GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak pocieszyć dziewczynę? cz. 50! STATUS GOLD!

11.01.2005
02:34
smile
[1]

Jerryzzz [ Senator ]

Jak pocieszyć dziewczynę? cz. 50! STATUS GOLD!

===========
INTRODUCTION
===========

Za oknem noc co jakiś czas rozświetlana wystrzałem. Niezorientowani pomyśleliby, że nowa rewolucja nadchodzi. Wszyscy świętują koniec roku i nadejście nowego. Zima - tylko kalendarzowa. Śniegu nie ma. Gdzieś na peryferiach miasteczka stoi piętrowy domek z wysokim dachem, pod którym znajduje się pokaźny strych. Na parterze nie palą się żadne światełka, a z komina wystaje rakieta wycelowana w niebo. Wygląda na to że stali bywalcy czekają w środku, aż jęknie wielki dzwon i oznajmi nadejście północy. Nad mocnymi, drewnianymi drzwiami na zardzewiałych łańcuchach widnieje mocno już podstarzały,pokryty grubą warstwą śniegu szyld z napisem: "J k po esz ć d iew ynę"...
Jednak w środku cały parter wyłożony drewniana boazerią. Na ścianach wiszą starodawne lampy naftowe, które dają nikłe światło. Dookoła porozwieszane są plakaty pewnej pięknej kobiety w całkiem niejednoznacznych pozycjach. To nasza patronka: Jessica Alba. Przy ścianie znajduje się kamienny kominek, w którym palą się rozżarzone do czerwoności drwa. Ciepło bijące z niego daje poczucie bezpieczeństwa. W pobliżu stoi kilka drewnianych stołów, dookoła których zebrali się stali bywalcy. Przy pierwszym z nich siedzą: jakiś nieznajomy - To właśnie dzięki jego pracy, wnętrze karczmy wygląda tak ciekawie. Trzeba przyznać, że całkiem niezły z niego dekorator. Tuż obok, z do połowy pełnym kuflem piwa, siedzi SULIK. Kilkudniowy zarost odstaje mu z twarzy, gdyż ostatnimi czasy nie ma czasu na niepotrzebną higienę. Zajęty jest zgłębianiem tajników alkoholu oraz metodami jego pochłaniania i właśnie to zajmuje mu większość życia. Właśnie nad czymś rozmyśla i chyba nikt i nic nie jest w stanie zgadnąć o czym... :) Towarzyszy im niejaki Mad_Angel, jednak tylko duchem, ponieważ ciałem leży pod stołem.. :) dookoła niego walają się puste butelki i kufle po piwie. Będzie ich ze dwadzieścia. Nie zmienia to faktu, że gdy jest trzeźwy (czy też nie :]) zawsze można z nim pogadać o czymkolwiek. W szczególności lubi typowo męskie tematy w stylu "pogadajmy o kobietach". Przy drugim stoliku zażarcie debatują Coolabor, Arcy Hp i bartushan. Oczywiście naprzeciw tychże postaci stoją kufle z piwem, niektóre puste niektóre pełne... Ten pierwszy najlepiej ze wszystkich wie jakie są najlepsze filmy, na co warto pójść do kina (szczególnie z dziewczyną i co z nią w nim robić :])i jak stworzyć niepowtarzalną atmosferę podczas oglądania filmu. Arcy HP to człowiek jeszcze dość młody ciałem, ale umysłem wybiega daleko w przyszłość. Nie zmienia to faktu że sączy browary na równi z innymi i co najważniejsze: zna się na kobietach! (choć często boryka się z problemami "technicznymi" jak chce wyjechać do jednej...) bartushan natomiast... co tu dużo mówić. Pójdzie z tobą do spowiedzi jak i uda się nawet na satanistyczną imprezę. Niezniszczalny koleś. :) Podobnie jak reszta piwo to jego paliwo. Za świeżo wybudowanym barem stoi barman KaM1kAzE® To dzięki niemu bywalcy mają co pić, gdyż co jakiś czas udaje mu się zwędzić spod hipermarketów ciężarówkę z dostawą browarów. :) Naogół jest spokojny, lecz gdy go ktoś wyprowadzi z równowagi to... (...) ...dlatego zawsze ma przy sobie ostry niczym brzytwa i długi niczym szabla, zakrzywiony nóż. Na szczęście jeszcze nikt go nie zdenerwował na tyle, żeby zrobił z niego użytek. W chwili obecnej nalewa n-te piwo do kufla, tym razem dla siebie. Spijając potężny łyk podchodzi do stolika i dołącza się do rozważań i dyskusji. Tuż obok, przy stole bilardowym, zmęczeni gadaniem i myśleniem, grają: Jerryzzz, S1KoR©, Qba19 i -=chudy=-. Jerryzzz popijając niewiadomo którego już browara, usilnie stara się trafić w tą cholerną białą bilę, ale coś mu nie idzie.... Ciągle myśli o Asi... Czyzby znalazl kobiete swojego zycia? Oby tak...
S1KoR© z kolei ćmiąc najwyższej klasy cygaro, puszcza kółka z dymu. Cierpliwie czeka na swoją kolejkę w bilarda. Oczekiwanie umila mu oczywiście pełny kufelek z piwkiem, który niebawem będzie pusty. Zastanawia się gdzie pojedzie na ferie zimowe... Ale dla niego i KaM1kAzE® odpowiedź jest jasna. :) Pojadą tam gdzie od zawsze jeżdżą i jak zawsze spróbują poznać nowe kobiety :) Dzięki S1korowi w karczmie stoi sprzęt audio, z którego po cichu sączy się muzyka dodając tym samym uroku całej atmosferze. Qba19 z kolei, siedzi na czarnym hokerze i czeka na swoją kolejkę w bilarda... Zastanawia się gdzie pojedzie z dziewczyną swoim nowiutkim Subaru Imprezą WRC... :) Natomiast -=chudy=- stoi z boku przyglądając się partyjce bilarda. Jednak wygląda jakoś... nieobecnie... Jest z nami tylko ciałem, a duchem... chyba tylko on wie gdzie. Stoi nieruchomo, ściskając mocno kufel piwa w dłoni... Podchodzi do niego Oxydrene i machając palcami przed oczyma, sprawdza czy chudy w ogóle kontaktuje. Stwierdziwszy ze jednak nie, prosi barmana o piwo i dosiada się do stolika. Zastanawia się co się dzieje z -=chyudym=-... czyżby zasnął na stojąco?
Na piętrze słychac jakieś kroki... Po chwili w przejściu pojawia się ONA... To Kozia, młoda i piękna kobieta, swoim wdziękiem i wyglądem powala wszystkich na kolana... Nawet -=chudy=- zobaczywszy ją, powrócił do zmysłów i uśmiechnął się pod nosem :) Wszyscy zastanawiają się, czemu zawdzięczamy Kozi jej ciągłą obecność w wyłącznie męskim towarzystwie... Zaraz za Kozią pojawia się Marksman. Do karczmy dołączył niedawno, ale to właśnie dzięki niemu jest u nas weselej... dzięki niemu także jest tu Kozia... Ciekawe co robili razem u góry? :)
Ni stąd ni z owoąd rozlega się pukanie do drzwi... S1KoR© otwiera i widzi zmarzniętą, piękną dziewczynę. To Bettka niewiadomo skąd do nas trafiła :) Na początkek dostaje od barmana grzane piwko, potem rozgaszcza się w karczmie... i o dziwo: wcale nie planuje nas opuścić :) Oczywiście Markos z Nyhos'em zaraz się do niej dosiadają i umilają czas swoim towarzystwem... Gdzieś z tyłu przysiadł kaies i samotnie popija winko z gwinta... Po chwili chwiejnym krokiem do karczmy wraca Coy2K. Welcome back, mr Freeman... A więc świętujmy nasz jubileusz!!!

