
3lm0-----> wczoraj z ciekawosci prubowalem zrobic skrzydla 2 lewelu bez exe item'ka i wiesz co ? nie moglem ???!!! Wczesniej nigdy tak nieprubowalem bo przed robieniem skrzydel dostalem linka do Aikiego i tak je zawsze robilem :) Wiec moze to jest zalezne od serwera?
Na Israel gram jako SM jak mnie ktos rozpozna dostanie soula! :) serio, obiecuje :) albo secik storm+luck+option ;)
pozdro!

TapeDog_San [ Chor��y ]
Strasznie przepraszam za 2 post :)*__*
Sinic i 3lm0 -----> wbijcie na israel to sie zabawimy obiecuje ^^ tam wszystko sobie obczaimy na przykladzie (a i niezle mozemy zamieszac;] )
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
TDS -> oki zobaczymy ale teraz nie bo sie kuje bioli :D
a jaki tam jest EXP i drop bo na stronce sie nie mogę doczytać !!??!!??

kUcHaR [ Legionista ]
TapeDog_San ==> A może zamnie klikać Klickor ?? =P
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
JAKI EXP !!!
Sorrki że tak często pisze, ale coś dziś jestem zakrecony i nie moge sie skupić :D
kUcHaR [ Legionista ]
Exp jest 1000x =) Ale nie unoś się tak stary, Jak poprosisz Kuchara to zawsze ci pomoże =D
Teraz walcze z wejściem =] Na mu israel =D

kUcHaR [ Legionista ]
Sry, że drugi post ale chce zeby TapeDog_San mi odpowiedzial =D
Czy może za mnie klikać Klickor ??
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
kuchar co to jest klickor ??!!??!!??!! i skąd to wziąść ??
aha i jak włączam wpisuje nick i hasło i potem mi sie zacina nie wiem co jest :/

TapeDog_San [ Chor��y ]
hehehehehe macie szczescie ze postanowilem tu zajrzec gdy mi sie regeneruje postac w Mapple story :). niewiem co to klikor ^^ ale jak chcesz to go urzywaj ;) exp =2500,ver.97.d+99 items, niedlugo dark lord ;)
a dzis niewiem czy sobie pogracie bo cos serwer szarpie, zas cos przy nim majstruja ci z Hamasu! ;)

kUcHaR [ Legionista ]
TapeDog_San ,Grzybiarz =>Klickor to cos takiego co jak klikniesz F10 i bedziesz mial myszke na tym czerwonym krzyzyku co pkt dodajesz to on ci dodaje te pkt 100 x czybciej :D
TapeDog_San ===>Co to jest Mapple story ??
Grzybiarz => Jak Grzybiarz ci się zacina to dobrze =) Musisz troche odczekać i ci serw wejdzie, bo w Mu israel strasznie duzo ludzi gra i sie czasem zacina :D
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
wziąłem to na chłopski rozum - pisało please wait to poczekałem i EUREKA DZIAŁA :D

kUcHaR [ Legionista ]
Heh Spox =D

VmacV [ Konsul ]
TDS :P ----> da sie wingi lvl2 zrobic wystarczą wungi +4+4 minimum chaos i blue fether (piorko)
Traz gramu z 3lm0 na eGlobalu bo jest wiecej czasu (ferie juz za tydzien:) ) ale 3lmo nie ma netu do ponidzialku hehehehehe
jak cos to gg 5420231
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
a do ilu minut takie czekanie zajmuje ?? bo ja zdarzyłem sie dziś wykompać zjeśc obiad i jeszcze PLEASE WAIT przecież to cholera może trafić
ale sposób na dostanie sie na serwer dobry :D
Sinic [ ]
No e-Global na szczescie az tak obciazony nie jest. Chociaz w Davias przy skrzynii ruszyc sie to niezly problem z powodu lagow :)
VmacV -->
Ja widze udalo sie wam zarejestrowac. Wiec po prostu nie wpuszczala stronka z powodu wprowadzanych na niej zmian, jak pisalem 3lm0. Na szczescie wy nie musieliscie czekac az tak dlugo jak ja :)
TapeDog_San -->
Chyba sobie jednak odpuszcze nowy serwer. Co prawda bywalo tak ze mialem zainstalowane po 3-4 nawet. Ale teraz sie koncentruje na e-Global. Przy 2,5k expa to moze nie trzeba wiele by zrobic super lvl i zamieszanie ;), jednak samo czekanie na logowanie trwa zbyt dlugo. Nie bede sie tak czesto przeciez kapal ;PP
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
kuchar - powiedz jakto u ciebie wygląda znacyz logowane sie na muIsrael :D
3lm0 [ Pretorianin ]
VmacV ------> Juz mam net'a dzisiaj rano wszystko bylo naprawione ^^
Sinic -----> Ty masz o wiele wiekszy lvl wiec zalatw mi i mac'owi (wiadomo mi pierwszemu :) jakies dobre itemki z serduszek albo same serduszka ^^ pozdro jak cos to napisz do mnie w grze 3lm0
P.S. Moze jakas gildia na e-globalu??

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
koleżanka poleciła mi good serwer : typek robi zabawy w chowanego konkursy itp. np. za znalezieni go w chowanego dostajesz chaosa od jutr zaczne tam grać

kUcHaR [ Legionista ]
Grzybiarz => Jakto jak ;) Wpisuje login XXXXXXXXX haslo XXXXXXXXXXXXX i sie loguje jak trwa to dlugo to wlanczam od nowa MU =D
W_O_D_Z_U => Pochwal się jaki to serw =) Czyli IP, EXP, Drop itp. =D
W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
exp.1000 drop. nie wiem I.P u mnie na gg :P

TapeDog_San [ Chor��y ]
( znow zaczne od smiechu ) Hehehehehheheheheh....
G. i K. --------> chlopaki przy 140 000 zarejestrowanych kontach musza bys takie problemy gdyz serwer jest tylko na 1000 osob :)
Wodzu -----> heh zagadka na gg ;)
VmV----> sprobuje dzis jeszcze raz wykonac w2 lvl bez exe , zobaczymy ;)

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
a i jeszczena gg trza sobie zasłużyć
Sinic [ ]
3lm0 -->
No wlasnie sprzedalem niepotrzebne czesci ubranka. Mam sam leather na sobie jeszcze. Jak skompletuje dla siebie lepsza to ta bedzie do dyspozycji. Wszystko +10,11 z opcjami. A poki co moge wam dac kase. Moze ktos bedzie chcial cos sprzedac. Chociaz kasa tutaj to akurat niewielki problem. Najwiecej sie zarabia na sprzedazy itemkow z serduszek. Ja sprzedaje tylko w sklepie. Nie ma dla mnie sensu sterczec na targowisku i tracic czas na zarabianiu. To samo sie tyczy jeweli. W tym czasie ktory bym spedzil na handlu to jestem w stanie zarobic kase i jewele z dropow, a przy okazji tez cos exp wpadnie ;). No i mam ok 30m i po kilka jeweli wszelkich typow. Kompletuje klejnociki na juz powazne itemki ;P.
Notabene rozwinalem sobie tez elfa i nieco dw. Obie postacie mialy tylko zwiekszyc str/agi i moc ubrac itemki lezace w skrzyni. Dw tak skonczyl. Ale elf sie wzial jeszcze za lowienie serduszek. Wydaje mi sie ze elfowi spadaja czesciej. Jeszcze w Norii calkiem ladna ich ilosc nim uzbieralem. W kazdym razie elf wyladowal ostatecznie w Davias. Mialem jeszcze belty +7 z Norri. I chcialem je wystrzelac do konca. Majac juz ostatnie 8 postanowilem jeszcze wystrzelac je w wormsa. A nuz starczy. No i starczylo. Dokladnie co do jednego. A z wormsa wypadlo serduszko. To trza miec szczescie ;DD.
Sinic [ ]
A propos. Jak ktos chce konto moje na globalu to jest do dyspozycji. Ja tam na pewno juz nie wroce. DW 48 lvl, DK i Elf na 25 lvl. Na e-Global znalazlem wszystko czego szukalem ;).
3lm0 -->
Mam jeszcze 4 kawalki zbroi bronze +8-10. A serduszka to zrzucam na ziemie zaraz po znalezieniu :)

kUcHaR [ Legionista ]
Heh ja na Mu israel mam już:
DK- 243 lvl
DW-170 lvl
Elf- 140lvl
MG- 1 lvl =P

kUcHaR [ Legionista ]
Kto mi nabije lvl w Muisrael ?? Ale ktos po minimum 2 resach bo chce z nim isc do stadium :D ;)

