GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

city of heroes eu beta

17.01.2005
09:58
smile
[1]

zarith [ ]

city of heroes eu beta

bardzo przyjemne mmo. wcielamy się w superherosów w stylu spidemana czy punishera, i zajmujemy się eksterminacją podłych zlych. gra przypomina nieco ao, ale - moim subiektywnym zdaniem - jest fajniejsza: lepiej chodzi, ładniejsza grafa, killowanie mobków nie tak monotonne, no i klimat superbohaterów :)

kolejna faza brty zaczęła się jakoś tak w zeszłym tygodniu; gra może ktoś z was? jeśli tak, i do tego na angielskim serwerze (freedom chyba), whispernijcie do mnie (postać li chang, energy-fire blaster), może poexpujemy razem:)

beta nie jest open,ale podobno przez cały czas rozsyłają nowe zaproszenia- jeśli macie ochotę spróbować (warto) zarejestrujcie się na www.plaync.com i wyślijcie aplikację do bety:)

do zobaczenia w grze, mam nadzieję:)

17.01.2005
10:00
[2]

Hellcat [ Legend ]

Jeśli ta pani z przodu po prawo to Storm to sie chyba skusze :]

17.01.2005
10:03
smile
[3]

zarith [ ]

zapewne nie storm we własnej osobie, ale można w grze stworzyć podobną postać (bezmała nieograniczone możliwości kreacji bohatera od strony wyglądu oraz bardzo przemyślane skille do wyboru)

17.01.2005
10:05
smile
[4]

Hellcat [ Legend ]

No...wymagania jeszcze spełniam... ;]

Dobra, co mi szkodzi :)
Obaczym :)

17.01.2005
15:05
smile
[5]

zarith [ ]

kontrolnie up-nę

to mój superhiro:) --->

17.01.2005
15:22
smile
[6]

piokos [ ]

zarith => wyglądasz raczej jak superzbir, a nie jak superhiro :)

17.01.2005
15:28
smile
[7]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Moglibyście bardziej przybliżyć tą gierkę?

17.01.2005
15:47
smile
[8]

zarith [ ]

coh jest komercyjnym mmorpg, który miał swoją premierę w tamtym roku w usa. obecnie zbliża się premiera eu, więc mamy betę (plotka głosi że beta potrwa jeszcze z 2 miesiące).

gra generalnie polega na tym samym, co anarchy online, czyli zabijaniu mobków. questy oczywiście równiez są, niektóre z nich nawet bardzo ciekawe, ale nie oszukujmy się - wow to nie jest.

zaletami gry są: bardzo dobry moduł tworzenia postaci, pozwalający skreować prawie dowolnego superbohatera, przemyślana mechanika, ładne widoczki (na razie dałem screeny z dwóch tylko stref; jest ich kilkanaście, każda ogromna i w większości zróżnicowana), FUN.

fun z dużej litery dlatego, że w żadnej grze nie bawiłem się tak dobrze levelowaniem jak w coh (może z wyjątkiem wow-a). duże zróżnicowanie postaci powoduje to, że każda grupa jest inna, ba - mając nawet identyczne archetypy (co jest trudne, bo na arcghetyp składa się profesja, przyczyna superbohaterstwa (mutacja, magia, eksperymenty itp) oraz moce pierwszo i drugorzędowa) można rozwijać swoją postać zupełnie inaczej.

poza tym, bardzo dobrze się działa w grupie. coh nie zmusza do party, mozna solować, ale moduł 'drużyny' jest naprawdę spoko - na przykład takie smaczki, jak team leader ustawiający zadania dla teamu, albo sidekickowanie - bierzemy do druzyny słabszą o kilka leveli postać, robimy ja naszym sidekickiem (czyli czymś takim kim był robin dla batmana:P) i w promieniu 150 metrów od nas uczeń walczy jakby miał wyższy level (dokładnie, level mentora-1)

takich smaczków jest dużo, ja w coha gram może z tydzień, więc nie bedę was zanudzał - zachęce za to do spróbowania:)

aha, gra jest na razie pve - wraz z najnowszym (i pierwszym) dodatkiem, city of villains, ma to ulec poważnej zmianie;> a pvp powiem wam może być całkiem całkiem:).



