child_91 [ Pretorianin ]
[gra ps2] f1 2004 [sprzedam]
Witam
Bardzo przepraszam że niie zamieszczam tego ogłoszenia na bazarze ale tam nie ma tej gry i nie mam jak dać ogloszenia.
Wczoraj zakupiłem konsolkę ps2 (6 stycznia) https://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=1861
Jak pisze w linku wyżej do konsoli była gierka F1 2004, są to jakieś wyścigi formuły 1, sprzedaję ponieważ nie lubię tego typu gierek, gra jest nowa nie używana, jednak bez foli, była już bez niej w pudełku z konsolą.
W ultimie gra ta kosztuje 200zł, ja sprzedają za 150zł,140zł no może trochę mniej + koszty przesyłki pokrywa kupujący. Preferuję wpłatę na konto ponieważ wtedy mam pewność że nie będę wysyłał paczki na marne, ten sposób jest też lepszy dla kupującego ponieważ wtedy są niższe koszty wysyłki.
Zdjęć nie zamieszczam ponieważ nie mam dobrego aparatu, ale jak by się ktoś upierał to mogę zrobić kamerą internetową.
Jak ktooś chce to mogę wystawić na allegro.
W grę można grać przez internet !!!
child_91 [ Pretorianin ]
/\ UP /
Nikt nie chce kupić ?? Sprzedam za 100zł.
child_91 [ Pretorianin ]
/\ UP /
Nikt nie chce kupić ?? Sprzedam za 100zł.
child_91 [ Pretorianin ]
Sorry za dwa up'y, niechcący.
Neo_zion [ Generaďż˝ ]
Ja bym na Twoim miejscu nie liczył, że dostanę za nią nawet 70zł, nie mówiąc o 100zł. Na allegro można to od ręki kupić (zafoliowaną) za 70zł i zainteresowania brak. Więc mówiąc krótko cena 100zł jest śmieszna.