
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Monitor 19' do 1500 zl.
Monitor 19'do 1500 zl.
Nie musi byc koniecznie plaski, byle mial porzadna geometrie, sensowna jasnosc (odnosi sie rowniez do wyswietlania obrazu w ciemnych pomieszczeniach), nienaruszalna gemoetrie i zywe barwy.
Co rekomendujecie ? Czcionki rowniez powinny byc wyswietlane bardzo wyraznie (programowanie). Praca w rozdzielczosci 1280x1024x100Hz.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-07 11:11:27]
Kumavan [ child of KoRn ]
Ja z własnego doświadczenia polecam LG Flatron F900P 19" 1176 zł
link --> https://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3906
Moje ciche marzenie to 19" Iiyama Vision Master Pro 454 (HM903DT) 1699 zł (nie mówiąc już o jakimś LCDku :), z poniżeszgo adresu:
-- warto poczytać komentarze pod każdym modelem!

legrooch [ Legend ]
Iiyama Vision Master Pro 454

soze [ sick off it all ]
pozostaje mi tylko podpisac sie przed przedmowca!:)...Iiama

soze [ sick off it all ]
edit ...pod :P

Rendar [ Senator ]
A ja mam obecnie cos takiego: https://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3579
i jestem super zadowolny.

Gruby Misiek [ Centurion ]
Jestem obecnie posiadaczem takiej Iiyamy Vision Master Pro 454 i stwierdzam,
ze jest rewelacyjna. Szczegolnie, ze ma fajne mozliwosci np. ustawienia dla tekstu,
grafiki i filmow, ktore sa niezalezne od standardowych ustawien jak jasnosc, kontrast czy
nasycenie. Np w ustawieniu na grafike kineskop swieci intensywniej co powoduje, ze
kolorki sa niesamowicie nasycone i czyste a w ustawieniu dla filmow obraz jest dodatkowo
sprzetowo wyostrzany tak, ze jak sa jakies kipskiej jakosci, rozmazane filmy to dodatkowo
poprawia sie ich ostrosc.
Dlatego polecam ten monitorek.

Kurdt [ Kocham Olkę ]
Ja również wymieniam teraz monitor, mój wybór padł na Iiyamę Vision Master Pro 455, teraz czekam, aż wreszcie zawita do domku.