
viesiek [ hoo-doo ]
problem z opera
mam maly problem z wyswietlaniem forum w Operze. Otóż strona głowna tego forum, nie odswieza sie kiedy na nia wchodze, czyli kiedy wejde do jakiegos watku, wpisze sie i potem z niego wyjde na strone głowna to wyglada ona tak jak przed wejsciem do watku... odswieza sie dopiero po wcisnieciu przycisku odśwież... mam opere 7.54 i winXP co jest grane??
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Preferences > History and Cache > Check documents >Always
akhkharu [ Konsul ]
Jeżeli klikasz "wstecz" to tak będziesz miał... a jeżeli chcesz z wątku wychodzić i mieć "zaktualizowaną" listę wątków musisz kliknąć na "Lista Wątków"... bądź "wstecz" -> "odśwież"...
czyba, żę chodzi o coś innego...
viesiek [ hoo-doo ]
akhkharu ---> chodzi mi wlasnie o to, ze kiedy klikam na "lista wątków" to mi nie odświeża :)
viesiek [ hoo-doo ]
Paudyn ---> dzieki, pomoglo :)

ronn [ moralizator ]
I wlasnie dlatego Opera jest taka 'szybka'. Po prostu nie odswieza tylko w calosci wczytuje :)