-----
Info
-----


W tym wątku dyskutujemy na temat sposobu podrywania dziewczyn, pocieszania ich, zdobycia ich serc oraz wszystkiego, co z nimi (i nie tylko) jest związane. Czytając poprzednie części można naprawdę się wiele ciekawego dowiedzieć :) Stali bywalcy jak zawsze służą dobrymi radami, pomagają w nietypowych jak i typowych sytuacjach dotyczących płci pięknej. Jeżeli to właśnie Ty borykasz się z trudnościami i problemami z kobietami, powiedz o co chodzi, a nasi ludzie na pewno znajdą jakieś rozwiązanie :] Ostatnio zawitały do nas także nowe twarze, którym obecnie pomagamy. Jeżeli Ty chcesz zyskać pewność siebie, zadać jakieś pytanie albo po prostu pogadać - nie krępuj się! Wal śmiało! Nie masz przecież nic do stracenia, a wręcz przeciwnie! Dzięki nam możesz tylko zyskać! :)

(prosimy tylko o podawanie kilku kluczowych informacji, które są wręcz niezbędne do naszej analizy i pomocy. Podaj swój wiek, do jakiej szkoły chodzisz, gdzie poznałeś/widziałeś dziewczynę, jakie są twoje plany w stosunku do niej oraz wszystko, co uznasz za pomocne :])


---------------------
Lista bywalców:
---------------------

- Arcy Hp
- bartushan
- Bettka
- -=chudy=-
- Coolabor
- dHq
- Immothep
- Jerryzzz
- kaies
- KaM1kAzE®
- Kozia
- Mad_Angel
- Markos
- Marksman
- Mazio
- Nyhos
- Oxydrene
- Qba19
- S1KoR©
- Stranger
- Sulik




-------------------------
Z OKAZJI 50 CZĘŚCI KARCZMY
-------------------------


Ech... Az sie lezka w oku kreci. Ponad 50 czesci karczmy "Jak pocieszyc dziewczyne?". Zapytacie pewnie - jakie 50? Ano tak, nieoficjalnie mamy juz troszke wiecej odslon za soba, ale tylko ci, ktorzy byli z nami podczas szarpania sie z xywexem, ktory usilnie probowal przeniesc watek do kategorii "karczmy", znaja caly nasz system "kodowania" kolejnych czesci. Niemniej oficjalnie, zloty jubileusz obchodzimy wlasnie teraz! A zaczelo sie wszystko od mojego malego problemu, ktory nie dawal mi zyc... Chcialem pocieszyc pewna ssmutnooka M., wszyscy forumowicze naprawde chcieli mi pomoc. Szkoda slow na szczegolowe rozwijanie tematu "co bylo dalej", gdyz karczma z czesci na czesc coraz mniej przypominala watek, w ktorym zagubiony Jerryzzz chcial pocieszyc dziewczyne. Jaka mamy sytuacje dzisiaj, kazdy widzi. Nie mam pojecia, w ktorej czesci ostatnio pojawilo sie slowo "pocieszyc", ale kogo wlasciwie teraz to obchodzi? Najwazniejsze jest to, ze nasza karczma zdolala przezyc probe czasu i po 50 czesciach trzyma sie nadal swietnie, a to wszystko dzieki wam wszystkim: czytelnikom, stalym bywalcom, 5-cio minutowym gosciom i innym. Koncze juz te filozoficzne smutki i przejde do listy osob, ktorym chcialbym podziekowac/przekazac kilka slow... Pozwolcie wiec przestawic wam to liste. Kolejnosc zupelnie przypadkowa...

Kamikaze ---> Nie mam zielonego pojecia, dlaczego wlasnie ta postac przyszla mi do glowy w pierwszej kolejnosci. Te wszystkie grypsy i podtrzymywanie mnie na duchu w chwilach mojego zwatpienia. Kamyk, na zawsze pozostaniesz czescia tej karczmy, gdyz to wlasnie ty wprowadziles tu bardzo duzo pozytywnej energii.

[dopisek by Marksman] Beer GooD™ …

Marksman ---> Biedak, czeka teraz, az skoncze wstepniak. Mimo, ze dolaczyl do nas stosunkowo pozno, zlapal klimat b. szybko, mozna powiedziec tez, ze szybko stalismy sie netowymi kumplami. Marks, dzieki za nocne rozmowy o... w zasadzie to o wszystkim, bo chyba nie bylo jakiejs rzeczy, o ktorej nie rozmawialibysmy, nie? :)

[dopisek by Marksman] Nie rozmawialiśmy jeszcze o.... hmmm... hmmm.... faktycznie... chyba o wszystkim :)

Arcy Hp ---> O ile dobrze pamietam, jest z nami od samego poczatku. Jemu rowniez dziekuje za podtrzymywanie na duchu i za wszystkie rozmowy o dziewczynach na gg (dobrze, ze przerzucil sie na Tlena :P). Arcy, zostan z nami!

[dopisek by Marksman] Biedak... rzodzeństwo wygrywa wojnę o rodzica... no cóż chwilowo go nie ma... rano wróci...

Coy2K & Sulik ---> Nie moglo tu zabraknac tych dwoch panow :) Wprowadzili tu mila i nieco szalona czasem atmosfere. Odchodzili, przychodzili, Coy jest z nami z posrotem, Sulika jednak nie ma. Ale duchem jest z nami na pewno :) To chyba przez te rozmowy o gejach ;)

[dopisek by Marksman] Mnie też te rozmowy nie odpowiadają... byłbym następny...
[dopisek by Jerryzzz] A kto powiedzial, ze mi one odpowiadaly? :D
[dopisek by Marksman] Ja tego nie powiedziałem... poszedłbym za nimi gdyby toczyły się dalej :)
[dopisek by Jerryzzz] Zatrzymalbym cie tu :P
[dopisek by Marksman] Jak?? Czym?? Kim??
[dopisek by Jerryzzz] Przyprowadzilbym tu Twoja Anie :P Ty, ale nam sie juz wstepniak konczy :D
[dopisek by Marksman] Wygrałeś... zostałbym.

Mad_Angel ---> A nawet nie wiem kiedy do nas sie przypaletal :P Odwiedza nas rzadko, ale jest tu nadal mile widzianym gosciem :)
Sikor ---> Kuzyn (dobrze prawie? :P) Kamikaze, co mozna poznac po podbnym stylu ksywki. Swoj "ziom", ostatnio tez nieco rzadziej, ale jak juz wkroczy, to z jajem ;)
Kozia & Bettka ---> Kozia byla pierwsza kobieta, ktora zawitala do nas na stale. Dawno ja tutaj widzielismy, moze z nami nie wytrzymala? :) Bettka rowniez starala sie mocno trzymac, teraz czasem da nam jakis znak zycia :) Pozdrawiamy was, dziewczyny! :)
Stranger ---> To juz elita, ale na luzie na szczescie :) Pojawia sie rzadko, ale szybko zlapal klimat naszej karczmy. Dzieki Stranger, Jerryzzz jest z ciebie dumny (tak, to ten z www.gry.o2.pl - nie zapominaj o nas ;P)

[dopisek by Marksman] Jak ktoś coś zwali z wstępniakiem... to poprawi... Równy gość...

Asia --–> nie mogłoby jej tu zabraknąć... dzięki niej Jurek chodzi zadowolony... [by Marksman]
Serina (Aniaaaa!!...) –--> a o niej wspominam... bo o niej wspominam... po części jest związana z nazwą... znalazła się we właściwym miejscu i właściwym czasie kiedy ja potrzebowałem pocieszenia:)... i SŁONIA mi dała... kochana dziewczyna... [by Marksman]
Justynka –--> czasem się zjawia... we wtorki z Marksmanem... namawia do grzechu i moralizuje... hmmm... jej obecność jest troszkę bolesna dla Sikora... miał kiedyś nieciekawie z jej imienniczką... [by Marksman]
The Rest of "Jak pocieszyc dziewczyne" team ---> Dziekuje tez wszystkim, o ktorych nie wspomnialem wyzej. Wybaczcie, po prostu nie zdazylem was lepiej poznac, aby napisac o kazdym z was kilka cieplych slow :) Niemniej chce wam goraco podziekowac, ze utrzymujecie ta karczme przy zyciu. Tak trzymac! :)




----------------------
Co na patelni:
----------------------

Po prostu święujemy jubileusz!

n'Joy ™
___________________

Ogłoszenia parafialne:


Jubileuszowa część sponsorowana przez słonika Marksmana :)
Zmodyfikowane miejsca wstępniaka pochylono.
Wsepniak przygotowany przez Jerryzzza i Marksmana! :)


OGŁOSZENIA WAŻNE
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)



----------------------
Poprzednia część:
----------------------

11.01.2005
02:36
[2]

Marksman [ Promyk ]


Jadymy z tym koksym!!

11.01.2005
02:36
smile
[3]

Jerryzzz [ Senator ]

Chyba niczego nie zepsulismy Marks ;)

11.01.2005
02:41
[4]

Marksman [ Promyk ]


Wszystko jest oki

11.01.2005
02:46
[5]

blood [ Killing Is My Business ]


wstepniak macie skromny :)

11.01.2005
02:47
smile
[6]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Mad_Angel ---> A nawet nie wiem kiedy do nas sie przypaletal :P

jak to nie wiesz??? I jak to przypaletal?? Od pierwszej czesci jestem :P. Bylbym wiecej w karczmie ale wiesz jak jest...kasa misiu kasa :> na karczemne piwo trza arobic :P. Zreszta juz nie pije alko :P

11.01.2005
02:47
smile
[7]

Jerryzzz [ Senator ]

E tam, 2 minuty roboty i gotowe :P

11.01.2005
02:47
[8]

Marksman [ Promyk ]

blood - rozwiń... :>

11.01.2005
02:48
[9]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ja też jestem od pierwszej częsci, i nawet zadyme zrobilem na poczatku ;>

Kto pamieta? :P

11.01.2005
02:48
smile
[10]

Jerryzzz [ Senator ]

MAd_Angel ---> Nie chcialo mi sie otwierac pierwszej czesci, wiec sorry :P A karczemne piwo masz od dzis na koszt firmy :P

11.01.2005
02:49
[11]

Marksman [ Promyk ]

Mad - od kiedy nie pijesz??

