
Jerryzzz [ Senator ]
Jak pocieszyć dziewczynę? cz. 50! STATUS GOLD!
===========
INTRODUCTION
===========
Za oknem noc co jakiś czas rozświetlana wystrzałem. Niezorientowani pomyśleliby, że nowa rewolucja nadchodzi. Wszyscy świętują koniec roku i nadejście nowego. Zima - tylko kalendarzowa. Śniegu nie ma. Gdzieś na peryferiach miasteczka stoi piętrowy domek z wysokim dachem, pod którym znajduje się pokaźny strych. Na parterze nie palą się żadne światełka, a z komina wystaje rakieta wycelowana w niebo. Wygląda na to że stali bywalcy czekają w środku, aż jęknie wielki dzwon i oznajmi nadejście północy. Nad mocnymi, drewnianymi drzwiami na zardzewiałych łańcuchach widnieje mocno już podstarzały,pokryty grubą warstwą śniegu szyld z napisem: "J k po esz ć d iew ynę"...
Jednak w środku cały parter wyłożony drewniana boazerią. Na ścianach wiszą starodawne lampy naftowe, które dają nikłe światło. Dookoła porozwieszane są plakaty pewnej pięknej kobiety w całkiem niejednoznacznych pozycjach. To nasza patronka: Jessica Alba. Przy ścianie znajduje się kamienny kominek, w którym palą się rozżarzone do czerwoności drwa. Ciepło bijące z niego daje poczucie bezpieczeństwa. W pobliżu stoi kilka drewnianych stołów, dookoła których zebrali się stali bywalcy. Przy pierwszym z nich siedzą: jakiś nieznajomy - To właśnie dzięki jego pracy, wnętrze karczmy wygląda tak ciekawie. Trzeba przyznać, że całkiem niezły z niego dekorator. Tuż obok, z do połowy pełnym kuflem piwa, siedzi SULIK. Kilkudniowy zarost odstaje mu z twarzy, gdyż ostatnimi czasy nie ma czasu na niepotrzebną higienę. Zajęty jest zgłębianiem tajników alkoholu oraz metodami jego pochłaniania i właśnie to zajmuje mu większość życia. Właśnie nad czymś rozmyśla i chyba nikt i nic nie jest w stanie zgadnąć o czym... :) Towarzyszy im niejaki Mad_Angel, jednak tylko duchem, ponieważ ciałem leży pod stołem.. :) dookoła niego walają się puste butelki i kufle po piwie. Będzie ich ze dwadzieścia. Nie zmienia to faktu, że gdy jest trzeźwy (czy też nie :]) zawsze można z nim pogadać o czymkolwiek. W szczególności lubi typowo męskie tematy w stylu "pogadajmy o kobietach". Przy drugim stoliku zażarcie debatują Coolabor, Arcy Hp i bartushan. Oczywiście naprzeciw tychże postaci stoją kufle z piwem, niektóre puste niektóre pełne... Ten pierwszy najlepiej ze wszystkich wie jakie są najlepsze filmy, na co warto pójść do kina (szczególnie z dziewczyną i co z nią w nim robić :])i jak stworzyć niepowtarzalną atmosferę podczas oglądania filmu. Arcy HP to człowiek jeszcze dość młody ciałem, ale umysłem wybiega daleko w przyszłość. Nie zmienia to faktu że sączy browary na równi z innymi i co najważniejsze: zna się na kobietach! (choć często boryka się z problemami "technicznymi" jak chce wyjechać do jednej...) bartushan natomiast... co tu dużo mówić. Pójdzie z tobą do spowiedzi jak i uda się nawet na satanistyczną imprezę. Niezniszczalny koleś. :) Podobnie jak reszta piwo to jego paliwo. Za świeżo wybudowanym barem stoi barman KaM1kAzE® To dzięki niemu bywalcy mają co pić, gdyż co jakiś czas udaje mu się zwędzić spod hipermarketów ciężarówkę z dostawą browarów. :) Naogół jest spokojny, lecz gdy go ktoś wyprowadzi z równowagi to... (...) ...dlatego zawsze ma przy sobie ostry niczym brzytwa i długi niczym szabla, zakrzywiony nóż. Na szczęście jeszcze nikt go nie zdenerwował na tyle, żeby zrobił z niego użytek. W chwili obecnej nalewa n-te piwo do kufla, tym razem dla siebie. Spijając potężny łyk podchodzi do stolika i dołącza się do rozważań i dyskusji. Tuż obok, przy stole bilardowym, zmęczeni gadaniem i myśleniem, grają: Jerryzzz, S1KoR©, Qba19 i -=chudy=-. Jerryzzz popijając niewiadomo którego już browara, usilnie stara się trafić w tą cholerną białą bilę, ale coś mu nie idzie.... Ciągle myśli o Asi... Czyzby znalazl kobiete swojego zycia? Oby tak...
S1KoR© z kolei ćmiąc najwyższej klasy cygaro, puszcza kółka z dymu. Cierpliwie czeka na swoją kolejkę w bilarda. Oczekiwanie umila mu oczywiście pełny kufelek z piwkiem, który niebawem będzie pusty. Zastanawia się gdzie pojedzie na ferie zimowe... Ale dla niego i KaM1kAzE® odpowiedź jest jasna. :) Pojadą tam gdzie od zawsze jeżdżą i jak zawsze spróbują poznać nowe kobiety :) Dzięki S1korowi w karczmie stoi sprzęt audio, z którego po cichu sączy się muzyka dodając tym samym uroku całej atmosferze. Qba19 z kolei, siedzi na czarnym hokerze i czeka na swoją kolejkę w bilarda... Zastanawia się gdzie pojedzie z dziewczyną swoim nowiutkim Subaru Imprezą WRC... :) Natomiast -=chudy=- stoi z boku przyglądając się partyjce bilarda. Jednak wygląda jakoś... nieobecnie... Jest z nami tylko ciałem, a duchem... chyba tylko on wie gdzie. Stoi nieruchomo, ściskając mocno kufel piwa w dłoni... Podchodzi do niego Oxydrene i machając palcami przed oczyma, sprawdza czy chudy w ogóle kontaktuje. Stwierdziwszy ze jednak nie, prosi barmana o piwo i dosiada się do stolika. Zastanawia się co się dzieje z -=chyudym=-... czyżby zasnął na stojąco?
Na piętrze słychac jakieś kroki... Po chwili w przejściu pojawia się ONA... To Kozia, młoda i piękna kobieta, swoim wdziękiem i wyglądem powala wszystkich na kolana... Nawet -=chudy=- zobaczywszy ją, powrócił do zmysłów i uśmiechnął się pod nosem :) Wszyscy zastanawiają się, czemu zawdzięczamy Kozi jej ciągłą obecność w wyłącznie męskim towarzystwie... Zaraz za Kozią pojawia się Marksman. Do karczmy dołączył niedawno, ale to właśnie dzięki niemu jest u nas weselej... dzięki niemu także jest tu Kozia... Ciekawe co robili razem u góry? :)
Ni stąd ni z owoąd rozlega się pukanie do drzwi... S1KoR© otwiera i widzi zmarzniętą, piękną dziewczynę. To Bettka niewiadomo skąd do nas trafiła :) Na początkek dostaje od barmana grzane piwko, potem rozgaszcza się w karczmie... i o dziwo: wcale nie planuje nas opuścić :) Oczywiście Markos z Nyhos'em zaraz się do niej dosiadają i umilają czas swoim towarzystwem... Gdzieś z tyłu przysiadł kaies i samotnie popija winko z gwinta... Po chwili chwiejnym krokiem do karczmy wraca Coy2K. Welcome back, mr Freeman... A więc świętujmy nasz jubileusz!!!
-----
Info
-----
