GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra Futbolowa [Część 23]

07.01.2005
23:53
[1]

snopek9 [ Legend ]

Gra Futbolowa [Część 23]

...:::Gra Futbolowa:::...

Jest to zabawa polegająca na tym, że osoba, która zna odpowiedź na pytanie postawione przez poprzednika udziela odpowiedzi, nastepnia autor pytania potwierdza dobrą odpowiedz poprzez przyznanie punktu. Osoba która odpowiedziala jako pierwsza poprawnie zadaje nastepna zagadke itd.

Zabawa jest banalna, oto regulamin:
1. W jednym poscie piszemy odpowiedz , lub pytanie.
2. Jeżeli odpowiedź jest błędna, proszę o reakcje zadającego pytanie.
3. Potwierdzamy dobrą odpowiedz poprzez przyznanie punktu, robi to zadający pytanie.
4. Osoba ktorej odpowiedz bedzie poprawna zadaje nastepną zagadke.
5. Jeżeli osoba która odpowie poprawnie nie chce zadać zagadki z jakiegoś powodu, to robi to inna osoba, wtedy jednak osoba która zrezygnowała z zadania zagadki nie moze odpowiadac na postawione przez jego nastąpce pytanie.
6. Zabrania się zadawać pytania typu: kto ile strzelił bramek, czy w ilu meczach wystąpił, lub ile zapłacono za tego zawodnika..pytania tego typu nie bedą punktowane
7. Nie wolno przeklinać i obrażać piłkarzy, ani klubów z których pochodzą, jak również obrażać uczestników zabawy .
8. Nie wolno Edytować postów z odpowiedziami.
9. W jednym poście zawarta moze być tylko jedna odpowiedź
10. Na jedno pytanie, jedna osoba moze udzielić maksymalnie trzy odpowiedzi
11. Kto złamie regulamin może się liczyć z utrata punktu.


AKTUALNY RANKING:

loosiek - 60 pkt
snopek9-58 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 36 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek, - 12
cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN''a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-01-08 09:58:23

07.01.2005
23:54
smile
[2]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

1

07.01.2005
23:54
[3]

snopek9 [ Legend ]


First

07.01.2005
23:55
[4]

EwUnIa_kR [ Legend ]

three

07.01.2005
23:56
[5]

Kumavan [ child of KoRn ]

czwarty :] ,ale lece spać, branoc!

07.01.2005
23:56
[6]

snopek9 [ Legend ]


two :)))

07.01.2005
23:56
[7]

EwUnIa_kR [ Legend ]

to ja chyba też idę...nie ma z kim grać:P

dobranoc panowie:*

07.01.2005
23:57
[8]

snopek9 [ Legend ]


Dobranoc ...

08.01.2005
00:07
[9]

DeVitoo [ Konsul ]

Ewunia---> o dziś wcześnie :)

08.01.2005
00:07
[10]

snopek9 [ Legend ]

DeVitoo --> tylko zmyły robi :)))

08.01.2005
00:10
[11]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobranoc mówię w tym wątku:D

08.01.2005
00:53
[12]

snopek9 [ Legend ]


Wiemy wiemy :)

08.01.2005
00:54
[13]

EwUnIa_kR [ Legend ]

snopek szpiegu:>:D

08.01.2005
00:55
[14]

snopek9 [ Legend ]


Jestem na tropie wszystkich ....

08.01.2005
00:55
[15]

EwUnIa_kR [ Legend ]

karrrrramba....

08.01.2005
00:56
[16]

snopek9 [ Legend ]


ale czy od razu szpieg ?? :)

08.01.2005
00:56
[17]

snopek9 [ Legend ]


Gramy dalej ?? :)))))))

08.01.2005
00:56
[18]

EwUnIa_kR [ Legend ]

sami?:D

08.01.2005
00:57
[19]

snopek9 [ Legend ]


A jak to zadaj pytanie na ktore nie dam prawidłowej odpowiedzi :>

08.01.2005
01:00
smile
[20]

EwUnIa_kR [ Legend ]

na których mś brazylijczycy stracili pele?

