GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co najpierw: Usunięcie partycji czy reset BIOSu??

08.01.2005
13:48
[1]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

Co najpierw: Usunięcie partycji czy reset BIOSu??

No więc komp nieźle mi się poknocił i chce go całkowicie wyczyścić. Od nowa utworzyć partycje, zresetować BIOS, i na koniec zainstalować na nowo WindowsaXP. No i właśnie teraz nie wiem od czego zacząć i czym usunąć partycje. Najpierw usunąć partycje a potem restart BIOSa czu odwrotnie. A i jeszcze jedno. Partycje tworzyć i usunąć poprzez fdisk'a czy poprzez instalatora Windows'a XP?? Mam dysk 40 Gb i własnie się zastanawiam czy go wogóle dzielić na partycje. Bo nie wiem czy mi się opłaci.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.