W tym wątku dyskutujemy na temat sposobu podrywania dziewczyn, pocieszania ich, zdobycia ich serc oraz wszystkiego, co z nimi (i nie tylko) jest związane. Czytając poprzednie części można naprawdę się wiele ciekawego dowiedzieć :) Stali bywalcy jak zawsze służą dobrymi radami, pomagają w nietypowych jak i typowych sytuacjach dotyczących płci pięknej. Jeżeli to właśnie Ty borykasz się z trudnościami i problemami z kobietami, powiedz o co chodzi, a nasi ludzie na pewno znajdą jakieś rozwiązanie :] Ostatnio zawitały do nas także nowe twarze, którym obecnie pomagamy. Jeżeli Ty chcesz zyskać pewność siebie, zadać jakieś pytanie albo po prostu pogadać - nie krępuj się! Wal śmiało! Nie masz przecież nic do stracenia, a wręcz przeciwnie! Dzięki nam możesz tylko zyskać! :)
(prosimy tylko o podawanie kilku kluczowych informacji, które są wręcz niezbędne do naszej analizy i pomocy. Podaj swój wiek, do jakiej szkoły chodzisz, gdzie poznałeś/widziałeś dziewczynę, jakie są twoje plany w stosunku do niej oraz wszystko, co uznasz za pomocne :])
---------------------
Lista bywalców:
---------------------
- Arcy Hp
- bartushan
- Bettka
- -=chudy=-
- Coolabor
- dHq
- Immothep
- Jerryzzz
- kaies
- KaM1kAzE®
- Kozia
- Mad_Angel
- Markos
- Marksman
- Mazio
- Nyhos
- Oxydrene
- Qba19
- S1KoR©
- Stranger
- Sulik
-------------------------
Z OKAZJI 50 CZĘŚCI KARCZMY
-------------------------
Ech... Az sie lezka w oku kreci. Ponad 50 czesci karczmy "Jak pocieszyc dziewczyne?". Zapytacie pewnie - jakie 50? Ano tak, nieoficjalnie mamy juz troszke wiecej odslon za soba, ale tylko ci, ktorzy byli z nami podczas szarpania sie z xywexem, ktory usilnie probowal przeniesc watek do kategorii "karczmy", znaja caly nasz system "kodowania" kolejnych czesci. Niemniej oficjalnie, zloty jubileusz obchodzimy wlasnie teraz! A zaczelo sie wszystko od mojego malego problemu, ktory nie dawal mi zyc... Chcialem pocieszyc pewna ssmutnooka M., wszyscy forumowicze naprawde chcieli mi pomoc. Szkoda slow na szczegolowe rozwijanie tematu "co bylo dalej", gdyz karczma z czesci na czesc coraz mniej przypominala watek, w ktorym zagubiony Jerryzzz chcial pocieszyc dziewczyne. Jaka mamy sytuacje dzisiaj, kazdy widzi. Nie mam pojecia, w ktorej czesci ostatnio pojawilo sie slowo "pocieszyc", ale kogo wlasciwie teraz to obchodzi? Najwazniejsze jest to, ze nasza karczma zdolala przezyc probe czasu i po 50 czesciach trzyma sie nadal swietnie, a to wszystko dzieki wam wszystkim: czytelnikom, stalym bywalcom, 5-cio minutowym gosciom i innym. Koncze juz te filozoficzne smutki i przejde do listy osob, ktorym chcialbym podziekowac/przekazac kilka slow... Pozwolcie wiec przestawic wam to liste. Kolejnosc zupelnie przypadkowa...
Kamikaze ---> Nie mam zielonego pojecia, dlaczego wlasnie ta postac przyszla mi do glowy w pierwszej kolejnosci. Te wszystkie grypsy i podtrzymywanie mnie na duchu w chwilach mojego zwatpienia. Kamyk, na zawsze pozostaniesz czescia tej karczmy, gdyz to wlasnie ty wprowadziles tu bardzo duzo pozytywnej energii.
[dopisek by Marksman] Beer GooD™ …
Marksman ---> Biedak, czeka teraz, az skoncze wstepniak. Mimo, ze dolaczyl do nas stosunkowo pozno, zlapal klimat b. szybko, mozna powiedziec tez, ze szybko stalismy sie netowymi kumplami. Marks, dzieki za nocne rozmowy o... w zasadzie to o wszystkim, bo chyba nie bylo jakiejs rzeczy, o ktorej nie rozmawialibysmy, nie? :)
[dopisek by Marksman] Nie rozmawialiśmy jeszcze o.... hmmm... hmmm.... faktycznie... chyba o wszystkim :)
Arcy Hp ---> O ile dobrze pamietam, jest z nami od samego poczatku. Jemu rowniez dziekuje za podtrzymywanie na duchu i za wszystkie rozmowy o dziewczynach na gg (dobrze, ze przerzucil sie na Tlena :P). Arcy, zostan z nami!
[dopisek by Marksman] Biedak... rzodzeństwo wygrywa wojnę o rodzica... no cóż chwilowo go nie ma... rano wróci...
Coy2K & Sulik ---> Nie moglo tu zabraknac tych dwoch panow :) Wprowadzili tu mila i nieco szalona czasem atmosfere. Odchodzili, przychodzili, Coy jest z nami z posrotem, Sulika jednak nie ma. Ale duchem jest z nami na pewno :) To chyba przez te rozmowy o gejach ;)
[dopisek by Marksman] Mnie też te rozmowy nie odpowiadają... byłbym następny...
[dopisek by Jerryzzz] A kto powiedzial, ze mi one odpowiadaly? :D
[dopisek by Marksman] Ja tego nie powiedziałem... poszedłbym za nimi gdyby toczyły się dalej :)
[dopisek by Jerryzzz] Zatrzymalbym cie tu :P
[dopisek by Marksman] Jak?? Czym?? Kim??
[dopisek by Jerryzzz] Przyprowadzilbym tu Twoja Anie :P Ty, ale nam sie juz wstepniak konczy :D
[dopisek by Marksman] Wygrałeś... zostałbym.
Mad_Angel ---> A nawet nie wiem kiedy do nas sie przypaletal :P Odwiedza nas rzadko, ale jest tu nadal mile widzianym gosciem :)
Sikor ---> Kuzyn (dobrze prawie? :P) Kamikaze, co mozna poznac po podbnym stylu ksywki. Swoj "ziom", ostatnio tez nieco rzadziej, ale jak juz wkroczy, to z jajem ;)
Kozia & Bettka ---> Kozia byla pierwsza kobieta, ktora zawitala do nas na stale. Dawno ja tutaj widzielismy, moze z nami nie wytrzymala? :) Bettka rowniez starala sie mocno trzymac, teraz czasem da nam jakis znak zycia :) Pozdrawiamy was, dziewczyny! :)
Stranger ---> To juz elita, ale na luzie na szczescie :) Pojawia sie rzadko, ale szybko zlapal klimat naszej karczmy. Dzieki Stranger, Jerryzzz jest z ciebie dumny (tak, to ten z www.gry.o2.pl - nie zapominaj o nas ;P)
[dopisek by Marksman] Jak ktoś coś zwali z wstępniakiem... to poprawi... Równy gość...
Asia --–> nie mogłoby jej tu zabraknąć... dzięki niej Jurek chodzi zadowolony... [by Marksman]
Serina (Aniaaaa!!...) –--> a o niej wspominam... bo o niej wspominam... po części jest związana z nazwą... znalazła się we właściwym miejscu i właściwym czasie kiedy ja potrzebowałem pocieszenia:)... i SŁONIA mi dała... kochana dziewczyna... [by Marksman]
Justynka –--> czasem się zjawia... we wtorki z Marksmanem... namawia do grzechu i moralizuje... hmmm... jej obecność jest troszkę bolesna dla Sikora... miał kiedyś nieciekawie z jej imienniczką... [by Marksman]
The Rest of "Jak pocieszyc dziewczyne" team ---> Dziekuje tez wszystkim, o ktorych nie wspomnialem wyzej. Wybaczcie, po prostu nie zdazylem was lepiej poznac, aby napisac o kazdym z was kilka cieplych slow :) Niemniej chce wam goraco podziekowac, ze utrzymujecie ta karczme przy zyciu. Tak trzymac! :)
----------------------
Co na patelni:
----------------------
Po prostu święujemy jubileusz!
n'Joy ™
___________________
Ogłoszenia parafialne:
Jubileuszowa część sponsorowana przez słonika Marksmana :)
Zmodyfikowane miejsca wstępniaka pochylono.
Wsepniak przygotowany przez Jerryzzza i Marksmana! :)
OGŁOSZENIA WAŻNE
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
----------------------
Poprzednia część:
----------------------
Marksman [ Promyk ]
Jadymy z tym koksym!!