08.01.2005
01:01
smile
[21]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]


'70?

08.01.2005
01:02
[22]

snopek9 [ Legend ]


w 1970 r ...

08.01.2005
01:03
[23]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie.
w 2 meczu.

08.01.2005
01:04
[24]

snopek9 [ Legend ]


bardzo smieszne :))))
Daj punkt Lewy Krawiec(łoś)

08.01.2005
01:05
[25]

EwUnIa_kR [ Legend ]

co?:>

08.01.2005
01:05
[26]

snopek9 [ Legend ]


W Meksyku 1970 --wersja specjalnie dla Świstaka19 :)

08.01.2005
01:06
[27]

snopek9 [ Legend ]

EwUnIa_kR -->nalezy mu sie ..

08.01.2005
01:07
smile
[28]

EwUnIa_kR [ Legend ]

1962

na organizatora kolejnego mundialu wybrano chile.....faworytami byli oczywiście brazylijczycy.i tym razem nie zawiedli.łatwo eliminowali kolejnych rywali mimo iż już w drugim meczu stracili swoją największą gwiazdę Pele.

08.01.2005
01:08
[29]

snopek9 [ Legend ]


ALe Pele grał na ms w Meksyku wiec mozna powiedziec ze po tych mistrzostwach go stracili :)))

08.01.2005
01:11
[30]

EwUnIa_kR [ Legend ]

sorry...nie mogę dać punktu...

dam inna zagadkę ok?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-08 01:10:40]

08.01.2005
01:13
[31]

snopek9 [ Legend ]


W sumie tak... bo tam jest na ktorych ... a nie po ktorych ...

08.01.2005
01:15
smile
[32]

EwUnIa_kR [ Legend ]

puchar europy z milanem.....z bayernem puchar uefa....z Om mistrz francji 4x....w reprezie francy zadebiutował 86r...niebiesko biało czerwoną koszulkę zakładał 54 razy...

o kim mowa?

08.01.2005
01:16
[33]

snopek9 [ Legend ]

Papin

08.01.2005
01:18
[34]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nuda:D snopek+1

loosiek - 60 pkt
snopek9-59 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 36 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek, - 12
cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt


dobranoc;D:P

08.01.2005
01:19
[35]

snopek9 [ Legend ]


Dobranoc
W tym wątku :)

08.01.2005
01:20
[36]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ekzakli:)

08.01.2005
01:29
[37]

snopek9 [ Legend ]


Dam pytanko na noc :)

Do jakiego klubu przeniosł sie Zidan ?

08.01.2005
01:39
[38]

EwUnIa_kR [ Legend ]

gra w realu:|

08.01.2005
01:41
[39]

snopek9 [ Legend ]


Źle ...nie chce mi sie jednak juz sledzic watku wiec jak chcesz to poszukaj prawidłowej odpowiedzi...jak nie zasne to za jakas godzinke powinienem sie odezwac...

08.01.2005
01:43
[40]

milanista [ Centurion ]

Werder brema?

08.01.2005
01:43
[41]

EwUnIa_kR [ Legend ]

werderbrema

08.01.2005
01:44
[42]

snopek9 [ Legend ]

milanista +1

loosiek - 60 pkt
snopek9-59 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 36 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek, - 12
cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo,milanista - 1 pkt

08.01.2005
01:45
smile
[43]

EwUnIa_kR [ Legend ]

milanista --> och..szkoda że Zagadki Na Noc nie sa punktowane...

08.01.2005
01:45
smile
[44]

EwUnIa_kR [ Legend ]

snopek:>:D

08.01.2005
01:45
[45]

snopek9 [ Legend ]


Wyjatkowo dostał :)

08.01.2005
01:51
[46]

EwUnIa_kR [ Legend ]

żeby mi to byłoostatni raz:>

08.01.2005
01:51
[47]

milanista [ Centurion ]

jak nazywał sie pierwszy w historii mistrzostw świata zawodnik który wszedł na boisko z ławki rezerwowych i w którym to było roku?

