GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

POMOCY

09.01.2005
13:16
smile
[1]

GigantMc [ Junior ]

POMOCY

Pomożcie !! Gram w FAUSTA jestem na samym początku gry I NIE MAM POJĘCIA Z KĄD WZIĄŚĆ SZYFR DO TEJ SZAFY

10.01.2005
10:53
[2]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

"SKĄD" !!!!!!!!!!!!!!!!
Co do gry to daaaaaawno w to grałem i już nie pamiętam, ale poszperam trochę to może znajdę, a do tego czasu może ktoś inny mnie wyprzedzi.

10.01.2005
11:00
[3]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

512.

10.01.2005
11:02
smile
[4]

DeV@sT@toR [ Senator ]

U.V. Impaler -----------------> Buhahahaa :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.