
Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]
Wielki kłopot z netem
Tworzyłem już wątek o super wrednych wirusach atakujących mój komputer. Wirusów już nie ma a problem został. A taki ze po pewnym czasie przeglądarki odmawiają posłuszeństwa i nie chcą sie otwierać żadne strony (tylko restart pomaga). No i co ja biedny mam zrobić chlip :(
Pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!
darek_dragon [ 42 ]
Przeglądarki? Jakie przeglądarki? Takie zaczynające się na IE? :>
Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]
Wszystkie IE , Mozilla , Opera
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
format c i dobry antivir na start

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]
Rózne antywiry prubowałem i co ciekawe online mks nie może przeprowadzić skanowania bo nie może załadować składników
Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]
UPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
xmastero [ Centurion ]
a jak tam Twoje PINGi ??
może poprostu net ci zwalnie bo Twój ISP daje ciała ??
sPINGuj serwer mksa zobacz moze masz lagi i nie chce cie polaczyc
moze za duzo pakitów gubi
a jak ci dziala ftp ??
dobrze czy tez nie mozesz sciagac/wysylac
jasli masz kaaaze to ona lubi biegać na porcie 80 czyli www
powylaczaj p2p jesli masz
Icm [ Konsul ]
Format C: ew. możesz dorwać na CD (bo nie ściągniesz jak nie masz przeglądarki) jakieś łatki na winde