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
kuchar ----> raczej nikogo nei znajdzisz takiego na GOL' u
VmacV [ Konsul ]
Sinic ----> jak cos to w grze 3vil i zostaw cos dla mnie tesh :P (ach ten 30 lvl :P ) dawno nie gralem na servie z tak małym expem i coś zaczyna mnie denerwować (nie wiem czemu) niby ładnie pięknie ale niestety przesiadam sie na serva z jakimś dużym expem bo jeszcze tydzień nauki a potem kolumny robie wiec czasu na gre tez bedzie mniej więc jak ktos gra na jakims "szybszym" servie niech powie :)

kUcHaR [ Legionista ]
VmacV ===> Mu Israel =]

Tellur [ Legionista ]
W co mam pakować DK? W Siłe i Zręczność?
VmacV [ Konsul ]
Tak sie składa że mam konto na mu israel :P jakie macie nicki ?? Jest jakas gildia ??

TapeDog_San [ Chor��y ]
heheheeh
oka ja gram na izraelu --- FenHong_ jak mnie spotkacie to wam pomoge reset zrobic a moze i 3 ;)
teraz na 1 h wbijam ;)

TapeDog_San [ Chor��y ]
no niestety znowy ci Palestynczyczy rozwalili zydom server :) durne paly!!!!!!
jak bedzie server jutro w nocy zyl to zapraszam okolo 24 , poszukajcie mnie to wam pomoge ( mam juz 36 resetow )!
teraz ide spac , sorki za 2 post ;)
VmacV [ Konsul ]
MU Israel to njie serv dla mnie ja potrzebuje takiego z BB itd czyli poprostu quick serva :) takiego dla własnej przyjemności a nie żeby sie wieszać jak sie nie uda soulowanie na +9 na jakims servie z 10 exp :P
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
VmacV -> myślimy podobnie E-global jest fajny tylko troszka mały exp. Mu kidz jest ( a w zasadzie był ) zajebisty bo koles teraz wsadza DL na serwer czy jakoś tak i jest wyłączony. exp x70 naprawde zajebisty serw tlyko skzoda że dopiero za 2 tyg bedzei ( polak prowadzi na a serwer na NEO :D ) Prawdopodobie :/ a jak macie ajkis zastępczy no to dawajcie żeby exp

steward [ Legia Warszawa ]
Witam, właśnie ściągam MUOnline i mam kilka pytań.. czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć co ma na początku zrobić taki 'świerzak' jak ja? Na jakim serwerze grać.. itp.. nigdy w to nie grałem więc nie dziwcie się :)
z góry dzięki za pomoc

steward [ Legia Warszawa ]
haloooo czy ktoś tutaj wogole jest? :/

NorwicK [ Maggot ]
Mam male pytanko :
Ile sa warte Dragon Gloves +3+8 na globalu ??
Podaje rowniez link do fajnej stronki z serwerami do mu ====>
False [ Drapu drap ]
Hey mam MU ale coś te literki chrzanią i jakieś chinskie wychodzą. Ściagnelem translatora i nic...
3lm0 [ Pretorianin ]
steward -----> Odwiedz www.muonline.com i www.mu.abc.pl i wogole poczytaj o MU. Najlepiej zacznij od globala
Norwick -----> Jak dobrze pamietam to 1soula
Sinic -----> Jaki masz nick na e-globalu??
Sinic [ ]
3lm0 -->
DK mam Salise. Dodatkowo czasem gram elfem Salis. Wodzu mi zaanektowal Scalise ;PP
Juz 19h nie bylem w MU. Czas zaczac odrabiac stracony czas. Nie ma mnie ;PP

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
sinic -----------> ups zapomniałem sorka ale byłem bardziej zajęty nowym serwerkiem bo własnei klienta sciagam

Bukkake Ziomal [ Chor��y ]
okej, a ile to wszystko zajmuje mb?? ja mam limit, kotry mi sie konczy, po za duzo w Diablosa gram...
Sinic [ ]
Po instalacji gierka zajmuje 127mb

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
eh ja zapomniałem numer ID na e-globalu i nie wiem jak je odzyskać

kUcHaR [ Legionista ]
czy ktoś wie kiedy Muisrael zacznie funkcjonować ??
W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
ten serw co wam mówiłem jest zajebisty wszedłem i odrazu dostałem 100 milionów zen
albo taka akcja patrz a GM pisze ze typ o nicku voodo daje rzeczy w lor no to ja zapierniczam z davias a tam z 20 luda znalazłem tego typa i dostałem thunder aromor :P

kUcHaR [ Legionista ]
Dobra daj na niego namiary albo podaj nr gg

TapeDog_San [ Chor��y ]
VmacV -------> chyba czegos niedoczytales ;) na izraelu jest bb,2500xp,reset i pk na stronie za free i ja z 27 resetami ;)
gram teraz jak ktos potrzebuje pomocy ;)
server1 , nick : FenHong_
Sinic [ ]
TapeDog_San -->
Zobaczymy jak jestes wytrzymaly. Wylaczyli e-Global wlasnie, znow cos kombinuja ;), i nie chce mi sie spac. Sciagam klienta MUIzrael. I sie juz zarejestrowalem. Jak cie nie bedzie to bede bardzo zly ;PP
BTW podczas przegladania stronki MUIzrael wskakiwaly mi jakies dialery i inne takie. Pokazala sie calkiem ladna panienka z napisem hardcore. No ale do konca nie zobaczylem bo spanikowalem i zamykalem wszystko w tempie 2 strony na 1 sek;). Mam nadzieje ze ta stronka i serwer sa jednak bezpieczne? ;)

TapeDog_San [ Chor��y ]
wyzsze zabezpieczenia w IE i po klopocie ( musza sobie jakos chlopaki zydki jakos radzic )!!
gram na 1 serwie ale mam juz 300 lewel i albo nawalisz 200 leweli albo poczekasz do mojego resetu !
Sinic [ ]
TapeDog_San -->
Wymiekam, full is full ;P
MUHERON [ Junior ]
Witajcie,
pierwszy raz się tuta wypowiadam :)
szukam mianowicie MuAnalyser do serwera ...
po prostu przy ponad 300 userach ... ręczne przeglądanie logów mija się z celem ;)
Pozdrawial ALL
HERON

kUcHaR [ Legionista ]
TapeDog_San ===> Wejdziesz teraz na serwer 2 ?? PLZ i mi nabijesz resa bo niktn niechce pomoc mam 243 lvl
W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
a dzisiaj fajnego buga znalazłem patrzcie na rysunek
W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
ups nie dodał się
dla niekumatych popatrzcie na ilośc punktów skilli do wydania

