GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® | #269 - Niedługo wakacje :>

14.01.2005
23:04
smile
[1]

Hellcat [ Legend ]

Vandenberg's Legacy® | #269 - Niedługo wakacje :>

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


     Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

     Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

     Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn.

VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Natasha

Troopers: Soul Surfer, Voorhees
Task Force:
Ghost Recon: Adamss, Fett
Snipers: Hellcat
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: KmP
Counter-Intelligence: Brisk., Sulik
Super Secret Service: Wiolax

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis
Elite Troopers: Fett, Hellcat, M'q, Raynor, Shakka, Sulik

Kremacja przeprowadzona pomyślnie. Więcej miejsca na ogródek jest, a przy kominku mamy ładne mauzoleum.

Curriculum Vitae:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...
Fett: tajemnicza postać, często prychająca (uczulenie na bunkry?). W wolnych chwilach w zaciszu własnej celi tworzy z tego co znajdzie różne trunki, próbując je później wcisnąć każdemu pod pretekstem, że to znakomite drinki z wykopanej na pustyni starej książki "Domowe Piwa Cydry Wina Nalewki Likiery Kremy". A w komiksach zawsze chowa się za kaktusem, pamiętajcie!
Wiolax: kolejna przedstawicielka PPP w karczmie, sumiennie melduje się rano i odmeldowywuje wieczorem. Partycypowała do roli sanitariuszki, lecz gubi gdzieś srebrne skalpele (na pewno gubi?). Tymi samymi zgubionymi skalpelami potrafi całkiem nieźle władać, toteż zajęła się super tajnym zadaniem wyznaczonym przez szefa T :D.


Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!

Pamiętaj: "Pamiętaj, promieniowanie jest zdrowe na skóre i cerę. Zażywaj kąpieli promiennych żeby się odpowiednio zrelaksować".


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2848137&N=1NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-14 23:15:16]

14.01.2005
23:04
smile
[2]

Hellcat [ Legend ]

ENJOY!! ®©

YoO in da Nju Part ©®
:)

14.01.2005
23:07
smile
[3]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yeaaahh :>

14.01.2005
23:13
[4]

Brisk. [ Chomik ]


M!qśa mail :P

14.01.2005
23:16
smile
[5]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

miquś@lame.pl

:P

14.01.2005
23:24
smile
[6]

EspenLund [ Live For Speed ]


bis#dsa^

14.01.2005
23:26
[7]

Brisk. [ Chomik ]


EspenLund masz zamiar dzisiaj sie dopisac dokażdego watku?

14.01.2005
23:26
smile
[8]

M'q [ Schattenjager ]


Wtf? o_0

Briś, @.. finito?:D

14.01.2005
23:33
[9]

Brisk. [ Chomik ]


M!qś tadam :] Teraz juz ja sie tym musze jakoś zaopiekować :] Thx za pomoc :] Ale możliwe że to wroci za niedługo :]


btw odkryłem że jest na forum osoba [ok nie jedna :> ale ta wyjątkowo :>] co mnie unika :> muehehehe :> i jakos jej w parade wchodze ciekawym jak :>

14.01.2005
23:34
smile
[10]

M'q [ Schattenjager ]


No :) Udało się to skończyć :) Jakby jeszcze coś było potrzebne to pisz :]

14.01.2005
23:36
smile
[11]

Brisk. [ Chomik ]


M!qś oj nie kuś, nie kuś :D

14.01.2005
23:38
smile
[12]

M'q [ Schattenjager ]


No ofkorz już nie dzisiaj :P :D Weekend spędzam miło w budzie, ale od poniedziałku można znowu coś pokombinować :)

14.01.2005
23:40
smile
[13]

Brisk. [ Chomik ]


M!qś nie nie nie na razie mam inne priorytety :D Ale jak sie coś poszcześci to wtedy to też wchodzina liste :D

14.01.2005
23:46
[14]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

przeciag jakiś?

15.01.2005
02:29
[15]

Brisk. [ Chomik ]


o_O

to jest niezłe :>

15.01.2005
03:14
[16]

Brisk. [ Chomik ]


oglądnąłem kolejny raz ten sam specjalny film, zjadłemwypiłem, pojszedłem z psiakiemna spacer,teraz sobie włacze mjiuzik że tak powiem oznaczona symbolem * i ląduje w łózku, mimoże za nic w świecie spac mi sie nie kce :]


Branoc Vlowcy...