-----> latający czestmir

(grałem dzisiaj w drużynie w której wszyscy oprócz tanków mieli latanie - wypas:D, moby nawet nie wiedziały co się dzieje:D)

17.01.2005
17:33
smile
[9]

zarith [ ]

jeszcze jeden up


właśnie zrobiłem nowa postać, oto pani doktor ;>

17.01.2005
18:16
smile
[10]

piokos [ ]

zarith =>
po jakim czasie się odedzwali do Ciebie po wysłaniu zgłoszenia? (wysłałem ok. 16.oo)
ile waży klient?
czy można sobie go wcześniej zacząć ściągać?

umiliłaby mi ta gra oczekiwanie na battlefielda 2 :)

17.01.2005
20:53
smile
[11]

xXxKurczakxXx [ Legionista ]

"City of Heroes Deluxe: Available February 4th, 2005"
chyba długo se nie pogramy :(.

17.01.2005
21:04
[12]

wata_PL [ Konsul ]

ja juz od tygodnia jak nie wiecej czekam na konto i nic:(

17.01.2005
21:20
[13]

Arxel [ SperMan ]

moglby ktos wstawic dokladniejszego linka bo cos trafic nie moge (zeby sie zarejestrowac i pobrac klienta itp.0

17.01.2005
21:56
smile
[14]

Maq [ Pretorianin ]


Ja zgloszenie wyslalem juz prawie 3 tyg. temu a do tej pory sie nie odezwali. Nie liczylbym ze zaraz po zarejestrowaniu dostaniecie klienta. Po prostu trzeba czekac na kolejny "pobór":) i byc dobrej mysli.

17.01.2005
22:02
smile
[15]

Arxel [ SperMan ]

no dpobra ale czy moglibyscie mi dac linka do rejestracji bo nie wiem GDZIE sie zarejestrowac??

17.01.2005
22:08
[16]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Pytanie od osoby, ktora ma wstret do MMO: ile potrwa ta beta?

17.01.2005
22:10
smile
[17]

Arxel [ SperMan ]

nie mam wstretu gdyz wszystkie BETY mnie omijaly...bo mam neta do dupy i ping do dupy ale bede zmienial...
oby trwala jak najdluzej...:]

18.01.2005
00:09
smile
[18]

piokos [ ]

Srtanger => Ty nielubicielu MMORPG :)! Tak jak napisał zarith plotka głosi że beta potrwa jeszcze z 2 miesiące. Nic więcej nic mniej nie wiadomo.

18.01.2005
00:27
smile
[19]

zarith [ ]

plotka może się mylić - w końcu data premiery faktycznie jest na początku lutego, tak przynajmniej twierdzi strona oficjalna gry:)

ja wysłałem zgłoszenie jakoś w cholerę czasu temu, zaraz po zaanonsowaniu europejskiej bety. ale na mmorpg.pl przeczytałem, że zaproszenia dostaje się nawet po dniu, więc pewnie to zależy od szczęścia...

[edit] piokos --> klient waży gigabajt, nie mozna go wcześniej sciągnąć - rejestrując się w becie otrzymujesz dostęp do ftp czy na czym tam to mają:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-18 00:31:35]

18.01.2005
01:02
smile
[20]

piokos [ ]

skubańce chcą przed WoWem wypuścić full'a

18.01.2005
13:23
smile
[21]

zarith [ ]

być może, chociaż ta gra ma nieco inny target niż wow.... tak myślę...

19.01.2005
13:24
[22]

Glenn [ Konsul ]

przed chwilą dostałem maila z zaproszeniem do betki ...
jutro oblookam co i jak z ta gierką, tylko czasu brak bo gram juz w WoWa

19.01.2005
18:25
smile
[23]

Maq [ Pretorianin ]


No mi w końcu też udało się dostać do bety. Troche sie naczekałem, ale juz jest OK.

