snopek9 [ Legend ]
Gra Futbolowa [Część 23]
...:::Gra Futbolowa:::...
Jest to zabawa polegająca na tym, że osoba, która zna odpowiedź na pytanie postawione przez poprzednika udziela odpowiedzi, nastepnia autor pytania potwierdza dobrą odpowiedz poprzez przyznanie punktu. Osoba która odpowiedziala jako pierwsza poprawnie zadaje nastepna zagadke itd.
Zabawa jest banalna, oto regulamin:
1. W jednym poscie piszemy odpowiedz , lub pytanie.
2. Jeżeli odpowiedź jest błędna, proszę o reakcje zadającego pytanie.
3. Potwierdzamy dobrą odpowiedz poprzez przyznanie punktu, robi to zadający pytanie.
4. Osoba ktorej odpowiedz bedzie poprawna zadaje nastepną zagadke.
5. Jeżeli osoba która odpowie poprawnie nie chce zadać zagadki z jakiegoś powodu, to robi to inna osoba, wtedy jednak osoba która zrezygnowała z zadania zagadki nie moze odpowiadac na postawione przez jego nastąpce pytanie.
6. Zabrania się zadawać pytania typu: kto ile strzelił bramek, czy w ilu meczach wystąpił, lub ile zapłacono za tego zawodnika..pytania tego typu nie bedą punktowane
7. Nie wolno przeklinać i obrażać piłkarzy, ani klubów z których pochodzą, jak również obrażać uczestników zabawy .
8. Nie wolno Edytować postów z odpowiedziami.
9. W jednym poście zawarta moze być tylko jedna odpowiedź
10. Na jedno pytanie, jedna osoba moze udzielić maksymalnie trzy odpowiedzi
11. Kto złamie regulamin może się liczyć z utrata punktu.
AKTUALNY RANKING:
loosiek - 60 pkt
snopek9-58 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 36 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek, - 12
cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN''a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-01-08 09:58:23

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
1
snopek9 [ Legend ]
First
EwUnIa_kR [ Legend ]
three
Kumavan [ child of KoRn ]
czwarty :] ,ale lece spać, branoc!
snopek9 [ Legend ]
two :)))
EwUnIa_kR [ Legend ]
to ja chyba też idę...nie ma z kim grać:P
dobranoc panowie:*
snopek9 [ Legend ]
Dobranoc ...
DeVitoo [ Konsul ]
Ewunia---> o dziś wcześnie :)
snopek9 [ Legend ]
DeVitoo --> tylko zmyły robi :)))
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobranoc mówię w tym wątku:D
snopek9 [ Legend ]
Wiemy wiemy :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
snopek szpiegu:>:D
snopek9 [ Legend ]
Jestem na tropie wszystkich ....
EwUnIa_kR [ Legend ]
karrrrramba....
snopek9 [ Legend ]
ale czy od razu szpieg ?? :)
snopek9 [ Legend ]
Gramy dalej ?? :)))))))
EwUnIa_kR [ Legend ]
sami?:D
snopek9 [ Legend ]
A jak to zadaj pytanie na ktore nie dam prawidłowej odpowiedzi :>

EwUnIa_kR [ Legend ]
na których mś brazylijczycy stracili pele?

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
'70?
snopek9 [ Legend ]
w 1970 r ...
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie.
w 2 meczu.
snopek9 [ Legend ]
bardzo smieszne :))))
Daj punkt Lewy Krawiec(łoś)
EwUnIa_kR [ Legend ]
co?:>
snopek9 [ Legend ]
W Meksyku 1970 --wersja specjalnie dla Świstaka19 :)
snopek9 [ Legend ]
EwUnIa_kR -->nalezy mu sie ..

EwUnIa_kR [ Legend ]
1962
na organizatora kolejnego mundialu wybrano chile.....faworytami byli oczywiście brazylijczycy.i tym razem nie zawiedli.łatwo eliminowali kolejnych rywali mimo iż już w drugim meczu stracili swoją największą gwiazdę Pele.
snopek9 [ Legend ]
ALe Pele grał na ms w Meksyku wiec mozna powiedziec ze po tych mistrzostwach go stracili :)))
EwUnIa_kR [ Legend ]
sorry...nie mogę dać punktu...
dam inna zagadkę ok?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-08 01:10:40]
snopek9 [ Legend ]
W sumie tak... bo tam jest na ktorych ... a nie po ktorych ...