15.01.2005
08:51
smile
[17]

Kompo [ bujaka jamajka ]

no to dzień dobry :)

15.01.2005
09:56
smile
[18]

Wiolax [ Senator ]

takkk...dobrze powiedziane :D
Dzień dobry VLu ...

15.01.2005
10:45
smile
[19]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yoo :>

Najedzony, teraz musze odpoczać i biorę sie za sześciopak Waidera :).

BTW... tatuaży...

15.01.2005
10:47
[20]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

2.

15.01.2005
10:47
[21]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

3.

15.01.2005
10:48
[22]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

4.

15.01.2005
10:48
[23]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

5.

15.01.2005
10:49
smile
[24]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

6.

Znalazłem na torrencie i mam ponad 200 podobnych obrazków niektóre sa czarno-białe ale naprawdę konkretnie wykonanie :).

BTW. Musiałem zmienic rozdziałke bo 600 kb GOL nie obsluguje :).

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-15 10:48:36]

15.01.2005
11:31
smile
[25]

Fett [ Avatar ]

witam o poranku

15.01.2005
11:45
[26]

Brisk. [ Chomik ]


nic mi sie nie kce :>

15.01.2005
11:53
smile
[27]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

taa mi sie tez nic nie kce :|
A do tego jeszcze nie działa strona www Idei chciałem cos sprawdzić i Cie przy okazji Briś do tego wykorzystać :).. ale nie zrobie :>

15.01.2005
11:55
[28]

Brisk. [ Chomik ]


SySuś uuuuuu a juz myślołem że mi humora poprawisz :>

15.01.2005
11:56
[29]

Brisk. [ Chomik ]


a wogóle to sniadania nie jadłem :> 2 banany to nie sniadanie :> Chyba pizze zamówie, któs kce?:>

15.01.2005
11:59
smile
[30]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

nie chciałem Ci wykorzystac w trochę innym bardizej nicny sposób :)

Chciałem zobaczyc czy CLIP (chyba) czyli maskowaie numeru mojego telefonu działa jak włacze taka opcję, bo chciałem coś sprawdzić a nie moge pozostawić zadnych sladów swojej działalnosci :>. Wiec najpierw musiałbym sprawdzic na kims czy to działa a ze ty akurat jestes ON-Line to wypadlo na Ciebie :P.

15.01.2005
12:01
[31]

Brisk. [ Chomik ]


Oooo czuje podstęp :>

15.01.2005
12:02
[32]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

aaa zebys wiedział, iscie diabelski :>

15.01.2005
12:04
[33]

Brisk. [ Chomik ]


bad boy :>

15.01.2005
12:06
smile
[34]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

a co se bede zalował :> wytatoouje se na lewej piersi slowo Bad Boy for Life ;).

15.01.2005
12:45
smile
[35]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Tornuś ----->> heh fakt 2 serie sześciopaka to juz całkiem niezle obciazenie :). Wczoraj to byl luzik dzis to az sie zmeczylem :).

15.01.2005
12:48
[36]

Brisk. [ Chomik ]


teoretycznie dalej mi sie nudzi :>

15.01.2005
12:48
[37]

Fett [ Avatar ]

"darmowe żarcie cuchnie cyjankiem"

ja chce :P

15.01.2005
12:56
smile
[38]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Briś to pograj w bierki :)

15.01.2005
13:04
smile
[39]

Brisk. [ Chomik ]


Nowa Huta - miasteczko olimpijskie, wszyscy chodzą w dresach

15.01.2005
13:11
smile
[40]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

taaa tamte rejony to w ogole powini odłaczyc od Polski :>

15.01.2005
13:21
[41]

SULIK [ olewam zasady ]


Hi nie wiecie ile moga kosztowac korepetycje ?

15.01.2005
13:28
[42]

Fett [ Avatar ]

komentarz to filmu Aleksander. Płakać się chce

film jest beznadziejny. nie widziałem gorszego filmu historycznego.w kinie najpierw zasnołem z nudów a potem wyszedlem po godzinie.

Goscm usiał być bardzo zmeczony, ja w ciagu godziny zasnac nie potrafie a on sie jeszcze zdarzyl wynudzic i wyjsc :D

15.01.2005
13:31
[43]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Sulik zalezy kto prowadzi, zalezy z czego i zalezy gdzie :). Ale od kilkunastu zl to kilkudziesieciu za jedne zajecia.

15.01.2005
13:35
[44]

Brisk. [ Chomik ]


Praktycznie mi sie nudzi :D

15.01.2005
13:48
[45]

Brisk. [ Chomik ]


eeee mi sie nigdy nie nudzi :>

15.01.2005
14:25
smile
[46]

Torn [ Merces Letifer ]

M'q - świetny tekst. Tomirek chyba też go znalazł bo widziałem już wątek o tym.
W sumie ciekawie by tak było...

