
KULL [ Gladiator ]
Jak przenieść forum dyskusyjne phpBB na inny serwer?
Po przesniesieniu wywala mi bledy i nie dziala :-/. Tego się wlasnie spodziewalem. Jak dokladnie krok po kroku należy je przeniesc ?? help.
DeXX. [ mp44 is my destiny ]
Ja bym zrobił tak:
1. robisz kopie istniejacej bazy danych
2. wgrywasz phpbb 2 od nowa na ten nowy serwer
3. przywracasz baze z kopii

KULL [ Gladiator ]
DeXX. ---> Tak wlasnie zostalo to zrobione. Problem polega na tym ze tam trzeba cos jeszcze zmienic w ustawieniach.
maciek_ssi [ pro evolutioned ]
$dbhost = "domena_czy_moze_cos_innego";
$dbname = "nazwa_bazy";
$dbuser = "nazwa_uzytkownika_bazy";
$dbpasswd = "haslo_do_bazy";
maciek_ssi [ pro evolutioned ]
zapomnialem w jakim to pliku sie edytuje: config.php

KULL [ Gladiator ]
maciek_ssi --> nadal nie dziala :/

KULL [ Gladiator ]
nadal wyswietla mi komunikat:
message_die() was called multiple times. This isn't supposed to happen. Was message_die() used in page_tail.php?
Qbaa [ Generaďż˝ ]
poszukaj lub zapytaj na jakimś forum poświęconym tylko phpbb
w adresie ma na pewno phpbb (google) ;)

gromusek [ Piwa dajcie ! ]
ja robilem tak:
w panelu administracyjnym jest opcja zrobienia kopi bazy tak tez zrobilem
przenioslem all pliki forum na 2 serw
wwalilem sie do PhpMyAdmin tam wzucilem ta kopie z pliku
i dzialalo :)