GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta graficzna i karta muzyczna

13.01.2005
15:21
smile
[1]

GoKu [ Konsul ]

Karta graficzna i karta muzyczna

Czesc.
Ostatnio postanowilem wymienic te dwa bebechy bo juz sa stare jak swiat tzn moja karte muz (jakas Yamaha 7-mio letnia :P) i graficzna (Riva TNT2 M64) na cos lepszego. Przegladalem propozycje na allegro ale nie wiem tam w czym wybrac bo sie nie znam. Obie rzeczy maja sie w sumie miescic w granicy 200-250 zl. Nie chce jakiegos wypasionego sprzeciska do grania w gierki :) Po prostu ma to byc dobrej jakosci. Co wybrac? Tak myslalem nad Creativem Audigy albo SB LIVE ale wiem czym one sie roznia:P A co do grafiki to albo GeForce albo jakis Radeon.

Pomozecie? Pomozemy! :)

Rzuccie tu jakies swoje propozycje. Bede bardzo wdzieczny.

13.01.2005
15:51
smile
[2]

EspenLund [ Live For Speed ]


radeon 9200 albo nowszy

13.01.2005
15:54
[3]

wysiu [ ]

A jak z reszta sprzetu?

13.01.2005
15:54
[4]

vien [ łowca pip ]

GeForce 3 Ti200 + jakiś SB 128 powinien cie usatysfakcjonować ew dołuż pare złotych do tego live'a

13.01.2005
15:56
[5]

loosiek [ Arsenal Londyn ]

a jaką karte graficzną polecacie cos 200-300 zł zeby działał płynnie Doom 3 na ok 800x600

13.01.2005
16:01
smile
[6]

vien [ łowca pip ]

loosiek --> radeon 9550 od gigabyte'a albo wersja xt od gecube i ją podkręcić

13.01.2005
16:05
smile
[7]

GoKu [ Konsul ]

---> wysiu

Reszta sprzetu dosyc skromnie, bo kompik stary: Celeron 633 Mhz, dysk SEGATE(bodajze:))-20GB, 192 ram.

Jak mozeciez to wrzucajcie swoje propozycje.
Jako wskazowke przy dokonywaniu wyboru przez was sprzetu podam ze nie mam zamiaru na nim grac nalogowo :) Po prostu chce zmienic te stare dziadostwo na cos nowego i taniego, ale dobrej jakosci :)

Mozna powiedziec ze ma byc to film do sluchania muzy, ogladania filmow, surfowania po necie do jakichs starszych malo wymagajacych a cieszacych jape gierek :) Taka hierarchia :)

13.01.2005
16:07
smile
[8]

GoKu [ Konsul ]

[edit]
Uuuups :P

Mialo byc Mozna powiedziec ze ma byc to komp

[/edit]

13.01.2005
19:56
smile
[9]

GoKu [ Konsul ]

^^UP^^

Pomozcie :)

13.01.2005
22:20
[10]

GoKu [ Konsul ]

^^UP^^

01.02.2005
17:09
[11]

mrEdDi [ ShoguN ]

a ile masz kasy do dyspozycji ??

01.02.2005
17:10
[12]

mrEdDi [ ShoguN ]

karte w granicy 250 zł ATI radeon 9250 128mb/128bit TVout a karta muzczna Soud Blaster LIve 6.0 razem to masz za 300 zł albo troche wiecje ale zmiescisz sie w granicach 400 zł

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.