GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Risk Your Life (RYL)

17.01.2005
19:38
smile
[1]

MichUUUs [ Pretorianin ]

Risk Your Life (RYL)

Czy graliście kiedyś w to ?? Ja juz jakiś czas gram w RYL`ka i gierka b. przyjemna i wciągająca , jeśli chcecie się czegoś więcej dowiedzieć to zapraszam na :
https://www.ryl.net/
https://forums.ryl.net/
aha i jeszcze jedno nie wiem jak starsze wersje ,po wprowadzeniu nowego patcha gra jest całkowicie grywalna :D

17.01.2005
20:11
smile
[2]

Wybor [ Battlefield 2 ]

Wygląda całkiem dobrze :)
Chyba ściągne sobie client'a :D

18.01.2005
13:07
smile
[3]

MichUUUs [ Pretorianin ]

no cóż widze ze malo kto się zainteresował RYL`em jak by co mogę odpowiedzić na każde pytanie dot. gry po stronie ludzi tutaj albo w grze >>> /s MichUUUssin <pytanie>
pozdr.

18.01.2005
13:34
smile
[4]

_Lance_ [ Legionista ]

Gra wyglada dobrze na screenach.. Rozumiem ze ta OpenBeta jest darmowa? Sa jakies inne servery ? Napiszcie jak to mniej wiecej jest..

18.01.2005
14:06
[5]

Arczens [ Legend ]

Jakie to ma wymagania minimalne bo jakoś nie moge znaleść ?

18.01.2005
16:01
smile
[6]

MichUUUs [ Pretorianin ]

Grafa taka jak na screenach , ten server jest darmowy ,wymagania nie sa duze ale 512mb ramu by sie przydalo , jak masz mniej to co 4-5 godzinek restart kompa trzeba robic bo zaczyna strasznie mulic

18.01.2005
16:06
smile
[7]

MichUUUs [ Pretorianin ]

https://www.ryl.com.my/ >>> Tajlandzki server gry ,kiedys na nim gralem ,ale od grudnia jest płatny :/ ... teraz po aktywacji konta masz 7 dni darmowych potem trzeba płacic ... aha jest inne nazewnictwo niz na serwerze amerykanskim

18.01.2005
16:08
[8]

MichUUUs [ Pretorianin ]

oto dokładne wymagania :
Minimum System requirements:
Operating System: Windows 95/98/ME/2000/XP
CPU: Pentium II 400 MHz
Memory: 128 MB RAM
Display Card: Supports DirectX 8.1 or Higher Riva TNT
Sound Card: Supports DirectX 8.1 or Higher
Hard Disk Space: 1.5 GB
Controls: Mouse and Keyboard
Internet Connection: 56K Dial-up

Recommended System requirements:
Operating System: Windows 95/98/ME/2000/XP
CPU: Pentium III 866 MHz
Memory: 256 MB RAM
Display Card: Supports DirectX 8.1 or Higher GeForce 2 MX400
Sound Card: Supports DirectX 8.1 or Higher
Hard Disk Space: 1.5 GB
Controls: Mouse and Keyboard
Internet Connection: ADSL/Cable

18.01.2005
20:46
[9]

Wybor [ Battlefield 2 ]

To co nie ma darmowych serverów ??
Jest tylko darmowa tygodniowa beta ?? :(

19.01.2005
16:37
smile
[10]

MichUUUs [ Pretorianin ]

nie ... na tym servie >>> https://www.ryl.net/ jest darmo na tym https://www.ryl.com.my/ 7 dni za darmo potem trzeba płacic

19.01.2005
16:50
[11]

Mr.Dziabol [ Konsul ]

Chyba ściągnę.... dzięki za polecenie :)

19.01.2005
16:54
smile
[12]

wata_PL [ Konsul ]

powiedz troszke o postaciach jakie sa i czym sie charakeryzoja:]i ile klijent zajmuje????

