lo0ol [ Jónior ]
do watkow typu "Czy dziala wam GG"
nie zakladajcie glupich watkow typu CZY DZIALA WAM GG ;c po 1 zainstalujcie sobie tlena ;] nie pada tyle co gg a jak juz uzywacie gg to VVVV tam sprawdzajcie a nie glupie watki zakladacie ;c
-------------
eahh nudze sie ;c

Adamss [ -betting addiction- ]
Widac, że się nudzisz.
P.S Idź spać?

peners [ SuperNova ]
Jest watek poswiecony jedynie gg najlepiej to zaczac uzywac wyszukiwarki.
Enc0re [ Konsul ]
to ja niezakladajac kolejnego niepotrzebnego watka zapytam tu
jak wyslac smsa np. z idei na gg. jakis przykladziq plisss
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Encore ---> a nie możesz napisać: proszę ?
Enc0re [ Konsul ]
Piotrasq - jezeli czekasz na takie zchlebiania to nieodpisuj
jeszcze mam ci dary skladac zeby mi odpowiedziec kulturalnie na pytanie
volvo95 [ Legend ]
Jeżeli myślisz że ten wątek coś zmieni to jesteś frajerem ...
xmastero [ Centurion ]
lo0ol >>>>>>> a czy na tym forum widziałeś inny wątek niż z (_|_) bo ja nie