GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program do muzyki

08.01.2005
15:07
[1]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

Program do muzyki

Zna ktoś dobry, darmowy program do przeróbki muzyki i łączenia róźnych kawałków. Z góry dziex !!

08.01.2005
15:23
[2]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

^up^

08.01.2005
15:25
[3]

iKzIvaeEr [ l33t ]

GoldWave. Starsze wersje są chyba za free.

08.01.2005
15:32
smile
[4]

Riven [ infamousbutcher ]

Jesli chcesz miksowac rozne pliki dzwiekowe, dodawac proste efekty w stylu echo, doppler etc - polecam GoldWave'a.
Do nagrywania wielosciezkowego swietny jest n-track.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.