
kamil661 [ Legionista ]
Pomocy jak to zrobić w nokii 3510i
Cześć mam problem nie wiem jak wgrać dzwonki do nokii 3510i przez kabel typpu fbus .Mam program oxygen phone manager ale nie chodzi mi o wgranie do galerii tylko do dzwięków prosze pomózcie
kamil661 [ Legionista ]
pomocy i jeszcze jedo to dzwięki midi i wersja oprogramowania telofonu to 05.30

MAROLL [ Legend ]
No wiesz żeby to zrobic musisz sie z nią najpierw pomniejszyć i wejść do niej. Potem gra wstępna, rozpinasz rozporek i ...............:D
kamil661 [ Legionista ]
ale śmieszne naprawde to ważne ale prosze bez żartów:>
kamil661 [ Legionista ]
piszcie coś hehe:P:P

kamil661 [ Legionista ]
no co nie widzicie tego wątku czy co????????????????????????????????????/
Narmo [ Youkai ]
kamil661--> Możliwość dogrania dzwonków i potem ich usunięcia daje tylko najnowsza wersja oxygena. W starszych możesz dograć dźwięki ale nie możesz ich potem kasować ale nie pamiętam jak się dokładnie nazywa opcja (load MIDI czy coś takiego)