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
kurde dodać sie nie chce

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
qrwa nie dodał się ale powiem patrze na punkty a tam ma 65 tys. punktów do wydania amam 135 level do skumajcie i walcze CDA +9+opcja
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
wodzu -> może ktoś sobie grał twoją postacia i ci nabił :D
NIC tlyko sie cieszyć
KTO GRA NA E-GLOBAL i jakie macie lvl
Podajcie nicki i lvl
Grzybiarz - Bocian - 100lvl

kUcHaR [ Legionista ]
W_O_D_Z_U ==> Poprostu nie dodałeś pkt. i ci sie zzerowaly, i teraz i tak do rozdania bedziesz mial tyle ile miales wtedy ;)
Sinic [ ]
No w sumie e-Global chyba moze stac sie takim globalem. Wiec moze i warto na wzor globala zrobic taka liste :) Szczegolnie ze lista globala wraz z globalem juz umarla ;P
Gol Nick -------------- Game Nick ----------- Rasa ----------- lvl
1. Grzybiarz ---------- Bocian ---------------- DK ----------- 100
2. Sinic ---------------- Salise ----------------- DK ------------ 139
3. Sinic ---------------- Salis ------------------ AE ------------ 75
Nie jestem pewny nickow ludzi na e-Global, wiec prosze o dodanie swoich osob :)
DarkStelix [ Padawan ]
dajcie linka do strony tego e-globa
Sinic [ ]
e-Global
Sinic [ ]
Nauczka nie idzie w las. Na e-Global nie dziala spacja. Kiedys mi w ten sposb jeden dupek gwizdnal serce. Pozniej pomyslalem ze przeciez moglem go "przesunac" ;). I teraz sposob wyprobowalem. Nastepny gnojek mi stanal nad sercem i czekal az do niego przyjdzie. Walnalem go i sobie je wzialem ;)

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
a mnie beszczelny nie dodał kto wam wogóle dał tego e-globala no właśnie
Gol Nick -------------- Game Nick ----------- Rasa ----------- lvl
1. Grzybiarz ---------- Bocian ---------------- DK ----------- 100
2. Sinic ---------------- Salise ----------------- DK ------------ 139
3. Sinic ---------------- Salis ------------------ AE ------------ 75
4.W_O_D_Z_U---------Shinoda_PL-----------DK--------------45
Sinic [ ]
W_O_D_Z_U -->
Akurat Twoj nick pamietalem dokladnie. Jedyny problem mialem z tym jak sie pisze. Czy zaczyna sie od S i P z duzych czy malych :) To samo niemal z 3lm0. Tylko on mial jeszcze 3vil i nie bylem pewien jaki ma swoj wlasny :)
3lm0 [ Pretorianin ]
No to i ja sie dodam ^^
Gol Nick -------------- Game Nick ----------- Rasa ----------- lvl
1. Grzybiarz ---------- Bocian ---------------- DK ----------- 100
2. Sinic ---------------- Salise ----------------- DK ------------ 139
3. Sinic ---------------- Salis ------------------ AE ------------ 75
4.W_O_D_Z_U---------Shinoda_PL-----------DK--------------45
5. 3lm0-----------------3lm0------------------DK---------------70++
Piszcze co 10 lvl'i jak wma idzie :)
Grzyb przylacz sie do naszej gildii :) (GOLasy) GM Sinic :)
Sinic [ ]
Na dzis e-Global zamkniety. Uruchomia dopiero jutro. Problemy techniczne. Pewnie za duzo tych questow dawali. Sie normalnie od wczoraj uwzieli z jakimis durnymi zadaniami ;P A teraz musza restartowac baze danych :D
Sinic [ ]
Dziala bez problemu e-Global. Ale ja jednak sie na dzis wstrzymam. Juz stracilem kilka lvl dzisiaj po cofnieciu i nie chce tego powtorzyc. Stronka ma jeszcze bledy i to chyba nie jest do konca dopracowane.

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
heh ja coś takiego na innym serwie . męcze sie miałem 140 level i gadam z adminem a on mi gada ze jutro reset . Puls 250
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
1. Grzybiarz ---------- Bocian ---------------- DW ----------- 100
2. Sinic ---------------- Salise ----------------- DK ------------ 139
3. Sinic ---------------- Salis ------------------ AE ------------ 75
4.W_O_D_Z_U---------Shinoda_PL-----------DK--------------45
5. 3lm0-----------------3lm0------------------DK---------------70++
dw a nie dk :D
Sinic [ ]
Grzybiarz -->
Z poczatku chcialem zostawic puste miejsce. Ale mysle, wszyscy jada na DK, wiec mu wstawie, pewnie ma tez ;P
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
sinic na chwile o 21,45 wbije sie na e-globala i mnei dodasz do gildi oki ?? bedizesz ?? lorencja pod pomnikiem
3lm0 [ Pretorianin ]
Hahahaha :) Wlasnie wylaczyli e-globala ^^ i nie wiem czy ruszy. Ktos madry sie wkradl i wszystkim dal GM (game mastera). Z poczatku bylo fajnie jak ludzi teleportowalem na fenie :), ale po chwili sie znudzilo :). Po 20 minutach wylaczyli server :). Zobaczymy jak bedzie jutro ;/
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
działa
kótki i zwięzły post
3lm0 [ Pretorianin ]
Tak teraz dziala ale jest rollback ^^ Czyli jak wyjdziesz lub po jakims czasem wraca co do ostatnio zapisanej postaci (czyli z dnia wczorajszego), dzisiaj server nic nie zapisuje :( (moje biedne rekawice i 10 serc)
Sinic [ ]
Grzybiarz -->
Dalem odpoczac swojemu komputerowi i sobie od MU na chwile :) No i nie ma co dzis czegokolwiek robic w e-Global. Jak juz pisal 3lm0, zrobia i tak rollback i wszystko stracisz. Wszystkie czynnosci przed dniem wczorajszym beda skasowane.
A przed chwila wbilem sie po uruchomieniu kompa na MuIsrael. W tygodniu chyba jest lepiej. Zrobilem troche lvl. Szkoda tylko ze w sklepach zadnej porzadnej broni nie mozna dostac dla slabszych postaci. Sa tylko dla takich 200+ lvl ;P
Mialem fajna zabawe z killerem znow ;). Zobaczylem go i zaczalem od niego odchodzic. On na tych swoich skrzydelkach za mna podlatywal. Wreszcie trafilem na straznika i sobie przy nim stanalem. Wtedy idiota mnie zaczal wyzywac od noobow. No ja mu dluzny nie pozostalem ;). Pytalem tez czy kupil sobie konto ;). Ja mialem niezla zabawe z nim. On mnie straszyl, rzucal przy mnie czary. W koncu mi puscil "hit me". Ja mu na to "really noob" ;). Ciagle mnie pytal o lvl, on swoim 328 sie chwalil ;). W koncu pytal czy mam reset ;). Wreszcie mu powiedzialem ze zawsze mam czas na dobra zabawe ;). Jak pytalem czy on tez to juz wlasnie odchodzil ;). A tak sie dobrze zapowiadalo ;PP
Sinic [ ]
Udalo mi sie w koncu bez problemu logowac do MuIsrael. W srodku tygodnia sa na to jednak zdecydowanie wieksze szanse. I musze przyznac, ze jest on niezwykle stabilny jak juz sie wejdzie. Nie zdarzylo mi sie ani razu dc.
Co jest z tym bb na serwerze? jakos nie moge go opanowac. Kupno blessa kosztuje 9m, sprzedaz 3m. Gdzie tutaj mozna ta wielka kase zarobic?
Co daje awans na Blade oprocz dodatkowych 10 pkt? Czy za misje jest ogolnie po 10 pkt? Wykonalem jeszcze jedna, ze zlamanym mieczem.
Enc0re [ Konsul ]
witam
mam pytanko od czego to moze zalezec ze czasami w grze mam dziwiek
a czasami bywa tak ze go nie mam? (ostatnio czesciej do drugie mi sie zdarza :] )
DarkStelix [ Padawan ]
1. Grzybiarz ---------- Bocian ---------------- DW ----------- 100
2. Sinic ---------------- Salise ----------------- DK ------------ 139
3. Sinic ---------------- Salis ------------------ AE ------------ 75
4.W_O_D_Z_U---------Shinoda_PL-----------DK--------------45
5. 3lm0-----------------3lm0------------------DK---------------70++
6.DarkStelix------------Renden----------------DW--------------7:)
ale nei moge dzis wogole wejsc
Sinic [ ]
DarkStelix -->
Stronka e-Global nie dziala ciagle. Chyba ich powaznie zhackowali i maja trudnosci by sobie z tym poradzic. Pewnie tez przegladaja baze danych by wiedziec do kiedy sie cofnac. Ogolnie to pewnei bedziesz musial rozwijac od nowa postac ;)
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
panowie...... i panie jak są :)
Mam pytnkao czy reny są coś warte na MU e-global
STRACIŁEM 10 LVL i 4 blesy :/:/:/
a znajomek JOL /:/:/:/:/
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
aha i zapomnaiłem.... Ma ktoś jakiego lunchera tak zeby dźwiek wywlaić ?? Bo sobie Satrianiego włącze i mogę nie odchodzić od kompa przez tydzień ( winamp w tle tak sie robiło na globalu ) :D Jakiego polecacie ??
Sinic [ ]
Ja stracilem kilka lev oraz soul i chaos. A takze rekawice dla 3lm0 ;P. Teraz wszedlem i spadl mi chaos. No ale sie az boje grac coby znow nie cofli ;)

