
gimnazjalista [ Pretorianin ]
mam pytanie....
jestem nowy i mam pytanie wiecie może kiedy wyjdzie gra Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy
na pc byłbym bardzo wdzięczny bo wszędzie pisze coś innego pomocy..
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Pisza, ze juz wyszla prawie miesiac temu. Spojrz tutaj:
Mortan [ ]
Na oficjalnej jest do kupna tylko w wersji na psx i xbox, a o pc nic nie slychac.
gimnazjalista [ Pretorianin ]
troche dziwne wczoraj patrzyłem na gry-online i pisało ze gra wyjdzie w lutym 2005 roku a dzisiaj 10 grudzien czy moze tak byc??
Patrol_wcg [ Konsul ]
A dlaczego by nie mogło... tak to juz jest ... niestety... daty premier są czesto przesówane ...