babel [ Junior ]
problem z gadu gadu
mam problem z rejestracja na gadu gadu mam werssje 6.1
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
nieeeee no nie...człowieku idź spać, zamiast tu takie kwachy puszczać

babel [ Junior ]
nie pojde

brixton [ Centurion ]
babel---> był problem z gg,ale to było parę godzin temu, poszukaj mojego wątku ( pare dupków mnie zjechało za nowy wątek,bo był jeszcze wcześniej) Sram na to.A Tobię z Nowym Roczkiem życzę wszystkiego naj,naj,naj... ( w kropkach dopisz sobie co bys chciał) Powodzenia!!!
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
o jezu
brixton i jego kompleksy wciskaja sie wszedzie...
xmastero [ Centurion ]
Kush napisał o jezu
brixton i jego kompleksy wciskaja sie wszedzie...
może się mylę ale to chyba Ty masz jakieś kompleksy, nieprawdaż???
co do tematu.
proponuje używać opcji "szukaj"
lub www.google.pl