08.01.2005
01:53
[48]

snopek9 [ Legend ]


Ja to ide spac...

08.01.2005
01:57
[49]

EwUnIa_kR [ Legend ]

milanista ---> nie gramy juz

08.01.2005
03:07
[50]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie pozwalało zasnąć:D

1970, Pusatch

08.01.2005
09:51
smile
[51]

milanista [ Centurion ]

zgadza się


EwUnIa_kR +1

loosiek - 60 pkt
snopek9-59 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek, - 12
cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo,milanista - 1 pkt

08.01.2005
22:43
[52]

snopek9 [ Legend ]


Gra ktos ??

08.01.2005
22:52
[53]

dudka [ ! szypon ! ]

może ja?

08.01.2005
22:56
[54]

snopek9 [ Legend ]


Ok :)
Ktos jeszcze ?

08.01.2005
23:02
[55]

skrzatman [ SkrZat ]

no moze ja

08.01.2005
23:03
[56]

dudka [ ! szypon ! ]

kto da pytanie?

08.01.2005
23:05
[57]

snopek9 [ Legend ]


No zawsze dawałem ja jak wchodziłem ...

08.01.2005
23:05
[58]

snopek9 [ Legend ]


Czyli tym razem ktos inny oczywiscie :)

08.01.2005
23:06
[59]

dudka [ ! szypon ! ]

to może da sktrzatman?

08.01.2005
23:06
[60]

skrzatman [ SkrZat ]

ja ?? no dobra niech pomyle minutke

08.01.2005
23:06
[61]

snopek9 [ Legend ]


Dudka--->49 postów i jestes Generał !!!

08.01.2005
23:08
smile
[62]

dudka [ ! szypon ! ]

snpoek9==> i co oszukujesz? już mi zostało 48 postów do generała

08.01.2005
23:08
[63]

snopek9 [ Legend ]


A mi 80 do Senatora :)

08.01.2005
23:09
smile
[64]

skrzatman [ SkrZat ]

Kto zdobył pierwszego noworocznego gola w noworocznym treningu Cracovi i jaki był wynik??

08.01.2005
23:10
smile
[65]

dudka [ ! szypon ! ]

snopek9===> jak to jest? jestem dłużej od ciebie na forum a mam mniej postów

08.01.2005
23:11
[66]

snopek9 [ Legend ]

7:4. Łukasz Szczoczarz,

08.01.2005
23:12
[67]

snopek9 [ Legend ]


dudka --> a masz stałe łacze ??

08.01.2005
23:12
[68]

skrzatman [ SkrZat ]

snopek9 gratulejszyn +1pkt



loosiek, snopek9 - 60 pkt

White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek, - 12
cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo,milanista - 1 pkt

08.01.2005
23:12
[69]

dudka [ ! szypon ! ]

Mam ale dopiero od jakichś 2 tygodni

08.01.2005
23:14
[70]

snopek9 [ Legend ]


dudka -->to mas zodpowiedz bo ja mam od miesiaca ...
Zaraz pytanko

08.01.2005
23:16
[71]

snopek9 [ Legend ]

W Którym Roku W Ekstraklasie Zadebiutowała Lechia Gdańsk , Z Kim Grała Mecz i Jaki Padł Wtedy Wynik ??

08.01.2005
23:17
[72]

dudka [ ! szypon ! ]

W ekstraklasie biało-zieloni zadebiutowali w sezonie 1949. W premierowym meczu lechia przegrała 1:5 w Krakowie z Cracovią, a jedyną bramkę uzyskał nie żyjący już Piotr Nierychło.