20.01.2005
01:05
smile
[24]

piokos [ ]

chłopaki do zobaczenia w Paragon City wkrótce :)

20.01.2005
01:07
smile
[25]

zarith [ ]

21.01.2005
09:29
smile
[26]

piokos [ ]

się ssie :),
będzie za 12 h. (jak wszystko dobrze pójdzie ..... tfu, tfu, tfu)

21.01.2005
22:39
smile
[27]

zarith [ ]

to co, może jakaś wspólna wyprawa w celu pognębienia zła i występku?

21.01.2005
23:06
[28]

Arxel [ SperMan ]

ja mam dopiero 299MB ale teraz niestety ciagne na p2p wiec sie nie dziwcie:P:P:P
ale jutro se zapuszcze bez p2p i powinno sie sciagnac - mam nadzieje
do zabaczyska w grze!!!!
aha i powiedzcei na jakim serwie gramy

21.01.2005
23:12
smile
[29]

zarith [ ]

są tylko trzy serwery, nazywaja się english french i german:) ja gram na tym pierwszym:)

21.01.2005
23:46
[30]

piokos [ ]

Ms. Liberty z ciekawego ujęcia :-P

Właśnie mnie wywaliło.
Jestem jeszcze zielony w tę grę. Uciułałem 3 level i mam misję z 2 ostatnimi robocikami do pokonania i za cholerę nie mogę ich wykończyć.

Gra wciąga, powiem krótko :)

Jak spotkacie czarno-czerwonego kolesia o nicku 'Devil Red' to widzicie mnie :)

21.01.2005
23:50
smile
[31]

zarith [ ]

powiedz kiedy grasz piokosie, może razem ich rozwalimy:)

21.01.2005
23:57
smile
[32]

piokos [ ]

ano teraz próbuję się dostać na serwer, ale coś odmawia.
A jestem w Atlas Park przed ratuszem.

Co zobaczyłem to moje. :)

22.01.2005
00:10
smile
[33]

piokos [ ]

jestem w okolicach ratusza w Atlas Park

22.01.2005
08:21
[34]

Glenn [ Konsul ]


OT

piokos --> twój brat (M.P) w to gra?

22.01.2005
09:06
[35]

Arxel [ SperMan ]

no ja sie bede nazywal arxel mam nadzieje ze dziaisaj juz zagram :]

22.01.2005
12:24
smile
[36]

piokos [ ]

to moje ego w CoH.

Ja właściwie teraz wchodzę na serwer, ew. za 15 min.

Glenn => nie, nie składał formularza aby zostać bt. Ale może się skusi

22.01.2005
16:52
smile
[37]

zarith [ ]

nieźle się dzisiaj grało:) pyknąłem dwa poziomy i nawet nie zauważyłem kiedy:)

---> smaczku screenowi dodaje fakt, że pani na kolanach nosi ksywkę chasey lane:>

23.01.2005
21:20
smile
[38]

piokos [ ]

zaraz na godzinkę wpadnę do Paragon City.

zarith -> kolejne majteczki do kolekcji :->

23.01.2005
21:35
smile
[39]

xanat0s [ Wind of Change ]

Wyslalem zgloszenie... Teraz trzeba sie modlic, zeby mnie wybrali :)

A bardzo bym chcial, bo w MMORPG prawie nigdy nie gralem (tylko w Savage Eden, ale bardzo krotko)... A ten zapowiada sie smakowicie :)

23.01.2005
21:51
smile
[40]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Cholera...

Jakie obciążenie mają serwery, z których sciągany jest klient (ten download z updatera). Sączy się to chamstwo z prędkością 3 KB/s. Szlag mnie trafia.

23.01.2005
21:53
smile
[41]

xanat0s [ Wind of Change ]

3 kb/s??? To ten 1 GB to sie rok bedzie sciagac... Jak mnie wybiora i tez sie z taka prekoscia bedzie sciagac to chyba podziekuje...

