
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Lekcje dobrego wychowania dla Premiumowiczow :)
1. Nie statsujemy :)
2. Nie przeklinamy
3. Nie robimy sie z siebie idiotow
4. Nie robimy z innych idiotow
5. Nie smiejemy sie z tych, ktorzy nie maja abonamentu
6. Nie korzystamy z tego, ze strefa Premium jest niemoderowana
7. ...

neXus [ Fallen Angel ]
eeeee to o czym tu pisac....

Silver Fox [ spamer ]
Stranger ---> Żądam usunięcia punktu 1. Nie statsujemy :)

SirGoldi [ Gladiator ]
Stranger [Gry-OnLine] ----> Daj sobie spokój...
Prawda jest taka że od pewnego czasu panuje tu taki chaos że aż się zaglądać nie chce.
Silver Fox ---> A ja żądam usunięcia Ciebie. I co? Będzie to równoznaczne z nie statsowaniem. Wchodzisz w to?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-07 14:06:55]

Silver Fox [ spamer ]
SirGoldi ---> On to robi dla +1
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Goldi Boy ----->> i kto to mówi? Patrz na siebie zanim zaczniesz osadzać innych.

tigerkb [ Konsul ]
a ja chciałem coś mądrego napisać

zarith [ ]
jak widać, chcieć to nie zawsze znaczy móc:>

tigerkb [ Konsul ]
dokładnie, dlatego ja bardzo często chce wiele rzeczy hihi
choć moja kobieta się czasem buntuje, że za wiele lolx2 hahah

fatkos [ Konsul ]
heh mi sie dzis konczy abonament i brakuja mi 2 gole zeby se przedluzycna next miesiac :(
SirGoldi [ Gladiator ]
Storm Shadow ---> Nie udzielam się tu od dawna (z małymi wyjątkami). A jeśli tobie podoba się durne wklejanie postów z różnymi buźkami i temu podobne incydenty to bardzo mi przykro.
Nie mówię że sam nie wygłupiałem się (ale napewno nie w taki sposób) kiedyś ale to co teraz się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-07 15:00:33]
Patrol_wcg [ Konsul ]
Nom, Z tym sie zgodze :) choć jestem "TU" od paru minut.... :|