19.01.2005
18:28
smile
[13]

MichUUUs [ Pretorianin ]

klijent zajmuje ok 580mb ,po zainstalowaniu ok 1800mb
W grze dostępne są 2 strony konfliktu ludzie i akkanie(orkopodobne)

Ludzie
klasy postaci
Fighter / Acolyte / Mage / Thief

podklasy postaci (zmiana mozliwa po zdobyciu 10 poziomu)
Fighter > Warrior/Defender
Acolyte > Cleric/Priest
Mage > Sorcerer/Enchanter
Thief > Assasin/Archer

Akkani
klasy postaci Combatant / Officator

podklasy postaci (zmiana mozliwa po zdobyciu 10 poziomu)
Combatant > Gunner/Templar/Attacker
Offciator > Life Officator / Rune Officator / Shadow Officiator

Co do rozwoju naszych pupili zapytajcie się ludzi na serwie co wam radzą ,dana klasa postaci posiada dane wyłącznie dla siebie umiejetności ktore aby podnieść na wyższy poziom należy spełniać pewne wymagania np. Heal kleryka wymaga duzo Wisdom oraz trochę con.
Jesli coś w waszych atrybutach się wam nie podoba powiem że można zmieniac dowolnie atrybuty postaci ale oczywiście to sporo kosztuje :p

19.01.2005
19:24
smile
[14]

wata_PL [ Konsul ]

ok thx za opis juz wiem teraz jakie sa postacie jeszcze powiedz czy ze soba walcza ????te rasy ????czy jest mozliwosc zalozenia gildi golowa bi sie zrobilo:] i slyszalem ze jest duza ilosc qestow jutro zaczne zassysac kiljenta:]

19.01.2005
19:31
smile
[15]

MichUUUs [ Pretorianin ]

a więc oczywiscie jest mozliwośc załorzenia gildi ... po drugie jest arena o ktora to arene obie rasy ze soba walczą po trzecie ludzie mają dostep do drugiej wyspy akkan gdzie mogą ich zabijac i na odwrót akkanie mogą najerzdzac 2 wyspę ludzi :P za zabijanie przeciwników zdobywamy Fame oraz Medale ... im większy mamy fame tym wyżej jesteśmy w rankingu w swojej klasie i w rankingu ogólnym ,jeśli jesteśmy w gildii również rośnie sława gildii .Medale >> je można wymienic na arenie przy środkowej statule na materiały do ulepszania ekwipunku oraz miksturki .
Aha na serverach jest duza ilośc polaków i sporo polskich gildii i tak na przykałd Polska gildia Hybausa jest jedną z najlepszych gildi jakie istnieja na tym serwie.

19.01.2005
19:42
smile
[16]

MichUUUs [ Pretorianin ]

Kiedyś na jakieś forum napisałem specjalny poradnik dla n00bków zamieszczę go więc i tu mam nadzieję że komuś pomoże :D

Zapadł już zmrok ... biegł przed siebie potykając się o kamienie i gałęzie ,wiedział jednak że i tak go dopadną ... pięciu jego towarzyszy ,leżało juz martwych kilometr dalej ... ale był bliski celu ,zbliżał sie już do High Lake małej wioski położonej nad wielkim jeziorem ,nagle z ciemności wychynął jeden z nich ... jak by był niewidzialny ... wiedział że to juz koniec ale nie poddał sie ... napastnik oddał w jego kierunku prawdopodobnie zabójczą serię ze swojego działa ... on jednak jakimś cudem uniknął śmierci ... tym razem ... był coraz bliżej ... już widział światła wioski ... jeszcze 100 metrów dzieliło go od wybawienia ... nagle poczuł się dziwnie nie mógł sie ruszyć , był oszołomiony zupełnie jak zwierzyna na którą sie poluje ... krzyczał ,krzyczał tak straszliwie ,ale nikt go nie słyszał ... wtedy pojawili się oni ,było ich pięciu ,coś mówili w jakimś dziwnym języku ,ale jakże złowieszczym ... krzyknął ostatni raz : AKKANI ... po czym zamilkł na zawsze.
Łowcy oddalili się , to był dobry dzień ... jutro wrocą tu znowu ...