EwUnIa_kR [ Legend ]
puchar europy z milanem.....z bayernem puchar uefa....z Om mistrz francji 4x....w reprezie francy zadebiutował 86r...niebiesko biało czerwoną koszulkę zakładał 54 razy...
o kim mowa?
snopek9 [ Legend ]
Papin
EwUnIa_kR [ Legend ]
nuda:D snopek+1
loosiek - 60 pkt
snopek9-59 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 36 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek, - 12
cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
dobranoc;D:P
snopek9 [ Legend ]
Dobranoc
W tym wątku :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
ekzakli:)
snopek9 [ Legend ]
Dam pytanko na noc :)
Do jakiego klubu przeniosł sie Zidan ?
EwUnIa_kR [ Legend ]
gra w realu:|
snopek9 [ Legend ]
Źle ...nie chce mi sie jednak juz sledzic watku wiec jak chcesz to poszukaj prawidłowej odpowiedzi...jak nie zasne to za jakas godzinke powinienem sie odezwac...
milanista [ Centurion ]
Werder brema?
EwUnIa_kR [ Legend ]
werderbrema
snopek9 [ Legend ]
milanista +1
loosiek - 60 pkt
snopek9-59 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 36 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek, - 12
cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo,milanista - 1 pkt

EwUnIa_kR [ Legend ]
milanista --> och..szkoda że Zagadki Na Noc nie sa punktowane...

EwUnIa_kR [ Legend ]
snopek:>:D
snopek9 [ Legend ]
Wyjatkowo dostał :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
żeby mi to byłoostatni raz:>
milanista [ Centurion ]
jak nazywał sie pierwszy w historii mistrzostw świata zawodnik który wszedł na boisko z ławki rezerwowych i w którym to było roku?
snopek9 [ Legend ]
Ja to ide spac...
EwUnIa_kR [ Legend ]
milanista ---> nie gramy juz
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie pozwalało zasnąć:D
1970, Pusatch

milanista [ Centurion ]
zgadza się
EwUnIa_kR +1
loosiek - 60 pkt
snopek9-59 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek, - 12
cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo,milanista - 1 pkt
snopek9 [ Legend ]
Gra ktos ??
dudka [ ! szypon ! ]
może ja?
snopek9 [ Legend ]
Ok :)
Ktos jeszcze ?
skrzatman [ SkrZat ]
no moze ja
dudka [ ! szypon ! ]
kto da pytanie?
snopek9 [ Legend ]
No zawsze dawałem ja jak wchodziłem ...
snopek9 [ Legend ]
Czyli tym razem ktos inny oczywiscie :)
dudka [ ! szypon ! ]
to może da sktrzatman?
skrzatman [ SkrZat ]
ja ?? no dobra niech pomyle minutke
snopek9 [ Legend ]
Dudka--->49 postów i jestes Generał !!!

dudka [ ! szypon ! ]
snpoek9==> i co oszukujesz? już mi zostało 48 postów do generała
snopek9 [ Legend ]
A mi 80 do Senatora :)

skrzatman [ SkrZat ]
Kto zdobył pierwszego noworocznego gola w noworocznym treningu Cracovi i jaki był wynik??