11.01.2005
02:50
smile
[12]

Jerryzzz [ Senator ]

Wlasnie Mad, od kiedy zglupiales? :P

11.01.2005
02:53
[13]

blood [ Killing Is My Business ]

boze marsman nie patrz tak na mnie !!!!!! ;p

11.01.2005
02:54
smile
[14]

Jerryzzz [ Senator ]

Podobasz mu sie :P

11.01.2005
02:56
[15]

blood [ Killing Is My Business ]


pewnie tez przez te wlosy bo juz mam nawet dlugie :)

11.01.2005
02:57
[16]

Jerryzzz [ Senator ]

Ile cm? :>

11.01.2005
02:58
[17]

blood [ Killing Is My Business ]

13 :) ale po 2 wizytach u fryzjera :) no i teraz sobie juz w spokoju rosna, tak jak maja rosnac :)

11.01.2005
02:58
[18]

Jerryzzz [ Senator ]

Eeee, to niedlugie. Pod pachami mam dluzsze :P

11.01.2005
02:59
[19]

blood [ Killing Is My Business ]

hahaaaaa :P nie pytaj gdzie ja mam dluzsze :P zrobilem sobie tam dredy :P

11.01.2005
03:00
[20]

Jerryzzz [ Senator ]

TAM dredy? Pewnie przeszkadzaja w pewnych "czynnosciach" :>

11.01.2005
03:01
[21]

blood [ Killing Is My Business ]

oj tak ..... reka ... sie obciera ... :P

11.01.2005
03:01
[22]

Jerryzzz [ Senator ]

Cicho, wlasnie jem :P

11.01.2005
03:02
[23]

blood [ Killing Is My Business ]

troche polewy moze ? :) moze ryz jesz z truskawkami ? smietano sluze :›

11.01.2005
03:02
[24]

Marksman [ Promyk ]


nie chcę blooda i mi się nie podoba... on nie jest w moim typie... żaden ktoś z "wackiem" nie jest w moim typie... Ania jest w moim typie...

11.01.2005
03:03
smile
[25]

Jerryzzz [ Senator ]

Do widzenia wszystkim! Niestety, praca wzywa, a juz kolejny dzien sobie olalem robote :/ Do zobaczenia jutro (dzisiaj) :)

*Pryska gazem pieprzowym w oczy blooda :P*

11.01.2005
03:03
[26]

blood [ Killing Is My Business ]

ten obrazek co wkleiles, jezeli to bylby gif, na pewno bys mi puszczal oczko zboczku ;p

11.01.2005
03:03
[27]

Jerryzzz [ Senator ]

W moim typie jest tylko Asia :)

11.01.2005
03:04
[28]

blood [ Killing Is My Business ]

jak ja ci gazem puszcze po nosie, nie powiem skad, to mnie popamietasz lobuzie !!! :D

11.01.2005
03:04
[29]

Marksman [ Promyk ]

blood - To chyba przez te rozmowy o gejach ;)

[dopisek by Marksman] Mnie też te rozmowy nie odpowiadają... byłbym następny...


Koniec tematu... mogę filmik na neta wrzucić... tylko mi się nie chce...

11.01.2005
03:05
[30]

blood [ Killing Is My Business ]

ja umywam rece :)

11.01.2005
03:06
[31]

Marksman [ Promyk ]


znikam zaraz... raz na kilka dni trzeba spać 5h i to na trzeźwo...

11.01.2005
03:24
[32]

Jerryzzz [ Senator ]

Branoc wszystkim, a teraz back to work...

11.01.2005
07:08
[33]

hohner111 [ DragonHeart ]

o a ja mam tyle do powiedzenia :P Ze ide wlasnie po 4h snu na egzamin...jak nie zdam to zostane wykastrowany najpierw przez matke siekiera, potem przez panne zębami, stratowany przez rodzine, przejechany przez czołg itd. 3majcie kciuki lub co tam lubicie 3mać :P

11.01.2005
09:53
smile
[34]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Cześć :P Dzięki za ładne umieszczenie we wstępniaku :P

11.01.2005
10:12
[35]

Marksman [ Promyk ]

Jak ten facet nudzi... bleee...

Justyna wymusiła na mnie obietnicę zatańczenia z nią poloneza:]
Gdybym miał po co się opierać:) Ani niestety nie będzie - nie można brać nikogo spoza szkoły:/ (wymysł dyrektora)... pozatym w tym smym czasie ma swoją... cholera... nie pasi mi to:/...

11.01.2005
10:55
[36]

Marksman [ Promyk ]

Jeszcze mnie zjechał... "Sylwek i osobniki płci przeciwnej - rozdzielić sie..."
Cholerny nudziarz...

11.01.2005
11:00
[37]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Co Ty rozmawiać Marx ? :P

11.01.2005
11:26
[38]

Marksman [ Promyk ]

Informatyk mnie wkurza... i każe się oddalić od dziewczyn w klasie...

Koniec infy... znikam...

11.01.2005
11:51
smile
[39]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Ech a ten zawsze wykorzysta okazje zeby zareklamowac swoj serwis :P

11.01.2005
11:55
smile
[40]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Stranger! Bana skubańcowi ale już! :D

11.01.2005
13:41
smile
[41]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Jednemu tylko? Moze od razu wszystkim :P

11.01.2005
14:46
smile
[42]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

*zaraz sie rozpłacze*

*pociąga nosem*
cóż za przepiękny ten... no..... opis :) normalnie ide wyć w podusie :)

*wyje w podusie*

jakby to ten tego.... BeeR GooD!™ :>

__________________________________

Str ---> nom :) i sobie tysz :>



BTW:

Jak jest?? :>

11.01.2005
14:52
smile
[43]

bartushan [ Cham z Wyboru ]

A mnie ostatnio wzielo na Metallice wlasciwie to na 2 kawalki :) Astronomy i Turn The Page Ehh :) wokal naprawde swietny :D od dzisiaj wracam na forum bo ostatnio nawet nie wchodzilem a widze ze tu starzy znajomi ^^

11.01.2005
14:55
[44]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

KaM1kAzE® --> sobie na koncu palne w leb :P

11.01.2005
14:57
smile
[45]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Ja mam propozycje od tego zacząc amunicje dostarcze ja*szuka paczki amunicji Dum-dum*

11.01.2005
15:03
smile
[46]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

STR ---> Preferujesz Colta, Berette tudzież Magnum 44 ?

Z tego ostatniego gwarantuje niezapomniane emocje towarzyszące do końca życia :>

11.01.2005
15:04
[47]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Colt Python .357 :)

11.01.2005
15:05
smile
[48]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

O jaki cham nie przywitałem się :)
Witam wszystkich (nawet kammmieennego łosiaa ;> )

Jak jest?

11.01.2005
15:06
smile
[49]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

[edit]

oj!!!

bym o Glocku zapomniał!!! :)

11.01.2005
15:09
smile
[50]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Marksman --> nie pije od 2.01.2005 (tzn wtedy jeszcze pilem :) ). Traktuje to powaznie. W piatek u kolesia stalo 1.5 l. woody i nawet kopelki nie lyknalem choc mi polali. W niedziele WOŚP i wsyscy nawaleni a ja trzezwiutki (choc wolalbym byc najebany bo widzialem byłą :| )

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-11 15:08:11]

11.01.2005
15:10
smile
[51]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Siema sierśció

nie. :)


STR ---> z pytona se walniesz mówisz?? :> tylko nie zapomnij powiedzieć jak było :)


11.01.2005
15:11
[52]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Was i tak juz nie bedzie ;)

11.01.2005
15:12
smile
[53]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Lecz jak to w polsce zacznijmy od dupy strony czyli:
!. opowiedz jak było
2. Zastrzel się
3. Banuj

11.01.2005
15:14
smile
[54]

S1KoR© [ alkoholik ]

witam :] nie bylo mnie przez jakis czas gdyz zajalem sie troche matura i imprezkami :] no i powtarzamy impreze z salsą wiec juz sie doczekac nie moge a ze ferie ida to wreszcie odpoczne..pozatym gratuluje calej karczmiennej populacji dotrwania do jubileuszu i niech bedzie ich jeszcze z kilka :] to ja zmykam i ide sie dalej uczyc :/

marx--->heh widze ze pamietales o justynce i o moich zlych wspomnieniach :] (nawiązujac do wstepniaka)

11.01.2005
15:14
smile
[55]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Dymek ---> na taki układ to ja normalnie ide :)

ciekawe co na to STR

(normalnie skróce tą xywe do STARY (tak nmnie sie kojarzy :])*

___________________________
*no offence panie Prefekt :)

11.01.2005
15:52
[56]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

a kim jest w ogole ten Dymek :) ?

KaM1kAzE® --> wolalbym zebys skrocil na STRONG :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-11 15:50:38]

11.01.2005
16:04
[57]

Marksman [ Promyk ]

S1kor - się wie....
MAd - życzę konsekwencji w tym postanowieniu...