SS - ciekawe co powiesz dalej.. ja dziś 17/42.

15.01.2005
14:38
smile
[47]

Adamss [ -betting addiction- ]

*ziiieeeeeew*

Heh, nie ma to jak sobie porządnie odpocząć w sobote :).

15.01.2005
14:39
[48]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ja dopiero 2/42. Ale nawet te serie po 3 w dniu powyzej 3 nie powinny byc problemem bo tylko jest 6 powtórek cwiczeń. Pozniej juz zwieksza się do 8 a pozniej 10 tu juz moga byc problemy chyba ze miesnie rozwiną sie do tego czasu.

15.01.2005
14:54
[49]

Torn [ Merces Letifer ]

No.. 6 jak obie nogi, jak jedna to 12 powtórzeń :P
a 12 powtórzeń dla 2 to już 24*3ćwiczenia tego typu to już...
no zresztą wyliczałem już ile to będzie.
Ja się boję, że nie zmieszczę się w czasie during last days.
Ale co będzie to będzie. Muszę odpocząć bo źle się czuję, musze zebrać siły.

15.01.2005
15:02
[50]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - prowadzic mam ja
z chemi szkoly sredniej
w domu uczonej osoby

i nie wiem ile powinienm za cos takiego brac

15.01.2005
16:05
smile
[51]

M'q [ Schattenjager ]


Po budzie :)

Znalezione gdzieś tam w necie :D rotfl na maxa ----->

15.01.2005
16:07
[52]

Brisk. [ Chomik ]

błeeeeeh :>

* poszedł sie napić * :>

15.01.2005
19:33
smile
[53]

Adamss [ -betting addiction- ]

M'q --> LOOOL, niezłe ;D.

15.01.2005
20:36
smile
[54]

Torn [ Merces Letifer ]

fajny pic ;D

8200

15.01.2005
22:34
[55]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Sulik ----->> a to w takim razie musisz sie dowiedziec kogoś bardziej zorientowanego w tej materii.

3928

16.01.2005
12:15
smile
[56]

Wiolax [ Senator ]

hmmmm....ciekawe.....
czemu Wy jeszcze śpicie? ;D

16.01.2005
12:32
smile
[57]

Torn [ Merces Letifer ]

Bo jest niedziela, a jak sama nazwa wskazuje w niedziele się śpi :)

16.01.2005
12:33
smile
[58]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Nieprawda.

16.01.2005
12:36
smile
[59]

Torn [ Merces Letifer ]

Tru, tru...

16.01.2005
12:37
smile
[60]

Wiolax [ Senator ]

a tak.... Szefie...
wszystko na to wskazuje :)))

Kompo...prawda...ty się pewnikiem nie znasz :P:D

16.01.2005
12:38
smile
[61]

Wiolax [ Senator ]

qrde...front się zmienił....;P

16.01.2005
12:39
smile
[62]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Aaaa, idę grać w NBA 2005. :P

16.01.2005
12:41
[63]

Torn [ Merces Letifer ]

Niee... ja nie potwierdzam tego co powiedział KmP.
Się nie zna i tyle ;)

16.01.2005
12:42
[64]

Hellcat [ Legend ]

Helluś wymyślił:
Nie ryzykuj, okradnij się sam!

16.01.2005
12:45
smile
[65]

Brisk. [ Chomik ]


* drapie sie *

16.01.2005
12:45
smile
[66]

Wiolax [ Senator ]

a jak tak, to tru...tru...Szefie ;)

Kompo ...aaaa....co bedziesz szedł...:P

Helluś... mądra bestyja jesteś :)

16.01.2005
12:49
smile
[67]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkusia nie ma to Wiolax się Szefowi polizuje :>

16.01.2005
12:50
smile
[68]

Adamss [ -betting addiction- ]

*ziewa, przeciąga się i pada ponownie*

16.01.2005
12:50
[69]

Torn [ Merces Letifer ]

Brisk - ić siem podrup.

16.01.2005
12:50
[70]

Hellcat [ Legend ]

Niee, to gułpie, lepsiejsze to:
Nie ufaj złodziejowi, okradnij się sam!!