OD RAZU ZAZNACZAM ŻE po wprowadzeniu poprawki 5.35 RYL jest grą całkowicie grywalną choć ma jeszcze sporo błędów ale je można wybaczyć , jeśli mamy problem robimy reloga ew. reebota gry , można to grze wybaczyc bo jest to jedynie BETA .


Serdecznie witam w pierwszej części wątku poświęconemu wspaniałej grze MMO jaką jest RYL .
Gra opowiada o konflikcie między ludzmi a akkanami(orko-podobne) , podczas gry będziemy musieli wykonywać powierzone nam zadania przez miejscową ludność ,począwszy od najprostszych typu przynies to i tamto poprzez misje bardziej skomplikowane polegające na szpiegowaniu wroga , eliminowaniu jego sił etc. Będziemy musileli stawic czoła hordom przeciwników , aż w koncu gdy już osiągniemy odpowiedni poziom staniemy naprzeciw Akkanom lub Ludziom.
Tyle tytułem wstępu teraz trochę technicznej gadki.

Aktualnie są dwa servery godne polecenia :

www.ryl.net <bezpłatny server> v.5.34 (jeden server do wyboru) (serwer amerykanski)
www.ryl.com.my <7 dni darmo potem p2p> v.5.34 (cztery servery do wyboru) (serwer malezyjski)
Servery różnią sie nazewnictwem miejsc na mapie ,mobów oraz itemów ,po za tym wszystko tak samo
Rejestrujemy konto na serverze ściagamy klijenta (ok 500mb) instalujemy (ok 1.900gb) czekamy aż zrobi sie update ,wybieramy server , potem rasę i gramy ile wlezie :P
UWAGA : Jeśli scągniemy klijenta dla serwerów malezyjskich to NIE możemy grac potem na serwerach amerkanskich , musimy sciągać klijenta ponownie ze strony amerykańskiego serwera

W RYL dostępne jest 5 wysp + Arena ,każda rasa posiada po 2 wyspy ,z czego pierwsze wyspy Akkhan i ludzi są PvM , pozostałe PvP i PvM

Dużo informacji jest równiez na forum www.forums.ryl.net na temat bugów występujących w grze ,questy, taktyki etc.(jeśli czegoś nie ma tu szukaj tam)

Słowniczek :
P2P - pay to play >>> płacimy za grę (na serverze malezyskim m-ac gry kosztuje 10$)
KS (kser) - killer stealer >>> złodziej który kradnie nam doświadczenie za potwory
AOE - area of effect >>> obszar działania >>> niektóre czary w grze magą razić wielu przeciwników na raz
LFP - looking for party >>> poszukuję drużyny
WTS/WTB - want to buy/sell >>> chcę kupić / sprzedać
MOBS >>> potwory
DROP >>> przedmioty które wypadają po zabiciu stwora
PULL - zaganiacz , przyciągacz >>> gracz który zwabia większą ilość potworów w jedną zwartą grupę ,tak abymozna było zabić kilka(naście) na raz
SoO - stone of oblivion >>> magiczny kamien dzięki któremu u Adventure trainer`a możemy zmienić statystyki ,za odpowiednią opłatą (10K na poziom)
PM - private message >>> prywatna wiadomość
HL - nazwa miejsca na 2-giej wyspie >>> High Lake
TESS - nazwa miasta z 1-ej wyspy >>> Tessido
NBH - New Belin Harbor >>> Główne miasto ludzi znajduje się na drugiej wyspie (Scyna)
ARENA - miejsce gdzie sie nawalamy z Akkanami/Ludzmi >>> dla ludzi teleport w tessido