11.01.2005
16:05
smile
[58]

Marksman [ Promyk ]

Stranb=nger - Dymek = DiabloManiak

11.01.2005
16:09
smile
[59]

Kresselack [ Konsul ]

Witam i gratuluje 50 czesci. W nagrode browarek dla wszystkich:

I tak BTW: kto zalozyl pierwsza czesc??

11.01.2005
17:05
smile
[60]

S1KoR© [ alkoholik ]

eee ja z takim pytaniem troche retorycznym ...czy nie chcialo by sie komus zrobic jakiejs biednej stronki dla mnie z co najmniej 2 podstronami (www or php) bo kurna zrobil bym gdybym mial czas...:(:( a go nie mam....

*juz widzi las rąk w górze...* :P

11.01.2005
18:13
smile
[61]

Coy2K [ Veteran ]

to i ja sie dopisze :P
a tymczasem znikam jakis film sobie obejrzec

11.01.2005
18:19
smile
[62]

Qba19 [ Junior WRC ]

Y co tam? :)
qrde no piosałem dziś z matematyki zobaczymy jutro co z tego będzie. jestem dobrej myśli.
ide coś zjeść.

11.01.2005
18:36
smile
[63]

Qba19 [ Junior WRC ]

Prośba... tapetki z J. Albą :) rzućcie na maila prosze. zwłaszcza ty Coy napewno coś masz :)

11.01.2005
19:07
smile
[64]

Bettka [ Centurion ]

oj, czyżbym znowu trafiła na pustą karczmę?
hmm, a potem się mówi, że nie daję znaku życia ;))

11.01.2005
19:57
[65]

Bettka [ Centurion ]

no to posiedziałam sobie w samotności przy kominku, porozmyślałam i musze już iść...

*dorzuciła drewna do kominka i cichutko wyszła*

11.01.2005
19:59
smile
[66]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Becia ---> ależ skąd :) Fajno że jesteś :] *cieszy sie*

nic, ide zmontować jakie piwo...

gadałem dzisiaj z moją(?) Asią i złapałem takiego doła ze normalnie sie powiesic można....

wiec ide na piwko, bo tylko ono odwzajemnia to niepowtarazlne uczucie, którym je darzę :)

BeeR GooD!™

11.01.2005
20:02
[67]

Bettka [ Centurion ]

KaM1kAzE®-->oj, a ja własnie muszę wyjść, jeszcze tylko łyk piwka na drogę *łyk*
ale niedługo wpadnę znowu :)

11.01.2005
20:04
smile
[68]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

no to tak jak ja :)

też właśnie wybywam :) Pozdrawiam i baw sie dobrze :D

narazicho :>

11.01.2005
20:07
smile
[69]

Qba19 [ Junior WRC ]

Eeee kurcze w szkole qmple tak gadali o tej miriam wiec postanowilem sobie poszukac bo nawet nie wiedzialem jak ona wygląda. (on?)

No i kurcze źle szukałem tzn znalazłem ale za dużo. facet ciągnący laske temu czemuś nie jest dobrym widokiem.

będe miał skaze do końca zycia na psychice ;/

11.01.2005
20:11
[70]

Coy2K [ Veteran ]

Qba >>> Mad pokazywal fotki "tego" miriam na golu, gdzie sobie laske trzymal w lapie...fakt widok niezbyt przyjemny :)

11.01.2005
20:56
[71]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Ech, myslalam, ze tu jakas balanga z okazji jubileuszu bedzie, a wy co ^^ ?

11.01.2005
21:00
[72]

Renegat_ [ Centurion ]

Jak balanga to mże troche gazu rozweselającego?

BUUUURRRRRPPPP

11.01.2005
21:00
[73]

Marksman [ Promyk ]

*zakrywa oczy Kozi*

Zgadnij kto to... ;)

11.01.2005
21:01
smile
[74]

Marksman [ Promyk ]

*daję w buzię Renegatowi (Jerryzzz??)*

Zachowuj się przy dziewczynie!!

11.01.2005
21:08
[75]

Jerryzzz [ Senator ]

Sylwek ---> Eee, nie, nie Jerryzzz :/ Przejal ode mnie nawyki, ale to nie jest moje konto :/ Powiedzmy, ze sie troche czasu juz znamy :] Ale to naprawde nie moje konto :/ Wlasnie, Renegat_, zachowuj sie przy Kozi, ja musze o bidulke dbac, do kominka podkladac, itp :P

11.01.2005
21:12
[76]

Renegat_ [ Centurion ]

*przyjmuje cios od Marksmana i nadstawia drugi policzek*

Wybacz Koziu no, ale Jerryzzz "ciągle" to robi to się chyba przyzwyczailiście??

11.01.2005
21:26
smile
[77]

Jerryzzz [ Senator ]

A co to, tylko moge BURPać? A zeby byla jasnosc - ja Renegat_a znam od 16 lat i 364 dni :]

11.01.2005
21:31
smile
[78]

Renegat_ [ Centurion ]

Czyżbyś Jerryzzz miał urodziny, hę??

11.01.2005
21:37
[79]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Wiecie co - przywyklam ^^ Kwestia przyzwyczajenia :P

11.01.2005
22:10
smile
[80]

Jerryzzz [ Senator ]

BRygada! Nie spac! Jadym z tym koksem! [by Marksman]

11.01.2005
22:22
smile
[81]

techman [ Konsul ]

O zesz 50tka a ja dopiero teraz się wpisuje... Eh;]
Beer Good;]

12.01.2005
00:05
[82]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

no jasne ze gOOd :)

12.01.2005
00:06
smile
[83]

Jerryzzz [ Senator ]

Ale stara dupa ze mnie :/ 17-stka dzis mi wskoczyla :/ Za szybko, o wiele za szybko...

12.01.2005
00:08
smile
[84]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

kurna....
nie wiem jak to sie stało ze posta dodsało ale trudno bnedą dwa...


właśnie wróciłem z emlanżu i torphe przyznam ze jestem wpiłem sobie i mam w czubire :)

normalnie kocham take niezpowiedziame wypady nie :>

tak ekipa byął że jestem w szoku :> normalnie w szoku :P

BeeR GooD!™ :>

12.01.2005
00:08
smile
[85]

techman [ Konsul ]

Sto Lat, Sto lat Niech żyje, żyje nam. Sto Lat, Sto lat Niech żyje, żyje nam. jeszcze raz, jeszcze raz, niech zyje, żyje nam(pije też;]). Niech żyje nam.. A kto?? RRzzzyje(w wolnym tłumaczeniu Jerryzzz :P)

12.01.2005
00:08
smile
[86]

techman [ Konsul ]

Zmieniam zyczenia:P Niech pije innym nie nam:P

12.01.2005
00:09
smile
[87]

SULIK [ olewam zasady ]


Jak mnie nie ma jak jestem - ja zawsze jestem :]
zawsze obserwuje
zawsze wiem co sie dzieje :D (btw. a co sie dzieje ? :D )
mam swoich szpiegow z Krainy deszczowcow i z krainy wiecznie nagich kobiet :P

no nic - jak by nie bylo, tak jest ze mnie nie ma kiedy jestem :D (czyt. sesja, agh, l2)

12.01.2005
00:09
smile
[88]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

JErryzz -__---- > szczała men :) najlepszego! kieudy chlejemu razem jakiś melanż co?

Normalnie urodzibhy ma sz a my tu tak o suchym pysku nie :)

piwko dla ciebie! ----------------------------->

BeeR GooD! :P

12.01.2005
00:11
smile
[89]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

o żesz kurwa nie ten skreen x_X

jeden za nisko zaznaczyłęm :>

12.01.2005
00:11
smile
[90]

techman [ Konsul ]

Widać, ze kamyk wypił za dużo:P

12.01.2005
00:13
smile
[91]

Jerryzzz [ Senator ]

Welcome back, mr Sulik :D

Kamyk ---> Haha, nie wyobrazam sobie tego, ze kiedys bysmy razem czegos nie wypili w realu :D THX!

