
??? [ tomi_boss ]
Czy ten biznes wypali?
Wpadliśmy na pomysł z kumplem by organizowac turnieje (prywatne) na kurniku za kase i pobierac od wygranych prowizje np. 10% :P
Czy to wogule dobry pomysł?? I jak to ma się w świetle prawa(podatki itp :)?
xmastero [ Centurion ]
wiesz......... zabawianie się z kurami w kurniku to zoofilia
ale jak chcesz otworzyć "agencję swobód seksualnych" to kurnik i jego mieszkańcy będą odpowiedni
tylko nie wiem czy kurom to się spodoba i co na to ich jednyny samiec
??? [ tomi_boss ]
hehehe:)
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
bo ja troche nie rozumiem
wy robicie turniej, ktos wygrywa i wy bierzecie 10% od wygranej?
a skad kasa na wygrane? uczestnicy sami przynosza? czy wy wykladacie a pozniej sobie 10% bierzecie spowrotem? :?
i na czym polegaly by te turnieje? kazdy przynosi swoja kure i ktora wiecej zniesie? a kto udostepnia koguta i czy nie bedzie on stronniczy (np. ktos ladniejsza kure przyniesie i kogut skupi sie glownie na niej)??
Ginter !!!! [ Major ]
całkiem całkie dobre
??? [ tomi_boss ]
np. kazdy 1 zeta wpisowego :)
średnio na turniejach gra ponad 100 osob, zlotowka to nieduzo a kase chce kazdy zarobic wiec moze byc wiecej ludu :)
czasem moga byc free turnieje bez wpisowego :P

PaWeLoS [ ]
???---> ale o co chodzi w tym konkursie? pewnie jakieś jaja sobie robisz:)

Chmielek [ Warrior of the World ]
xmastero ----> Dobre
Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Konkurs na najpiękniejsza kure z podwyrka :D

??? [ tomi_boss ]
no bez "jaj" hahha
powaznie muwie
www.kurnik.pl
Kune [ TYCHY ]
najpierw naucz sie pisac bo sie mowi a nie muwi... po drugie ciekawe jak beda dawali Ci te zlotowki?? beda przelewac Ci na konto?? I potem ani kasy nie zobacza ani nic... takie cos to mozesz sobie z kumplami zrobic ze zakladaszsie z nimi i kto wygra zgarnia flo.
Nie widze sensu tego... masz pomysl to go wykorzystaj a nie pisz o tym na forum, bo pewnie juz kazdy widzi tez w tym interes.
w o y t e k [ Gavroche ]
Nic nie kleję... o co tuchodzi? w co gracie?
??? [ tomi_boss ]
nie mowi tylko mówi :)
kwestia zaufania :) niebeda mi wpacac przeciesz po 100 zlotych

Ward [ Generaďż˝ ]
to wypali - a zaa 999 lat będziesz miał kasę jak Bill G. albo choć taką jak Kulczyk ;->

ronn [ moralizator ]
Moje zdanie :
Na 100% nie wypali.
Ale jak chcesz to probuj :)

tigerkb [ Konsul ]
Spróbuj "zmusić/zachęcić" osoby do płacenia akurat tobie ;P
Fett [ Avatar ]
a ja Ci mówie że to nie wypali :)
LooreNz [ Konsul ]
Nie wypali za Chiny ludowe!!
Icm [ Konsul ]
Moim zdaniem nie wypali no ale możesz spróbować na kurniku o ile wiem są organizowane turnieje za free tz jak się jakieś podjarańce znajdą :P
Loczek [ Senator ]
To ja przy okazji dorzuce swój pomysł...
Chce rozkrecic biznes na allegro. Powiedzmy ze na start bym miał jakieś 1500-2000 zł.
Moim zdaniem jest to doskonałe miejsce, ze zbytem nie ma problemu, wprawdzie nie mozna takiego duzego narzutu jak w sklepach robić ale koszty taże są niewiarygodnie niskie...
Próbował ktos z was czegos takiego? :)
Lookash [ Generaďż˝ ]
Wątpię, żeby człowiek odpowiedzialny za kurnik.pl pozwolił na takie głupoty w jego serwisie. Zresztą od takich turniejów są internetowe pokoje pokerowe i tym podobne...