Rynek (co i za ile możemy sprzedać)(Ludzie) u Akkan ceny są dużo mniejsze a spowodowane jest to chciwością ludzi :D :

materiały do zaklinania broni :
silvin - 65K - 80K
mitrhill - 125K - 200K
Iternium - 200k - 300K

książki :
fire level 3 - 10mil -16mil
lighting lev 3 - 5mil - 8mil
ice lev 3 4mil -5mil - 8mil
dagg mast. lev 3 800K - 1mil
backstab lev 3 500K - 1mil
bloody mana lev 3 - 400K - 500K
inne książki 3 lev od 100K do 350K

fire level 4 - 4mil
lighting lev 4 - 4mil
ice lev 4 - 4mil
inne książki lev 4 od 300K do 500K

Gems :
chips 1.5K - 5K
small 50K - 80K (black moon 50K - 100K)
full 300K - 500K (black moon 700K - 1.5mil)

Stone of Oblivion - 200K - 400K

Zaklinanie :
Musimy znaleźc blacksmitha w jednym z miast ,następnie posiadać odp. ilość materiałów i pieniędzy , pamiętaj że przedmiot mozna ulepszać tylko do twojego poziomu czyli np. postać 1lev ma znikomą sznsę na ulepszenie przedmiotu na +3 ,dopiero powyżej 30 poziomu bedzie mozna to zrobić (w miarę) bezstresowo , w przypadku niepowodzenia przedmiot wraca do +0 oraz wszystkie klejnoty (jeśli były) w gniazdach zoststają utracone (nie wspominając o materiałach użytych do ulepszania) , w przypadku niepowodzenia ulepszania na +7 i +8 przedmiot staje sie kupą złomu, ale ma tę właścowość że jednorazowo zwiększa szanse udanego zaklinania innego porzedmiot na dany poziom.Aha i jeszcze jedno wcale nie musimy np. na +1 zalinać sylwinami tylko np. mitrhilem takie działanie zwiękasza o 10% szanse powodzenia ,jęsli użyli byśmy Iterni szansa rośnie o kolejne 10%.
W nawiasch podaje lewele dla których występuje największa szansa powodzenia na dany poziom przedmiotu
małe ryzyko (levele 19-39) :
+1 >>> 3 silviny (przedmiot zyskuje dodatkowe statystyki)
+2 >>> 6 silvinów (przedmiot zykuje dodatkowe gniazdo)
+3 >>> 9 silvinów (przedmiot zyskuje dodatkowe statystyki)
umiarkowane ryzyko (levele 49-69) :
+4 >>> 3 mitrhille (przedmiot zykuje dodatkowe gniazdo)
+5 >>> 6 mitrhilli (przedmiot zyskuje dodatkowe statystyki)
+6 >>> 9 mitrhilli (przedmiot zykuje dodatkowe gniazdo)
wysokie ryzyko (levele 79-95) :
+7 >>> 3 Iterni (przedmiot zyskuje dodatkowe statystyki)
+8 >>> 6 Iterni (przedmiot zykuje dodatkowe gniazdo)
+9 >>> 9 Iterni (przedmiot zyskuje dodatkowe statystyki)

Jeśli więc mamy zbroję 50def oraz 2 gniazada i uda nam się ją jakoś ulepszyć na +9 to będzie posiadała 65def oraz 6 gniazd przedmioty takie począwszy od +6 są nazywane mianem GODLY items ponieważ są one bardzo potężne, niezwykle cenne i rzadkie, a zrobienie ich graniczy z cudem dlatego nie dziwcie się jeżli np. zbroja 165con +9 będzie kosztowała 300mil-1000mil

Przedmioty :
kolor biały - oznacza że sa to standardowe statystyki
kolor czerwony - oznacza że przedmiot ma zaniżone statystyki , przedmioty ze wszystkimi statystykami czerwonymi są kupą złomu :D
Kolor zielony - oznacza że przedmiot ma zawyżone statystyki (oby jak najwięcej takich)

Klawiszologia :
w - przód
s - tył
a - lewo
d - prawo
spc - skok
u - karta postaci
l - mini mapka
i - inventory
g - ekran gildii
e - podnieś przedmiot
ctr - zaznaczenie naszej postaci
lpm - atak
ppm - kombo (jesli wybrane)

