GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

POMOCY od graczy Footballa Managera !!!!!!!!!!!!!!!!!!

08.01.2005
11:11
smile
[1]

matirixos [ Pretorianin ]

POMOCY od graczy Footballa Managera !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy wie ktoś może skąd ściągnąć jakiś plik z dodatkowymi bajerami do Ligi Hiszpańskiej. np wszystkie zdjęcia itp ??

Prosze o pomoc !!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.