GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wielki kłopot z netem

09.01.2005
10:37
smile
[1]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]

Wielki kłopot z netem

Tworzyłem już wątek o super wrednych wirusach atakujących mój komputer. Wirusów już nie ma a problem został. A taki ze po pewnym czasie przeglądarki odmawiają posłuszeństwa i nie chcą sie otwierać żadne strony (tylko restart pomaga). No i co ja biedny mam zrobić chlip :(

Pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!

09.01.2005
10:40
[2]

darek_dragon [ 42 ]

Przeglądarki? Jakie przeglądarki? Takie zaczynające się na IE? :>

09.01.2005
10:42
[3]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]

Wszystkie IE , Mozilla , Opera

09.01.2005
10:51
[4]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

format c i dobry antivir na start

09.01.2005
10:57
smile
[5]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]

Rózne antywiry prubowałem i co ciekawe online mks nie może przeprowadzić skanowania bo nie może załadować składników

09.01.2005
12:55
[6]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]

UPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

09.01.2005
13:04
[7]

xmastero [ Centurion ]

a jak tam Twoje PINGi ??
może poprostu net ci zwalnie bo Twój ISP daje ciała ??
sPINGuj serwer mksa zobacz moze masz lagi i nie chce cie polaczyc
moze za duzo pakitów gubi
a jak ci dziala ftp ??
dobrze czy tez nie mozesz sciagac/wysylac

jasli masz kaaaze to ona lubi biegać na porcie 80 czyli www
powylaczaj p2p jesli masz

09.01.2005
13:07
[8]

Icm [ Konsul ]

Format C: ew. możesz dorwać na CD (bo nie ściągniesz jak nie masz przeglądarki) jakieś łatki na winde

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.