TapeDog_San [ Chor��y ]
( standardowo smiech)!!!!!!!!!
Wodzu-----> tak jak ktos wspomnial wczesniej te 65k punktow to tylko nie wykozystane przez ciebie punkty i jak sam odkrylem drobny bug wersjii 97-98 ( w wersji 95-96,99,1.x tego juz niewidzialem ^^ ).
Sinic---------> BB to jest bug ^^ wiec niezobaczysz tego ...kupujesz blesa w sklepie i go sprzedajesz ale na twoim koncie pokazuje sie +420k ---i to jest BB ;), qesty daja oprocz punktow nowa profesje , a to dostep do wybranych pancerzy i broni oraz umiejetnosci :) ( Giant bow, cristal stuff , party teleport itd.....)
:) ^^ :)
pozdro hehehe
3lm0 [ Pretorianin ]
Stronka e-globala nie dziala ale sam server dziala i chyba juz nie ebdzie rollbacka :). Rano przed wyjsciem do szkoly (kolo 10) zrobilem test zabilem kolesia i usiadlem w kosciele, jak wrocilem o 19 z budy to wszystko bylo jak przed wyjscie :)

TapeDog_San [ Chor��y ]
sry za 2 ale teraz jestem na 2 serwerze na afk bo sie ucze ale zerkam czesto wiek komu pomoc to dawc do mnie ;)
goldenSo [ AnomaliA ]
Dobra zarejestrowałem sie na e-global. Teraz tylko klient i gramy :P
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
ej jestem PK :/ ile trza czekać zamin to sie ze mnie zdejmie ?? JEBANE NOOBY MI SIE WPIEPSZAJĄ NA SPOTA :/ Trzeba było nie dać sie pomiatać brazylijczyką :D Aqua Beam x2 i polegli.....:/ a chciałem tlyko postraszać a tu patrze obrażenia 300 i 300 NIEE i jestem pk :D

Genzo [ Konsul ]
Heja!
Skoro to watek o MuO to ja zadam swoje pytanie :)
Znacie jakies gry podobne (graficznie) do MuOnline ale znacznie bardziej grywalne? :)
Nie interesuja mnie gry w pelni 3d (vide Knight Online etc) :) Tibia tez odpada :PP
Oczywiscie Free :>
Pzdr :) P.
VmacV [ Konsul ]
Grzybiarz ---> 1 nie przeklinaj !!!
2 3 godziny za kazdy poziom minus lvl zabitych potworow zamieniony na sekundy (1 lvl moba to 1 s odliczona)
goldenSo [ AnomaliA ]
@kUcHaR
Stary ja cie niechce martwic ale zes kur** ladnie rozpier****l mechanizmy forum.
Sinic [ ]
No a ja zwyczajnie, bez kackow i innych takich ;), po raz trzeci na e-Global przekroczylem 140 lvl ;). No a teraz bym chcial wiedziec gdzie znalezc Scroll of Emperor. Niedlugo bedzie mi potrzebny. Z MuIsrael pamietam cos o Dungeonie, ale tam sie questowe przedmioty kupowalo w sklepie ;). Nie chcialbym go szukac zbyt dlugo bo exp goni ;P
TapeDog_San -->
Ze daje BK itp nowe bronie to wiem. Zaraz tez kupilem mu lepsza zabawke ;). Dostal tez za kazde zadanie po 10 pkt do umiejetnosci. Interesuje mnie jednak czy ma jeszcze cos. MG dostaje po 7 pkt na lvl. Ale ta postac jakos mi nie pasuje i wole rozwijac BK. Nie wiem jednak czy mam racje jesli chodzi mi o ich porownanie. I nie chce obiektywnych opinii. Chce calkowicie subiektywna opinie doswiadczonego gracza, grac BK czy MG ;P. Ewentualnie wymienienie przewag jednego nad drugim ;)

TapeDog_San [ Chor��y ]
Sinic-------> hehehe najlepiej grac SM !!! moje zdanie !! A jesli mialbym wybierac mg czy bk to wybralbym mg
1. szybszy exp ( 7 pnktow)
2. skile od dk + mg
3. mozliwosc uzycia czarow na afk ( evil spirits )
4. rozijanie energy korzystnie wplywa na ataki z piesci i miecza :)
to chyba wszystko jesli chodzi o moje porownanie gralem i tym i tym :)
p.s. u mg powyzej 13k agility nie wieszaja sie evil spirits tylko po 17k ( u sm po 13k ;(((( )
pozdro all
Sinic [ ]
TapeDog_San -->
To jak zrobic MG? :) Mam 220 lvl
Co to jest za opcja flush pionts na stronce MuIsrael?

Sinic [ ]
I kto zakosil 1 serwer z MuIsrael??
Sinic [ ]
Gdzie jest ten Scroll of the Emperor?? Jestem na najnizszym poziomie Dungeon i tluke tam potworki. Nie mam pojecia jak mam go znalezc. Na najnizsze lvl LT i Atlans nie wejde jeszcze dlugo.