Sprobuj sciagnac w czasie, kiedy Amerykance spia :)

23.01.2005
21:57
smile
[42]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

wczoraj z tempem 67kb na neo 512 :D
o godzinach 6-10.30 wieczorem

A gierka jest super

tylko nie mogę się zdecydować kim grać :)


23.01.2005
22:01
smile
[43]

xanat0s [ Wind of Change ]

A po jakim czasie wam odpowiedzieli?

Bo nie wiem, do jakiego czasu miec nadzieje, ze mnie wybiora :)

I na jakim sprzecie gracie i czy gra sie komfortowo?

23.01.2005
22:59
smile
[44]

piokos [ ]

no dobra 9 level zdobyty. :)

xanat0s => ja czekałem 2 dni na seriala do bety

na lewym skraju obrazka Pan Iniemamocy uciekł z filmu i trafił do Paragon City

24.01.2005
12:44
smile
[45]

SwenG [ Pretorianin ]

zarith skąd masz mojego screenshoota ?????? (tego na początku threedu)

24.01.2005
21:45
smile
[46]

piokos [ ]

idę zobaczyć czy coś się zmieniło w Paragon City

25.01.2005
02:12
smile
[47]

piokos [ ]

Lojalka ;)

25.01.2005
02:13
smile
[48]

piokos [ ]

dosier

25.01.2005
02:17
smile
[49]

zarith [ ]

no no no, gratzy:) u mnie blaster na 12 poziomie i healerka na ósmym:). dzisiaj próbowałem zrobić elite misje w hollows (zabić frostbane'a czy jakoś tak), poszedłem we dwójke z therockiem i nawet, musze powiedzieć, doszliśmy do bossa:) niestety, podróż w drugą strone zaliczyliśmy teleportem do szpitala^^

sweng --> nie pamietam skąd, nie przeze mnie robiony w każdym razie. faktycznie to ty?

i na koniec losowy screen z dzisiaj:) - rezurekcja:)

25.01.2005
02:37
smile
[50]

piokos [ ]

zarith => inwestuj w latanie, wysokie i szybkie latanie :)

z tą panią byłem w drużynie, nie mogłem się skupić na walce ;D =>>

25.01.2005
02:51
smile
[51]

zarith [ ]

w latanie inwestuję - dokładnie, w 'hover'. mam na razie na dwa sloty, oczywiście upgradowane z flight speed, docelowo chcę mieć 4-6 co wystarczy do bezstresowego latania. wybrałem hover dlatego, ze flight zabiera z obrony i celności.

25.01.2005
10:21
[52]

SwenG [ Pretorianin ]

zarith, tak, mój screen, Sweene server Liberty chyba się zatrzymałem na 11 albo 12 lvl, teraz gram w WoW-a więc żadko zaglądam, a gierka naprawdę przyjemna. Gdyby nie Blizzard ze swoim produktem pewnie kupiłbym CoH-a.

25.01.2005
14:17
smile
[53]

zarith [ ]

prawda? niby prosta koxanka a ile frajdy sprawia:) aż się zastanawiam, czy nie przełożyć subskrypcji wow o kilka miesięcy które poświęciłbym na city of heroes:)

25.01.2005
19:56
smile
[54]

xanat0s [ Wind of Change ]

Cholera, szybcy sa :) 2 dni temu wyslalem zgloszenie i juz klucz przyszedl...

Tylko cos wolno idzie - 25 kb/s :/ Niech te amerykance ida spac, a nie sciagaja COH :p

BTW: wie ktos moze, czy jak nacisne podczas sciagania "Quit" i potem znowu uruchomie program sciagajacy, to czy bedzie sciagac od nowa czy kontynuowac przerwana sesje?