Jerryzzz [ Senator ]
Chyba niczego nie zepsulismy Marks ;)
Marksman [ Promyk ]
Wszystko jest oki
blood [ Killing Is My Business ]
wstepniak macie skromny :)

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
Mad_Angel ---> A nawet nie wiem kiedy do nas sie przypaletal :P
jak to nie wiesz??? I jak to przypaletal?? Od pierwszej czesci jestem :P. Bylbym wiecej w karczmie ale wiesz jak jest...kasa misiu kasa :> na karczemne piwo trza arobic :P. Zreszta juz nie pije alko :P

Jerryzzz [ Senator ]
E tam, 2 minuty roboty i gotowe :P
Marksman [ Promyk ]
blood - rozwiń... :>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ja też jestem od pierwszej częsci, i nawet zadyme zrobilem na poczatku ;>
Kto pamieta? :P

Jerryzzz [ Senator ]
MAd_Angel ---> Nie chcialo mi sie otwierac pierwszej czesci, wiec sorry :P A karczemne piwo masz od dzis na koszt firmy :P
Marksman [ Promyk ]
Mad - od kiedy nie pijesz??

Jerryzzz [ Senator ]
Wlasnie Mad, od kiedy zglupiales? :P
blood [ Killing Is My Business ]
boze marsman nie patrz tak na mnie !!!!!! ;p

Jerryzzz [ Senator ]
Podobasz mu sie :P
blood [ Killing Is My Business ]
pewnie tez przez te wlosy bo juz mam nawet dlugie :)
Jerryzzz [ Senator ]
Ile cm? :>
blood [ Killing Is My Business ]
13 :) ale po 2 wizytach u fryzjera :) no i teraz sobie juz w spokoju rosna, tak jak maja rosnac :)
Jerryzzz [ Senator ]
Eeee, to niedlugie. Pod pachami mam dluzsze :P
blood [ Killing Is My Business ]
hahaaaaa :P nie pytaj gdzie ja mam dluzsze :P zrobilem sobie tam dredy :P
Jerryzzz [ Senator ]
TAM dredy? Pewnie przeszkadzaja w pewnych "czynnosciach" :>
blood [ Killing Is My Business ]
oj tak ..... reka ... sie obciera ... :P
Jerryzzz [ Senator ]
Cicho, wlasnie jem :P
blood [ Killing Is My Business ]
troche polewy moze ? :) moze ryz jesz z truskawkami ? smietano sluze :
Marksman [ Promyk ]
nie chcę blooda i mi się nie podoba... on nie jest w moim typie... żaden ktoś z "wackiem" nie jest w moim typie... Ania jest w moim typie...

Jerryzzz [ Senator ]
Do widzenia wszystkim! Niestety, praca wzywa, a juz kolejny dzien sobie olalem robote :/ Do zobaczenia jutro (dzisiaj) :)
*Pryska gazem pieprzowym w oczy blooda :P*
blood [ Killing Is My Business ]
ten obrazek co wkleiles, jezeli to bylby gif, na pewno bys mi puszczal oczko zboczku ;p
Jerryzzz [ Senator ]
W moim typie jest tylko Asia :)
blood [ Killing Is My Business ]
jak ja ci gazem puszcze po nosie, nie powiem skad, to mnie popamietasz lobuzie !!! :D
Marksman [ Promyk ]
blood - To chyba przez te rozmowy o gejach ;)
[dopisek by Marksman] Mnie też te rozmowy nie odpowiadają... byłbym następny...
Koniec tematu... mogę filmik na neta wrzucić... tylko mi się nie chce...
blood [ Killing Is My Business ]
ja umywam rece :)
Marksman [ Promyk ]
znikam zaraz... raz na kilka dni trzeba spać 5h i to na trzeźwo...
Jerryzzz [ Senator ]
Branoc wszystkim, a teraz back to work...
hohner111 [ DragonHeart ]
o a ja mam tyle do powiedzenia :P Ze ide wlasnie po 4h snu na egzamin...jak nie zdam to zostane wykastrowany najpierw przez matke siekiera, potem przez panne zębami, stratowany przez rodzine, przejechany przez czołg itd. 3majcie kciuki lub co tam lubicie 3mać :P

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Cześć :P Dzięki za ładne umieszczenie we wstępniaku :P
Marksman [ Promyk ]
Jak ten facet nudzi... bleee...
Justyna wymusiła na mnie obietnicę zatańczenia z nią poloneza:]
Gdybym miał po co się opierać:) Ani niestety nie będzie - nie można brać nikogo spoza szkoły:/ (wymysł dyrektora)... pozatym w tym smym czasie ma swoją... cholera... nie pasi mi to:/...
Marksman [ Promyk ]
Jeszcze mnie zjechał... "Sylwek i osobniki płci przeciwnej - rozdzielić sie..."
Cholerny nudziarz...
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Co Ty rozmawiać Marx ? :P
Marksman [ Promyk ]
Informatyk mnie wkurza... i każe się oddalić od dziewczyn w klasie...
Koniec infy... znikam...

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Ech a ten zawsze wykorzysta okazje zeby zareklamowac swoj serwis :P

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Stranger! Bana skubańcowi ale już! :D

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Jednemu tylko? Moze od razu wszystkim :P

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
*zaraz sie rozpłacze*
*pociąga nosem*
cóż za przepiękny ten... no..... opis :) normalnie ide wyć w podusie :)
*wyje w podusie*
jakby to ten tego.... BeeR GooD!™ :>
__________________________________
Str ---> nom :) i sobie tysz :>
BTW:
Jak jest?? :>

bartushan [ Cham z Wyboru ]
A mnie ostatnio wzielo na Metallice wlasciwie to na 2 kawalki :) Astronomy i Turn The Page Ehh :) wokal naprawde swietny :D od dzisiaj wracam na forum bo ostatnio nawet nie wchodzilem a widze ze tu starzy znajomi ^^
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
KaM1kAzE® --> sobie na koncu palne w leb :P

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Ja mam propozycje od tego zacząc amunicje dostarcze ja*szuka paczki amunicji Dum-dum*

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
STR ---> Preferujesz Colta, Berette tudzież Magnum 44 ?
Z tego ostatniego gwarantuje niezapomniane emocje towarzyszące do końca życia :>
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Colt Python .357 :)

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
O jaki cham nie przywitałem się :)
Witam wszystkich (nawet kammmieennego łosiaa ;> )
Jak jest?

