
interman [ Centurion ]
Open Tibia Serwer (cz*1) :p
Gra ktos z was w Tibie??
A moze ktos slyszal o alternatywnym projekcie (OPS)?
I czy wogule ktos z was gra??
zaprasham na serwer
agatek.no-ip.org
acount- 1
password -1
Milej zabawy
Yanek [ Paprykarz ]
ja troche gram ale na Securze...i nie slyszalem o zadnym projekcie
btw jak grac na tym serwie? :P
Gregov [ Wolny Strzelec ]
Ja grałem dawno temu --- jak jescze byłem młody i głupi. Potrafiłem stracic 6h na jakiegoś pseudo MMORPGa teraz na całe sczescie w to nie gram i śpie spokojnie :-)
Jeżeli chodzi o ten projekt to nazywa sie on OTS (Open Tibia Server). Podałes namiary -- ale myślisz, że każdy wie o co chodzi?? Podałbyś linki, gdzie zassac klienta i o co wogole w tym chodzi. Za takie cos to ja podziękuje :-) Powodzenia.