08.01.2005
23:17
[73]

dudka [ ! szypon ! ]

biało-zieloni= lechia gdańsk

08.01.2005
23:18
[74]

skrzatman [ SkrZat ]

20 marca 1949 pierwszy mecz Lechii w I lidze w Krakowie z Cracovią, porażka 1:5;

08.01.2005
23:19
[75]

snopek9 [ Legend ]

dudka +1

loosiek, snopek9 - 60 pkt

White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo,milanista - 1 pkt

08.01.2005
23:21
[76]

dudka [ ! szypon ! ]

za chwilę dam pytanie

08.01.2005
23:24
[77]

dudka [ ! szypon ! ]

Ile meczy w ekstraklasie polskiej rozegrała drużyna ROW Rybnik oraz ile strzeliła goli?

08.01.2005
23:24
smile
[78]

snopek9 [ Legend ]


Jezeli dam nastepnym razem dobra odpowiedz, to jak bedzie tabelka, nie dodajcie mi punkt bo jest blad..mam 1 pkt mnie wlasnie to zobaczylem...

08.01.2005
23:26
[79]

snopek9 [ Legend ]


198 meczy
165 goli

08.01.2005
23:30
smile
[80]

dudka [ ! szypon ! ]

snopek9 +1


snopek9 - 61 pkt

loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo,milanista - 1 pkt

08.01.2005
23:32
[81]

snopek9 [ Legend ]


Zagadka bardzo trudna , podpowiedzi dam ale jeszcze nie teraz...moze jutro :))

W 1931 roku podczas jednych z najpopularniejszych derby na wyspach brytyjskich, w trakcie meczu zginal bramkarz. Kibice klubu, ktorego barw bronil spiewaja do dzis na stadionie piesn o nim.
Jak nazywal sie ten zawodnik? Podpowiem, ze mecz zakonczyl sie wynikiem 0:0

Dokladnie to zginal nie na boisku ale w szpitalu , ale w wyniku wydarzen ktore sie odbyly na boisku ..

08.01.2005
23:33
[82]

snopek9 [ Legend ]


Choc w sumie bardzo trudna to ona nie jest dla fanow tej druzyny ..

08.01.2005
23:39
[83]

snopek9 [ Legend ]


Jest ktos w ogole jeszcze ??

08.01.2005
23:41
[84]

dudka [ ! szypon ! ]

ja jestem

ale odpowiedzi nie znam

08.01.2005
23:44
[85]

skrzatman [ SkrZat ]

no i ja
jeszcze

08.01.2005
23:45
[86]

snopek9 [ Legend ]


Były to derby w Szkocji ...

08.01.2005
23:51
[87]

snopek9 [ Legend ]


Ok ja spadam szukajcie sobie na googlwe najlepiej piszac po angielsku ..

09.01.2005
00:13
[88]

milanista [ Centurion ]

--->snopek9
bramkarz celticu John Thomson zderzył się z Samem Englishem(Rangers) w wyniku czego doznał pekniecia czaszki(albo cos takiego) w wyniku czego zmarł

mecz był 5 sierpnia 1931 :D

wystarczy poszukać

09.01.2005
00:57
[89]

snopek9 [ Legend ]

milanista +1

snopek9 - 61 pkt

loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a,milanista - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

09.01.2005
01:06
[90]

milanista [ Centurion ]

teraz łatwe bo z głowy

Jaki zawodnik miał przydomek La Bruja?

09.01.2005
01:11
[91]

snopek9 [ Legend ]


Veron ?

09.01.2005
01:12
smile
[92]

snopek9 [ Legend ]


Nie dodawaj mi tylko punktu !!! daj tylko tabelke !!!

09.01.2005
01:14
[93]

milanista [ Centurion ]

pełne imię i nazwisko poproszę

09.01.2005
01:15
[94]

snopek9 [ Legend ]

Juan Sebastian Veron

09.01.2005
01:17
[95]

milanista [ Centurion ]

źle :D

09.01.2005
01:18
[96]

snopek9 [ Legend ]


https://www.acmilan.pl/prasa/artykuly/abc_crespo.php

09.01.2005
01:20
[97]

snopek9 [ Legend ]

Juan Ramon

09.01.2005
01:28
[98]

milanista [ Centurion ]

mi chodziło o jego ojca, Juana Ramona Verona. JS Veron ma przydomek La Brujita(Czarowniczka) właśnie po ojcu który miał La Bruja (Czarownica).



snopek9 - 61 pkt

loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a,milanista - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

09.01.2005
01:32
[99]

snopek9 [ Legend ]


Dlatego sie poprawiłem bo to zobaczylem ...

