GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam pytanie....

08.01.2005
10:03
smile
[1]

gimnazjalista [ Pretorianin ]

mam pytanie....

jestem nowy i mam pytanie wiecie może kiedy wyjdzie gra Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy
na pc byłbym bardzo wdzięczny bo wszędzie pisze coś innego pomocy..

08.01.2005
10:06
[2]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Pisza, ze juz wyszla prawie miesiac temu. Spojrz tutaj:

08.01.2005
10:11
[3]

Mortan [ ]

Na oficjalnej jest do kupna tylko w wersji na psx i xbox, a o pc nic nie slychac.

08.01.2005
10:12
[4]

gimnazjalista [ Pretorianin ]

troche dziwne wczoraj patrzyłem na gry-online i pisało ze gra wyjdzie w lutym 2005 roku a dzisiaj 10 grudzien czy moze tak byc??

08.01.2005
15:08
[5]

Patrol_wcg [ Konsul ]

A dlaczego by nie mogło... tak to juz jest ... niestety... daty premier są czesto przesówane ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.