F.A.Q czyli kilka rad :
- po pierwsze od razu na początku radzę zmienic sterowanie ,z myszy na klawiaturę robimy to wciskając dwukrotnie "w" (sterowanie w.s.a.d) ,przytrzymaj shift aby miec dostęp do myszki >>> zmienić coś w invetory etc.
- sklep stawiamy przycikskiem "store" w invetory
- przedmoty podnosimy myszką ale lepiej robić to klawiszem "e"
- chleb ,mięso i pieczone mięso to podstawowe jednostki lcznicze w grze ,kupujemy je w General merchant ,klikamy oraz przenosimy na skill bar (na dole) w odpowiednie mijsce np.1 teraz po wciśnięcu jedynki zjemy chleb odnawiając tym samym 200hp
- w menu inventory jest zakładka skills są to nasze umiejętności , każdy poziom danej umiejętności ma 6 podpoziomów i aby dana umiejętnośc 1 poz. awansowała trzeba
przeczytać 6 ksiązek poz.1 potem 6 2poz. na 3 itd. aż osiągniemy maksymalny poziom 4-6 ,na każdy level postaci otrzymujemy 1 skill point (jeśli jakiś skill nam się nie podoba możemy go skasować i ponownie rozdysponować punkty
UWAGA : ksiażki 1-ego i 2-ego poz. są dostępne w sklepach ,jednak 3 i 4 trzeba znaleźć/kupić więc warto się zastanowić
UWAGA 2 grając czarodziejm zauważyłem ze ta klasa dostaje duzo więcej punktów skilli niż inne postaci na 35 poz mam 44 punkty.
- używanie skilli jak w przypadku jedzenia jakiś skill mamy pod "2" wciksamy "2" i ppm (atakujemy lpm)
- nasza postać po uzyskaniu 10 levelu moze zmienić klasę np. thief może stac sie assasinem albo archerem (ja wybrałem assasina:P) owocuje to zastrzykiem hp i mp , każda klasa ma swoją charakterystykę tzn. swoje czary i punkty które otrzymuje do umiejętności na poziom ,oraz przedmioty (warto przeczytać charakterystyki oby klas przed wyborem jedej z nich)
- jeśli zaczynamy (w panelu tworzenia postaci) thiefem wszystkie punkty ładujemy w dex , magicanem w int , fighterem w con(jesli bedziemy defenderem) w str (jesli warriorem) acolyte w wis (no chyba że tworzyme melle priesta/clerica wtedy w con)
- na niskich poziomach gra ma tendencję do odstraszania tzn. do wielokrotnego zawieszania się ,należy pamiętać też o bug`ach które mogą zniechęcić
UWAGA patch 5.34 wyeliminował tą tendencję
- w chat box "ptaszkami" zaznaczone są rodzaje wiadomości które się wyświetlają ,bez komendy piszemy na public - słyszą nas tylko ci którzy są w koło /c global słyszą nas wszyscy /e trade tu piszemy w sprawach handlowych /p party do naszych towazyszy /g do członków gildii /s private>>> obok linijjki do pisania są malutkie ikonki one przełączają na dany "kanał"

19.01.2005
19:56
smile
[17]

graf_0 [ Nożownik ]

HEYYY Ja w to graelm odrazu jak wylazlo na swiatlo dzienne i mowie ze to jest extra gra, grafika w grze jest switna jak na gre on-line, gra jest wciagajaca i bardzo dopracowana polecam ja wszystkim fanom np. gothicka

19.01.2005
20:07
[18]

wata_PL [ Konsul ]

fajny poczotek jak sam wysmysliles to masz talent my z koplami gralismy w gry opowiadania i taka osobka jak ty by sie przydała:]

19.01.2005
20:14
smile
[19]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

ja tez sie przyłacze : dzisiaj zainstaluje pogram chwilkę i dopiero w sobotę zaczne pociskać na serio bo mnei eni będzie na chacie . Mam nadzieje ze będize ciekawsze od ( teraz czytajcie uważnie ) : tibi , mu-online , knight online , kal-online , maple story , wszystkie gry mmorpg w które grałem

