GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lekcje dobrego wychowania dla Premiumowiczow :)

07.01.2005
13:26
smile
[1]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Lekcje dobrego wychowania dla Premiumowiczow :)

1. Nie statsujemy :)
2. Nie przeklinamy
3. Nie robimy sie z siebie idiotow
4. Nie robimy z innych idiotow
5. Nie smiejemy sie z tych, ktorzy nie maja abonamentu
6. Nie korzystamy z tego, ze strefa Premium jest niemoderowana
7. ...

07.01.2005
14:05
smile
[2]

neXus [ Fallen Angel ]

eeeee to o czym tu pisac....

07.01.2005
14:05
smile
[3]

Silver Fox [ spamer ]


Stranger ---> Żądam usunięcia punktu 1. Nie statsujemy :)

07.01.2005
14:06
smile
[4]

SirGoldi [ Gladiator ]

Stranger [Gry-OnLine] ----> Daj sobie spokój...

Prawda jest taka że od pewnego czasu panuje tu taki chaos że aż się zaglądać nie chce.

Silver Fox ---> A ja żądam usunięcia Ciebie. I co? Będzie to równoznaczne z nie statsowaniem. Wchodzisz w to?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-07 14:06:55]

07.01.2005
14:08
smile
[5]

Silver Fox [ spamer ]


SirGoldi ---> On to robi dla +1

07.01.2005
14:13
[6]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Goldi Boy ----->> i kto to mówi? Patrz na siebie zanim zaczniesz osadzać innych.

07.01.2005
14:28
smile
[7]

tigerkb [ Konsul ]

a ja chciałem coś mądrego napisać

07.01.2005
14:29
smile
[8]

zarith [ ]

jak widać, chcieć to nie zawsze znaczy móc:>

07.01.2005
14:36
smile
[9]

tigerkb [ Konsul ]

dokładnie, dlatego ja bardzo często chce wiele rzeczy hihi

choć moja kobieta się czasem buntuje, że za wiele lolx2 hahah

07.01.2005
14:37
smile
[10]

fatkos [ Konsul ]

heh mi sie dzis konczy abonament i brakuja mi 2 gole zeby se przedluzycna next miesiac :(

07.01.2005
15:00
[11]

SirGoldi [ Gladiator ]

Storm Shadow ---> Nie udzielam się tu od dawna (z małymi wyjątkami). A jeśli tobie podoba się durne wklejanie postów z różnymi buźkami i temu podobne incydenty to bardzo mi przykro.

Nie mówię że sam nie wygłupiałem się (ale napewno nie w taki sposób) kiedyś ale to co teraz się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-07 15:00:33]

09.01.2005
01:21
[12]

Patrol_wcg [ Konsul ]

Nom, Z tym sie zgodze :) choć jestem "TU" od paru minut.... :|

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.