16.01.2005
12:55
smile
[71]

Wiolax [ Senator ]

właśnie...gdzie żeś zapodział Shakussia? :>:P

Adamss...Ty przeca nie miałeś warty...to czego padasz? :P

Helluś, a tamto lepsze...to, to już słyszałam...:)))

16.01.2005
13:09
smile
[72]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Tornuś w tym 5 cwiczeniu Weidera tez Ci glowa odpada :>, to znaczy mnie sie zaczyna krecić po któryms tam razie, nie jest to zbyt przyjamnie uczucie.

16.01.2005
13:14
[73]

Torn [ Merces Letifer ]

Nie.

Dziś 19th day. :| Ale widzę już efekty wizualne nawet :)

16.01.2005
13:24
[74]

Torn [ Merces Letifer ]

Fajnie, pisałem odp. i se przeglądarke całą wyłączyłem :>

SS - a może źle oddychasz? Rób na wydechu/pół-wydechu skłon. Na pełnych płucach będziesz odczuwał zwiększone ciśnienie (z doświadczenia - sam nie wiem jak się teoretycznie powinno oddychać optymalnie).

16.01.2005
13:25
[75]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

No to nie wiem wczoraj tak nie maiłem, moze dziś cos moj orgaznim jest nie w pełni zdolny :>.

No ja 3/42 hmm w sumie to ostatnie 6 cwiczenie jest najciezsze do zrobienie nie dosc ze musisz podniesc glowe i kawalek pleców to jeszcze nogi do góry po drugiej serii juz nie mailem takiego zapału do wykonywania tego cwiczenia :).

Edit: to znaczy nie zawsze przed kolejnym cwiczeniu jak juz leze na podlodze robie wydech,wdech i wydech jak zaczynam kolejny raz. Wiec oddychac chyba dobrze oddycham. Chyba...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-16 13:25:53]

16.01.2005
13:28
smile
[76]

Torn [ Merces Letifer ]

To bez sera.. mnie ten "scyzoryk" odprężą..

nawet od kilku dni robię tak, że przy ostatnim powtórzeniu nie kładę nóg na ziemię tylko lewitują nonstop. :) (tylko w 6. nie przez wszystkie ćwiczenia :>)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-16 13:29:14]

16.01.2005
13:45
[77]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

a wlasnie w tym 6 cwiczeniu szybko kladziesz nogi na ziemię czy je bzardzo wolno opuszczasz? Bo ja własnie je wolna opuszczam i wtedy czuje ze miesnie naprawde pracują, boli jak cholera :), ale to chyba lepsze roziwazanie niz isc na latwizne i walić nogami o podlogę :>

16.01.2005
13:52
[78]

Torn [ Merces Letifer ]

Ani szybko ani wolno. Czasem opuszczam wyprostowane, czasem składam i opuszczam. No i to co pisałem wyżej - w ostatnim ostatnim ćw. opuszczam powoli i nie dotykam ziemi wcale.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-16 13:51:05]

16.01.2005
14:05
[79]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

mhm

16.01.2005
14:40
smile
[80]

Torn [ Merces Letifer ]

Czas odpocząć po obiedzie...

[ John Powell - The Drop ] + skoki in background.
*object is moving towards bed; lying down*

16.01.2005
17:04
smile
[81]

M'q [ Schattenjager ]


Bo jest niedziela, a jak sama nazwa wskazuje w niedziele się śpi :)

Nieprawda, Szefie, bo jak sama nazwa wskazuje w niedzielę się gnije w budzie :D

16.01.2005
17:22
smile
[82]

Adamss [ -betting addiction- ]

*zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew*

Ale jestem głodny.. :). Pora coś zjeść ;).

16.01.2005
17:33
smile
[83]

Adamss [ -betting addiction- ]

Mniaaam, ale dobre jedzenie :).

16.01.2005
18:43
[84]

Torn [ Merces Letifer ]

SySuś - trochę przekroczyłem czas (te 25min - ale to w końcu pisał, żeby uważać w ostatnich dniach), no ale miałem dziś dokładkę powtórzeń toteż tak wyszło. Ale żyję ;>
Jeszcze cuś porobię.. wiesz co ;) Tylko poczytam co by se krzywdy nie zrobić.