TapeDog_San [ Chor��y ]
Sinic-----> aby grac mg po osiagnieciu 220lvl'a wyjdz do wyboru postaci i dj max w prawo i pokaze sie Michal Wisniewski :), 1 serwer za.......li ci z Palestyny za te osiedla zydowskie :?
o_0 odkladam mu na rzecz WILD ARMS 2 !!!!!!!!!!! na psx'owym emu!!!!!!!! stare dobre japonskie RPG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hmmmm wsumie zdalem dzis ostatni egzamin i na koniec 1 semestru mam srednia 4,5 *_O hmmmmm... chyba niezle...a moze za duzo gralem w mu??? ;)
3lm0 [ Pretorianin ]
Sinic -----> Wedlug mnie lepiej rozwijaj BK. W MG masz wszystkiego po trochu (a wiadomo jak cos jest do wszystkiego to jest do d..y) ^^. Pierwszy quest item leci w d3 ale musisz go troche szukac :) :) :)
kuchar ----> Masz szczescie, ze we wstepniaku nie ma zadnego obrazka bo tak bys juz mial linczowanie gwarantowane za cos takiego :)
TapeDog_San -----> Egzamin na studiach?? Bo jak masz na studiach srednia 4.5 to tylko gratulowac ^^
3lm0 [ Pretorianin ]
E-global:
1. Grzybiarz ---------- Bocian ---------------- DW ----------- 100+
2. Sinic ---------------- Salise ----------------- DK ------------ 140+
3. Sinic ---------------- Salis ------------------ AE ------------ 7+
4.W_O_D_Z_U---------Shinoda_PL-----------DK--------------40+
5. 3lm0-----------------3lm0------------------DK---------------90++
6.DarkStelix------------Renden----------------DW--------------10+
Ludzie zglaszac sie do Sinica i wstepowac do gildi :) :) :)
Sinic [ ]
E-global:
1. Grzybiarz ---------- Bocian ---------------- DW ----------- 100+
2. Sinic ---------------- Salise ----------------- DK ------------ 160+
3. Sinic ---------------- Salis ------------------ AE ------------ 70+
4.W_O_D_Z_U---------Shinoda_PL-----------DK--------------40+
5. 3lm0-----------------3lm0------------------DK---------------90++
6.DarkStelix------------Renden----------------DW--------------10+
3lm0 -->
Prosze nie obrazac mojego elfa. Po padzie i stracie kilku lvl przestalem go co prawda rozwijac. Jednak nie jest az tak slaby ;P
Spotkalem wczoraj na LT3 ludzi i dostalem wskazowki co do questow. No i bardzo szybko wpadl mi Emperor w LT1 z Shadow :) Przy jego szukanu nie mozna grac w party. No i mam problem z mieczem. Podobno mozna go znalezc w LT7 lub Atlans, raczej dalekie rejony, a dla mnie solo to zbyt ciezka sprawa jeszcze ;)
Dlatego tez mi sie nie podoba MG. W poradniku czytalem ze bardziej mu sie oplaca rozwijac naga. A gdybym mial grac magiem to bym wzial DW ;P No i wlasnie jak cos jest do wszystkiego... ;PP
Zrobilem tez wczoraj operacje na Crystal Mace ze sklepu. 6 blessow do +6 bez nerwow. Ale jak podnosilem ja o nastepne 3 to juz mialem lekkiego stresa ;) Szczegolnie na +9. Ale na szczescie ladnie wszystko wskoczylo :)
DarkStelix [ Padawan ]
E-global:
1. Grzybiarz ---------- Bocian ---------------- DW ----------- 100+
2. Sinic ---------------- Salise ----------------- DK ------------ 160+
3. Sinic ---------------- Salis ------------------ AE ------------ 70+
4.W_O_D_Z_U---------Shinoda_PL-----------DK--------------40+
5. 3lm0-----------------3lm0------------------DK---------------90++
6.DarkStelix------------Renden----------------DW--------------70+
Musze zmienic lvl z 10 na 70+:)
3lm0 [ Pretorianin ]
Na e-globalu lvl'e leca szybcie wiec lepiej wpisujmy sie co 20 lvl'i ^^
Wodzu pisales ze nie mozesz wyjsc z gildii. Wystarczy nacisnac wyjscie i nie trzeba podawac tam zadnego hasla :)
Sinic ----> Ty ladnie bogaty jestes :P ale zamiast robienia crystal mace do +9 mogles kupic jakies dobre cda :)
P.S. Poszukuje dobrych rekawic bronze na e-globalu bo mam leathery +7+0

shadow_85 [ Legionista ]
jezeli ktos jest zainteresowany tworzeniem strony o MU (w sumie chyba pierwszej polskiej strony) to zapraszam do pisania na gg - 4827328 (mozna byloby tez tam walnac pro forum:))
Jajo [ Pretorianin ]
Tak mi sie wspomnialo ze chyba jeszcze tu na forum nie pytalem... bo na servie tego nie wie nikt :) Do czego sa spare points?? Z angielskiego mozna by przetlumaczyc jako punkty zapasowe... Ale co oznacza to 0/8 np? Ktos wie?Na oficjalnej stronce z MU nie pisze o tym nic..
VmacV [ Konsul ]
extra points to punkty ktore mona dodac za pomoca fruitow (chaos + jevel of creation) i owoc dodaje losowo od 0 do 3 pkt do okreslonej statystyki i wtedy te pkt ida na konto extra points a ilosc pkt do dodania zwieksza sie wraz z lvlem

TapeDog_San [ Chor��y ]
Tak jak wspomnial VmacV ,tylko ze na serwerach z duzym expem jest to rzecz bez urzyteczna z powodu malej ilosci punktow/poswiecony chaos +joc+czas przy pralce = stracony czas = conajmniej 2-50 lvli( 10-250 punktow )!
Na serwerach z malym exp raczej ciezko zdobyc joc'a i chaosa i 5m zen :)
Wiec jest to jeden ze smieci programistow :)
Czolko ( dzis FF9 zamiast MU )
Sinic [ ]
3lm0 -->
No bo ja zamiast sterczec na targowisku koksuje i zbieram jewele ;PP
Chyba mam rekawice bronze z opcja. Nie posiadam calego pancerza bronze i ogolnie mam lepszy komplet leather. Chce skompletowac teraz dragon, ale jakos nic nie chce spasc z opcja i luck ;)
No i zapisywac sie do tej calej gildii ;PP

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
rozpatrzcie propozycję shadowa sądze ze po jakimś czasie jak sie rozrośnie ten serwis ( o ile dojdzie do skutku ) zrobimy serwa prywatnego dla nas . Więc walcie do niego na gg jest niewidoczny

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
elmo tylko jak chcailem odejsc to musaiłem podać sowje number ID którego nie pamiętam
3lm0 [ Pretorianin ]
Wodzu ---> Wystarczy kliknac na ok i nic nie wpisuj ^^
Sinic -----> Ja wczoral stalem przez chwilke na targu i sobie kupilem Dragon Armor +7+12 ^^
Wlasnie przylaczac sie do gildii :) Sinic jak mozesz to badz o 20 albo na gg albo na e-globalu zebym mogl ponownie wejsc do gildii :)
E-global:
1. Grzybiarz ---------- Bocian ---------------- DW ----------- 100+
2. Sinic ---------------- Salise ----------------- DK ------------ 160+
3. Sinic ---------------- Salis ------------------ AE ------------ 70+
4.W_O_D_Z_U---------Shinoda_PL-----------DK--------------40+
5. 3lm0-----------------3lm0------------------DK---------------120+
6.DarkStelix------------Renden----------------DW--------------70+
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
1. Grzybiarz ---------- Bocian ---------------- DW ----------- 140+
2. Sinic ---------------- Salise ----------------- DK ------------ 160+
3. Sinic ---------------- Salis ------------------ AE ------------ 70+
4.W_O_D_Z_U---------Shinoda_PL-----------DK--------------40+
5. 3lm0-----------------3lm0------------------DK---------------120+
6.DarkStelix------------Renden----------------DW--------------70+
troche bardziej podexpiony :D Grzybiarz
Witam panów i jak idzie gra ?
Sinic [ ]
Grzybiarz -->
No tos ladnie poexpil :)
Przez ostatnia godzine stalem w LT i sobie ogladalem widoki ;). Byl tam niejaki ROMANO, killer. Zabijal ludzi do pewnego momentu. Pojawil sie Blacharz i go zalatwil. ROMANO wrocil i pozniej sie potoczylo dalsze zabijanie. Zaczal najpierw prosic by go nie zabijal, pozniej go straszyl. Wreszcie zawolal swojego kumpla. Ten chwile tam postal, Blacharz w koncu odszedl. Ale jak kumpel killera odszedl to ja sobie pozwolilem poslac mesga do Blacharza. Wrocil i znow moglem sie bawic dobrze. Expa z tego nie bylo, ale jaka zabawa ;). W koncu zdjal skrzydla by ROMANO dalej atakowal ;) Ale temu nawet taka zacheta nie byla potrzebna ;)Tylko ze przy tych ok 100 smierciach niestety z niego nic nie wypadlo. Ale pewnie dalej sie bawia i moze cos jeszcze wypadnie ;P
Jajo [ Pretorianin ]
Ktos tu z forum gra jeszcze na globalu czy wszyscy sie na privy przeniesli?Ehh... Na globie mam juz 37lvl ale dalej zaden jewell z potwora nie chce mi wyleciec... Ktos na servie mi powiedzial ze zalezy to duzo od lvlu kiedy zaczynaja wypadac jewellki, czyli ktory musze miec lvl - 50??:/ Poluje sobie caly czas na Stone Golemy w Norii chyba ze czasem ktos mnie jeszcze na Yeti zaprosi z qmplow ale to juz rzadko wiec lvlki znowu leca wolniutko...
3lm0 [ Pretorianin ]
Jajo -----> Ja na globie juz nie gram (sprzedalem konto) ale wypadanie jeweli nie zalezy od lvl'a. Twojemu koledze chodzilo pewnie o to, ze jak masz wiekszy lvl (jestes silniejszy) to szybciej zabijasz potwory i wtedy szybciej ci wyleci :)
Wszyscy grajacy na e-globalu :) ----> Zglaszac sie do gildii GOL'a :) Ja zostalem GM, zeby Sinic mogl wejsc 2 postaciami ^^

