GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

do watkow typu "Czy dziala wam GG"

08.01.2005
23:17
[1]

lo0ol [ Jónior ]

do watkow typu "Czy dziala wam GG"

nie zakladajcie glupich watkow typu CZY DZIALA WAM GG ;c po 1 zainstalujcie sobie tlena ;] nie pada tyle co gg a jak juz uzywacie gg to VVVV tam sprawdzajcie a nie glupie watki zakladacie ;c

-------------

eahh nudze sie ;c

08.01.2005
23:18
smile
[2]

Adamss [ -betting addiction- ]

Widac, że się nudzisz.

P.S Idź spać?

08.01.2005
23:22
smile
[3]

peners [ SuperNova ]

Jest watek poswiecony jedynie gg najlepiej to zaczac uzywac wyszukiwarki.

08.01.2005
23:47
[4]

Enc0re [ Konsul ]

to ja niezakladajac kolejnego niepotrzebnego watka zapytam tu
jak wyslac smsa np. z idei na gg. jakis przykladziq plisss

08.01.2005
23:48
[5]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Encore ---> a nie możesz napisać: proszę ?

08.01.2005
23:58
[6]

Enc0re [ Konsul ]

Piotrasq - jezeli czekasz na takie zchlebiania to nieodpisuj
jeszcze mam ci dary skladac zeby mi odpowiedziec kulturalnie na pytanie

09.01.2005
00:00
[7]

volvo95 [ Legend ]

Jeżeli myślisz że ten wątek coś zmieni to jesteś frajerem ...

09.01.2005
00:08
[8]

xmastero [ Centurion ]

lo0ol >>>>>>> a czy na tym forum widziałeś inny wątek niż z (_|_) bo ja nie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.