GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z gadu gadu

08.01.2005
00:52
[1]

babel [ Junior ]

problem z gadu gadu

mam problem z rejestracja na gadu gadu mam werssje 6.1

08.01.2005
00:54
[2]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

nieeeee no nie...człowieku idź spać, zamiast tu takie kwachy puszczać

08.01.2005
01:10
smile
[3]

babel [ Junior ]

nie pojde

08.01.2005
03:57
smile
[4]

brixton [ Centurion ]

babel---> był problem z gg,ale to było parę godzin temu, poszukaj mojego wątku ( pare dupków mnie zjechało za nowy wątek,bo był jeszcze wcześniej) Sram na to.A Tobię z Nowym Roczkiem życzę wszystkiego naj,naj,naj... ( w kropkach dopisz sobie co bys chciał) Powodzenia!!!

08.01.2005
03:59
[5]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

o jezu
brixton i jego kompleksy wciskaja sie wszedzie...

08.01.2005
08:16
[6]

xmastero [ Centurion ]

Kush napisał o jezu
brixton i jego kompleksy wciskaja sie wszedzie...

może się mylę ale to chyba Ty masz jakieś kompleksy, nieprawdaż???

co do tematu.
proponuje używać opcji "szukaj"
lub www.google.pl

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.