dudka [ ! szypon ! ]
snopek9===> jak to jest? jestem dłużej od ciebie na forum a mam mniej postów
snopek9 [ Legend ]
7:4. Łukasz Szczoczarz,
snopek9 [ Legend ]
dudka --> a masz stałe łacze ??
skrzatman [ SkrZat ]
snopek9 gratulejszyn +1pkt
loosiek, snopek9 - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek, - 12
cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo,milanista - 1 pkt
dudka [ ! szypon ! ]
Mam ale dopiero od jakichś 2 tygodni
snopek9 [ Legend ]
dudka -->to mas zodpowiedz bo ja mam od miesiaca ...
Zaraz pytanko
snopek9 [ Legend ]
W Którym Roku W Ekstraklasie Zadebiutowała Lechia Gdańsk , Z Kim Grała Mecz i Jaki Padł Wtedy Wynik ??
dudka [ ! szypon ! ]
W ekstraklasie biało-zieloni zadebiutowali w sezonie 1949. W premierowym meczu lechia przegrała 1:5 w Krakowie z Cracovią, a jedyną bramkę uzyskał nie żyjący już Piotr Nierychło.
dudka [ ! szypon ! ]
biało-zieloni= lechia gdańsk
skrzatman [ SkrZat ]
20 marca 1949 pierwszy mecz Lechii w I lidze w Krakowie z Cracovią, porażka 1:5;
snopek9 [ Legend ]
dudka +1
loosiek, snopek9 - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo,milanista - 1 pkt
dudka [ ! szypon ! ]
za chwilę dam pytanie
dudka [ ! szypon ! ]
Ile meczy w ekstraklasie polskiej rozegrała drużyna ROW Rybnik oraz ile strzeliła goli?

snopek9 [ Legend ]
Jezeli dam nastepnym razem dobra odpowiedz, to jak bedzie tabelka, nie dodajcie mi punkt bo jest blad..mam 1 pkt mnie wlasnie to zobaczylem...
snopek9 [ Legend ]
198 meczy
165 goli

dudka [ ! szypon ! ]
snopek9 +1
snopek9 - 61 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo,milanista - 1 pkt
snopek9 [ Legend ]
Zagadka bardzo trudna , podpowiedzi dam ale jeszcze nie teraz...moze jutro :))
W 1931 roku podczas jednych z najpopularniejszych derby na wyspach brytyjskich, w trakcie meczu zginal bramkarz. Kibice klubu, ktorego barw bronil spiewaja do dzis na stadionie piesn o nim.
Jak nazywal sie ten zawodnik? Podpowiem, ze mecz zakonczyl sie wynikiem 0:0
Dokladnie to zginal nie na boisku ale w szpitalu , ale w wyniku wydarzen ktore sie odbyly na boisku ..
snopek9 [ Legend ]
Choc w sumie bardzo trudna to ona nie jest dla fanow tej druzyny ..
snopek9 [ Legend ]
Jest ktos w ogole jeszcze ??
dudka [ ! szypon ! ]
ja jestem
ale odpowiedzi nie znam
skrzatman [ SkrZat ]
no i ja
jeszcze
snopek9 [ Legend ]
Były to derby w Szkocji ...
snopek9 [ Legend ]
Ok ja spadam szukajcie sobie na googlwe najlepiej piszac po angielsku ..
milanista [ Centurion ]
--->snopek9
bramkarz celticu John Thomson zderzył się z Samem Englishem(Rangers) w wyniku czego doznał pekniecia czaszki(albo cos takiego) w wyniku czego zmarł
mecz był 5 sierpnia 1931 :D
wystarczy poszukać
snopek9 [ Legend ]
milanista +1
snopek9 - 61 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a,milanista - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
milanista [ Centurion ]
teraz łatwe bo z głowy
Jaki zawodnik miał przydomek La Bruja?
snopek9 [ Legend ]
Veron ?

snopek9 [ Legend ]
Nie dodawaj mi tylko punktu !!! daj tylko tabelke !!!
milanista [ Centurion ]
pełne imię i nazwisko poproszę
snopek9 [ Legend ]
Juan Sebastian Veron
milanista [ Centurion ]
źle :D
snopek9 [ Legend ]
https://www.acmilan.pl/prasa/artykuly/abc_crespo.php
snopek9 [ Legend ]
Juan Ramon
milanista [ Centurion ]
mi chodziło o jego ojca, Juana Ramona Verona. JS Veron ma przydomek La Brujita(Czarowniczka) właśnie po ojcu który miał La Bruja (Czarownica).
snopek9 - 61 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a,milanista - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
snopek9 [ Legend ]
Dlatego sie poprawiłem bo to zobaczylem ...
snopek9 [ Legend ]
ALe pytania chyba nie daje bo to nie ma sesu w 2 grac ?
milanista [ Centurion ]
najwyżej ktoś inny jutro rano odpowie...
ale jak nie chcesz to nie dawaj
snopek9 [ Legend ]
A tak BTW to jestem pierwszy pierwszy raz w tej grze ...:))
snopek9 [ Legend ]
Ok
To dam pytanie ..ale ja ide spac ...
Proszę wymienić 3 hiszpańskie drużyny , które przegrywały w finale Pucharu UEFA
milanista [ Centurion ]
Alaves 2001
Espanyol 1988
Athletic Bilbao 1977
snopek9 [ Legend ]
Taa ktos rano odpowie ... :)
snopek9 - 61 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

