GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sikanie po pijaku ...

09.01.2005
00:31
[1]

reds23 [ redsov ]

Sikanie po pijaku ...

swietna gierka :]
i porusza tak wazny problem ...

09.01.2005
00:35
smile
[2]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

LOl co za gra :D!!! Mój wynik to 48439 :P

09.01.2005
00:37
smile
[3]

PaWeLoS [ ]

dobre, dobre
ale niestety już było bardzo dużo razy i pod bardzo wieloma postaciami

09.01.2005
00:38
[4]

^KoKoT^ [ Konsul ]

47927 za pierwszym razem, nie chce mi sie wiecej siku :P aha, pamietajcie! nie wolno uronic ani kropli :P

09.01.2005
00:41
smile
[5]

Jerryzzz [ Senator ]

Bylooooo...




Ale fajne :P

09.01.2005
00:41
[6]

^KoKoT^ [ Konsul ]

no jeszcze tylko dziewczyna :P wyszlo 49372 :)

09.01.2005
00:42
smile
[7]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

48167 jakby ktos chcial wiedziec.

09.01.2005
00:43
smile
[8]

Jerryzzz [ Senator ]

72119 :)

09.01.2005
00:44
[9]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

... a za drugim razem 51520 :P.

09.01.2005
00:46
[10]

VmacV [ Konsul ]

za pierwszym razem, bez picia tego zoltego czegos to 56631 (prawie cala gra jakies 1,5 mm piwa w kubeczku zostalo :)

BTW

bylo ^^

09.01.2005
04:30
smile
[11]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Zgadzam sie w 100%

BYŁO! ^_^

09.01.2005
08:31
[12]

TheAnswer [ Quetzal ]


No właśnie fajne ale niestety było

09.01.2005
08:39
[13]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

37339 ;)

09.01.2005
08:39
smile
[14]

LooreNz [ Konsul ]

hehe kto to wymyślił <lol>

09.01.2005
08:53
[15]

Kicab [ ]

mi sie udało nasikac 43802

09.01.2005
10:04
[16]

goldenSo [ AnomaliA ]

49808

09.01.2005
10:07
smile
[17]

Silver Fox [ spamer ]

Byyyło :)


46920 za pierwszym

09.01.2005
10:32
smile
[18]

tigerkb [ Konsul ]

świetne ;) 42675 za pierwszym


Ps.: Piłem ten "napój". Dobry jest i rzyczywiście po paru (od 7 w górę) można tak sikać ;P


lol!!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-09 10:31:25]

09.01.2005
10:38
smile
[19]

darek_dragon [ 42 ]

53950

B
Y
Ł
O
:
P

09.01.2005
10:42
[20]

Ginter !!!! [ Major ]

zaje....a

09.01.2005
10:44
[21]

‹Raziel› [ Centurion ]


No ekstra ale już było

34847

09.01.2005
11:22
smile
[22]

<Przem@x> [ Pretorianin ]


dobre moze bylo ale dobre ;]

09.01.2005
11:42
smile
[23]

PaWeLoS [ ]

52***. za pierwszym(?) razem:)

09.01.2005
12:05
smile
[24]

steward [ Legia Warszawa ]

40177 słabiutko cos mi poszło :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.