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
[edit]
oj!!!
bym o Glocku zapomniał!!! :)

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
Marksman --> nie pije od 2.01.2005 (tzn wtedy jeszcze pilem :) ). Traktuje to powaznie. W piatek u kolesia stalo 1.5 l. woody i nawet kopelki nie lyknalem choc mi polali. W niedziele WOŚP i wsyscy nawaleni a ja trzezwiutki (choc wolalbym byc najebany bo widzialem byłą :| )
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-11 15:08:11]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Siema sierśció
nie. :)
STR ---> z pytona se walniesz mówisz?? :> tylko nie zapomnij powiedzieć jak było :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Was i tak juz nie bedzie ;)

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Lecz jak to w polsce zacznijmy od dupy strony czyli:
!. opowiedz jak było
2. Zastrzel się
3. Banuj

S1KoR© [ alkoholik ]
witam :] nie bylo mnie przez jakis czas gdyz zajalem sie troche matura i imprezkami :] no i powtarzamy impreze z salsą wiec juz sie doczekac nie moge a ze ferie ida to wreszcie odpoczne..pozatym gratuluje calej karczmiennej populacji dotrwania do jubileuszu i niech bedzie ich jeszcze z kilka :] to ja zmykam i ide sie dalej uczyc :/
marx--->heh widze ze pamietales o justynce i o moich zlych wspomnieniach :] (nawiązujac do wstepniaka)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Dymek ---> na taki układ to ja normalnie ide :)
ciekawe co na to STR
(normalnie skróce tą xywe do STARY (tak nmnie sie kojarzy :])*
___________________________
*no offence panie Prefekt :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
a kim jest w ogole ten Dymek :) ?
KaM1kAzE® --> wolalbym zebys skrocil na STRONG :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-11 15:50:38]
Marksman [ Promyk ]
S1kor - się wie....
MAd - życzę konsekwencji w tym postanowieniu...

Marksman [ Promyk ]
Stranb=nger - Dymek = DiabloManiak

Kresselack [ Konsul ]
Witam i gratuluje 50 czesci. W nagrode browarek dla wszystkich:
I tak BTW: kto zalozyl pierwsza czesc??

S1KoR© [ alkoholik ]
eee ja z takim pytaniem troche retorycznym ...czy nie chcialo by sie komus zrobic jakiejs biednej stronki dla mnie z co najmniej 2 podstronami (www or php) bo kurna zrobil bym gdybym mial czas...:(:( a go nie mam....
*juz widzi las rąk w górze...* :P

Coy2K [ Veteran ]
to i ja sie dopisze :P
a tymczasem znikam jakis film sobie obejrzec

Qba19 [ Junior WRC ]
Y co tam? :)
qrde no piosałem dziś z matematyki zobaczymy jutro co z tego będzie. jestem dobrej myśli.
ide coś zjeść.

Qba19 [ Junior WRC ]
Prośba... tapetki z J. Albą :) rzućcie na maila prosze. zwłaszcza ty Coy napewno coś masz :)

Bettka [ Centurion ]
oj, czyżbym znowu trafiła na pustą karczmę?
hmm, a potem się mówi, że nie daję znaku życia ;))
Bettka [ Centurion ]
no to posiedziałam sobie w samotności przy kominku, porozmyślałam i musze już iść...
*dorzuciła drewna do kominka i cichutko wyszła*

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Becia ---> ależ skąd :) Fajno że jesteś :] *cieszy sie*
nic, ide zmontować jakie piwo...
gadałem dzisiaj z moją(?) Asią i złapałem takiego doła ze normalnie sie powiesic można....
wiec ide na piwko, bo tylko ono odwzajemnia to niepowtarazlne uczucie, którym je darzę :)
BeeR GooD!™
Bettka [ Centurion ]
KaM1kAzE®-->oj, a ja własnie muszę wyjść, jeszcze tylko łyk piwka na drogę *łyk*
ale niedługo wpadnę znowu :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
no to tak jak ja :)
też właśnie wybywam :) Pozdrawiam i baw sie dobrze :D
narazicho :>

Qba19 [ Junior WRC ]
Eeee kurcze w szkole qmple tak gadali o tej miriam wiec postanowilem sobie poszukac bo nawet nie wiedzialem jak ona wygląda. (on?)
No i kurcze źle szukałem tzn znalazłem ale za dużo. facet ciągnący laske temu czemuś nie jest dobrym widokiem.
będe miał skaze do końca zycia na psychice ;/
Coy2K [ Veteran ]
Qba >>> Mad pokazywal fotki "tego" miriam na golu, gdzie sobie laske trzymal w lapie...fakt widok niezbyt przyjemny :)
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Ech, myslalam, ze tu jakas balanga z okazji jubileuszu bedzie, a wy co ^^ ?
Renegat_ [ Centurion ]
Jak balanga to mże troche gazu rozweselającego?
BUUUURRRRRPPPP
Marksman [ Promyk ]
*zakrywa oczy Kozi*
Zgadnij kto to... ;)

Marksman [ Promyk ]
*daję w buzię Renegatowi (Jerryzzz??)*
Zachowuj się przy dziewczynie!!
Jerryzzz [ Senator ]
Sylwek ---> Eee, nie, nie Jerryzzz :/ Przejal ode mnie nawyki, ale to nie jest moje konto :/ Powiedzmy, ze sie troche czasu juz znamy :] Ale to naprawde nie moje konto :/ Wlasnie, Renegat_, zachowuj sie przy Kozi, ja musze o bidulke dbac, do kominka podkladac, itp :P
Renegat_ [ Centurion ]
*przyjmuje cios od Marksmana i nadstawia drugi policzek*
Wybacz Koziu no, ale Jerryzzz "ciągle" to robi to się chyba przyzwyczailiście??

Jerryzzz [ Senator ]
A co to, tylko moge BURPać? A zeby byla jasnosc - ja Renegat_a znam od 16 lat i 364 dni :]

Renegat_ [ Centurion ]
Czyżbyś Jerryzzz miał urodziny, hę??
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Wiecie co - przywyklam ^^ Kwestia przyzwyczajenia :P

Jerryzzz [ Senator ]
BRygada! Nie spac! Jadym z tym koksem! [by Marksman]

techman [ Konsul ]
O zesz 50tka a ja dopiero teraz się wpisuje... Eh;]
Beer Good;]
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
no jasne ze gOOd :)

Jerryzzz [ Senator ]
Ale stara dupa ze mnie :/ 17-stka dzis mi wskoczyla :/ Za szybko, o wiele za szybko...

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
kurna....
nie wiem jak to sie stało ze posta dodsało ale trudno bnedą dwa...
właśnie wróciłem z emlanżu i torphe przyznam ze jestem wpiłem sobie i mam w czubire :)
normalnie kocham take niezpowiedziame wypady nie :>
tak ekipa byął że jestem w szoku :> normalnie w szoku :P
BeeR GooD!™ :>

techman [ Konsul ]
Sto Lat, Sto lat Niech żyje, żyje nam. Sto Lat, Sto lat Niech żyje, żyje nam. jeszcze raz, jeszcze raz, niech zyje, żyje nam(pije też;]). Niech żyje nam.. A kto?? RRzzzyje(w wolnym tłumaczeniu Jerryzzz :P)

techman [ Konsul ]
Zmieniam zyczenia:P Niech pije innym nie nam:P

SULIK [ olewam zasady ]
Jak mnie nie ma jak jestem - ja zawsze jestem :]
zawsze obserwuje
zawsze wiem co sie dzieje :D (btw. a co sie dzieje ? :D )
mam swoich szpiegow z Krainy deszczowcow i z krainy wiecznie nagich kobiet :P
no nic - jak by nie bylo, tak jest ze mnie nie ma kiedy jestem :D (czyt. sesja, agh, l2)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
JErryzz -__---- > szczała men :) najlepszego! kieudy chlejemu razem jakiś melanż co?
Normalnie urodzibhy ma sz a my tu tak o suchym pysku nie :)
piwko dla ciebie! ----------------------------->
BeeR GooD! :P

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
o żesz kurwa nie ten skreen x_X
jeden za nisko zaznaczyłęm :>

techman [ Konsul ]
Widać, ze kamyk wypił za dużo:P

Jerryzzz [ Senator ]
Welcome back, mr Sulik :D
Kamyk ---> Haha, nie wyobrazam sobie tego, ze kiedys bysmy razem czegos nie wypili w realu :D THX!
SULIK [ olewam zasady ]
jakie k<cenzura> back ? :D