25.01.2005
20:03
[55]

Arxel [ SperMan ]

kurde ja od soboty nie mialem kompa bo zasilacz padl
teraz mam 507 MB i leci z zabojcza predkoscia 12kb/s wczesniej bylo lepiej - 30-40kb/s

26.01.2005
17:09
smile
[56]

piokos [ ]

łeee, ludzi powywalali bo pacza aplikują

26.01.2005
17:10
smile
[57]

zarith [ ]

dobry pacz nie jest zły:)

26.01.2005
17:39
smile
[58]

piokos [ ]

Wspomnienia z pamiętnika Superhiroł

Najciekawszą dziś przygodą była walka z Bałwanem, na ichni lengłydż Snowmanem. Z pietnastu do dwudziestu hirołsów się na niego rzuciło, biedak tak się przejął, że odpadła mu marchewka. Musiał skapitulować po trzech minutach. Nagrodą po walce ze śniegowym dziadem była nowa moc (rzucania pigułami we wszystkich ]:>), oraz spora sumka XP.
Potem trafiłem z drużyną na misję. To był hardkor. Same elementale. Po pierwszej grupce wymiękliśmy (a drużyna nie byle jaka 6 osób + ja, i prawie wszyscy na wyższym poziomie niż ja). Wybraliśmy inną misję i już lepiej szło (wszystkie te misje z bombami są takie same).

p.s. Dziś spotkałem Pana Iniemamocnego, wcale nie był podobny do filmowego pierwowzoru.


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 17:37:51]

26.01.2005
17:45
[59]

Arxel [ SperMan ]

to w koncu jeszcze mozna grac czy nie??

edit:
mam dopiero 684MB i leci 8kb/s :[:[:[
nobo przez 3 dni nie mialem kompa bo sie zrabal i nic nie sciaglo sie

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 17:46:04]

26.01.2005
17:47
smile
[60]

piokos [ ]

no a czemu nie?

26.01.2005
17:49
[61]

zarith [ ]

mozna do poniedziałku 5 pm gmt

26.01.2005
17:53
smile
[62]

Arxel [ SperMan ]


zarith ----> czyli tylko do tego poiedzialku moe grac?? wiedzialem!!!!!!!!!!!! nie pogram se!!!!!!!!!!!!kurde!!KURDE KURDE KURDE KURDE KURDE

27.01.2005
01:49
smile
[63]

SwenG [ Pretorianin ]

Właśnie dostałem:
As a special 'thank you' to all our existing testers, we are giving you all the opportunity to invite a friend to the last stage of the City of Heroes European Beta Test. Below you will find a new serial code for the European Beta Test of City of Heroes, which you can give to a friend to invite them into the beta. Just forward this mail to a friend you think would be interested in trying out City of Heroes - full instructions for registering and downloading the client are included.
Your 'Invite a Friend' serial code is: ..................
Jak ktoś zainteresowany to chętnie oddam kod do bety :D

27.01.2005
02:32
smile
[64]

DMR [ Centurion ]

ja jestem zainteresowany i to nawet bardzo :)

moje gg 2724550

27.01.2005
02:45
smile
[65]

piokos [ ]

cholerne bałwany! Tym razem w hollows

27.01.2005
02:47
smile
[66]

piokos [ ]

no i się rzucili na śniegowego

27.01.2005
02:49
smile
[67]

piokos [ ]

fotka na zakończenie

27.01.2005
04:35
smile
[68]

zarith [ ]

jakby co, też mam jeden kod do rozdania. moje gg chyba 5115005

27.01.2005
09:28
smile
[69]

piokos [ ]

hihi faktycznie, i ja też. jeśli ktoś chce pograć kilka dni to niech pisze na @ lub GG.

27.01.2005
20:18
[70]

Arxel [ SperMan ]

dobra czyli do kiedy grac mozna bo cos co pamietam to mowiliscie ze 2 miechy
i wlasnie sciagnal mi sie hehe i potem veryfikowal patcha i nagle zaczal od nowa sciagac co to za meta??
czyli wychodzi na to ze nie mozna przerwywac sciagania czy mozna nacisnac quit i potem dokonczyc??
i do kiedy mozna grac!!!

