GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Willingen: Skoki na żywo!

08.01.2005
15:23
smile
[1]

Onar_1 [ Legionista ]

Willingen: Skoki na żywo!

Zapraszam na relację na żywo z treningów i drużynowego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich, który odbędzie się w niemieckim Willingen.
Na godzinę 15:00 organizatorzy zaplanowali trening, który pierwotnie miał się odbyć w piątek. Ze względu na fatalne warunki atmosferyczne skoki treningowe zostały przełożone na sobotę.

O godzinie 16:30 ma się rozpocząć pierwszy w tym sezonie konkurs drużynowy. W polskiej ekipie wystąpią Adam Małysz, Robert Mateja, Mateusz Rutkowski i Stefan Hula.

08.01.2005
15:25
[2]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Hule wystawili debile???? Ostatnie miejsce gwarantowane:)))))

08.01.2005
15:26
[3]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Onar_1 ---> Co to znaczy, że zapraszasz? Będziesz tu podawał aktualną sytuację na skoczni? I chyba Ci się kategorie pomyliły.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-08 15:25:23]

08.01.2005
15:29
smile
[4]

eJay [ Gladiator ]


Hula na treningu 94,5 m i jak narazie ostatni:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.