Jerryzzz [ Senator ]
Przecie pytales co sie dzieje ;)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
techi ---> póki jeszcze widze co ma klwiturzie jest i moge psiać, to oznavcza ze nie wypiłem za dużo :)
a wręcz za mało :P
janbym wypipł za dużo to bym (wierz mi na słowo) nie buył w stanie nawet zasnąć :>
Jetrruzzz ---00> no problem men :) amm nadzieje ze na zlocie GOLa az rok sie spotkamy i obalimy pare żuberków :>
SULIK [ olewam zasady ]
"Przecie pytales co sie dzieje ;)"
jak by mnie to interesowalo ;) ;P
a tak serio - zadko na forum jestem bo gram w L2
i najczesciej etraz odwiedzam watek L2, VL :)
i tyle :D
no i ofcorz: BIG FCK LAGS mnei chca zniszczyc :|
i jeszcze na dokladke uczelnia, kolosy, sesja i jakies pierdoly z tymz wiazene :D

Jerryzzz [ Senator ]
Sulik ---> Jestes tak samo CZLONKIEM :D VL jak i JPC, pamietaj o tym :)
SULIK [ olewam zasady ]
JPC?? a moze JPG ??
;) ;) ;)
ale VL znam dluzej :P :P
zreszta
poki co wypadlem z "pocieszycielko kobiecych" klimatow i musze wrocic do formy :P
Jerryzzz [ Senator ]
Sulik ---> A moze GIF? ;) A co, brak nadmiaru panienek, mr Sulik? :>
SULIK [ olewam zasady ]
Jerryzzz - moze i sa, ale nawet na nie nie zwracam uwagi bo nie mam na to czasu jak jestem gdzie kolwiek na miescie/knajpie/uczelni - zawsze jestem wszedziej spozniony, w biegu, nie nauczony, dowiaduje sie o wszystkim na 5 minut przed godzina 0 :|, na dodatek zmeczony i niedospany :|
ale coz... trzeba przetrwac :D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Sulik ---> poewtórze m sie: mam tak samo jak yt :)
Jerryszzz ---> jeszcze raz de best życzenia nei :)
3m sie koleś :)
GooDNighut :)

Jerryzzz [ Senator ]
Sulik ---> Niedospany to i ja jestem, co mnie najzwyczajniej w swiecie wkurwia.
Kamyk ---> Nie pij wiecej ;)
Marksman [ Promyk ]
Wisi mi to czy ktoś na mnie naskarży...
Wkurwiony jestem... właśnie wróciłem do domu... odwiozła mnie Policja... matka mnie musiała odebrać... ten dzień się chujowo zaczął... 0,49 promila przy dmuchaniu w alkomat... złapali nas pod starą szkołą... kuuurwaaaaa... jakiś skur*iel naskarżył i przyjechali... Chujowy dzień jak nic...
Wszystkiego najlepszego, Jerryzzz...
Jerryzzz [ Senator ]
Wszystkiego najlepszego, Jerryzzz...
Heh, nie ma to jak dobre zakonczenie :) Dzieks. Widze, ze nieciekawy dzien byl :/ Wspolczuje...

techman [ Konsul ]
O ja Mark....
Ale przejebane masz... 0.49 ile wypiłes?? 4 piwa??

techman [ Konsul ]
Nie ta minka....
Marksman [ Promyk ]
techman - tanie winko - dmuchałem chwilę po piciu - wynik jest deczkę zawyżony...
Coy2K [ Veteran ]
pfff Marks...mogles odmowic dmuchania w balonik i jechac na pobieranie krwi.
Marksman [ Promyk ]
Coy - i tak by wyszło więcej niż 0,2 pozatym mandat jest za picie w miejscu publiczynym... a za pobieranie kri miałbym jakąś dodatkową opłatę...
SULIK [ olewam zasady ]
we krwi dopiero po jakims czasie sie wykrywa :)
ale... jest maly klopot z tym - przeprowada sie okolo 3 prob
1. dla sprawdzenia (nic Ci nei wykryja wtedy)
2. dla upenienia sie - po pewnym czasie (wtedy zawartosc alco zacznie rosnac)
3. ostateczna, aby sprawdzic czy dalej rosnie - jak tak - to amsz przechlapane, jak nie to nie :P
a co do 0,49 - co to jest :>
zreszta od chyba 0.5 zaczyna sie stan nietrzezwosci :)
a od 0,1 - 0,5 jest stan: wskazujacy na spozycie
Marksman [ Promyk ]
Sulik - ale 2 minuty wcześniej było 0,45 więc rosło... teraz pewnie byłoby jeszcze więcej...
Marksman [ Promyk ]
Dobranoc Panowie... idę spać... miłych snów...

Jerryzzz [ Senator ]
Branoc wszystkim :)
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
i gdzie leziesz lajzo?
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
a nawiazujac do poprzedniej rozmowy
mialem k"""""a 0,22 promila i mi prawko wsiakneli na 8 miechow...
pomijajac fakt ze odkryli kumpla w bagazniku (sam chcial!!!) i nie znalezli zadnej gasnicy to i tak niesprawiedliwosc jak c222j!
do tego jeszcze ze 20 punktow zgarnalem :)
ale wciagneli historie o biednym studencie ze wsi z biednymi rodzicami i tylko 500zl mandatu...
juz w zyciu nie bede pil redsow i prowadzil...
Jerryzzz [ Senator ]
Uczyc sie bucu :]
kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]
WSTAWAC LENIE!!!!!:D
Ja sie szykuje wlasnie na probny egzaminem z matmy :) Pije herbatke jestem w samych gaciach a za 6 minut najpozniej musze wyjsc :)Juz mam spodnie :)Napisze cos jak wroce...Bo ostatnio malo mnie tu :)
Marks - Dzieki za slonika!I wspolczuje akcji z policja ;/ Jak ja sie ciesze ze mnie na goracym nie zlapali nigdy...

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]
Zapomnialbym -- JURUŚ!!!! STO LAT!!!
Marksman [ Promyk ]
kaies - najlepsze jest to że jak obrabowali kiosk 20 m dalej to nikt nie widział... a jak piło kulturalni, po ciemku 2 ludzi to od razu telefon na komisariat...
Pech mnie dziś prześladuje... autobus mnie nie wypuścił na moim przysytanku... musiałem wracać... bo ten stary zgred otwierał tylko środkowe drzwi... i nie przyszło mu do łba by otworzyć ostatnie...

Qba19 [ Junior WRC ]
Yeeeeeeeeees pozaliczałem wszystko! ale jestem happy
Jerryzzz wszystkiego naj naj naj naj! :) może kwiaty? :)

Qba19 [ Junior WRC ]
Dostałem taki link od Bartka. zlookajcie. "jak pocieszyć dziewczyne" :)
Jerryzzz [ Senator ]
Qba ---> Dooobre :D
Sorki ze mnie dzis nie bylo, ale mialem powalony dzien dzisiaj :/

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Qba ----> RRROOOOOOTTTTFFFFFFFLLLLLLLL!!!!!!!!! :)
no normalnie tak ją pocieszył że cześć :) kolesia trzeba do karczmy zwerbować :)
BTW:
Siema ALL :)
jak jest? :>
MArks ---> heh, to twój pierwszy raz?? :> mnie to już panowie policjanci znają aż za dobrze :) normalnie czasem zdarza mi sie darmowy powrót do domu :) bez mandacików bez budeznia starych :) swoi ziomale :]
k'woli wyjaśnienia -- nasze główne miejsce melanżu znajduje sie jakieś 30 metrów od komisariatu :)

Jerryzzz [ Senator ]
Jutro spotykam się z Asią... Szkoda, ze ma malo czasu :/
Ale za to niedziela, ale za to niedzieeeela, niedziela bedzie dla nas :D
Marksman [ Promyk ]
Qba - *leży ze śmiechu...* nie chciałbym być w jej skórze...
Kamyk -
jak jest? :>
Nie...
MArks ---> heh, to twój pierwszy raz?? :> mnie to już panowie policjanci znają aż za dobrze :) normalnie czasem zdarza mi sie darmowy powrót do domu :) bez mandacików bez budeznia starych :) swoi ziomale :]
Pierwszy raz kiedy dałem się złapać na gorącym uczynku... i przez nieuwagę nie zostawiłem sobie szans na ucieczkę... złe miejsce było... i mnie odwieźli... mamusia pokwitowała... bo papierów nie miałem... i jestem o bańkę lżejszy... pozatym fajni faceci... tylko, że to był pierwszy raz i jakoś mi się nie zdarzyło z nimi wcześniej spotkać... pozatym jeden był świeżo przyjęty - strasznie młody... starszy kolega mógł się wsypy obawiać...
A na komisariat do dmuchanka to mnie odwieźli nie na najbliższy komisariat tylko do sąsiedniego miasta... i jestem w stanie przysiąc, że ten szeregowy złamał przynajmniej połowę przepisów drogowych...
Tylko czemu widzieli jak dwóch ludzi kulturalnie po cichu pije i zadzwonili po policję, a nie widzieli jak 30 m dalej obrabowują kiosk?? tego nie rozumiem...