12.01.2005
00:14
[92]

SULIK [ olewam zasady ]


jakie k<cenzura> back ? :D

12.01.2005
00:15
smile
[93]

Jerryzzz [ Senator ]

Przecie pytales co sie dzieje ;)

12.01.2005
00:17
smile
[94]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

techi ---> póki jeszcze widze co ma klwiturzie jest i moge psiać, to oznavcza ze nie wypiłem za dużo :)

a wręcz za mało :P


janbym wypipł za dużo to bym (wierz mi na słowo) nie buył w stanie nawet zasnąć :>

Jetrruzzz ---00> no problem men :) amm nadzieje ze na zlocie GOLa az rok sie spotkamy i obalimy pare żuberków :>

12.01.2005
00:18
[95]

SULIK [ olewam zasady ]


"Przecie pytales co sie dzieje ;)"
jak by mnie to interesowalo ;) ;P

a tak serio - zadko na forum jestem bo gram w L2
i najczesciej etraz odwiedzam watek L2, VL :)
i tyle :D

no i ofcorz: BIG FCK LAGS mnei chca zniszczyc :|
i jeszcze na dokladke uczelnia, kolosy, sesja i jakies pierdoly z tymz wiazene :D

12.01.2005
00:20
smile
[96]

Jerryzzz [ Senator ]

Sulik ---> Jestes tak samo CZLONKIEM :D VL jak i JPC, pamietaj o tym :)

12.01.2005
00:22
[97]

SULIK [ olewam zasady ]

JPC?? a moze JPG ??
;) ;) ;)

ale VL znam dluzej :P :P

zreszta
poki co wypadlem z "pocieszycielko kobiecych" klimatow i musze wrocic do formy :P

12.01.2005
00:25
[98]

Jerryzzz [ Senator ]

Sulik ---> A moze GIF? ;) A co, brak nadmiaru panienek, mr Sulik? :>

12.01.2005
00:31
[99]

SULIK [ olewam zasady ]

Jerryzzz - moze i sa, ale nawet na nie nie zwracam uwagi bo nie mam na to czasu jak jestem gdzie kolwiek na miescie/knajpie/uczelni - zawsze jestem wszedziej spozniony, w biegu, nie nauczony, dowiaduje sie o wszystkim na 5 minut przed godzina 0 :|, na dodatek zmeczony i niedospany :|

ale coz... trzeba przetrwac :D

12.01.2005
00:33
smile
[100]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Sulik ---> poewtórze m sie: mam tak samo jak yt :)

Jerryszzz ---> jeszcze raz de best życzenia nei :)
3m sie koleś :)


GooDNighut :)

12.01.2005
00:36
smile
[101]

Jerryzzz [ Senator ]

Sulik ---> Niedospany to i ja jestem, co mnie najzwyczajniej w swiecie wkurwia.
Kamyk ---> Nie pij wiecej ;)

12.01.2005
01:57
[102]

Marksman [ Promyk ]

Wisi mi to czy ktoś na mnie naskarży...

Wkurwiony jestem... właśnie wróciłem do domu... odwiozła mnie Policja... matka mnie musiała odebrać... ten dzień się chujowo zaczął... 0,49 promila przy dmuchaniu w alkomat... złapali nas pod starą szkołą... kuuurwaaaaa... jakiś skur*iel naskarżył i przyjechali... Chujowy dzień jak nic...

Wszystkiego najlepszego, Jerryzzz...

12.01.2005
02:03
[103]

Jerryzzz [ Senator ]

Wszystkiego najlepszego, Jerryzzz...

Heh, nie ma to jak dobre zakonczenie :) Dzieks. Widze, ze nieciekawy dzien byl :/ Wspolczuje...

12.01.2005
02:03
smile
[104]

techman [ Konsul ]

O ja Mark....
Ale przejebane masz... 0.49 ile wypiłes?? 4 piwa??

12.01.2005
02:03
smile
[105]

techman [ Konsul ]

Nie ta minka....

12.01.2005
02:05
[106]

Marksman [ Promyk ]

techman - tanie winko - dmuchałem chwilę po piciu - wynik jest deczkę zawyżony...

12.01.2005
02:20
[107]

Coy2K [ Veteran ]

pfff Marks...mogles odmowic dmuchania w balonik i jechac na pobieranie krwi.

12.01.2005
02:23
[108]

Marksman [ Promyk ]

Coy - i tak by wyszło więcej niż 0,2 pozatym mandat jest za picie w miejscu publiczynym... a za pobieranie kri miałbym jakąś dodatkową opłatę...

12.01.2005
02:30
[109]

SULIK [ olewam zasady ]


we krwi dopiero po jakims czasie sie wykrywa :)
ale... jest maly klopot z tym - przeprowada sie okolo 3 prob
1. dla sprawdzenia (nic Ci nei wykryja wtedy)
2. dla upenienia sie - po pewnym czasie (wtedy zawartosc alco zacznie rosnac)
3. ostateczna, aby sprawdzic czy dalej rosnie - jak tak - to amsz przechlapane, jak nie to nie :P

a co do 0,49 - co to jest :>
zreszta od chyba 0.5 zaczyna sie stan nietrzezwosci :)
a od 0,1 - 0,5 jest stan: wskazujacy na spozycie

12.01.2005
02:33
[110]

Marksman [ Promyk ]

Sulik - ale 2 minuty wcześniej było 0,45 więc rosło... teraz pewnie byłoby jeszcze więcej...

12.01.2005
02:46
[111]

Marksman [ Promyk ]


Dobranoc Panowie... idę spać... miłych snów...

12.01.2005
02:53
smile
[112]

Jerryzzz [ Senator ]

Branoc wszystkim :)

12.01.2005
02:55
[113]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

i gdzie leziesz lajzo?

12.01.2005
02:58
[114]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

a nawiazujac do poprzedniej rozmowy
mialem k"""""a 0,22 promila i mi prawko wsiakneli na 8 miechow...
pomijajac fakt ze odkryli kumpla w bagazniku (sam chcial!!!) i nie znalezli zadnej gasnicy to i tak niesprawiedliwosc jak c222j!
do tego jeszcze ze 20 punktow zgarnalem :)
ale wciagneli historie o biednym studencie ze wsi z biednymi rodzicami i tylko 500zl mandatu...
juz w zyciu nie bede pil redsow i prowadzil...

12.01.2005
02:58
[115]

Jerryzzz [ Senator ]

Uczyc sie bucu :]

12.01.2005
07:33
[116]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

WSTAWAC LENIE!!!!!:D
Ja sie szykuje wlasnie na probny egzaminem z matmy :) Pije herbatke jestem w samych gaciach a za 6 minut najpozniej musze wyjsc :)Juz mam spodnie :)Napisze cos jak wroce...Bo ostatnio malo mnie tu :)
Marks - Dzieki za slonika!I wspolczuje akcji z policja ;/ Jak ja sie ciesze ze mnie na goracym nie zlapali nigdy...

12.01.2005
07:36
smile
[117]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Zapomnialbym -- JURUŚ!!!! STO LAT!!!

12.01.2005
16:29
[118]

Marksman [ Promyk ]

kaies - najlepsze jest to że jak obrabowali kiosk 20 m dalej to nikt nie widział... a jak piło kulturalni, po ciemku 2 ludzi to od razu telefon na komisariat...

Pech mnie dziś prześladuje... autobus mnie nie wypuścił na moim przysytanku... musiałem wracać... bo ten stary zgred otwierał tylko środkowe drzwi... i nie przyszło mu do łba by otworzyć ostatnie...

12.01.2005
18:51
smile
[119]

Qba19 [ Junior WRC ]

Yeeeeeeeeees pozaliczałem wszystko! ale jestem happy

Jerryzzz wszystkiego naj naj naj naj! :) może kwiaty? :)

12.01.2005
20:40
smile
[120]

Qba19 [ Junior WRC ]

Dostałem taki link od Bartka. zlookajcie. "jak pocieszyć dziewczyne" :)

12.01.2005
23:34
[121]

Jerryzzz [ Senator ]

Qba ---> Dooobre :D

Sorki ze mnie dzis nie bylo, ale mialem powalony dzien dzisiaj :/

12.01.2005
23:35
smile
[122]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Qba ----> RRROOOOOOTTTTFFFFFFFLLLLLLLL!!!!!!!!! :)

no normalnie tak ją pocieszył że cześć :) kolesia trzeba do karczmy zwerbować :)


BTW:

Siema ALL :)

jak jest? :>


MArks ---> heh, to twój pierwszy raz?? :> mnie to już panowie policjanci znają aż za dobrze :) normalnie czasem zdarza mi sie darmowy powrót do domu :) bez mandacików bez budeznia starych :) swoi ziomale :]


k'woli wyjaśnienia -- nasze główne miejsce melanżu znajduje sie jakieś 30 metrów od komisariatu :)

12.01.2005
23:37
smile
[123]

Jerryzzz [ Senator ]

Jutro spotykam się z Asią... Szkoda, ze ma malo czasu :/

Ale za to niedziela, ale za to niedzieeeela, niedziela bedzie dla nas :D

12.01.2005
23:44
[124]

Marksman [ Promyk ]

Qba - *leży ze śmiechu...* nie chciałbym być w jej skórze...

Kamyk -
jak jest? :>

Nie...

MArks ---> heh, to twój pierwszy raz?? :> mnie to już panowie policjanci znają aż za dobrze :) normalnie czasem zdarza mi sie darmowy powrót do domu :) bez mandacików bez budeznia starych :) swoi ziomale :]

Pierwszy raz kiedy dałem się złapać na gorącym uczynku... i przez nieuwagę nie zostawiłem sobie szans na ucieczkę... złe miejsce było... i mnie odwieźli... mamusia pokwitowała... bo papierów nie miałem... i jestem o bańkę lżejszy... pozatym fajni faceci... tylko, że to był pierwszy raz i jakoś mi się nie zdarzyło z nimi wcześniej spotkać... pozatym jeden był świeżo przyjęty - strasznie młody... starszy kolega mógł się wsypy obawiać...

A na komisariat do dmuchanka to mnie odwieźli nie na najbliższy komisariat tylko do sąsiedniego miasta... i jestem w stanie przysiąc, że ten szeregowy złamał przynajmniej połowę przepisów drogowych...