Świstak19 [ Konsul ]
Dawć pytanko ile można spać hehehe
snopek9 [ Legend ]
To dawaj, na co czekasz ??
snopek9 [ Legend ]
Bede za 20 minut
snopek9 [ Legend ]
Juz jestem gra ktos jeszcze ?

Świstak19 [ Konsul ]
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>PYTANKO<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Jaki zawodnik Warszawskiej Legii podczas zabawy sylwestrowej zrobił sobie Kuku ????????
snopek9 [ Legend ]
Saganowski ?
Świstak19 [ Konsul ]
NIE SAGAN !!
snopek9 [ Legend ]
Włodarczyk ?
Strzela ktos jeszcze ?? :)
Świstak19 [ Konsul ]
nie
!!
snopek9 [ Legend ]
Juz wiem i to nie jest strzał
Artur Boruc ...
Świstak19 [ Konsul ]
Bravo snopek +1
snopek9 - 62 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

Świstak19 [ Konsul ]
Ja już musze spadac pożniej bede narazie trzymcie sie
snopek9 [ Legend ]
To i ja nie gram ..
Zreszta chyba tylko we 2 gralismy ..
snopek9 [ Legend ]
Gra ktos ??

Świstak19 [ Konsul ]
Jest ktos oprócz mnie i snopka ??????? moze zagramy ?????
skrzatman [ SkrZat ]
no jam
jest
snopek9 [ Legend ]
Białorusin na testach w Legii ..jak sie nazywa i w jakim gra klubie obecnie ?
skrzatman [ SkrZat ]
Dmitrij Mołosz-Bate Borysow
Świstak19 [ Konsul ]
Dimitij Mołosz (BATE)
snopek9 [ Legend ]
skrzatman +1
snopek9 - 62 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi,skrzatman - 9 pkt
J0lo - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
skrzatman [ SkrZat ]
Jaki był wynik meczu Inter medional-sampdoria ??
i kto strzelił gole dla interu??
snopek9 [ Legend ]
3:2 dla Interu
Bramki:Tonetto, Kutuzof Sampdoria
dla Interu :Martins, Recoba, Vieri
skrzatman [ SkrZat ]
wystarczało podac wynik i bramki dla interu ;)
snopek + 1pkt
snopek9 - 63 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi,skrzatman - 9 pkt
J0lo - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
snopek9 [ Legend ]
Wymień co najmniej 4 Polaków gktórzi grali w Primiera Division ?

Świstak19 [ Konsul ]
Tomaszewski,Trzeciak, kowalczyk i kosecki
snopek9 [ Legend ]
snopek9 - 63 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -1 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk,skrzatman - 10
zooz, Badzi - 9 pkt
J0lo - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
No nareszcie
snopek9 [ Legend ]
snopek9 - 63 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -15 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi,skrzatman - 9 pkt
J0lo - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
sorka swistak +1
skrzatman [ SkrZat ]
świstak śpisz czy komp ci sie zwalil??
snopek9 [ Legend ]
No wlasnie dawaj pytanie na gg jestes dostepny przeciez !!!
skrzatman [ SkrZat ]
swistak grasz ????

Świstak19 [ Konsul ]
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>PYTANIE <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Piłkarski mistrz Niemiec Werder Brema pozyskał w piątek egipskiego napastnika jak sie nzywa i z jakiego klubu przeszedł ????
skrzatman [ SkrZat ]
Mohamad Zidan
snopek9 [ Legend ]
Zidan z FC Midtjylland
skrzatman [ SkrZat ]
FC Midtjylland Mohamad Zidan

Świstak19 [ Konsul ]
Prosze o pełna Odpowiedz
snopek9 [ Legend ]
Mohamad Zidan z FC Midtjylland
snopek9 [ Legend ]
Jak sie nazywa !! a nie jego imie i nazwisko..ogladałes kiedys jakis teleturniej ??