Marksman [ Promyk ]
Przy okazji - większej awantury w domu nie było... Ania się dowiedziała... i też nie ma mi nic za złe... otaczam się tolerancyjnymi ludzmi...
Jerryzzz - daj z siebie wszystko... *nie ma na myśli materiału genetucznego... jeszcze... :D:P*

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Marks ---> czemu nie wiedzieli kiosku??? proste! bo po co?!
lepiej przypierdzielić sie do niewinych, nie wiesz ze to tak działa? Chłopie! W Polsce żyjemy :)
Jerzy ---> be cool tomorrow :) nie podpadnij wiesz komu... :>
Rączki przy sobie trzymaj :)
Jerryzzz [ Senator ]
Marksman ---> Ech, zeby tak wiecej czasu... W dodatku moge sie jutro spoznic, a to bedzie lipa jak 150 :/
Jerryzzz [ Senator ]
Kamyk ---> Swooja droga, nie spotykamy sie jeszcze u niej w domu :) Tylko gdzies, gdzie nikt nie bedzie mogl nas widziec :P

Qba19 [ Junior WRC ]
Heh wlasnie oglądłem "Idle hands" czy jak to tam ma. głupiutka komedia niemniej jednak takie coś mnie śmieszy. :)
chała na maxa a mimo to nie nudził mnie ten film. ehh coś strasznego sie ze mną dzieje :)
apropo kiosku.
u mnie na osiedlu jest dwóch zdolnych braci. obrabowali kiedyś kiosk. nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że jeden wybił szybe w tymże kiosku własną ręką. zadowoleni wrócili do domu. za kilka chwil pojawiłą się u nich policja która po prostu podąrzała za śladami krwi zostawionymi na asfalcie :) ahs ten kiosk jest zaraz przed ich blokiem jakies może max 15 m :)
ten z ranną ręką został zabrany przez policje a drugi... hm z tego co mi wiadomo to wyskoczył przez okno (3 piętro) wstał otrzepał się z kurzu i zaczął uciekać przed policją :)
Marksman [ Promyk ]
Jerryzzz - pilnuj materiału genetycznego... to cenna rzecz... i może Cię drogo kosztować... jeśli zbyt się pospieszysz...
Kamyk - i to mnie wkur***... przecież my NIKOMU nie przeszkadzaliśmy...

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Marks ---> przywykniesz, że tak powiem :)

techman [ Konsul ]
A co ukradli z kiosku??

Qba19 [ Junior WRC ]
Tylko papierosy :)
Dobra zmykam do spania. 3majta się. miłej randki jerryzzz :)
goodnight everybody.
Marksman [ Promyk ]
techi - nie wiem... nie było mnie przy tym... dowiedziałem się dziś po południu... może dlatego pojawili się tak szybko...
Ja z kiosku bym wziął wagony fajek (łatwo opchnąć) i pewnie gazet >10 zł (też łatwo opchnąć)... i bilety na busa (mało miejsca zajmują i pewnie sam bym zużył...)... ale co zginęło tego nie wiem...

Marksman [ Promyk ]
heh... widzę że z Qbusiem mamy podobny tok myślenia :D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
hehehe :)
ktoś mnie pokona w końcu? :)
czy jestem najlepszy na GOLu w q3?
Może jaki turniej GOLowski zrobimy co? :>
za drugie miejsce i w dół też są nagrody :>

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
2

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
3.
same lapsy dookoła :>

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
GooD NighT :)

Jerryzzz [ Senator ]
A ja siedze w pracy :|

Marksman [ Promyk ]
Ja siedzę w domu... i znowu nie chce mi się spać...

Marksman [ Promyk ]
Idem... Dobranoc, Panowie...

Jerryzzz [ Senator ]
Ja rowniez lece... Branoc!

S1KoR© [ alkoholik ]
ja juz po szkole jestem :] normalnie co jak co ale czwartki mam tak napięte ze ...tylko 2 lekcje w dodatku 2 angielskie czyli spanie 2 godziny i o 9 w domu :] czego chciec wiecej :D
chyba jeszcze nikogo nie ma wiec sobie poczekam ...
Qba19 [ Junior WRC ]
:)
a ja za 1.5 h jade do szkoly i wracam o 20 ;/

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Kamikaze ---> ja bym Ci spokojnie wkopał w ET i Q3 :>

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Arcy --->
ET? Łat da' fak iz daaat?!?!? :>
Q3 - dajesz :> czekam z niecierpliwością :D
Marksman [ Promyk ]
Dobry...
%$#!!
Czemu wszystko ma skłonności do chrzanienia się w ostatnim momencie?? Czemu do cholery??
Dwa dni przed studniówkę moja partnerka do poloneza skręciła nogę w kostce... muszę na chama dziś, albo jutro znaleźć nową... ech... życie jest wredne...

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
*pif paf*
Ha nie żyjesz Kamyk! Miałem Quada!!
Coy2K [ Veteran ]
oj Marks egoisto...:P pomysl lepiej jak sie czuje dziewczyna, ktora sobie zalatwila studniowke...moj kumpel tez mial pecha i tez sobie skrecil noge w kostce na tydzien przed studniowka...pechowiec niezle jesli dodac fakt, ze dzien przed polowinkami strul sie winem babci i cale polowinki praktycznie przesiadzial...

Jerryzzz [ Senator ]
Gooooooood MORNING VIETNAM!!!
Haha, takiego dobrwgo dnia chyba jeszcze w zyciu nie mialem :D Boze, jak bardzo duzo jedna osoba moze odmienic w zyciu :) Jejka, chce mi sie spiewac, panowie :)
Marksman ---> Dzieki za pomysl ze slonikiem! Strzal w dziesiatke! :D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
hehe...
mam foty z sylwestra :>
normalnie później powklejam coponiektóre :]
Marksman [ Promyk ]
Coy - nie będzie breała tylko udziału w polonezie... w wolniejszych i reszcie studniówki to tak... feler był taki, że prawdopodobnie padłoby, że tańczyłbym z nauczycielką (za bardzo się w klasie zarzekałem, żeby teraz wyjść z tym z twarzą...) Na ostatnią chwilę (moment temu) załatwiłem sobie partnerkę... i to nie smoka:)
Jerryzzz - ;-)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
*pif paf*
Coy2K [ Veteran ]
ehh ...czlowiek sciaga ponad 2.5Gb danych z netu zeby sie potem okazalo, ze gra nie chce ruszyc... lazilem po forach, wiele osob mialo ten problem ( i setki innych ), niektorzy sobie poradzili...inni nie, a mi sie najzwyczajniej w swiecie nie chce wiecej czytac jak rozwiazac ten problem... a najsmieszniejsze jest to, ze wlasciwie sie tym nie przejmuje, a powinienem..chyba kazdy kto by tyle sciagnal, by sie zdenerwowal :)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Coy to zacznij czytać jak ludziom sie udało ją włączyć :>

Coy2K [ Veteran ]
Arcy może przytocze co jeden z uzytkownikow napisał o błedach podczas uruchamiania tej gry: "bit like the common cold - there's not really a cure".

