
Onar_1 [ Legionista ]
Willingen: Skoki na żywo!
Zapraszam na relację na żywo z treningów i drużynowego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich, który odbędzie się w niemieckim Willingen.
Na godzinę 15:00 organizatorzy zaplanowali trening, który pierwotnie miał się odbyć w piątek. Ze względu na fatalne warunki atmosferyczne skoki treningowe zostały przełożone na sobotę.
O godzinie 16:30 ma się rozpocząć pierwszy w tym sezonie konkurs drużynowy. W polskiej ekipie wystąpią Adam Małysz, Robert Mateja, Mateusz Rutkowski i Stefan Hula.
eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]
Hule wystawili debile???? Ostatnie miejsce gwarantowane:)))))
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Onar_1 ---> Co to znaczy, że zapraszasz? Będziesz tu podawał aktualną sytuację na skoczni? I chyba Ci się kategorie pomyliły.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-08 15:25:23]

eJay [ Gladiator ]
Hula na treningu 94,5 m i jak narazie ostatni:)