09.01.2005
01:33
[100]

snopek9 [ Legend ]


ALe pytania chyba nie daje bo to nie ma sesu w 2 grac ?

09.01.2005
01:34
[101]

milanista [ Centurion ]

najwyżej ktoś inny jutro rano odpowie...
ale jak nie chcesz to nie dawaj

09.01.2005
01:35
[102]

snopek9 [ Legend ]


A tak BTW to jestem pierwszy pierwszy raz w tej grze ...:))

09.01.2005
01:37
[103]

snopek9 [ Legend ]


Ok
To dam pytanie ..ale ja ide spac ...

Proszę wymienić 3 hiszpańskie drużyny , które przegrywały w finale Pucharu UEFA

09.01.2005
01:42
[104]

milanista [ Centurion ]

Alaves 2001
Espanyol 1988
Athletic Bilbao 1977

09.01.2005
10:57
[105]

snopek9 [ Legend ]

Taa ktos rano odpowie ... :)

snopek9 - 61 pkt

loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

09.01.2005
12:33
smile
[106]

Świstak19 [ Konsul ]


Dawć pytanko ile można spać hehehe

09.01.2005
12:37
[107]

snopek9 [ Legend ]


To dawaj, na co czekasz ??

09.01.2005
12:41
[108]

snopek9 [ Legend ]


Bede za 20 minut

09.01.2005
13:00
[109]

snopek9 [ Legend ]


Juz jestem gra ktos jeszcze ?

09.01.2005
13:05
smile
[110]

Świstak19 [ Konsul ]

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>PYTANKO<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<




Jaki zawodnik Warszawskiej Legii podczas zabawy sylwestrowej zrobił sobie Kuku ????????

09.01.2005
13:10
[111]

snopek9 [ Legend ]


Saganowski ?

09.01.2005
13:10
[112]

Świstak19 [ Konsul ]


NIE SAGAN !!

09.01.2005
13:11
[113]

snopek9 [ Legend ]


Włodarczyk ?

Strzela ktos jeszcze ?? :)

09.01.2005
13:12
[114]

Świstak19 [ Konsul ]


nie
!!

09.01.2005
13:12
[115]

snopek9 [ Legend ]


Juz wiem i to nie jest strzał
Artur Boruc ...

09.01.2005
13:13
[116]

Świstak19 [ Konsul ]


Bravo snopek +1

snopek9 - 62 pkt

loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo,-skrzatman - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

09.01.2005
13:14
smile
[117]

Świstak19 [ Konsul ]


Ja już musze spadac pożniej bede narazie trzymcie sie

09.01.2005
13:16
[118]

snopek9 [ Legend ]


To i ja nie gram ..
Zreszta chyba tylko we 2 gralismy ..

09.01.2005
22:17
[119]

snopek9 [ Legend ]


Gra ktos ??

09.01.2005
22:26
smile
[120]

Świstak19 [ Konsul ]


Jest ktos oprócz mnie i snopka ??????? moze zagramy ?????

09.01.2005
22:32
[121]

skrzatman [ SkrZat ]

no jam
jest

09.01.2005
22:37
[122]

snopek9 [ Legend ]


Białorusin na testach w Legii ..jak sie nazywa i w jakim gra klubie obecnie ?

09.01.2005
22:39
[123]

skrzatman [ SkrZat ]

Dmitrij Mołosz-Bate Borysow

09.01.2005
22:40
[124]

Świstak19 [ Konsul ]

Dimitij Mołosz (BATE)

09.01.2005
22:40
[125]

snopek9 [ Legend ]

skrzatman +1

snopek9 - 62 pkt

loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi,skrzatman - 9 pkt
J0lo - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

09.01.2005
22:44
[126]

skrzatman [ SkrZat ]

Jaki był wynik meczu Inter medional-sampdoria ??
i kto strzelił gole dla interu??