NorwicK [ Maggot ]
Jajo ------> ja gram troche na globalu mam 30 i pol levelu i glownie chodze na szkielety do dungeonu exp nawet niezle leci tylko to nie to samo na priv :D
A tak wogule to zarejestrowalem sie na stronce e-Global i mieli mi przyslac mejla po kilku sekundach gdzie mial byc link aktywujacy konto. Tymczasem ja czekam drugi dzien a mejla jak nie bylo tak nie ma, a stronka e-Globala nie dziala wiec nie moge sie na razie drugi raz zarejestrowac :/ a mu israel nie dziala :/ ogolnie lipa.
Aha jeszcze jedno ile e-Global ma exp rate ??
Jajo [ Pretorianin ]
Eh no to jednym slowem mozna dostac pier****a ze prawie 38lvl fightowania nie wypadl mi ani jeden jewell... ehhh... ;];] Moge tylko liczyc ze ktos mi po prostu podaruje leg armor +3+12... :P:P
VmacV [ Konsul ]
1. Grzybiarz ---------- Bocian ---------------- DW ----------- 140+
2. Sinic ---------------- Salise ----------------- DK ------------ 160+
3. Sinic ---------------- Salis ------------------ AE ------------ 70+
4.W_O_D_Z_U---------Shinoda_PL-----------DK--------------40+
5. 3lm0-----------------3lm0------------------DK---------------120+
6.DarkStelix------------Renden----------------DW--------------70+
7.VmacV----------------3vil--------------------DK---------------50+
:D:D
walcie do gildii i pytanie kto chce kupic CLS+2+4% lub CLS+4 ??
Sinic [ ]
NorwicK -->
Nigdy wczesniej nie trzeba bylo czekac na link. Zreszta co on mialby aktywoac? Mogliby ci nim przeslac ew haslo. Ale tutaj od razu sobie wybierasz haslo i logujesz sie przy jego uzyciu na serwer. Ze stronka co jakis czas maja problemy. Sprobuj sie zalogowac na serwer, moze sie uda. Aczkowleik mogla zle przebiec rejestracja. Ja sie rejestroalem ze 4-5 razy. Caly czas myslalem ze to juz. A to tylko mi sie wydawalo ;P Po prostu stronka wykonywala pewne operacje, jednak nie do konca ;)
Exp x15. Daje to ciezkie expowanie na wysokim lvl, jesli chcesz miec dobra postac. Jednoczesnie sam, bez laskawej pomocy kogos innego ;), osiagasz lvl na ktorym da sie juz dobrze expowac i wedrowac po krainie samodzielnie. Po uplywie pewnego czasu moge stwierdzic, ze jednak e-Global jest lepiej zbalansowany niz global :). Na global na 15 lvl dostajesz pomoc. Ok 30 lvl jestes zdany na wlasne sily. Nie mozesz walczyc z niczym powazniejszym. A slabsze daja coraz mniejszy exp. I musisz zrobic kilkadziesiat lvl solo by zaczac naprawde cos robic ;)
zarowka [ ]
Chce wam sie grac na tym e-globalu ? Ten serwer to dno ...
Przynajmniej do niedawna tak bylo ...
Czeste rollbacki, ataki konkurencji (darkAV-a wlasciciela Dark Side Of Mu) itd ...
Jestem pewien ze jak e-global odbije sie od dna, do takiej formy jak zaczynalem na nim grac (same poczatki) to darkAV znowu wpadnie i namiesza ...
3lm0 [ Pretorianin ]
zarowka ----> Gra sie calkiem fajnie :) raz byl tylko rollback ^^ (jeden dzien)
Ze stronka sa problemy bo sie jej boja wlaczyc zeby ich znow nie shackowali ^^
zarowka [ ]
Stronka nic im nie da ... Ten darkAV zna sie na rzeczy ... jako 1 osoba postawil serwer z w pelni dzialajacym DL, stworzyl wlasna mape (nie zadne exile itdm mapa wygladala w 100% profesjonalnie)
Kiedys jak na serwie bylo non stop ok 1300 ludzi i serw byl dobry, on wpadl na forum i napisal ze bedzie niespodzianka nastepnego dnia, luknijcie vaulty ... Admini go od noobow zwyzywali etc, next dnia wszystkie vaulty puste ...
Opcja sie powtarzala z 4-5 razy (pozniej przestalem tam grac)
Rollbacki tez byly wielkim minusem, bywalo ze przez 2 tyg nic nie nabilem bo ciagle cofali ...

Hrothgarr [ Junior ]
Czy ktos moze mi podac linka do patcha darkside 97d ?
3lm0 [ Pretorianin ]
zarowka -----> A moze znow bys tam zaczal grac ^^?? Wzmocnilbys gildie GOL'asow :)
Jaki wogole miales lvl i kim grales??
Na e-globie sa 2 rzeczy ktore mnie mega denerwuja ^^:
- glupota ludzka (na zadnym servie sie z taka jeszcze nie spotkalem)
- bronienie sie mocniejszymi kolegami (wpierw Ciebie powyzywa a pozniej wola kolege ^^)
Sinic ----> Tutaj ci napisze ceny o ktore mnie prosiles :)
Chaos ----> ok. 5 mln
Soul -----> 3 Chaosy
Bless ----> 3 Soule
Hrothgarr ---> Wiem ze kiedys byl ten patch na forum mu.xp.pl <---(glupie forum:) ale teraz chyba nie dziala
Narmo [ Youkai ]
Chciałem zgłosić, że link: https://www.republika.pl/capoeira_olkusz/mu.htm nie dziła.
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
ja tu chcuiałem sobie pograć a net mi sie pierdzieli i mam lagi :/
Jajo [ Pretorianin ]
To nie twoj net tylko serwer sie dupcy :( Najpierw dostalem cholernie dupne lagi a teraz ledwo co mi sie łączy z serwerem a o zalogowaniu mozna pomarzyć... Chyba se dam spokoj do wieczora..
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
hmm to że serwer to swoją droga. Ale że ja mam coś z netem to druga sprawa.
JEZELI TO SIE NIE PUBLIKUJE TO JUŻ WIECEJ. Już 4 próba...
Sinic [ ]
3lm0 -->
No dzieki, chociaz mialem nadzieje na pelny cennik itemow serwera ;))
Jajo, ty chyba grasz na globalu? Tutaj jednak dominuje e-Global ;)
Sinic [ ]
Byl reset 2 minutowy serwera teraz. Po zalogowaniu zwiekszony jest exp. Jesli wczesniej bylo x15 to teraz ok x40 bedzie.
Sinic [ ]
Jakies 10 minut i juz bez resetu wszystko wrocilo do normy ;).