27.01.2005
20:31
[71]

Arxel [ SperMan ]

raczy mi ktos odpowiedziec czy nie??

27.01.2005
20:34
smile
[72]

zarith [ ]

do poniedziałku... pisałem już

27.01.2005
20:36
[73]

Arxel [ SperMan ]

no a na to 2 pytanie??
bo znowu mi sie sciaga i mam dopiero 25MB

27.01.2005
20:41
[74]

zarith [ ]

a na drugie pytanie odpowiedzi nie znam :(

27.01.2005
20:49
[75]

Arxel [ SperMan ]

a ty wylaczales czy za 1 razem sciagles??

27.01.2005
20:50
[76]

zarith [ ]

nie wyłączałem, u mnie giga idzie w mniej niż 4 godziny

27.01.2005
20:51
[77]

Hibi [ Legionista ]

To ja mam troche inne pytanie odnośnie samej gry. Czy ktos rob z was te zadania ? Czy po prostu chodzicie i bijecie zbirów ? :D
Jezeli juz ktos robi to ja sie zatrzymałęm na 2 tasku w Atlas Park :) Mianowicie za zadanie mam "Defeat all Skull in Warehause, find key, seek evidence" i z tym trzecim ma problem jakich dowodów mam szukać ? bo chodze juz po tym budynku z 40 minut i ni chu** nie moge znaleść.

27.01.2005
20:51
[78]

Arxel [ SperMan ]

hehe fajnie:] u mnie teraz leci 15-20kb/s
a jakie masz lacze?? albo jeszcze lepiej zagadam do ciebie na gg bo co tu bedziemy zasmiecac:] no chyba ze teraz nie mozesz gadac etc.....

27.01.2005
20:53
[79]

zarith [ ]

mam neo640

hibi --> evidence to będzie migajacy przedmiot, na przykład komputer. podejdź, kliknij i już:)

27.01.2005
20:54
[80]

Hibi [ Legionista ]

No wlaśnie kufa nigdzie niema :D jest tam biurko ale na nim leży klucz i nic więcej nie migocze :)

28.01.2005
01:31
smile
[81]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Zarith i jak bedzie z beta bo ludzie slysza tylko o koncu w poniedzialek :(

no wiec do poniedziałku czy jeszcze dluzej (zwłaszcza dziwne ze jak w poniedziałęk mają skonczyc to otworzyli 2 serwery beta) WIESZ MOZE COS NOWEGO?

a ja sie nie nagralem bo mam sesje :(

28.01.2005
09:57
smile
[82]

piokos [ ]

Dla mnie jest jasne, że beta kończy się 31.I.2005 r. o 17.00 GMT bo:

Przy uruchamianiu gry Coh jest wyraźmie napisane, że test europejskiej bety zbliża się do końca i chcieliby podziękować wszystkim którzy w niej uczestniczyli. A po szczegóły co się stanie po jej zamknięciu odsyłają do FAQ, a oto jego treść:

What will happen to my beta characters?
There will be a full server wipe before launch, and all beta characters will be deleted.

Will I be able to reserve a character name?
Unfortunately, we will not be able to offer a name reservation scheme.

What will happen to the European Beta Message Boards?
The Message Boards will be taken down at approximately the same time as the servers, and all current posts will be wiped. If there are any posts you want to keep, be sure to copy them before Monday.

Will I be able to reserve a board name?
Yes, beta testers who subscribe to the game will be able to reactivate their Message Board accounts and post with the same board names as in beta. Watch out for more details very soon.


Mam nadzieję że rozwiałem wszelki wątpliwości.

28.01.2005
21:29
smile
[83]

piokos [ ]

byłem w paragon city

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-30 23:16:15]

01.02.2005
14:40
smile
[84]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Witam :) jak myslicie, beda moze nieoficjalne serwery ? bo nie powiem, gra była grywalna i wciągała :) a moze juz są ? kasować pliki z dysku czy nie ? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.