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Coy ---> widzisz.... to znak ze tą gre musisz kupić orginalną :)

Coy2K [ Veteran ]
Kamyk Ubisoft skaszanił takze pierwszą czesc, a Ci co kupili oryginal rowniez maja te problemy :) kupilem HL2 i styka :) a na dniach zaopatruje sie w Beyond Divinity :)
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Coy ---> i tak zazdroszcze ci że masz czas żeby se pograć....
ja mam koło z matmy(!!!) w sobote, ale mam na to WY-JE-BA-NE :>
wogóle nie wiem ki diabeł mnie pokusił żeby na te studkia kurna sie wybrać.... ja i matma to jak...
kurna.....
a sami se wymyślcie jakieś skrajnie przeciwne sobie porównanie...

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
ty i myślenie? *joke*
Marksman [ Promyk ]
Ty i abstynencja??
za to u mnie - matma to od wczesnego dzieciństwa był mój żywioł...

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
no obydwaj dużo sie nie pomyliliście :>

Qba19 [ Junior WRC ]
Wstawac k**wa ! ja nie moge spac to wy tez nie bedziecie :)
Czas do szkoły zmykać... i piateeeeek! :)
--->

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Kamikaze chodzi Ci o rownanie typu 2=-1 ? :P

Coy2K [ Veteran ]
heh dzisiaj callkiem niezly dzionek...4 osoby w szkole, pogralismy sobie w siatkowke 2vs2...wtedy to dopiero mozna sie przekonac ze to naprawde zespolowa gra :)

S1KoR© [ alkoholik ]
good morning ladies :]
nareszcie ferie...w moim przypadku jest to czas kiedy musze latac do szkoly i uczyc sie do matury wiec z jakiego kolwiek wyjazdu nici :(:(:(:( *płacze*....ale za to odbije sobie w wakacje półroczne :D
a co tu tak cicho ??

Qba19 [ Junior WRC ]
Przepraszam bardzo którędy do baku bakowa?

S1KoR© [ alkoholik ]
tam gdzie Ci chlopcy stoją :P

Qba19 [ Junior WRC ]
Dziękuje bardzo !

Coy2K [ Veteran ]
hehe ktos tu jest fanem K44 :P

Qba19 [ Junior WRC ]
Eee chyba nie. a jest ktoś?

Coy2K [ Veteran ]
hehhe yasne ;-)

Qba19 [ Junior WRC ]
Coy może ty?
Coy2K [ Veteran ]
to nie ja cytuje slowa piosenki Kalibra :)

Qba19 [ Junior WRC ]
No ale skądś je znasz, nieee? :)
Główka pracuje :P

S1KoR© [ alkoholik ]
heh, kiedys sie sluchalo kalibra to chyba normalne :) nie to co teraz ta jeb** komercha... :/ a kiedys k44 wymiatali ...no i ta plyta fenomenalna w 63 min do okola swiata :D
Coy2K [ Veteran ]
Qba no, oczywiscie, K44 to początki prawdziwego HH, slucham słucham, nie inaczej :)
Kamyk >>> ja bardziej wole Ksiege Tajemnicza - Prolog :)

Coy2K [ Veteran ]
grr...nie Kamyk tylko Sikor...ehh :P to przez te wasze znaki © i ®

Qba19 [ Junior WRC ]
A mi tam systko jedno.
a znacie to:
Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego powiedział czwarty po czym całą piątką udali się do lasu.
Coy2K [ Veteran ]
zycie jest okrutne...wlasnie sie dowiedzialem od jednego kolesia z zagranicy, ze ma on net 100mbit i placi niecałe 30 Euro miesiecznie... ja mam marną Neo a płace ponad 30Euro na miesiac...je**na tepsa
Marksman [ Promyk ]
Nie rozumiem życia... byłem komuś sprawić kompa... i jakimś trafem przyjechałem piany... czas zacząć pracować nad mówieniem nie... Gdybym nie iał kierowcy to by była bieda...

S1KoR© [ alkoholik ]
coy---> prawde mowiac to chyba tylko raz slyszalem ta plytke "ksiegi tajemniczej" ...choc trza przyznac ze chyba kazdy ich kawalek mozna bylo sluchac nawet ze 100 razy pod rzad ,nawet sie przy tym nie nudzac:] i te texty wysmienite...to był fundament..a nie jakies "dla mnie masz stajla" ..:/ to jest HH ??? :| dawne czasy minely :P
Qba19 [ Junior WRC ]
Właśnie jestem po projekcji filmu "Honey" z wiadomo kim w roli głównej. eh warto dla niej oglądać takie filmy :)
sikor -> niemniej jednak można coś jeszcze znaleźć w tym naszym hh. np. Łone

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Yo!
Hip-Hop??
pfff... od zawsze to nic innego jak komercha w czystej posatci.... :/
______________
jak jest? :>

Qba19 [ Junior WRC ]
Yo !
komercha pf :)
nie :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
no niestety ale: TAK :)

Qba19 [ Junior WRC ]
NIE !

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Niestety pozostaję przy wersji, że jednak TAK

Qba19 [ Junior WRC ]
Ale jak tak jak nie ?
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
no niestety muszę przyznać że jesteś w błędzie :)
TAK :>

Qba19 [ Junior WRC ]
O o FiSZ zaszedłeś wysoko uważaj możesz spadać wnet :) O o FiSZ zaszedłeś wysoko uważaj możesz spadać wnet :)
FiSZ też Ci się nie podoba?

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
nooo... TAK!
Fisz też mi sie nie podoba :)
Pozatym Łat 'da fak iz FiSZ ?!?!?!
jakaś kurna ryba??
czy byc może... zjawojeleń? :>
Qba19 [ Junior WRC ]
Zwierzojeż...ew. gibraltar lub jakiś inny dziabąg.
Kamyk do ch**a pana nie znasz się i tyle :)
Renegat_ [ Centurion ]
Cześć.
KaM1kAzE® ---> czy Ty nie lubisz HH??

Qba19 [ Junior WRC ]
Renegat -> nie, on się tylko nie zna.
Nie kamyk? nie znasz się? :) no much better.

Renegat_ [ Centurion ]
Ja też się nie znam, ale stosunek do tej muzyki zależy od baaaardzo wielu rzeczy. Ja nie jestem w tym klimacie ale mam znajomych, przy których HH daje pozytywne wibracje (podkreślam, że nie jestem w klimacie).

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ODPOWIEDŹ BRZMI:
TAK! NiE LUBIE Hip-Hopu!!
i nikt i nic nie jest mnie w stanie przekonać ze HH jest cool, trendi i w ogóle...
Jakby to powiedzieć:
I-don't-give-a-FUCK!
nie robi mnie ten hałas i tyle...
i nie robi mnie ze kogoś robi że mnie ona nie robi, bądź go to nie robi.
po prostu:
WYJEBANE.
:)

Qba19 [ Junior WRC ]
Za za zapraszam Cie do mego świata... możesz tutaj wpaść :)
Ehh qrcze palilem dziś jointy i co? i lipa :( faza zeszła. jednak moglem gdzieś wybyć.

Qba19 [ Junior WRC ]
Kamyk -> nikt Cie nie przekonuje :) heh
nie chcesz nie słuchaj. niemniej jednak nie wypisuj bzdur o skomercjolizowaniu muzyki.
dla mnie każda muzyka jest komercyjna.
trendi <lol> :)
Renegat_ [ Centurion ]
Qba19 -> faza to rzecz nabyta, raz jest a raz jej nie ma.
KaM1kAzE® -> a jaka muza według Ciebie jest "cool, trendi i w ogóle..."?