21.01.2005
22:38
smile
[20]

MichUUUs [ Pretorianin ]

mam złą i dobrą wiadomośc ryl 1 na servie www.RYL.net skończy się za dwa tygodnie więc niewarto sciągać w tej sytuacji klijenta i grac <no chyba że ktoś bardzo chce oswoić się z grą> wszystkie postacie będą kasowane ... ale w zamian za to nadchodzi RYL 2 :D ja ide teraz bic jedynie Fame i czekać na RYL 2 do zobaczenia :D

Aha RYL 2 niebardzo rózni się od RYL 1 , jest po prostu lepszy :D

21.01.2005
22:54
[21]

montezuma [ Centurion ]

@MichUUUs mag ma więcej punktów w skillach ponieważ 10int dale ci dodatkowy punkt w skillach. Liczy się to od bazowych 20punktów

22.01.2005
00:04
smile
[22]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Własnie se ściągam RYL'a :-) Obadamy co to :-) Dwa tygodnie to kupę czasu :D

22.01.2005
03:46
smile
[23]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Jak do cholery się zbiera cos z ziemi ? :-)

22.01.2005
10:31
smile
[24]

MichUUUs [ Pretorianin ]

montezuma >>> tak co kazde 10 punktó int mag / enchater dostaje dodatkowy skill point

Hellmaker >>> klawisz "e"

22.01.2005
10:46
[25]

MP-ror [ Konsul ]


MichUUUs --- ten RYL 2 też będzie za friko jeszcze ? A klienta innego trza będzie zassać ?

22.01.2005
11:09
[26]

Bushido [ Generaďż˝ ]

Raz zessałem se to i jak chciałem zainstalować, to poprostu nic sie nie działo.

22.01.2005
12:19
smile
[27]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Bushido ---> trzeba było poczekać :) Mnie też na początku cholera wzięła, ale to po dłuższej chwili dopiero się odpala :)

Ale trzeba przyznać jedno ... intuicyjna to ta gra nie jest :) Z trudem dochodzę do tego co i jak, sterowanie mogłoby byc kursorami :| Co ja się nakombinowałem, żeby wyświetlić sobie pasek skrótów, paski zdrowia i many :| Ech ....
Opisy zaśmiecają potwornie - wystarczy przejść sie po mieście (tym pierwszym - Aldia) i ... znalezienie wśród tego chłamu "sklepikarzy" normalnego NPC-owego sklepu jest mocno utrudnione ...

W sumie jak na razie gierka jest mocno przeciętna :) Wiem, wiem, że to beta, ale to oznacza zarazem, że wiekszość rozwiązań zostaje w retailu :|
Kupe rzeczy mi sie nie podoba, ale nawet grywalne toto :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-22 12:18:25]

22.01.2005
14:03
smile
[28]

MichUUUs [ Pretorianin ]

Hellmaker >>> może jakiś hi tech mmo to nie jest ale gra mi się bardzo podoba :]
po drugie wystarczyło przeczytać moj poradnik dla n00bków i byś się dowiedział wszystkich podstawowych inforamcji o grze np. tego że sterowanie jest kursorami (w,s,a,d) i innych rzeczy :D
wystarczy przeczytać :D

Do zobaczenia w RYL 2 >>> podejrzewam ze beta potrwa jakieś 3-6 m/cy więc grania za darmo będzie sporo
Jesli ktoś ma jeszcze jakies pytanie związane z grą to prosze walic na forum :p

22.01.2005
14:20
[29]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

To stary RYL powraca? Qrde. Nie wiedziałem że będzie taki żywotny. Skończyłem z nim pół roku temu i do tej pory ciągnie...