16.01.2005
22:20
[85]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Tornuś ----->> Tylko poczytam co by se krzywdy nie zrobić. buahahahaaa.. to zem prawie monitor opluł ze smiechu :)

Ja tez nie wiem jak to bedzie z tymi 25 minutami i dlaczego nie mozna tego przekroczyc.
A ja chyba se krzywde zrobiłem :). To coś co ty robiłeś tez robiłem tylko z nogami opartymi na kanapie. Czyli z wiekszym obciazeniem. Naprawde teraz czuje ze cos cwiczylem :>

Aaaa chciałem Ci pokazac ten watek o tych napakowanych panach ale widze ze go juz widziałes. Chciałem powiedziec zebysmy my nie przesadzili i tak nie zaczęli wygladać ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-16 22:23:44]

16.01.2005
22:23
smile
[86]

Torn [ Merces Letifer ]

..poczekam aż SySuś zEdytuje bo nic nie czaje.. :>

bo nie wiem SySuś, o które konkretnie Ci chodzi.. :)

Tak widziałem. Nie no kaleki z siebie nie zrobie jak tamci panowie - pewnie biedaki po pleckach się nie podrapią już nigdy ;) Zresztą co to za zabawa tak wyglądać. 0 zwinności.

A jeszcze Ci SS powiem, że jak miałem 3*8 to max zrobiłem w 20min (nie wiem, może tego dnia akurat się wyspałem czy coś). W każdym razie później już tylko więcej min mam. Obecnie 3*14 znacznie przekroczyłem 25min i 3*24 marnie widze ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-16 22:28:05]

16.01.2005
22:29
[87]

Brisk. [ Chomik ]


yeeeeeeeeeeeeeeeee zaczął sie mój weekend własnie :| ]

dwa dni nad mapami :|

a od jutra 5 dni w terenie bypotem znów dwa dni nad mapami <hahaha>

* na tik nerwowy....poszedł po piwo *

16.01.2005
22:31
[88]

Torn [ Merces Letifer ]

Brisk - Ty możesz mi np. działke za friko zwymiarować, sporzadzić mapę itp. tego? :P (tak pytam na przyszłość). :>

16.01.2005
22:32
[89]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Sorry za nieład ale mam VISa - Very Important SMS :)

16.01.2005
22:33
[90]

Torn [ Merces Letifer ]

lucky bastard ;)

Briś - za firko miałem na myśli piwko, kiełbaski, łono natury itp :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-16 22:33:19]

16.01.2005
22:34
[91]

Brisk. [ Chomik ]


Szefie powiedzmy :>

Szefie a co budujesz sie? :D Bo ja na razie tylko koma kupuje :D

Szefie z tej oferty najbardziej mi pasipiwo i łono :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-16 22:34:35]

16.01.2005
22:40
[92]

Torn [ Merces Letifer ]

Kiedyś może się zbuduję ;)

Dodam drugie piwo jak mi oddasz łono :) Kiełbaske se weź za free ;)

16.01.2005
22:46
[93]

Brisk. [ Chomik ]


Szefie łona sie od tak po prostu nie oddaje a juz na pewnonie za jedno piwo :D Choć róznie bywa :> Kiełbaskinie chce :> Przyniose se ze sobą :>

16.01.2005
23:02
smile
[94]

Torn [ Merces Letifer ]

Eh, ja jutro mam bodajże 4 kolosy do poprawki a póki co.. nic :-)
Kiedyś robiłem to co uważałem za słuszne, starałem się, ale nic nie wychodziło toteż widać życie daje znak, aby robić na odwrót :-)
Zresztą tyle zaległości mam, że jedna więcej to co to jest :D

16.01.2005
23:05
smile
[95]

Brisk. [ Chomik ]


Szefie prawidłowe podejście do zycia :D

16.01.2005
23:09
smile
[96]

Torn [ Merces Letifer ]

No tak logicznie wywnioskowałem. Nie może być inaczej.
Najwyżej spadne na samo dno. Może tam ktoś to doceni.

:-) (szczerozłoty uśmiech)

16.01.2005
23:10
smile
[97]

Brisk. [ Chomik ]


ej gdzie jest Shakkusia? :| chciałem pod prysznica iść :|

16.01.2005
23:18
smile
[98]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hi :]

Briś tęskniłeś ? :>

16.01.2005
23:20
smile
[99]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkusia!!!!!! * scena wiadomo z jakiego filmu * :D :*:*:*

Chod! Niemamy czasu dostracenia! * ciagnie Shakkusia pod prysznica * :D

16.01.2005
23:26
[100]

Torn [ Merces Letifer ]

* ja pierdykam *

:P

16.01.2005
23:34
smile
[101]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*myśli*

16.01.2005
23:41
smile
[102]

M'q [ Schattenjager ]


*zastanawia się*

16.01.2005
23:46
[103]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

hę?

