GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomocy jak to zrobić w nokii 3510i

16.01.2005
20:05
smile
[1]

kamil661 [ Legionista ]

Pomocy jak to zrobić w nokii 3510i

Cześć mam problem nie wiem jak wgrać dzwonki do nokii 3510i przez kabel typpu fbus .Mam program oxygen phone manager ale nie chodzi mi o wgranie do galerii tylko do dzwięków prosze pomózcie

16.01.2005
20:06
[2]

kamil661 [ Legionista ]


pomocy i jeszcze jedo to dzwięki midi i wersja oprogramowania telofonu to 05.30

16.01.2005
20:10
smile
[3]

MAROLL [ Legend ]

No wiesz żeby to zrobic musisz sie z nią najpierw pomniejszyć i wejść do niej. Potem gra wstępna, rozpinasz rozporek i ...............:D

16.01.2005
20:11
[4]

kamil661 [ Legionista ]


ale śmieszne naprawde to ważne ale prosze bez żartów:>

16.01.2005
20:13
[5]

kamil661 [ Legionista ]


piszcie coś hehe:P:P

16.01.2005
20:15
smile
[6]

kamil661 [ Legionista ]


no co nie widzicie tego wątku czy co????????????????????????????????????/

02.02.2005
12:23
[7]

Narmo [ Youkai ]

kamil661--> Możliwość dogrania dzwonków i potem ich usunięcia daje tylko najnowsza wersja oxygena. W starszych możesz dograć dźwięki ale nie możesz ich potem kasować ale nie pamiętam jak się dokładnie nazywa opcja (load MIDI czy coś takiego)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.