09.01.2005
22:46
[127]

snopek9 [ Legend ]


3:2 dla Interu
Bramki:Tonetto, Kutuzof Sampdoria
dla Interu :Martins, Recoba, Vieri

09.01.2005
22:48
[128]

skrzatman [ SkrZat ]

wystarczało podac wynik i bramki dla interu ;)

snopek + 1pkt


snopek9 - 63 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi,skrzatman - 9 pkt
J0lo - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

09.01.2005
22:49
[129]

snopek9 [ Legend ]


Wymień co najmniej 4 Polaków gktórzi grali w Primiera Division ?

09.01.2005
23:01
smile
[130]

Świstak19 [ Konsul ]


Tomaszewski,Trzeciak, kowalczyk i kosecki

09.01.2005
23:02
[131]

snopek9 [ Legend ]

snopek9 - 63 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -1 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk,skrzatman - 10
zooz, Badzi - 9 pkt
J0lo - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

No nareszcie

09.01.2005
23:03
[132]

snopek9 [ Legend ]

snopek9 - 63 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -15 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi,skrzatman - 9 pkt
J0lo - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

sorka swistak +1

09.01.2005
23:14
[133]

skrzatman [ SkrZat ]

świstak śpisz czy komp ci sie zwalil??

09.01.2005
23:15
[134]

snopek9 [ Legend ]


No wlasnie dawaj pytanie na gg jestes dostepny przeciez !!!

09.01.2005
23:21
[135]

skrzatman [ SkrZat ]

swistak grasz ????

09.01.2005
23:25
smile
[136]

Świstak19 [ Konsul ]

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>PYTANIE <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<



Piłkarski mistrz Niemiec Werder Brema pozyskał w piątek egipskiego napastnika jak sie nzywa i z jakiego klubu przeszedł ????

09.01.2005
23:26
[137]

skrzatman [ SkrZat ]

Mohamad Zidan

09.01.2005
23:27
[138]

snopek9 [ Legend ]


Zidan z FC Midtjylland

09.01.2005
23:27
[139]

skrzatman [ SkrZat ]

FC Midtjylland Mohamad Zidan

09.01.2005
23:27
smile
[140]

Świstak19 [ Konsul ]


Prosze o pełna Odpowiedz

09.01.2005
23:28
[141]

snopek9 [ Legend ]

Mohamad Zidan z FC Midtjylland

09.01.2005
23:29
[142]

snopek9 [ Legend ]

Jak sie nazywa !! a nie jego imie i nazwisko..ogladałes kiedys jakis teleturniej ??

09.01.2005
23:29
smile
[143]

Świstak19 [ Konsul ]

Skrzat +1 Liczy sie pełna odpowiedz!!

snopek9 - 63 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -15 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk,skrzatman - 10 pkt
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

09.01.2005
23:30
[144]

skrzatman [ SkrZat ]

dla mnie osobiscie snopek powinien dostac punkt!!!!!!!!!!!

09.01.2005
23:30
[145]

snopek9 [ Legend ]


Nie ma bata..skrzat sorka ale sam rozumiesz...bo on to juz 2 raz robi dlatego dalem szybko poprawke bo wiedizalem ze sie przybuzy...

09.01.2005
23:31
[146]

Świstak19 [ Konsul ]


NIe !! punkt dostaje Skrzat poniewaz odpowiedz powinna byc pełna !! nie poto sie wczoraj kłóciłem zeby dzis to psuć !!

09.01.2005
23:32
[147]

Świstak19 [ Konsul ]


Skrzat zadawaj pytanie

09.01.2005
23:32
[148]

snopek9 [ Legend ]


Ale jest pełna ... on sie nazywa Zidan !!! a nie Mohamad Zidan ..jego imie to Mohamad

09.01.2005
23:34
[149]

snopek9 [ Legend ]


Nie no ja mam punkt..bo dalem pelna odpowiedz...