16.01.2005
23:47
smile
[104]

Torn [ Merces Letifer ]

*rozmawia z SySusiem na poważne tematy via GG*

16.01.2005
23:49
[105]

Brisk. [ Chomik ]


ha! piwo + kotlet :]

ocos miałem kufa pytac i mówić ale zapomniałem :|

* próbuje sobie przypomnieć *

Shakkus nie myśl...chociaż fajne wtedy miny robisz :>

SySuś pamietasz pewną PPP co miała sie tu po skończeniu 18 pojawić w czerwonej koszulce :> Widziałes jej zdjęcia:> A wogóle to: galeryja? :> ja tam w tyle ostatnio ale może Scarlett Johansson?:>

Szefie & SySuś a byście byli jeśli byście byli tak mili i wysłali / postneli co Wy to takmęczycie treningowo ostatnio hę?:> plz :>

16.01.2005
23:52
[106]

Torn [ Merces Letifer ]

Brisk - https://www.sfd.pl/temat144665/ - chyba nikt mnie nie skróci za jeden link na konkretny temat. Jak coś to usunę.

16.01.2005
23:53
smile
[107]

Brisk. [ Chomik ]


Szefie thx :]

a wogóle to nie żebym nie siedział na tamtym forum :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-16 23:52:31]

16.01.2005
23:53
smile
[108]

Torn [ Merces Letifer ]

O dziś 2 lata jak zarejestowałem Torn'a...
wow :)

16.01.2005
23:55
[109]

Brisk. [ Chomik ]


is piwa nie postawił :>
gratz :>

16.01.2005
23:59
[110]

Torn [ Merces Letifer ]

Może znajde siakieś pifo.

2yrs and prawie 5months tak dokładnie od przybycia :)

No miałem to piwo ale mi wcieło.
*hehe*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-17 00:01:27]

17.01.2005
00:02
smile
[111]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris chodzi Ci o hmmm mlodsza siostrę czy starszą siostrę? :D Magdę czy Agatę? :). A co są gdzies zdjecia? Wiesz coś o czym nie wiem?

Miedzy innymi trenujemy to:

Edit: ale ja to mam dziś refleks :>.. no nic mam co innego na glowie :).

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-17 00:01:36]

17.01.2005
00:07
[112]

Brisk. [ Chomik ]


Szefie sie mówi: wypiłem :D

SySuś oczywiście, że o starszą i oczywiście że o Agate :> Młodsza nie widziałem by dawała ale "Obiecana" i owszem:> Spróbuje mniej więcej oblookać albo spytaj może Prezesa może ma dokładniejszynamiar na zdjęcia :>

link: http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3127147 :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-17 00:07:36]

17.01.2005
00:12
[113]

Brisk. [ Chomik ]

SySuś znalazłeś :>


Zaciąłem sie :D Ciekawe kiedy mi sie oberwie :D

17.01.2005
00:15
[114]

Torn [ Merces Letifer ]

Dzięki tamtej lince wiem czyja była taka jedna xywka, która się tu raz pojawiła :P (chociaż chyba obiekt się i tak do tego przyznał, już nie pamiętam). :)

17.01.2005
00:16
smile
[115]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

A faktycznie tak z bokowca niezbyt wyraźnie :). Cholera ostatnio gadałem z nią trzeba było zapytac sie o fotki :).

Ale tak z bokowca to tez niczego sobie ta nasza Agatka :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-17 00:17:56]

17.01.2005
00:18
smile
[116]

Brisk. [ Chomik ]


Ano ano trzeba było :> yhhhh Tyś sie niczego nie nauczył :> Mam się za to zabrać :>

17.01.2005
00:19
smile
[117]

Brisk. [ Chomik ]


SySuś spróbuj mnie sprowokować :>

17.01.2005
00:24
smile
[118]

Torn [ Merces Letifer ]

Brisk - plizzz odpowiedz na mój post w DDW :D

17.01.2005
00:25
smile
[119]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

albo na mój :D

17.01.2005
00:27
[120]

Brisk. [ Chomik ]

muahahahahahahahaha :D:D:D:D:D:D:

nie dam sie :P

17.01.2005
00:28
smile
[121]

Torn [ Merces Letifer ]

Noo, daj się sprowokować Briś :P

17.01.2005
00:28
smile
[122]

Brisk. [ Chomik ]


* wyje ze śmiechu turlając sie po podłodze * :D:D::D:D:D

17.01.2005
00:30
smile
[123]

Torn [ Merces Letifer ]

To teraz Briś :D

17.01.2005
00:31
smile
[124]

Brisk. [ Chomik ]


Dualizm korpuskularno-falowy

:D:D:D wtf? :D:D z fizyki wisze :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-17 00:32:02]

17.01.2005
00:35
[125]

Brisk. [ Chomik ]


boje sie że sie pomyle z tego smiechu :D

17.01.2005
00:35
smile
[126]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Nic ja sie powoli zbieram do łóżeczka. GN All :>

17.01.2005
00:35
[127]

Brisk. [ Chomik ]


SySuś branoc :]


ale piokos teraz napisał :> nic trza byc tfardkim :>

17.01.2005
00:36
[128]

Torn [ Merces Letifer ]

Taa, ja też. W końcu organizm musi odpocząć nie, Stormuś? :)

Branoc.