Świstak19 [ Konsul ]
Skrzat +1 Liczy sie pełna odpowiedz!!
snopek9 - 63 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -15 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk,skrzatman - 10 pkt
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
skrzatman [ SkrZat ]
dla mnie osobiscie snopek powinien dostac punkt!!!!!!!!!!!
snopek9 [ Legend ]
Nie ma bata..skrzat sorka ale sam rozumiesz...bo on to juz 2 raz robi dlatego dalem szybko poprawke bo wiedizalem ze sie przybuzy...
Świstak19 [ Konsul ]
NIe !! punkt dostaje Skrzat poniewaz odpowiedz powinna byc pełna !! nie poto sie wczoraj kłóciłem zeby dzis to psuć !!
Świstak19 [ Konsul ]
Skrzat zadawaj pytanie
snopek9 [ Legend ]
Ale jest pełna ... on sie nazywa Zidan !!! a nie Mohamad Zidan ..jego imie to Mohamad
snopek9 [ Legend ]
Nie no ja mam punkt..bo dalem pelna odpowiedz...
skrzatman [ SkrZat ]
oki
Ile złotych,srebrnych,brązowych medali zdobyłareprezentacja holandi na wszystkich mistrzostwach swiata????
prosze po koleji medale po przecinkach!!!!
Świstak19 [ Konsul ]
0złotych, 2 srebrne, 0 brazowych
skrzatman [ SkrZat ]
świstak +1pkt
snopek9 - 63 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -16 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk,skrzatman - 10 pkt
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
skrzatman [ SkrZat ]
snopek grasz jeszcze ??????
snopek9 [ Legend ]
Holandia 2 srebra
W : RFN 1974, Argentynie 1978
Daj mi 2 pkt

Świstak19 [ Konsul ]
>>>>>>>>>>>>>>>>PYTANIE <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Obrońca reprezentacji Szwajcarii przeszedł z Realu Mallorca,do zespołu szwajcarskiej ekstraklasy Jaki to zawodnik ( imię i Nazwisko) i do jakiego klubu przeszedł
snopek9 [ Legend ]
Sorka za to ...
skrzatman [ SkrZat ]
snopek trzymaj nerwy na wodzy!!!!!!!
snopek9 [ Legend ]
Nara panowie wiecej nie gram w to ...to bez sesu ...mam punkt...a wy gracie sobie w najlepsze...i zadajecie dalej pytania ..
Zidan sie nazywa ten kolo !!!
Świstak19 [ Konsul ]
Nie to nie nikt cię nie bedzie zmuszał do gry ????
skrzatman [ SkrZat ]
Patrick Muller do FC Basel.
Świstak19 [ Konsul ]
Skrzat +1
snopek9 - 63 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -16 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK,skrzatman - 11pkt
Brisk, - 10 pkt
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
skrzatman [ SkrZat ]
dobra ja spadam

Świstak19 [ Konsul ]
Ja też juz spadam zadaj jakięs Bardzo trudne pytanie na noc oki !
skrzatman [ SkrZat ]
niech ktos inny zada pytanie !!!!!!!!!!!
skrzatman [ SkrZat ]
no dobra zadam ale jutro bede dopiero po 10:40 chyba

Świstak19 [ Konsul ]
Dobra to ja zadam
oki
snopek9 [ Legend ]
snopek9 - 64 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -16 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK,skrzatman - 11pkt
Brisk, - 10 pkt
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
To powinno wygladac nawet bardziej radykalnie ale nie chciałem byc chamski ...
skrzatman [ SkrZat ]
swistak zadawaj pytanie
Świstak19 [ Konsul ]
dobra ja zadam
Świstak19 [ Konsul ]
ALE w Nowym WĄtku juŻ
snopek9 [ Legend ]
Nowy watek
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3217340&N=1