09.01.2005
23:34
[150]

skrzatman [ SkrZat ]

oki



Ile złotych,srebrnych,brązowych medali zdobyłareprezentacja holandi na wszystkich mistrzostwach swiata????


prosze po koleji medale po przecinkach!!!!

09.01.2005
23:39
[151]

Świstak19 [ Konsul ]


0złotych, 2 srebrne, 0 brazowych

09.01.2005
23:40
[152]

skrzatman [ SkrZat ]

świstak +1pkt


snopek9 - 63 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -16 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK - 11pkt
Brisk,skrzatman - 10 pkt
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

09.01.2005
23:41
[153]

skrzatman [ SkrZat ]

snopek grasz jeszcze ??????

09.01.2005
23:43
[154]

snopek9 [ Legend ]

Holandia 2 srebra
W : RFN 1974, Argentynie 1978
Daj mi 2 pkt

09.01.2005
23:43
smile
[155]

Świstak19 [ Konsul ]

>>>>>>>>>>>>>>>>PYTANIE <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<



Obrońca reprezentacji Szwajcarii przeszedł z Realu Mallorca,do zespołu szwajcarskiej ekstraklasy Jaki to zawodnik ( imię i Nazwisko) i do jakiego klubu przeszedł

09.01.2005
23:44
[156]

snopek9 [ Legend ]


Sorka za to ...

09.01.2005
23:45
[157]

skrzatman [ SkrZat ]

snopek trzymaj nerwy na wodzy!!!!!!!

09.01.2005
23:45
[158]

snopek9 [ Legend ]

Nara panowie wiecej nie gram w to ...to bez sesu ...mam punkt...a wy gracie sobie w najlepsze...i zadajecie dalej pytania ..
Zidan sie nazywa ten kolo !!!

09.01.2005
23:48
[159]

Świstak19 [ Konsul ]


Nie to nie nikt cię nie bedzie zmuszał do gry ????

09.01.2005
23:51
[160]

skrzatman [ SkrZat ]

Patrick Muller do FC Basel.

09.01.2005
23:53
[161]

Świstak19 [ Konsul ]

Skrzat +1

snopek9 - 63 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -16 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK,skrzatman - 11pkt
Brisk, - 10 pkt
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

09.01.2005
23:53
[162]

skrzatman [ SkrZat ]

dobra ja spadam

09.01.2005
23:53
smile
[163]

Świstak19 [ Konsul ]


Ja też juz spadam zadaj jakięs Bardzo trudne pytanie na noc oki !

09.01.2005
23:54
[164]

skrzatman [ SkrZat ]

niech ktos inny zada pytanie !!!!!!!!!!!

09.01.2005
23:54
[165]

skrzatman [ SkrZat ]

no dobra zadam ale jutro bede dopiero po 10:40 chyba

09.01.2005
23:54
smile
[166]

Świstak19 [ Konsul ]


Dobra to ja zadam
oki

09.01.2005
23:57
[167]

snopek9 [ Legend ]

snopek9 - 64 pkt
loosiek - 60 pkt
White Star, - 57 pkt
EwUnIa_kR - 37 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -16 pkt
remwall - 13 pkt
Łyczek,dudka - 12
cronotrigger, Kumavan, ILEK,skrzatman - 11pkt
Brisk, - 10 pkt
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo - 8 pkt
p@v3l,- 7 pkt
Anoneem,- 6 pkt
J_A_C_K,milanista 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

To powinno wygladac nawet bardziej radykalnie ale nie chciałem byc chamski ...

09.01.2005
23:59
[168]

skrzatman [ SkrZat ]

swistak zadawaj pytanie

10.01.2005
00:01
[169]

Świstak19 [ Konsul ]

dobra ja zadam

10.01.2005
00:02
[170]

Świstak19 [ Konsul ]


ALE w Nowym WĄtku juŻ

10.01.2005
00:09
[171]

snopek9 [ Legend ]

Nowy watek
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3217340&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.