
frag [ Pretorianin ]
jaki komp do 1500zł??
mam taki budżet na nowy komputer i prosze Was o rade co złożyć za takie pieniądze
dodam że bez napędu cd/dvd,klawiatury,myszki i monitora :)
komp ma służyć do grania(nie będe pisał że do siedzienia w necie bo to i na p200 można robić :D)
chodzi mi o jak najlepsza stabilnośc no i wydajność :)
frag [ Pretorianin ]
^up^
Regis [ ]
(ceny spisywane ok. 2 tyg. temu [sam mam taki budzet na kompa i sie zastanawiam co kupic] - teraz ni chce mi sie sprawdzac). Na przyklad:
"BAZA":
Abit NF7 SL - 345 zl
Sempron 2.4 - 215 zl
Kingmax 512 - 285
Łącznie: 845 zł
Za pozostałe 655 musisz kupic obudowe, karte graficzna i co tam ew. potrzebujesz (muzyczna chyba jest na plycie , choc glowy nie dam) - to juz zalezy od Ciebie, ale mysle ze np. Radek 9600 i obudowa za reszte byloby wporzo. Ale niestety - za taka sume niewiele kupisz... Wiem, bo sam mam ten problem :P

mrEdDi [ ShoguN ]
najlepiej jak sam sobie wybierzesz bo i tak jak my ci tutaj damy propoczycje moze ci sie nie spdobac wejdz na strone ProLine i sam sobie obczaj jakie ceny i jaki sprzet tak bedzie dla ciebie najlepiej

WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]
Sempron 2200+ -180zł
Abit NF7 - 270zł
512mb Hynix D43 - 300zł
Modecom 350GTF - 120zł/Fortron 300W z allegro -60zł
Seagate Baracuda 80GB - 220zł
GeCube Radeon 9550XT -380zł/radeon 9700 Pro 128bit (np. w arest) -470zł
W obu wariantach mieści się to w 1500zł.
Podkręcanie będzie nieuniknione ;)
Ustawisz conajmniej FSB 222 i będie już naprawde wydajnie.

piokos [ ]
+ ok. 100zł jakaś względa buda na graty
p.s brałbym Modecoma - ciche czortostwo :)
i r 9700 pro :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-07 19:55:13]
WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]
Bez obudowy też pogra ;)

piokos [ ]
no fakt, ale prawdopodobnie ma psa, a pies może to pomylić z hydrantem, wszak ABIT ma czerwony laminat ;)

Regis [ ]
Moze ma jamnika - taki to na pewno nie naleje na biurko, nawet jak bardzo mocno podniesie lape :P
skrill [ Legionista ]
Asrock K7 upgrade Via KT600 + LAN + SATA 168.00
AMD Sempron 2400+ bulk 221.00
Spire WhisperRock IV SPA04B4 42.89
DDR 512MB PC-333 CL2.5 GoodRAM 275.00
WD Caviar SE 120 GB WD1200JD 8MB cache Serial ATA 327.00
Tracer TRO-838 CAPRUN Black 108.00
Radeon 9550 XT Gigacube Extreme rev 2.1 128MB + DVI / tv-out 128-bit 465.00
Płyta może nie jest rewelacyjna i pewnie nie nadaje sie zbytnio do podkręcania, ale chodzi całkiem nieźle. Na gorszej konfiguracji (Sempron2200,256MB RAM, R9550) da się pograć w większość rzeczy, choć oczywiście nie na max detal: NFSU2 medium chodzi spoko, podobnie XPAND RALLY, a to w co gram czyli CS i FIFA2005 oczywiscie na max :) bez problemów. Czyli powinieneś pograć przez jakiś czas.