GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z The Bat

07.01.2005
20:52
[1]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

Problem z The Bat

Witam.
Program The bat nie sciaga mi poczty, znaczy nie sciaga mi jak jestem w krakowie (dziala tutaj proxy po lokalu pzrez ktore leca wszystkei lacza) www, tlen, gg mi dzilaja The Bat nie

w domu gdzie mam modem dziala wszystko normalnie czy ktos wie co zrobic by mi sie poczta sciagala ?
jak mam cos napisac to podajcie co a odpisze

07.01.2005
21:17
smile
[2]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

nikt nie umie poradzic?

07.01.2005
22:01
[3]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

plisss pomocy :(

08.01.2005
10:17
smile
[4]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

update do watku

outlook tez nie dziala....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.