Tylko czemu widzieli jak dwóch ludzi kulturalnie po cichu pije i zadzwonili po policję, a nie widzieli jak 30 m dalej obrabowują kiosk?? tego nie rozumiem...

12.01.2005
23:46
smile
[125]

Marksman [ Promyk ]

Przy okazji - większej awantury w domu nie było... Ania się dowiedziała... i też nie ma mi nic za złe... otaczam się tolerancyjnymi ludzmi...

Jerryzzz - daj z siebie wszystko... *nie ma na myśli materiału genetucznego... jeszcze... :D:P*

12.01.2005
23:54
smile
[126]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Marks ---> czemu nie wiedzieli kiosku??? proste! bo po co?!

lepiej przypierdzielić sie do niewinych, nie wiesz ze to tak działa? Chłopie! W Polsce żyjemy :)


Jerzy ---> be cool tomorrow :) nie podpadnij wiesz komu... :>

Rączki przy sobie trzymaj :)

12.01.2005
23:54
[127]

Jerryzzz [ Senator ]

Marksman ---> Ech, zeby tak wiecej czasu... W dodatku moge sie jutro spoznic, a to bedzie lipa jak 150 :/

12.01.2005
23:56
[128]

Jerryzzz [ Senator ]

Kamyk ---> Swooja droga, nie spotykamy sie jeszcze u niej w domu :) Tylko gdzies, gdzie nikt nie bedzie mogl nas widziec :P

12.01.2005
23:58
smile
[129]

Qba19 [ Junior WRC ]

Heh wlasnie oglądłem "Idle hands" czy jak to tam ma. głupiutka komedia niemniej jednak takie coś mnie śmieszy. :)
chała na maxa a mimo to nie nudził mnie ten film. ehh coś strasznego sie ze mną dzieje :)

apropo kiosku.
u mnie na osiedlu jest dwóch zdolnych braci. obrabowali kiedyś kiosk. nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że jeden wybił szybe w tymże kiosku własną ręką. zadowoleni wrócili do domu. za kilka chwil pojawiłą się u nich policja która po prostu podąrzała za śladami krwi zostawionymi na asfalcie :) ahs ten kiosk jest zaraz przed ich blokiem jakies może max 15 m :)
ten z ranną ręką został zabrany przez policje a drugi... hm z tego co mi wiadomo to wyskoczył przez okno (3 piętro) wstał otrzepał się z kurzu i zaczął uciekać przed policją :)

12.01.2005
23:58
[130]

Marksman [ Promyk ]

Jerryzzz - pilnuj materiału genetycznego... to cenna rzecz... i może Cię drogo kosztować... jeśli zbyt się pospieszysz...

Kamyk - i to mnie wkur***... przecież my NIKOMU nie przeszkadzaliśmy...

13.01.2005
00:07
smile
[131]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Marks ---> przywykniesz, że tak powiem :)

13.01.2005
00:15
smile
[132]

techman [ Konsul ]

A co ukradli z kiosku??

13.01.2005
00:24
smile
[133]

Qba19 [ Junior WRC ]

Tylko papierosy :)

Dobra zmykam do spania. 3majta się. miłej randki jerryzzz :)
goodnight everybody.

13.01.2005
00:26
[134]

Marksman [ Promyk ]

techi - nie wiem... nie było mnie przy tym... dowiedziałem się dziś po południu... może dlatego pojawili się tak szybko...

Ja z kiosku bym wziął wagony fajek (łatwo opchnąć) i pewnie gazet >10 zł (też łatwo opchnąć)... i bilety na busa (mało miejsca zajmują i pewnie sam bym zużył...)... ale co zginęło tego nie wiem...

13.01.2005
00:27
smile
[135]

Marksman [ Promyk ]

heh... widzę że z Qbusiem mamy podobny tok myślenia :D

13.01.2005
00:46
smile
[136]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

hehehe :)

ktoś mnie pokona w końcu? :)

czy jestem najlepszy na GOLu w q3?

Może jaki turniej GOLowski zrobimy co? :>

za drugie miejsce i w dół też są nagrody :>

13.01.2005
00:46
smile
[137]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

2

13.01.2005
00:47
smile
[138]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

3.


same lapsy dookoła :>

13.01.2005
01:30
smile
[139]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

GooD NighT :)

13.01.2005
01:34
smile
[140]

Jerryzzz [ Senator ]


A ja siedze w pracy :|

13.01.2005
02:11
smile
[141]

Marksman [ Promyk ]


Ja siedzę w domu... i znowu nie chce mi się spać...

13.01.2005
02:50
smile
[142]

Marksman [ Promyk ]


Idem... Dobranoc, Panowie...

13.01.2005
02:51
smile
[143]

Jerryzzz [ Senator ]

Ja rowniez lece... Branoc!

13.01.2005
09:20
smile
[144]

S1KoR© [ alkoholik ]

ja juz po szkole jestem :] normalnie co jak co ale czwartki mam tak napięte ze ...tylko 2 lekcje w dodatku 2 angielskie czyli spanie 2 godziny i o 9 w domu :] czego chciec wiecej :D

chyba jeszcze nikogo nie ma wiec sobie poczekam ...

13.01.2005
09:32
[145]

Qba19 [ Junior WRC ]

:)
a ja za 1.5 h jade do szkoly i wracam o 20 ;/

13.01.2005
09:33
smile
[146]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Kamikaze ---> ja bym Ci spokojnie wkopał w ET i Q3 :>

13.01.2005
14:37
smile
[147]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Arcy --->

ET? Łat da' fak iz daaat?!?!? :>

Q3 - dajesz :> czekam z niecierpliwością :D

13.01.2005
17:05
[148]

Marksman [ Promyk ]

Dobry...

%$#!!

Czemu wszystko ma skłonności do chrzanienia się w ostatnim momencie?? Czemu do cholery??
Dwa dni przed studniówkę moja partnerka do poloneza skręciła nogę w kostce... muszę na chama dziś, albo jutro znaleźć nową... ech... życie jest wredne...

13.01.2005
17:36
smile
[149]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

*pif paf*

Ha nie żyjesz Kamyk! Miałem Quada!!

13.01.2005
17:42
[150]

Coy2K [ Veteran ]

oj Marks egoisto...:P pomysl lepiej jak sie czuje dziewczyna, ktora sobie zalatwila studniowke...moj kumpel tez mial pecha i tez sobie skrecil noge w kostce na tydzien przed studniowka...pechowiec niezle jesli dodac fakt, ze dzien przed polowinkami strul sie winem babci i cale polowinki praktycznie przesiadzial...

13.01.2005
17:49
smile
[151]

Jerryzzz [ Senator ]

Gooooooood MORNING VIETNAM!!!

Haha, takiego dobrwgo dnia chyba jeszcze w zyciu nie mialem :D Boze, jak bardzo duzo jedna osoba moze odmienic w zyciu :) Jejka, chce mi sie spiewac, panowie :)

Marksman ---> Dzieki za pomysl ze slonikiem! Strzal w dziesiatke! :D

13.01.2005
18:15
smile
[152]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

hehe...
mam foty z sylwestra :>

normalnie później powklejam coponiektóre :]

13.01.2005
20:11
[153]

Marksman [ Promyk ]

Coy - nie będzie breała tylko udziału w polonezie... w wolniejszych i reszcie studniówki to tak... feler był taki, że prawdopodobnie padłoby, że tańczyłbym z nauczycielką (za bardzo się w klasie zarzekałem, żeby teraz wyjść z tym z twarzą...) Na ostatnią chwilę (moment temu) załatwiłem sobie partnerkę... i to nie smoka:)

Jerryzzz - ;-)

13.01.2005
22:43
smile
[154]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

*pif paf*

13.01.2005
22:46
[155]

Coy2K [ Veteran ]

ehh ...czlowiek sciaga ponad 2.5Gb danych z netu zeby sie potem okazalo, ze gra nie chce ruszyc... lazilem po forach, wiele osob mialo ten problem ( i setki innych ), niektorzy sobie poradzili...inni nie, a mi sie najzwyczajniej w swiecie nie chce wiecej czytac jak rozwiazac ten problem... a najsmieszniejsze jest to, ze wlasciwie sie tym nie przejmuje, a powinienem..chyba kazdy kto by tyle sciagnal, by sie zdenerwowal :)

13.01.2005
22:51
smile
[156]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Coy to zacznij czytać jak ludziom sie udało ją włączyć :>

13.01.2005
23:03
smile
[157]

Coy2K [ Veteran ]

Arcy może przytocze co jeden z uzytkownikow napisał o błedach podczas uruchamiania tej gry: "bit like the common cold - there's not really a cure".

13.01.2005
23:25
smile
[158]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Coy ---> widzisz.... to znak ze tą gre musisz kupić orginalną :)

14.01.2005
00:06
smile
[159]

Coy2K [ Veteran ]

Kamyk Ubisoft skaszanił takze pierwszą czesc, a Ci co kupili oryginal rowniez maja te problemy :) kupilem HL2 i styka :) a na dniach zaopatruje sie w Beyond Divinity :)

14.01.2005
00:55
[160]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Coy ---> i tak zazdroszcze ci że masz czas żeby se pograć....

ja mam koło z matmy(!!!) w sobote, ale mam na to WY-JE-BA-NE :>

wogóle nie wiem ki diabeł mnie pokusił żeby na te studkia kurna sie wybrać.... ja i matma to jak...
kurna.....

a sami se wymyślcie jakieś skrajnie przeciwne sobie porównanie...