22.01.2005
14:23
smile
[30]

MichUUUs [ Pretorianin ]

MP-ror >>> owszem nowy klijent waży 750mb ,ma pełna obsługę DX 8.1 ,ale gra generalnie wiele się nie zmienia ,dodano nowe wyspy ,więcej nie powem bo nie wiem ... tak najpierw przez bardzo krótki okres będzie Closed Beta dla 100 wybranych osób w, potem Open Beta dla wszystkich jak długo będzie trwała nie wiem ale nie krócej niż 3-4 miesące.
Oczywiście oznacza to kasacje kont ale dla doświadczonych graczy (takich jak ja ) nabicie 50 poziomu to kwestia kilku dni :D

22.01.2005
17:14
[31]

montezuma [ Centurion ]


Miąłem okazje pograć parę dni na serwerach koreańskich w RYL 2 i to są 2 rożnie gry. Natomiast co do expowani. Jeżeli będzie jak na koreańskich serwerach to 50lvl nabija się w 5dni albo i krócej. BTW 50lvl to dopiero początek gry :)

23.01.2005
12:09
smile
[32]

MichUUUs [ Pretorianin ]

ok mam swierzutkie inforamcje na temat wprowadzenia p2p >>> prawdopodobnie nastąpi to wiosną 2005

23.01.2005
12:28
smile
[33]

alien75 [ Konsul ]

Michuuus --- dlaczego w grze nie mozna ustawić opcji high detail ?
mam gf 4 Ti

23.01.2005
12:46
smile
[34]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Bo to beta :D

23.01.2005
12:55
smile
[35]

Wybor [ Battlefield 2 ]

Muszę ściągać jeszcze raz ??
Czy jest jakieś inne wyjście??
--------------------------------------------------------------------->

23.01.2005
14:01
smile
[36]

MichUUUs [ Pretorianin ]

alien75 >>> fakt ta opcja jest narazie niedostępna ,jednak w RYL 2 już będzie <podobno działała>

Wybor >>> czy tak się dzieje za każdym razem ? Skąd sciagałeś klijenta ??

28.01.2005
14:48
smile
[37]

Wybor [ Battlefield 2 ]

Mam mały problem :/
Jak chce założyc nowe konto (już po wypełnieniu danych) wyskakuje mi takie okno ---------------->>>
Wiem że beta bedzie jeszcze przez tydzień ale ja mam teraz ferie i nie mam w co grać :P
Już nie można zakładać nowych kont ?? czy ja mam jakiś błąd??
P.S. Próbowałem już wiele razy i cały czs to samo !

01.02.2005
06:17
[38]

MP-ror [ Konsul ]

Kiedy będzie Ryl 2 ? I czy już teraz można się zapisać na granie w Ryl 2?

01.02.2005
21:00
smile
[39]

MichUUUs [ Pretorianin ]

Obecnie trwają Closed Beta testy ,najnowszego klijenta ,więc closed beta jeszcze sie trochę przedłuży ,myslę że najpóżniej na początku przyszłego tygodnia będzie można zagrywać sie w RYL 2 :]
po więcej info odsyłam na : https://forums.ryl.net/

01.02.2005
21:28
[40]

Sn33p3r [ Konsul ]

Wlasnie sciagam:D

01.02.2005
22:55
smile
[41]

MichUUUs [ Pretorianin ]

Własnie na servie RYL.net pojawiłą się zajawka RYL 2 (Path of the Emperor) ,ja jestem po obejrzeniu go jeszcze bardziej znicierpliwiony :p ,będzie niezła sieka ;]]

https://www.planetwidegames.com/screenshots/RYL-Path_of_the_Emperor_640x480.wmv

01.02.2005
23:10
smile
[42]

Hary_in da house [ tylko Hary ]

Ja kiedys zaczalem w to grac i powiem ze gierka przednia, ale nie miale zbytnio czasu wiec sobie odpuscilem i przysieglem sobie ze jak tylko bedzie jakis fajny nowy mmo startowac to sie pisze od razu, wiec mama tera szanse

MichUUUs: to wiadomo ze pomozesz radą osobom z gola rowniez nabic w kilka dni te 50 lvli ;D

01.02.2005
23:20
smile
[43]

