
Jerryzzz [ Senator ]
dzien dobry
Jako ze powitalismy nowy dzien, mowie wam wszystkim dzien dobry :) I mam takie pytanko: co jest najlepsze na rozbudzenie? Tylko nie mowcie, ze kawa, bo kawy to ja nie pijam :/
Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-01-08 09:57:44

przemek__ [ PRZEMEK ]
głośna muza i herbatka ;)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
seks
Mrozo4100 [ Chor��y ]
szkoła :( na szczęście nie dzisiaj :P
xmastero [ Centurion ]
Jerryzzz
Czy codziennie z rana inspirowany krzykami sąsiadów
będziesz zakładał takie mądre topiki ??
proponuję Ci całą serię
1. dzień dobry
2. witamy przed 12
3. co porabiacie po 13:05
4. ale mi sie nudzi jest dopiero 17 a Mja Milosc dopiero za godzine
5. ah 19:15 i co tu robic??
5. dobranoc juz 23:46
6. czemu jeszcze nie spicie jest 3:12

megaabol [ Generaďż˝ ]
Dzień dobry :)

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
hey :)
"kawka z rana jak śmietana" i pecik
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
A ja mam pytanie co jest najlepsze na śniadanie w sobotni ranek ?

EwUnIa_kR [ Legend ]
Jerryzzz ---> szybki sexik napewno cię rozbudzi:)
EwUnIa_kR [ Legend ]
vejt--> jajeczniczka?
kurde nie wyspałam się:> mazio się całą noc wiercił:>

Gul'dan [ Konsul ]
Mazio ma rację. Ostry sex potrafi pobudzic:D

duRin[90] [ Centurion ]
Najlepsza do obudzenia się jest zimna woda...oblewasz sobie głowe i efekty widzisz po jakiś 5 sekundach :D:D

EwUnIa_kR [ Legend ]
duRin[90] ---> nic nie myślsiz:D ni elepiej połączyć przyjemne z pożytecznym?:P

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Ewunia- Zależy na co ma sie czas ;) bo o ochocie to nie trzeba mówić;P
EwUnIa_kR [ Legend ]
Filevandrel ---> no bez przesady:D napisałam że szybki:P
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
zimny prysznic

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]
wsadź dwa mokre palce do kontaktu, daje kopa :D

Kompo [ bujaka jamajka ]
<- sirQwintus
...Cannibal... [ Pretorianin ]
lodowaty prysznic:)