NorwicK [ Maggot ]
Po odpaleniu ze skrotu klienta e-Globala jest u mnie tak jak na obrazku ----->
Co jest nie tak ??
kajojo [ MU Online ]
Dzisiaj się zarejestrowałem i chwilkę, pograłem, muszę powiedzieć, że nawet to wciąga i chociaż jest jakaś grafika (nie to co Tibia). Myślę, że troszkę czasu nad tym posiedzę. Narazie jestem DK - lvl 2 :)

TapeDog_San [ Chor��y ]
Witka-----> pogralem sobie troszke w psx'owe gierki i znow chcialem wrucic do Mu a tu ....zaden serwer nie dziala.........pomyslalem o e-global ale strona tez nie chodzi..... a pogralbym sobie ;)
Do tych co graja na e-global-------> jak macie jakies nieurzywane konto to ja poprosze :)
:)
pozdro^^
3lm0 [ Pretorianin ]
kajojo ----> Gdzie grasz??
Norwick ----> Nie zamiesciles obrazka :)
TDS ----> Odezwij sie do wodza bo on juz chyba nie gra na e-globcu tutaj masz jego gg: 2291615

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
elmo ---> gram tylko nie jestem na chacie i nie mam jak ale się jeszce nie odezwał to git :P

Smolux [ Legionista ]
Ejj co to jest e-global???
bo ja gram na zwykłym i na philipines ale one są zdeka ch**owe. Moze sprubuje na tym waszym e-globcu, ale najpierw co to jest???
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
smolux -> VVVVV
VmacV [ Konsul ]
1. Grzybiarz ---------- Bocian ---------------- DW ----------- 140+
2. Sinic ---------------- Salise ----------------- DK ------------ 160+
3. Sinic ---------------- Salis ------------------ AE ------------ 70+
4.W_O_D_Z_U---------Shinoda_PL-----------DK--------------40+
5. 3lm0-----------------3lm0------------------DK---------------120+
6.DarkStelix------------Renden----------------DW--------------70+
7.VmacV----------------3vil--------------------DK---------------90+
^^

TapeDog_San [ Chor��y ]
Wielka prosba do p[osiadaczy e-globala prosze o patcza lub plik "item.bmd" ( bo bez niego ani rusz )
gg2291615
hurry pliz bo bym pogral!!!!
10x ;)
Sinic [ ]
Wybralem sie wreszcie do LT7 bo broken sword. Zrobilem wielkie przygotowania. Zakupilem zapas lekarstw i aniolki. No i sie okazalo ze nie takie to straszne jednak i niemal nic nie potrzebowalem ;) W kazdym razie w koncu z gromadki mobkow wypadly az 2 mieczyki :) Byl tam jeszcze jeden koles wykonujacy zadanie. Jednak nie moglem go znalezc a w koncu ktos mieczyk podniosl. Ja niestety moglem zabrac tylko 1 na raz.
TapeDog_San -->
Tak jak kazdy mam patch na dysku. Jednak nie wiem jak go wyslac :)
3lm0 [ Pretorianin ]
1. Grzybiarz ---------- Bocian ---------------- DW ----------- 140+
2. Sinic ---------------- Salise ----------------- DK ------------ 160+
3. Sinic ---------------- Salis ------------------ AE ------------ 70+
4.W_O_D_Z_U---------Shinoda_PL-----------DK--------------40+
5. 3lm0-----------------3lm0------------------DK---------------140+
6.DarkStelix------------Renden----------------DW--------------70+
7.VmacV----------------3vil--------------------DK---------------90+
TDS ---> podaj maila to ci wysle :)
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
1. Grzybiarz ---------- Bocian ---------------- SM ----------- 160+
2. Sinic ---------------- Salise ----------------- DK ------------ 160+
3. Sinic ---------------- Salis ------------------ AE ------------ 70+
4.W_O_D_Z_U---------Shinoda_PL-----------DK--------------40+
5. 3lm0-----------------3lm0------------------DK---------------120+
6.DarkStelix------------Renden----------------DW--------------70+
7.VmacV----------------3vil--------------------DK---------------90+
A ja wczoraj też robiłem SM i siedziałęm juz od łużeszgo czas na LT7 ( jak jesczze questa nie robiłełm ) ale jak zocząłem go robić tak mi nie chciał wypaść ( dosyć szbko poradzałem sobie w potworkami ) Jkiś 2 lvl zrobiłęm szukając Ustawiłem sobie pod alt + 1 "PLZ NO KS I`m DOIM THE QUEST" I tak sobie nawalam i przychodzi gromadka "skrzydlatych" Wciskam alt+1 a ty mi wypada ten ukochany itemik. A że ci kolesie byli koło mnie zaczęli wypuszczać serduszka jako fajerwerki ( :] ) i krzyczeć MAMY NOWEGO SM :D i jeszcze blesika dostaęłm w nagrode:D To już 6 blesów 5 soyuli i wpip chaosów No cóż zbieram na skrzydła :]
A sie rozpisałem
3lm0 [ Pretorianin ]
Wlasnie uzbieralem sobie 10 blessikow :) :) :) i chcialem kupic cos dobrego ale za taka cene nie ma nic fajnego :( (w tym momencie nikt nie sprzedawal; a wczoraj widzialem spodnie Dragona +11+16+luck za 10b ale wtedy mialem tylko 8b) Jak bedziecie widizec kogos ze sprzedaje cos dobrego to piszcie do mnie :)
Grzybiarz ----> Wiesz co masz zrobic ze swoja stara gildia i wstepuj do GOLasow :)
Sinic [ ]
3lm0 -->
1 guild war wygrany- juz dawno tutaj wlasnie powinienes to umiescic ;))
A ja sie teraz rozpedzilem w killowaniu. Gostek, z czerwonym nickiem, spytal sie mnie o lvl. No coz...nieco mnie wkurzyl tym pytaniem, wiec pierwszy go zaatakowalem i rozwalilem ;). A jak wrocil to go znow zaatakowalem. Wrocil po raz 3 i mnie zaatakowal. Wrocil po raz 4 i zmienil mu sie nick juz na zolty. A teraz ja go zaatakowalem i zrobil mi sie zolty ;) Wydawalo mi sie ze zolty to dalej killer, a jednak nie :)

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
hehehe widze ze wymiatam na e -globallu :P

TapeDog_San [ Chor��y ]
Jesli ktos moze mi wyslac patcza do e-globa PRZYSLIJCIE mi go pliz!!!!!!!!!!!
[email protected] lub dajcie znac na gg 2831175 czekam!!!!!!!!!!!!!!

NorwicK [ Maggot ]
A ja mam problem z e-Globalem bo jak go odpalam to nie wyskakuje mi okno logowania tylko sam napis mu i te plynace statki i nic wiecej ... Czy ktos wie o co chodzi ???

Wybor [ Battlefield 2 ]
Jest możliwe że usunęli mi konto w MuOnline?? :(
Ja ostatni raz w Mu grałem w sierpniu i teraz z nudów chciałem znów zacząć :)
Tylko mam problem jak chce sie logować to pisze że jest nieprawidłowe hasło :/
Ja na pewno dobrze pamiętam login i hasło! Nie wiem o co chodzi :(
Hasła nie mogę zmienić bo nie pamiętam pytania pomocniczego ani odpowiedzi :P
Nie chce grać od nowa bo na tym loginie mialem postać ok.30lvl
Wiem że to nie jest wysoki lvl ale mi sie nie che zaczynać od nowa... :P

Wybor [ Battlefield 2 ]
[edit] che=>chce
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
wybor -> początki sa najciekawsze :D
a lvl z najciekawszych :D
50 - masz 3 podstawowe warpy
150 - robisz questa na sm bk me
180 - zakładasz skrzydła
i po to sie gra :D :p w MU
3lm0 [ Pretorianin ]
Wlasnie nabilem 150 lvl :) :) :) zaraz ide robic questa
Wybor ----> Nie usuneli ci postaci tylko zmienili haslo i WebZen nie przyslal ci nowego hasla ^^
Norwick ----> Nie mam pojecia. Takie rzeczy sa zawsze jak serva nie ma :) ale e-global chodzi caly czas
TDS ----> Zaraz tobie wysylam plik
VmacV [ Konsul ]
3lm0 ---> spuźniony :P:P wczoraj wysłałem te pliki
hwehe 2 blesiki w 2 godziny to chyba nieźle co nie ? :P
Zapraszam na eGlobala do gildii ^^

prosieeee [ Centurion ]
aaa.... To forum jeszcze istnieje!!:D:D:D:D nie bede waqs czytal wczesniej :D bo .. poprostu lenistwo :D:D slyszalem ze powstaly juz pewniejsze server z DL macie jakis na zapodanie bo bym se oblookal :D HuJ mialem konczyc z MU ale dL musze oblokac!
gram teraz w RYL-a wymiotna gierka polecam!