17.01.2005
00:37
[129]

Brisk. [ Chomik ]


Branoc Szefie :]

ide tam do nich :D zobaczymy kto więcej wytrzyma :>
17.01.2005 | 00:37
WolverineX [ Half-Life 2 ] https://www.wolverine.x2.prv.pl

Polemizowałbym z tym...* padł ze śmiechu * :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-17 00:36:37]

17.01.2005
01:33
[130]

Brisk. [ Chomik ]


nie dali sie pókico prowokować :>

Branoc Vlowcy :]hehehe fajno sie wykorzystuje edyte :>


* bedzie kiedy bedzie *

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-17 08:08:27]

17.01.2005
08:05
smile
[131]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Wstawaać, lenie !!!

17.01.2005
09:30
smile
[132]

Hellcat [ Legend ]

Siemacie ciule :]

*...*

Cześć Kompo!!

*...*

Siemacie ciule...spadam do Firmy :]

17.01.2005
10:09
smile
[133]

M'q [ Schattenjager ]


Do Firmy, hyhyhy.... konserwujesz powierzchnię płaską?:)

17.01.2005
10:11
[134]

Hellcat [ Legend ]

Ciućmoku Ty jeden...do przybytku nałóki :P

Ale postanowiłem iść na jedną lekcje mniej, czyli kole 10:45 :P

17.01.2005
10:13
smile
[135]

M'q [ Schattenjager ]


Hę? Konserwujesz powierzchnię płaską w przybytku nałóki? :)

17.01.2005
10:16
smile
[136]

Hellcat [ Legend ]

Arrr :]

17.01.2005
10:33
smile
[137]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yoo :>

Tornuś ----->> W końcu organizm musi odpocząć nie, Stormuś? chciałbym zauwazyc ze znowu mnie cycki bolą :> choc dzis nic nie cwiczyłem jeszcze :). Chyba wczoraj troche presadziłem.

17.01.2005
11:14
smile
[138]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Briśku ---->> sorry ale wczoraj byłem troche rozkojarzony z pewnych powodow przez pewną PPP... kobiety nie wiedzią czego chcą,tak w ogole :>.
I nie zauwazyłem ze o Galerii mowiłeś :>. Mozemy zrobic tylko tej panny co imie zapodałeś to ja w ogole nie znam :> Moze Ana Beatriz Berros, wybór nie byl dokonany pod wpływem tego ze pewna Ania chodzi mi ciagle po glowie... ;).

Ew. mozemy dać Mirian :D:D:D:D:D

17.01.2005
12:10
[139]

Torn [ Merces Letifer ]

Hell - nie przesadzasz czasem?

SS - skądś to znam.. :/
mam 1h na nauczenie się na 4 kolosy :D
mission: impossible?

17.01.2005
12:22
smile
[140]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

T. ---->> lepiej tą godzine przeznacz na piwo :), lepiej na tym wyjdziesz :P

17.01.2005
12:24
[141]

Torn [ Merces Letifer ]

Nie mam piwa.
Ale mam soczek ;)

17.01.2005
12:27
smile
[142]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Oo to widzisz akurat czasu starczy na soczek :D

17.01.2005
12:44
[143]

Hellcat [ Legend ]

Szefie, tak...bardzo :)

17.01.2005
12:50
[144]

Torn [ Merces Letifer ]

To chyba zostaniesz ogrodnikiem.

