GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy POP

09.01.2005
13:49
smile
[1]

steward [ Legia Warszawa ]

Nowy POP

mam zwykłego pop'a, wiem ze zeby przejsc na Nowego POP'a trzeba wyslac sms o tresci Nowy POP ... tylko na jaki numer?? pilne..

09.01.2005
13:54
[2]

Dabster [ Byle do przodu... ]

Dodam tylko, ze w stronce z linku wystarczy wpisac "nowy pop"....

09.01.2005
13:56
[3]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

Wystarczy wysłać SMSa o treści "Nowy POP" na numer 1133 - koszt jak za SMSa z Twoim planem taryfowym. Zmiana planu taryfowego nastąpi w ciągu 3 dni od daty przyjęcia zgłoszenia. UWAGA: po przejściu do Nowego POPa, użytkownicy nie będą mieli możliwości powrotu do poprzedniej taryfy!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.