GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ten biznes wypali?

09.01.2005
09:05
smile
[1]

??? [ tomi_boss ]

Czy ten biznes wypali?

Wpadliśmy na pomysł z kumplem by organizowac turnieje (prywatne) na kurniku za kase i pobierac od wygranych prowizje np. 10% :P

Czy to wogule dobry pomysł?? I jak to ma się w świetle prawa(podatki itp :)?

09.01.2005
09:23
[2]

xmastero [ Centurion ]

wiesz......... zabawianie się z kurami w kurniku to zoofilia
ale jak chcesz otworzyć "agencję swobód seksualnych" to kurnik i jego mieszkańcy będą odpowiedni

tylko nie wiem czy kurom to się spodoba i co na to ich jednyny samiec

09.01.2005
09:25
[3]

??? [ tomi_boss ]

hehehe:)

09.01.2005
10:47
[4]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

bo ja troche nie rozumiem
wy robicie turniej, ktos wygrywa i wy bierzecie 10% od wygranej?
a skad kasa na wygrane? uczestnicy sami przynosza? czy wy wykladacie a pozniej sobie 10% bierzecie spowrotem? :?
i na czym polegaly by te turnieje? kazdy przynosi swoja kure i ktora wiecej zniesie? a kto udostepnia koguta i czy nie bedzie on stronniczy (np. ktos ladniejsza kure przyniesie i kogut skupi sie glownie na niej)??

09.01.2005
10:49
[5]

Ginter !!!! [ Major ]

całkiem całkie dobre

09.01.2005
11:36
[6]

??? [ tomi_boss ]

np. kazdy 1 zeta wpisowego :)

średnio na turniejach gra ponad 100 osob, zlotowka to nieduzo a kase chce kazdy zarobic wiec moze byc wiecej ludu :)

czasem moga byc free turnieje bez wpisowego :P

09.01.2005
11:40
smile
[7]

PaWeLoS [ ]

???---> ale o co chodzi w tym konkursie? pewnie jakieś jaja sobie robisz:)

09.01.2005
11:40
smile
[8]

Chmielek [ Warrior of the World ]

xmastero ----> Dobre

09.01.2005
11:43
[9]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]


Konkurs na najpiękniejsza kure z podwyrka :D

09.01.2005
11:46
smile
[10]

??? [ tomi_boss ]

no bez "jaj" hahha

powaznie muwie

www.kurnik.pl

09.01.2005
12:13
[11]

Kune [ TYCHY ]

najpierw naucz sie pisac bo sie mowi a nie muwi... po drugie ciekawe jak beda dawali Ci te zlotowki?? beda przelewac Ci na konto?? I potem ani kasy nie zobacza ani nic... takie cos to mozesz sobie z kumplami zrobic ze zakladaszsie z nimi i kto wygra zgarnia flo.

Nie widze sensu tego... masz pomysl to go wykorzystaj a nie pisz o tym na forum, bo pewnie juz kazdy widzi tez w tym interes.

09.01.2005
12:14
[12]

w o y t e k [ Gavroche ]

Nic nie kleję... o co tuchodzi? w co gracie?

09.01.2005
12:21
[13]

??? [ tomi_boss ]

nie mowi tylko mówi :)

kwestia zaufania :) niebeda mi wpacac przeciesz po 100 zlotych

09.01.2005
12:23
smile
[14]

Ward [ Generaďż˝ ]

to wypali - a zaa 999 lat będziesz miał kasę jak Bill G. albo choć taką jak Kulczyk ;->

09.01.2005
12:24
smile
[15]

ronn [ moralizator ]

Moje zdanie :
Na 100% nie wypali.

Ale jak chcesz to probuj :)

09.01.2005
12:24
smile
[16]

tigerkb [ Konsul ]

Spróbuj "zmusić/zachęcić" osoby do płacenia akurat tobie ;P

09.01.2005
12:26
[17]

Fett [ Avatar ]

a ja Ci mówie że to nie wypali :)

09.01.2005
12:30
[18]

LooreNz [ Konsul ]

Nie wypali za Chiny ludowe!!

09.01.2005
12:45
[19]

Icm [ Konsul ]

Moim zdaniem nie wypali no ale możesz spróbować na kurniku o ile wiem są organizowane turnieje za free tz jak się jakieś podjarańce znajdą :P

09.01.2005
12:51
[20]

Loczek [ Senator ]

To ja przy okazji dorzuce swój pomysł...

Chce rozkrecic biznes na allegro. Powiedzmy ze na start bym miał jakieś 1500-2000 zł.
Moim zdaniem jest to doskonałe miejsce, ze zbytem nie ma problemu, wprawdzie nie mozna takiego duzego narzutu jak w sklepach robić ale koszty taże są niewiarygodnie niskie...


Próbował ktos z was czegos takiego? :)

09.01.2005
12:57
[21]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Wątpię, żeby człowiek odpowiedzialny za kurnik.pl pozwolił na takie głupoty w jego serwisie. Zresztą od takich turniejów są internetowe pokoje pokerowe i tym podobne...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.