GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak przenieść forum dyskusyjne phpBB na inny serwer?

07.01.2005
18:50
smile
[1]

KULL [ Gladiator ]

Jak przenieść forum dyskusyjne phpBB na inny serwer?

Po przesniesieniu wywala mi bledy i nie dziala :-/. Tego się wlasnie spodziewalem. Jak dokladnie krok po kroku należy je przeniesc ?? help.

07.01.2005
18:57
[2]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

Ja bym zrobił tak:

1. robisz kopie istniejacej bazy danych
2. wgrywasz phpbb 2 od nowa na ten nowy serwer
3. przywracasz baze z kopii

08.01.2005
00:28
smile
[3]

KULL [ Gladiator ]

DeXX. ---> Tak wlasnie zostalo to zrobione. Problem polega na tym ze tam trzeba cos jeszcze zmienic w ustawieniach.

08.01.2005
00:36
[4]

maciek_ssi [ pro evolutioned ]

$dbhost = "domena_czy_moze_cos_innego";
$dbname = "nazwa_bazy";
$dbuser = "nazwa_uzytkownika_bazy";
$dbpasswd = "haslo_do_bazy";

08.01.2005
00:38
[5]

maciek_ssi [ pro evolutioned ]

zapomnialem w jakim to pliku sie edytuje: config.php

08.01.2005
17:46
smile
[6]

KULL [ Gladiator ]

maciek_ssi --> nadal nie dziala :/

09.01.2005
11:47
smile
[7]

KULL [ Gladiator ]

nadal wyswietla mi komunikat:

message_die() was called multiple times. This isn't supposed to happen. Was message_die() used in page_tail.php?

09.01.2005
13:52
[8]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

poszukaj lub zapytaj na jakimś forum poświęconym tylko phpbb
w adresie ma na pewno phpbb (google) ;)

09.01.2005
13:54
smile
[9]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

ja robilem tak:
w panelu administracyjnym jest opcja zrobienia kopi bazy tak tez zrobilem
przenioslem all pliki forum na 2 serw
wwalilem sie do PhpMyAdmin tam wzucilem ta kopie z pliku
i dzialalo :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.