GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Solidarni z azją - muzyka

07.01.2005
12:10
[1]

j-bobo [ Pretorianin ]

Solidarni z azją - muzyka

kto zna tytuł melodii, która była wczoraj w programie "Solidarni z Azją". Między innymi gdy do studia weszła kobieta z Anglii??? Na pianinie grana

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-07 12:09:38]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.