Łyczek [ Lance Armstrong ]
Program do muzyki
Zna ktoś dobry, darmowy program do przeróbki muzyki i łączenia róźnych kawałków. Z góry dziex !!
Łyczek [ Lance Armstrong ]
^up^
iKzIvaeEr [ l33t ]
GoldWave. Starsze wersje są chyba za free.

Riven [ infamousbutcher ]
Jesli chcesz miksowac rozne pliki dzwiekowe, dodawac proste efekty w stylu echo, doppler etc - polecam GoldWave'a.
Do nagrywania wielosciezkowego swietny jest n-track.