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
"trendi c00l"
to powiedzonko mojej koleżanki :) stosuje je nagminnie i aż mnie sie udziela normalnie :D
No i kurna słucham se czego chce, a swoje zdanie o HH mam wyrobione (oczywiście zdarzają się tam jakieś fajne kawałki, których czasem nawet posłucham) juz od dawna.... nie chce sie kłócić, bić, przekonywać, ale patrząc z perspektywy historii muzyki to hip-hop tak samo szybko zostanie zapomniany jak szybko i dynamicznie się pojawił....
zresztą:
EOT.

Qba19 [ Junior WRC ]
O kur buahahahahahahhaa lol rotfl dobre to jest hahahaha
wyjebie się na plecy ze śmiechu.
teraz to pojechałeś "po bandzie" hahahaha

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Renegat ---> nie ma takiej muzy, aczkolwiek chyba domyślasz się już w jakim typie muzyki gustuje :)
Nevertheless słucham tego co MI się podoba, nie patrząc na to czy moim "Ziomom" sie to podoba czy nie... Czerpię przyjemność ze słuchania muzyki, a nie z tego że słucha jej 90% moich kumpli wiec żeby nie odstawać od reszty i ja jej słuchac musze...
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Qba ---> chyba nie powinieneś tyle ziółka palić :)

Qba19 [ Junior WRC ]
Tak troszeczke przez te twoje prawdy pojawiają się brednie. no ale cóż :) bywa i tak.
Kocham dym więc się nim inhaluje :)

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Witam w ten piękny wieczór
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
yea, też czasem lubie zapalić :)
& BTW
EOT
bo niestety z wami tak bywa..... nie da sie dyskutować, bo zaraz wyzywacie i sie nabijacie...
no ale jak już mówiłem:
WY-JE-BA-NE :)
EOT
Cześć Dymek :)

Qba19 [ Junior WRC ]
Eh nie eot.
czemu mówisz z wami? nie uogólniaj tak. moje sluchanie hh zatrzymalo sie na etapie Łony i jedyne co robie to wracam do starych plyt.
nabijamy się? no a jak tu się nie nabijać jak tak fajnie mi się to czyta :)
wyzywamy ? eee ze sie nie znasz to nie jest wyzywanie. toż to żarty. nie obrażaj się.
ja nikogo do niczego nie chce przekonywać niemniej jednak jest naprawde kilka niezłych kawałków rapowych nagranych przez naszym "współziomków" i mowienie ze hh to gówno i nic wiecej jest bez sensu.
np. ja mógłbym się bawić przy techno tylko jakbym był na mocneeeeeej fazie :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
kurna QBA ja nie mówie że sie obraziłem, tylko mówie że nie chce o tym rozmawiać, o po pierwsze:
1. Mam dość rozbudowane poglądy dot. muzyki A W SZCZEGÓLNOŚCI HH (co by sie większoći niestety nie spodobały i nawet nie dali by mi skończyć kurna wykładu :>)
2. Jest późno a ja musze rano wstać
3. Wojna HH vs szarpidruty to żadna nowość :)
4. Naprawde nie chce sie z nikim tu pożreć (tak asekuracyjnie mówie)

Qba19 [ Junior WRC ]
Bah no i masz babo placek. niemniej jedank ty zacząłeś :P
Nie no żarcik. ide spać. miłego. cya

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
to zupełnie jak ja :)
GoodnighT :)

Qba19 [ Junior WRC ]
->
Ehh podoba mi się to foto.
pa.

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Qba ---> za tydzień ja też bede obracał licznik :)
Moim Golfem II GTI :>
troszke podrasowanym :) jechałem nim już 220 i wiecej sie bałem normalnie :>

Coy2K [ Veteran ]
pfff...co to za fura, ze obrotomierza nie ma :P

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Dobranoc wszystkim :)

Qba19 [ Junior WRC ]
Ha ale to całkowicie seryjne CC900. zmienione tylko sprężyny były a nawet nie bo wtedy jechaliśmy na seryjnym zawiasie.
zamknij licznik w CC to pogadamy ! :)

S1KoR© [ alkoholik ]
kamyk-->a jednak niektore kawalki sam stwierdziles ze sa dobre ..chocby te co nakrecila Twoja ekipa :] (sam mi je puszczales) wiec nie do konca (w 100%) jestes anty HH :P ale to tak na marginesie
qba---> fakt, zostalo troche tego hh co byl kiedys a lona to tez mnie rozbrajka textami..kiedy nic sie nie dzieje a czasu co raz mniej ..co mowie na to ja ..konewka :D:D
a fisza nie trawie...jeszcze o.s.t.r. czasem cos fajnie przygra na skrzypcach. ;]

Qba19 [ Junior WRC ]
Kiedy deszcz nie pada a wody coraz mniej co mówie na to ja?... konewka ! :)
Marksman [ Promyk ]
Bry...
hmmm... za 1h 40 minut wychodzę... studniówka... jakieś rady przed imprezą??
*troszkę nerwowy*

S1KoR© [ alkoholik ]
marx---> tak..nie pij za duzo :P i przynies do karczmy potem jakies zdjecia...aha i nie zapomnij no ten tego...drutex'ów :PP no i baw sie dobrze oczywiscie...ja na swoja dopiero w lutym ide wiec jeszcze mam troche przygotowan :]

Marksman [ Promyk ]
Wczoraj jak miałem nic nie pić to skończyło się na kosztowaniu domowego winka... i jakiegoś kokosowego czegoś... więc jak dzisiaj mam wypić niedużo... to nie wiem na czym skończę...
A Durex'y mam :) na wszelki wypadek...
Marksman [ Promyk ]
A bawić się będę świetnie... poloneza mam załatwionego z jedną z najśliczniejszych dziewczyn w szkole... tylko jak założy szpile to może być odemnie większa...

S1KoR© [ alkoholik ]
i co i wprowadza Cie to w komplex nizszosci z powodu jej wzrostu ?? LOL mialem to samo w wakacje hehe..kamyk cos o tym wie jak laska prawie 2 razy ode mnie wyzsza byla to jak przy niej stalem to byl to conajmniej smieszny widok :] ale co tam....przeciez to tylko polonez :PP
Marksman [ Promyk ]
Sikor - nie wiem czy ustoję... ręce trzeba trzymać na wysokości ramion... partnerki... pozatym nie tym jestem zdenerwowany... tylko ogólnie:)
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Jest jedno wyjscie Sylwek - zalozysz buty na super, extra, bombastycznie fantastycznych koturnach ^^ :oD
[chce zdjecie, chce zdjecie Marksmana w koturnach]
Marksman [ Promyk ]
Angelika - musiałbym takie mieć... i umieć w takich chodzić... i zachować przy okazji zęby... nie będzie zdjęcia...
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Schade ^^
A juz mialam nadzieje, ze [sie posmieje] sobie zobacze
Marksman [ Promyk ]
no cóż.. nie można mieć wszystkiego...
Ania mnie zabije, jak coś się tam stanie...
Marksman [ Promyk ]
pół godziny do odjazdu... a ja się zaciąłem... hmmm
*wykrwawia się...*

S1KoR© [ alkoholik ]
heheh niezly stresik zalapal widze :PP no fakt, wkoncu trza wypasc jak najlepiej przed "najpiekniejsza dziewczyna w szkole" :]
my to bedziemy gangsta na naszej 100dniowce...normalnie limuzynkie wyporzyczamy w 8 osob i jazda pod sam hotel :D to bedzie party ;]

Marksman [ Promyk ]
Sikor - jedna z naładniejszych... na pewno ładniejsza niż wszystkie w mojej klasie:)

S1KoR© [ alkoholik ]
niewazne....
to jest naprawde wazne -------------------> :PP
Marksman [ Promyk ]
================
A way to a new wątek:)
================