GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z opera

08.01.2005
12:37
smile
[1]

viesiek [ hoo-doo ]

problem z opera

mam maly problem z wyswietlaniem forum w Operze. Otóż strona głowna tego forum, nie odswieza sie kiedy na nia wchodze, czyli kiedy wejde do jakiegos watku, wpisze sie i potem z niego wyjde na strone głowna to wyglada ona tak jak przed wejsciem do watku... odswieza sie dopiero po wcisnieciu przycisku odśwież... mam opere 7.54 i winXP co jest grane??

08.01.2005
12:40
[2]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Preferences > History and Cache > Check documents >Always

08.01.2005
12:44
[3]

akhkharu [ Konsul ]


Jeżeli klikasz "wstecz" to tak będziesz miał... a jeżeli chcesz z wątku wychodzić i mieć "zaktualizowaną" listę wątków musisz kliknąć na "Lista Wątków"... bądź "wstecz" -> "odśwież"...

czyba, żę chodzi o coś innego...

08.01.2005
12:52
[4]

viesiek [ hoo-doo ]

akhkharu ---> chodzi mi wlasnie o to, ze kiedy klikam na "lista wątków" to mi nie odświeża :)

08.01.2005
12:54
[5]

viesiek [ hoo-doo ]

Paudyn ---> dzieki, pomoglo :)

08.01.2005
13:04
smile
[6]

ronn [ moralizator ]

I wlasnie dlatego Opera jest taka 'szybka'. Po prostu nie odswieza tylko w calosci wczytuje :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.