MichUUUs [ Pretorianin ]

oczywiscie że pomoge ;p ,lecz wpierw sam muszę obaczyć o co tak naprwdę w RYL 2 biega ;D

RADA 1. Organizować się w wieloklasowe 5-6 osobowe drużyny :D ,z priestem, klerykiem tankiem i dmg dealerem <koniecznie> to najprostasza i najszybasza droga do nabicia szybko levelu :]

01.02.2005
23:22
smile
[44]

Wybor [ Battlefield 2 ]

Już się nie mogę doczekac RYL 2 :D

01.02.2005
23:23
[45]

Hary_in da house [ tylko Hary ]

<pamietac: organizowac sie w wieloklasowe 5-6 osobowe druzyny...>........dobra, to moze opiszesz jakos konkretnie postacie jakie sa dostepne(i tu mozemy sie umowic jaką rasą gramy w dwujke, ja proponuje ludzi) i jakie najbardziej polecasz i dlaczego

01.02.2005
23:25
[46]

MichUUUs [ Pretorianin ]

tego nawet i ja nie wiem ,jakie beda klasy postaci/skille etc. poczekamy ,zobaczymy ...

01.02.2005
23:35
smile
[47]

MichUUUs [ Pretorianin ]

reasumując ,musiało się wiele zmienic w mechanice/sposobie gry ,wnioskuję to z tego prostego powodu : magowie / Rune oficiele w jedynce kosili na prawie kazdym levelu stwory z poziomem o 10-15 wyższym o PvP nie wspominając w RYL 2 >> magowie /runy są do ...upy :D ,ale to dobrze nie będzie więcej sytuacji gdzie na servie będzie 10K magów i 100 kleryków :D

co do klas tak było w RYL 1 :

Ludzie
klasy postaci
Fighter / Acolyte / Mage / Thief

podklasy postaci (zmiana mozliwa po zdobyciu 10 poziomu)
Fighter > Warrior/Defender
Acolyte > Cleric/Priest
Mage > Sorcerer/Enchanter
Thief > Assasin/Archer

Akkani
klasy postaci Combatant / Officator

podklasy postaci (zmiana mozliwa po zdobyciu 10 poziomu)
Combatant > Gunner/Templar/Attacker
Offciator > Life Officator / Rune Officator / Shadow Officiator

w RYL 2 ma byc jeszcze dodana 3-cia rasa , ale nic mi o niej nie wiadaomo ... to wszystko ,
na teraz ... cy ya

02.02.2005
14:08
smile
[48]

MichUUUs [ Pretorianin ]

Witam oto najnowsze wieści ze świata RYL :
1. Open beta jest bardzo blisko ,za mniej/więcej tydzień będzie mozna grać :D
2. Jest juz do pobrania klijent RYL2 w sieciach p2p :
- plik o nzawie : ryl_v1220_install_usa (rozmiar 636.10mb) :DD
3. Więcej inforamcji na forum RYL
- https://forums.ryl.net/

Miłego i szybkiego ściągania :D

02.02.2005
17:42
smile
[49]

MichUUUs [ Pretorianin ]

a to torrent do klijenta RYL 2 USA :
https://www.hakke.at/download/RYL_v1220_Install_USA.exe.torrent

02.02.2005
18:13
[50]

Hary_in da house [ tylko Hary ]

a nima do zwyklego sciagniecia(nie torrentem)? ALe jeszccze chyba nie da sie grac czy juz tak?

02.02.2005
19:03
smile
[51]

MichUUUs [ Pretorianin ]

mozna ściagac Emulem ,shareazą, kazzą i innymi programammi p2p ,nazwa pliku j/w.
Grać jeszcze nie mozna. open beta bedzie na dniach

04.02.2005
14:26
[52]

MP-ror [ Konsul ]

MichUUUs - mam nadzieję że krzykniesz tu na forum jak ruszy nowa beta ? :]
Bo kliencik już zassany leży i czeka :]

04.02.2005
17:42
smile
[53]

MichUUUs [ Pretorianin ]

link do nowego wątku :

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.