
steward [ Legia Warszawa ]
Nowy POP
mam zwykłego pop'a, wiem ze zeby przejsc na Nowego POP'a trzeba wyslac sms o tresci Nowy POP ... tylko na jaki numer?? pilne..
Dabster [ Byle do przodu... ]
Dodam tylko, ze w stronce z linku wystarczy wpisac "nowy pop"....
-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
Wystarczy wysłać SMSa o treści "Nowy POP" na numer 1133 - koszt jak za SMSa z Twoim planem taryfowym. Zmiana planu taryfowego nastąpi w ciągu 3 dni od daty przyjęcia zgłoszenia. UWAGA: po przejściu do Nowego POPa, użytkownicy nie będą mieli możliwości powrotu do poprzedniej taryfy!