14.01.2005
00:56
smile
[161]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

ty i myślenie? *joke*

14.01.2005
01:00
[162]

Marksman [ Promyk ]

Ty i abstynencja??

za to u mnie - matma to od wczesnego dzieciństwa był mój żywioł...

14.01.2005
01:13
smile
[163]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

no obydwaj dużo sie nie pomyliliście :>

14.01.2005
05:30
smile
[164]

Qba19 [ Junior WRC ]

Wstawac k**wa ! ja nie moge spac to wy tez nie bedziecie :)
Czas do szkoły zmykać... i piateeeeek! :)

--->

14.01.2005
09:16
smile
[165]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Kamikaze chodzi Ci o rownanie typu 2=-1 ? :P

14.01.2005
15:06
smile
[166]

Coy2K [ Veteran ]

heh dzisiaj callkiem niezly dzionek...4 osoby w szkole, pogralismy sobie w siatkowke 2vs2...wtedy to dopiero mozna sie przekonac ze to naprawde zespolowa gra :)

14.01.2005
16:48
smile
[167]

S1KoR© [ alkoholik ]

good morning ladies :]

nareszcie ferie...w moim przypadku jest to czas kiedy musze latac do szkoly i uczyc sie do matury wiec z jakiego kolwiek wyjazdu nici :(:(:(:( *płacze*....ale za to odbije sobie w wakacje półroczne :D

a co tu tak cicho ??

14.01.2005
16:59
smile
[168]

Qba19 [ Junior WRC ]

Przepraszam bardzo którędy do baku bakowa?

14.01.2005
17:09
smile
[169]

S1KoR© [ alkoholik ]

tam gdzie Ci chlopcy stoją :P

14.01.2005
17:14
smile
[170]

Qba19 [ Junior WRC ]

Dziękuje bardzo !

14.01.2005
17:23
smile
[171]

Coy2K [ Veteran ]

hehe ktos tu jest fanem K44 :P

14.01.2005
17:26
smile
[172]

Qba19 [ Junior WRC ]

Eee chyba nie. a jest ktoś?

14.01.2005
17:29
smile
[173]

Coy2K [ Veteran ]

hehhe yasne ;-)

14.01.2005
17:32
smile
[174]

Qba19 [ Junior WRC ]

Coy może ty?

14.01.2005
17:37
[175]

Coy2K [ Veteran ]

to nie ja cytuje slowa piosenki Kalibra :)

14.01.2005
17:38
smile
[176]

Qba19 [ Junior WRC ]

No ale skądś je znasz, nieee? :)

Główka pracuje :P

14.01.2005
18:02
smile
[177]

S1KoR© [ alkoholik ]

heh, kiedys sie sluchalo kalibra to chyba normalne :) nie to co teraz ta jeb** komercha... :/ a kiedys k44 wymiatali ...no i ta plyta fenomenalna w 63 min do okola swiata :D

14.01.2005
18:06
[178]

Coy2K [ Veteran ]

Qba no, oczywiscie, K44 to początki prawdziwego HH, slucham słucham, nie inaczej :)
Kamyk >>> ja bardziej wole Ksiege Tajemnicza - Prolog :)

14.01.2005
18:07
smile
[179]

Coy2K [ Veteran ]

grr...nie Kamyk tylko Sikor...ehh :P to przez te wasze znaki © i ®

14.01.2005
18:09
smile
[180]

Qba19 [ Junior WRC ]

A mi tam systko jedno.

a znacie to:
Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego powiedział czwarty po czym całą piątką udali się do lasu.

14.01.2005
18:12
[181]

Coy2K [ Veteran ]

zycie jest okrutne...wlasnie sie dowiedzialem od jednego kolesia z zagranicy, ze ma on net 100mbit i placi niecałe 30 Euro miesiecznie... ja mam marną Neo a płace ponad 30Euro na miesiac...je**na tepsa

14.01.2005
20:32
[182]

Marksman [ Promyk ]

Nie rozumiem życia... byłem komuś sprawić kompa... i jakimś trafem przyjechałem piany... czas zacząć pracować nad mówieniem nie... Gdybym nie iał kierowcy to by była bieda...

14.01.2005
20:50
smile
[183]

S1KoR© [ alkoholik ]

coy---> prawde mowiac to chyba tylko raz slyszalem ta plytke "ksiegi tajemniczej" ...choc trza przyznac ze chyba kazdy ich kawalek mozna bylo sluchac nawet ze 100 razy pod rzad ,nawet sie przy tym nie nudzac:] i te texty wysmienite...to był fundament..a nie jakies "dla mnie masz stajla" ..:/ to jest HH ??? :| dawne czasy minely :P

14.01.2005
20:54
[184]

Qba19 [ Junior WRC ]

Właśnie jestem po projekcji filmu "Honey" z wiadomo kim w roli głównej. eh warto dla niej oglądać takie filmy :)

sikor -> niemniej jednak można coś jeszcze znaleźć w tym naszym hh. np. Łone

14.01.2005
23:25
smile
[185]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Yo!

Hip-Hop??

pfff... od zawsze to nic innego jak komercha w czystej posatci.... :/

______________

jak jest? :>

14.01.2005
23:31
smile
[186]

Qba19 [ Junior WRC ]

Yo !
komercha pf :)

nie :)

14.01.2005
23:37
smile
[187]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

no niestety ale: TAK :)

14.01.2005
23:38
smile
[188]

Qba19 [ Junior WRC ]

NIE !

14.01.2005
23:43
smile
[189]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Niestety pozostaję przy wersji, że jednak TAK

14.01.2005
23:46
smile
[190]

Qba19 [ Junior WRC ]

Ale jak tak jak nie ?

14.01.2005
23:50
[191]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

no niestety muszę przyznać że jesteś w błędzie :)

TAK :>

15.01.2005
00:04
smile
[192]

Qba19 [ Junior WRC ]

O o FiSZ zaszedłeś wysoko uważaj możesz spadać wnet :) O o FiSZ zaszedłeś wysoko uważaj możesz spadać wnet :)

FiSZ też Ci się nie podoba?

15.01.2005
00:15
smile
[193]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

nooo... TAK!

Fisz też mi sie nie podoba :)

Pozatym Łat 'da fak iz FiSZ ?!?!?!

jakaś kurna ryba??

czy byc może... zjawojeleń? :>

15.01.2005
00:17
[194]

Qba19 [ Junior WRC ]

Zwierzojeż...ew. gibraltar lub jakiś inny dziabąg.

Kamyk do ch**a pana nie znasz się i tyle :)

15.01.2005
00:19
[195]

Renegat_ [ Centurion ]

Cześć.
KaM1kAzE® ---> czy Ty nie lubisz HH??

15.01.2005
00:20
smile
[196]

Qba19 [ Junior WRC ]

Renegat -> nie, on się tylko nie zna.

Nie kamyk? nie znasz się? :) no much better.

15.01.2005
00:23
smile
[197]

Renegat_ [ Centurion ]

Ja też się nie znam, ale stosunek do tej muzyki zależy od baaaardzo wielu rzeczy. Ja nie jestem w tym klimacie ale mam znajomych, przy których HH daje pozytywne wibracje (podkreślam, że nie jestem w klimacie).

15.01.2005
00:23
smile
[198]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ODPOWIEDŹ BRZMI:

TAK! NiE LUBIE Hip-Hopu!!

i nikt i nic nie jest mnie w stanie przekonać ze HH jest cool, trendi i w ogóle...

Jakby to powiedzieć:

I-don't-give-a-FUCK!

nie robi mnie ten hałas i tyle...

i nie robi mnie ze kogoś robi że mnie ona nie robi, bądź go to nie robi.
po prostu:
WYJEBANE.

:)

15.01.2005
00:24
smile
[199]

Qba19 [ Junior WRC ]

Za za zapraszam Cie do mego świata... możesz tutaj wpaść :)

Ehh qrcze palilem dziś jointy i co? i lipa :( faza zeszła. jednak moglem gdzieś wybyć.

15.01.2005
00:26
smile
[200]

Qba19 [ Junior WRC ]

Kamyk -> nikt Cie nie przekonuje :) heh
nie chcesz nie słuchaj. niemniej jednak nie wypisuj bzdur o skomercjolizowaniu muzyki.
dla mnie każda muzyka jest komercyjna.
trendi <lol> :)

15.01.2005
00:27
[201]

Renegat_ [ Centurion ]

Qba19 -> faza to rzecz nabyta, raz jest a raz jej nie ma.

KaM1kAzE® -> a jaka muza według Ciebie jest "cool, trendi i w ogóle..."?

