mcl007 [ Galaxy Ranger ]
Problem z The Bat
Witam.
Program The bat nie sciaga mi poczty, znaczy nie sciaga mi jak jestem w krakowie (dziala tutaj proxy po lokalu pzrez ktore leca wszystkei lacza) www, tlen, gg mi dzilaja The Bat nie
w domu gdzie mam modem dziala wszystko normalnie czy ktos wie co zrobic by mi sie poczta sciagala ?
jak mam cos napisac to podajcie co a odpisze

mcl007 [ Galaxy Ranger ]
nikt nie umie poradzic?
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
plisss pomocy :(

mcl007 [ Galaxy Ranger ]
update do watku
outlook tez nie dziala....