Iskra21 [ Pretorianin ]
Prosze oto profesionalny server z DL moim zdaniem jest to shitowa postac tylko ze nowa i kazdy sie nia podnieca, ale tam...
a i o ile sie nie myle to nasz kumpel Mikel jest tam adminem milo:)
[AD]SkyMu v.99b + patch, exp x100 drop 65%, no bugs!!!! 24/7 NO LAGS!
--------------------------------------------------------------------------------
# Exp: 100x
# Version: 99b + patch
# Maps: Standart + 'The Hidden City' + custom Lorencia map + spots + Kalima
# Drop Rate: 65%
# Register : https://skymu.hopto.org/
# IP: skymu.hopto.org
# Port 44405
# Star of XMas: enabled
# Heart of Love: enabled
# Box of Gold: enabled
# Medals: enabled
# Devil Square, Blood Castle: enabled
# Golden Mobs Invasion: enabled
# Invasion time: 120 min
# Box of Kundun +1: exc brass, sphinx, wind
# Box of Kundun +2: exc plate, dragon, legendary, spirit, guardian
# Box of Kundun +3: exc phoenix, grand soul, divine
# Box of Kundun +4: disabled
# Box of Kundun +5: all new sets and weapons
# Shop items: scale, sphinx, wind +3+16+luck
# Jewel of Life succes rate: 85%
# Jewel of Soul succes rate: 90%
# Reset at level 400 to 150
Serwer has 3 mb/s connection !!!!! All bugs fixed! NO LAGS !!!! Serwer works 24/7 !
Register: https://skymu.hopto.org/
Server wziety z www.ragezone.com
Sinic [ ]
TapeDog_San -->
Wlasnie odebralem wiadomosc :). W kazdym razie wczoraj bylem tylko na necie krotko. Dzis tez tylko teraz na chwilke i koncze zaraz. Jutro za to biore sie porzadnie do koksowania i mozemy sie skontaktowac :D

TapeDog_San [ Chor��y ]
Dzieki chlopaki Mac mi juz pomugl ;)
pogralem ,popatrzylem 70 lvli nabilem :)
Wkurzali mnie tylko skrzydlaci :( [ cwaniaczki ^^ ]
Jakims dziwnym trafem nikogo z gildi waszej wczoraj niebylo 23-4 am ;)
dzis obczaje ten serwer od iskry ;)
Wodzu prosba nie mieszaj mi w postaci ^^ plizzzzzzzzzzzz......!
VmacV [ Konsul ]
TDS ---> ja byłem od 23:45 do 2:30 i jakoś zadnej wiadomosci nie widzialem :P
3lm0 [ Pretorianin ]
1. Grzybiarz ---------- Bocian ---------------- SM ----------- 160+
2. Sinic ---------------- Salise ----------------- DK ------------ 160+
3. Sinic ---------------- Salis ------------------ AE ------------ 70+
4.W_O_D_Z_U---------Shinoda_PL-----------DK--------------40+
5. 3lm0-----------------3lm0------------------BK---------------160++
6.DarkStelix------------Renden----------------DW--------------70+
7.VmacV----------------3vil--------------------DK---------------90+
Sinic fajnie jakbys dzisiaj byl bo zaraz ja bede potrzebowal moich wingow :)
P.S. Szkoda ze nie wszyscy chca sie przylaczyc do gildii gol'a z forum :P :P :P
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
3lm0 -> niedługo będę robił Dk i wtedy sie do was dołącze ale to za 3-4 tyg :] Tą postacie nie mogę Sorrki :(

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
TDS ---> właseni wejde sobie na e-globca i zobacze twoja postać
btw. odszedłem z glidi szybko teraz na serwa i popszukac meni oto dojde do was :OP

prosieeee [ Centurion ]
eJ TapeDog_San ---> ten link co jest na stronie do tego patcha nie dziala:/:/;:/ to skad mam zassac zeby tam pograc! :/
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
NOWY WĄTEK I NOWY WSTĘPNIAK MIAŁ BYC !! PAMIĘTAJCIE !!!!

TapeDog_San [ Chor��y ]
Siemka!
Pierwsze wrazenia z gry DL'kiem!
Postac bardzo ale to bardzo dziwna , jeszcze wieksze pokrecenie rycerza czarodzieja i gladiatora!
Jest jakis walek ze skrzydlami dla tej postaci i tym teraz sie zajmuje ( tworze skrzydla ).prosie----------> zasysaj bezposrednio bez uzycia jakich kolwiek downloader'ow , inaczej sie nie da!
AAA i szukam zwierzaka chce miec kucyka ^^
pozdro!
prosieeee [ Centurion ]
hehe ja znalazlem i nawet nie wiem w jaki sposob inny server 99b+ z DLem tylko ze dostepny on jest od 350 lvlu inej postaci ale to nie problem bo expo jest 3k :D
w sklepie jest wszystko sety +13 dla kazdej rasy kucyki kruki quest itemy itd itp:] narazie mam tam 120 lvl aha i jeszcze jedno na start w valucie dostajecie 99mln :D:Dhehe yO!! podam dano potem :D jak znajde:D

TapeDog_San [ Chor��y ]
prosieeeeeeeeeeeeeeeee-----------> pliz namiary ( idealny serwer dla mnie ;)
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
prosieeeeeeeeeeeeeeeeeeee-> pewnie twoje GG juz jest molestowane ?? :]

TapeDog_San [ Chor��y ]
prosieeee,prosieeee,prosieeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daj namiary plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
^^
gg2831175

prosieeee [ Centurion ]
oHo.. :D:D juz wam daje linka do forum co jak zorbic:D:D i sakd zassaC!:D yOo! a na moim Gg nic sie nie dzieje :] ?? :]
To jest REG do server nr 3 - ggra na nim najwiecej ludzie tylko nie wiem dlaczego chyba najwieksze expo z 3 :D
-=>https://ww.qtmu.com/WebRegedit.aspx<=-
opis rejestracji :
1. username:
2. username(again):
2. pass:
3. pass(again)
4. email
5. secret question
6. secret answer
7. 18 number code:
8. verification code:
Tu jest Full client :
https://download.muchina.com/MU0_99B%2B_full(Chs).zip
Luncher wypakowac do foldera z gra (odpalcie go i wybierzcie z listy 3 pozycje jak bedzie pisalo ON to server chodzi , a zeby uruchomic klikac przycisk kolo ON po prawej reszta to jakies zbedne linki)
-=>https://www.qtmu.com/dlq.exe
No i oczywiscie to bez czego sie nie obejdzie (zangielszczenie)
https://www.lozworld.co.uk/nightwolfz/patchenglish.rar
To chyba wszystko...Ja poprostu rozpakowałem launchera w cliencie MU i wszystko piknie tryka.
macie w launcherze 3 servery
do kazdego stronka...na niej rejestracja itd....(powodzenia)
Ps. W vault 99kk na start! itemy +13 w sklepach!
DK, DW, ELF - 9pkt/lvl
MG, DL - 12pkt/lvl

3lm0 [ Pretorianin ]
ZAPRASZAM DO NOWEGO WATKU :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3323735&N=1
Niestety nie jest on jeszcze zmieniony (nowy mialem gdzies zapisany na dysku i go zapodzialem:(, ale od nastepnego bedzie nowy ^^