15.01.2005
00:31
smile
[202]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

"trendi c00l"

to powiedzonko mojej koleżanki :) stosuje je nagminnie i aż mnie sie udziela normalnie :D

No i kurna słucham se czego chce, a swoje zdanie o HH mam wyrobione (oczywiście zdarzają się tam jakieś fajne kawałki, których czasem nawet posłucham) juz od dawna.... nie chce sie kłócić, bić, przekonywać, ale patrząc z perspektywy historii muzyki to hip-hop tak samo szybko zostanie zapomniany jak szybko i dynamicznie się pojawił....


zresztą:

EOT.

15.01.2005
00:33
smile
[203]

Qba19 [ Junior WRC ]

O kur buahahahahahahhaa lol rotfl dobre to jest hahahaha
wyjebie się na plecy ze śmiechu.
teraz to pojechałeś "po bandzie" hahahaha

15.01.2005
00:35
smile
[204]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Renegat ---> nie ma takiej muzy, aczkolwiek chyba domyślasz się już w jakim typie muzyki gustuje :)

Nevertheless słucham tego co MI się podoba, nie patrząc na to czy moim "Ziomom" sie to podoba czy nie... Czerpię przyjemność ze słuchania muzyki, a nie z tego że słucha jej 90% moich kumpli wiec żeby nie odstawać od reszty i ja jej słuchac musze...

15.01.2005
00:36
[205]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Qba ---> chyba nie powinieneś tyle ziółka palić :)

15.01.2005
00:39
smile
[206]

Qba19 [ Junior WRC ]

Tak troszeczke przez te twoje prawdy pojawiają się brednie. no ale cóż :) bywa i tak.

Kocham dym więc się nim inhaluje :)

15.01.2005
00:40
smile
[207]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Witam w ten piękny wieczór

15.01.2005
00:43
[208]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

yea, też czasem lubie zapalić :)

& BTW
EOT

bo niestety z wami tak bywa..... nie da sie dyskutować, bo zaraz wyzywacie i sie nabijacie...

no ale jak już mówiłem:
WY-JE-BA-NE :)

EOT


Cześć Dymek :)

15.01.2005
00:47
smile
[209]

Qba19 [ Junior WRC ]

Eh nie eot.
czemu mówisz z wami? nie uogólniaj tak. moje sluchanie hh zatrzymalo sie na etapie Łony i jedyne co robie to wracam do starych plyt.
nabijamy się? no a jak tu się nie nabijać jak tak fajnie mi się to czyta :)
wyzywamy ? eee ze sie nie znasz to nie jest wyzywanie. toż to żarty. nie obrażaj się.

ja nikogo do niczego nie chce przekonywać niemniej jednak jest naprawde kilka niezłych kawałków rapowych nagranych przez naszym "współziomków" i mowienie ze hh to gówno i nic wiecej jest bez sensu.

np. ja mógłbym się bawić przy techno tylko jakbym był na mocneeeeeej fazie :)

15.01.2005
01:11
smile
[210]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

kurna QBA ja nie mówie że sie obraziłem, tylko mówie że nie chce o tym rozmawiać, o po pierwsze:

1. Mam dość rozbudowane poglądy dot. muzyki A W SZCZEGÓLNOŚCI HH (co by sie większoći niestety nie spodobały i nawet nie dali by mi skończyć kurna wykładu :>)
2. Jest późno a ja musze rano wstać
3. Wojna HH vs szarpidruty to żadna nowość :)
4. Naprawde nie chce sie z nikim tu pożreć (tak asekuracyjnie mówie)

15.01.2005
01:12
smile
[211]

Qba19 [ Junior WRC ]

Bah no i masz babo placek. niemniej jedank ty zacząłeś :P
Nie no żarcik. ide spać. miłego. cya

15.01.2005
01:17
smile
[212]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

to zupełnie jak ja :)

GoodnighT :)

15.01.2005
01:19
smile
[213]

Qba19 [ Junior WRC ]

->

Ehh podoba mi się to foto.

pa.

15.01.2005
01:42
smile
[214]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Qba ---> za tydzień ja też bede obracał licznik :)

Moim Golfem II GTI :>
troszke podrasowanym :) jechałem nim już 220 i wiecej sie bałem normalnie :>

15.01.2005
02:34
smile
[215]

Coy2K [ Veteran ]

pfff...co to za fura, ze obrotomierza nie ma :P

15.01.2005
04:33
smile
[216]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Dobranoc wszystkim :)

15.01.2005
11:47
smile
[217]

Qba19 [ Junior WRC ]

Ha ale to całkowicie seryjne CC900. zmienione tylko sprężyny były a nawet nie bo wtedy jechaliśmy na seryjnym zawiasie.
zamknij licznik w CC to pogadamy ! :)

15.01.2005
12:21
smile
[218]

S1KoR© [ alkoholik ]

kamyk-->a jednak niektore kawalki sam stwierdziles ze sa dobre ..chocby te co nakrecila Twoja ekipa :] (sam mi je puszczales) wiec nie do konca (w 100%) jestes anty HH :P ale to tak na marginesie

qba---> fakt, zostalo troche tego hh co byl kiedys a lona to tez mnie rozbrajka textami..kiedy nic sie nie dzieje a czasu co raz mniej ..co mowie na to ja ..konewka :D:D

a fisza nie trawie...jeszcze o.s.t.r. czasem cos fajnie przygra na skrzypcach. ;]

15.01.2005
14:10
smile
[219]

Qba19 [ Junior WRC ]

Kiedy deszcz nie pada a wody coraz mniej co mówie na to ja?... konewka ! :)

15.01.2005
15:40
[220]

Marksman [ Promyk ]

Bry...
hmmm... za 1h 40 minut wychodzę... studniówka... jakieś rady przed imprezą??

*troszkę nerwowy*

15.01.2005
15:48
smile
[221]

S1KoR© [ alkoholik ]

marx---> tak..nie pij za duzo :P i przynies do karczmy potem jakies zdjecia...aha i nie zapomnij no ten tego...drutex'ów :PP no i baw sie dobrze oczywiscie...ja na swoja dopiero w lutym ide wiec jeszcze mam troche przygotowan :]

15.01.2005
15:56
smile
[222]

Marksman [ Promyk ]

Wczoraj jak miałem nic nie pić to skończyło się na kosztowaniu domowego winka... i jakiegoś kokosowego czegoś... więc jak dzisiaj mam wypić niedużo... to nie wiem na czym skończę...

A Durex'y mam :) na wszelki wypadek...

15.01.2005
15:57
[223]

Marksman [ Promyk ]


A bawić się będę świetnie... poloneza mam załatwionego z jedną z najśliczniejszych dziewczyn w szkole... tylko jak założy szpile to może być odemnie większa...

15.01.2005
16:07
smile
[224]

S1KoR© [ alkoholik ]

i co i wprowadza Cie to w komplex nizszosci z powodu jej wzrostu ?? LOL mialem to samo w wakacje hehe..kamyk cos o tym wie jak laska prawie 2 razy ode mnie wyzsza byla to jak przy niej stalem to byl to conajmniej smieszny widok :] ale co tam....przeciez to tylko polonez :PP

15.01.2005
16:09
[225]

Marksman [ Promyk ]


Sikor - nie wiem czy ustoję... ręce trzeba trzymać na wysokości ramion... partnerki... pozatym nie tym jestem zdenerwowany... tylko ogólnie:)

15.01.2005
16:13
[226]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Jest jedno wyjscie Sylwek - zalozysz buty na super, extra, bombastycznie fantastycznych koturnach ^^ :oD
[chce zdjecie, chce zdjecie Marksmana w koturnach]

15.01.2005
16:18
[227]

Marksman [ Promyk ]

Angelika - musiałbym takie mieć... i umieć w takich chodzić... i zachować przy okazji zęby... nie będzie zdjęcia...

15.01.2005
16:24
[228]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Schade ^^

A juz mialam nadzieje, ze [sie posmieje] sobie zobacze

15.01.2005
16:26
[229]

Marksman [ Promyk ]

no cóż.. nie można mieć wszystkiego...
Ania mnie zabije, jak coś się tam stanie...

15.01.2005
16:58
[230]

Marksman [ Promyk ]

pół godziny do odjazdu... a ja się zaciąłem... hmmm

*wykrwawia się...*

15.01.2005
17:10
smile
[231]

S1KoR© [ alkoholik ]

heheh niezly stresik zalapal widze :PP no fakt, wkoncu trza wypasc jak najlepiej przed "najpiekniejsza dziewczyna w szkole" :]

my to bedziemy gangsta na naszej 100dniowce...normalnie limuzynkie wyporzyczamy w 8 osob i jazda pod sam hotel :D to bedzie party ;]

15.01.2005
17:11
smile
[232]

Marksman [ Promyk ]

Sikor - jedna z naładniejszych... na pewno ładniejsza niż wszystkie w mojej klasie:)

15.01.2005
17:17
smile
[233]

S1KoR© [ alkoholik ]

niewazne....





to jest naprawde wazne -------------------> :PP


15.01.2005
17:19
[234]

Marksman [ Promyk ]

================
A way to a new wątek:)
================

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.