17.01.2005
13:26
[145]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

o w pupe kopane :|

T. ----->> 3 serie za mną 4/42. Ledwo sie po tym 6 cwieczniu z podlogi pozbieralem po 3 serii.

17.01.2005
13:40
smile
[146]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hi :]

Widze Burzuś, ześ ostro sie wziął za te brzuchy :D widać kcesz tak piknie wyglądać jak ja :D :D

17.01.2005
13:47
smile
[147]

Hellcat [ Legend ]

Torn, oh jej...humorek nie dopisuje....buahaha :D

17.01.2005
14:14
smile
[148]

tr4 [ Junior ]

próba mikrofonu :P

17.01.2005
14:15
smile
[149]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Próba udana. :P

17.01.2005
14:16
smile
[150]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Shakkuś ty ten swój miesień piwny uwazasz za pikny?? :D

17.01.2005
14:29
smile
[151]

Hellcat [ Legend ]

Tego sie nie zapomina :]

17.01.2005
14:45
smile
[152]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Burzuś no pewnie, że pikny jak zawsze :] ale ostatnio coraz pikniejszy :D

17.01.2005
15:47
smile
[153]

M'q [ Schattenjager ]


Hell, słabo Ci coś idzie tymi Pingwinami :)

17.01.2005
15:56
smile
[154]

Hellcat [ Legend ]

A fuj...Penguins suXX :P

17.01.2005
16:15
smile
[155]

Torn [ Merces Letifer ]

Hell - może dopisuje, może nie. W każdym razie to był żartobliwy tekst o ogrodniku. Muszę wszędzie te gęby wstawiać?

Odebrałem drukarke właśnie ze sklepu - i co - zjeb***a. Muszę odesłać do producenta i kolejne 2tyg. z ręką w nocniku a tu sesja incoming :/

Odradzam wszystkim zakup HP 3820 - wadliwa seria krąży - już 2 model się spier***lił.

Teraz można powiedzieć, że humor mi nie dopisuje.

17.01.2005
16:23
smile
[156]

Torn [ Merces Letifer ]

Fajnie, gwarancji już też nie mam.


Hewlett-Packard ma przerąbane u mnie.
__________________
Ja pierd.. 130 naprawa, 150 nabój - złodzieje. Jak tu jeszcze mieć jakieś swoje zaskurniaki jak wszystko tyle kosztuje. Na nic człowiek nie ma.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-17 16:29:50]

17.01.2005
17:46
[157]

Adamss [ -betting addiction- ]

Torn --> Jakim cudem nie masz już gwarancji skoro dopiero co kupiłeś?

Elooo VL!

17.01.2005
17:51
[158]

Torn [ Merces Letifer ]

:-)
Nie, nie kupiłem. ;) W sklepie to ona była na przeglądzie - po znajomości.
Kupiłem ją jakieś 1,5 roku temu, po roku się zrąbała (kilka dni przed końcem gwarancji). Przysłali mi nówkę. Nówką się zrąbała jakiś czas temu, ale niestety gwarancja na nią była tylko 3 miesiące (nie wiem czemu muszę poczytać czy mnie nie zrobili).
W każdym razie zrobię im na złość i będę każdemu odradzał drukarki HP.

edit
Tak napisałem, że wysżło jakbym ją kupił, no ale zdenerwowany byłem.
No, ale już się przyzwyczaiłem, że wszystko się po czasie psuje i to akurat mnie.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-17 17:56:31]

17.01.2005
21:24
[159]

Brisk. [ Chomik ]


[ zaczyna 5 debówke]

17.01.2005
22:39
smile
[160]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yoo :>

17.01.2005
22:43
smile
[161]

Torn [ Merces Letifer ]

Wazaaaaaaaa'

17.01.2005
22:47
smile
[162]

Brisk. [ Chomik ]


17.01.2005
22:55
[163]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Raaarghhhhh!! :)

17.01.2005
23:01
[164]

Brisk. [ Chomik ]


<gulpgu;pgulp>

17.01.2005
23:09
[165]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

hę?

17.01.2005
23:12
[166]

Torn [ Merces Letifer ]

Pewnie bimber chleje ;)

17.01.2005
23:18
[167]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

albo cos gorszego :D

17.01.2005
23:23
[168]

Brisk. [ Chomik ]


:]f

17.01.2005
23:24
[169]

Brisk. [ Chomik ]

pspije nie chleja :>

17.01.2005
23:24
[170]

Torn [ Merces Letifer ]

* idzie po soczek z Pitahayi *

17.01.2005
23:28
smile
[171]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

*pije herbatke niskoslodzoną*

:D

17.01.2005
23:29
smile
[172]

Torn [ Merces Letifer ]

* przenośi wzrok na dzbanek czerwonej herbatki niesłodzonej wcale *

17.01.2005
23:30
[173]

Brisk. [ Chomik ]


że co?
8 przerazony *

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-17 23:28:37]

17.01.2005
23:32
[174]

Torn [ Merces Letifer ]


===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================

..........................PLEASE WAIT WHILE LOADING...............................


© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.