GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Open Tibia Serwer (cz*1) :p

09.01.2005
01:09
smile
[1]

interman [ Centurion ]

Open Tibia Serwer (cz*1) :p

Gra ktos z was w Tibie??
A moze ktos slyszal o alternatywnym projekcie (OPS)?
I czy wogule ktos z was gra??
zaprasham na serwer

agatek.no-ip.org
acount- 1
password -1

Milej zabawy

09.01.2005
02:02
[2]

Yanek [ Paprykarz ]

ja troche gram ale na Securze...i nie slyszalem o zadnym projekcie
btw jak grac na tym serwie? :P

09.01.2005
08:55
[3]

Gregov [ Wolny Strzelec ]

Ja grałem dawno temu --- jak jescze byłem młody i głupi. Potrafiłem stracic 6h na jakiegoś pseudo MMORPGa teraz na całe sczescie w to nie gram i śpie spokojnie :-)

Jeżeli chodzi o ten projekt to nazywa sie on OTS (Open Tibia Server). Podałes namiary -- ale myślisz, że każdy wie o co chodzi?? Podałbyś linki, gdzie zassac klienta i o co wogole w tym chodzi. Za takie cos to ja podziękuje :-) Powodzenia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.