GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność, czyli [ a bo mi wolno :> ] :> | cz.190

07.01.2005
08:26
[1]

Brisk. [ Chomik ]

Bezsenność, czyli [ a bo mi wolno :> ] :> | cz.190

Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.

Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.


...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? ---- arthemide




Otwarte od 23 do 7 rano.




[reszty niema bop mi sie nie chciało tak dużo ctrlować + c a potem cytyrylować + v :>]

Co sie bede wysilał:>

07.01.2005
08:29
smile
[2]

zarith [ ]

pierwszy, a co:)

07.01.2005
08:31
[3]

Brisk. [ Chomik ]


zarith bardzo bym sie zdziwił gdybys nie chciał piersi zdobyć :P


ZAMKNIĘTE do 23 :>

07.01.2005
23:14
smile
[4]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

.: Otwieramy :.

07.01.2005
23:15
[5]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ja tylko na chwilke, dzisiaj nie wyrabiam po wczorajszej nocy ;]

POZDRo dla 'bezsennych" :)

07.01.2005
23:20
smile
[6]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Joł ziomy :>

07.01.2005
23:21
[7]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


hello

07.01.2005
23:23
[8]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jestem ale jeszcze sobie gram:P

immo--->:*

07.01.2005
23:24
smile
[9]

katrin20 [ Kati ]

Hejka wszystkim! :D
Cześć Brisk! ;)
Cześć Immopciu! :* ;)

07.01.2005
23:25
smile
[10]

katrin20 [ Kati ]

Cześć Ewuniu! ;* ;P
sie dziś zakolczykowałam :)

07.01.2005
23:29
[11]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kaśka---> też język?

07.01.2005
23:30
[12]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin --> fota :> byle szybko bo mnie łózko woła :P

07.01.2005
23:31
smile
[13]

<Przem@x> [ Pretorianin ]


czesc wszystki czyli inaczej czescBrisk czesc zarith
czescEsqualante czesc Immothep czesc DiabloManiak
czesc Vejt czesc Ewunia_kR
czesc katrin20 (ile osob na GOL-u nie spi :>)

07.01.2005
23:31
[14]

Immothep [ Errare humanum est. ]

GG dział :| :P:D =]

07.01.2005
23:32
[15]

katrin20 [ Kati ]

Ewunia --> Na razie brew, nad językiem się jeszcze zastanawiam i mam pytanko odnośnie tego... słyszałam, że po przedziurawieniu jęzorka :) przez jakiś czas się nie mówi, długo?

07.01.2005
23:34
[16]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


katrin2o -- mówi się ale się sepleni

07.01.2005
23:35
[17]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kaśka---> każdy ma inaczej...ja miałam przerąbany pierwszy tydzień...zero jedzenia..herbata przez słomkę...schudłam 7 kilo..a mówić nie mogłam przez 3 dni...zero...pisałam wszystko na kartkach:D

ale tak jak mówię..każdy ma inaczej...

07.01.2005
23:35
smile
[18]

katrin20 [ Kati ]

Przemo ---> Hejka :) chyba wystarczająco dużo osób cierpi na bezsenność ;P

Immopciu ---> Spoko, dam jak zrobię :) cierpliwości :)

07.01.2005
23:35
[19]

EwUnIa_kR [ Legend ]

miałam tak spuchnięty język że nie mieścił mi się do buzi:D

07.01.2005
23:36
smile
[20]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

móffi fie, fylko tfoche nie fyłaśnie :P i pfef jakif czaf bfoli i fie czfofiekf śflini...

07.01.2005
23:36
[21]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


Kolczyk na języku to głupia sprawa prędzej czy później będziesz żałować

07.01.2005
23:36
[22]

EwUnIa_kR [ Legend ]

<Przem@x> ---> to ty nie wiesz że każdy nowy w bezsenności stawia flaszkę i wkleja swoje zdjęcie;D

07.01.2005
23:37
smile
[23]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

oooo, fefć Pfffemekff :D

07.01.2005
23:37
[24]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Esqualante ---> no nie mów że masz kolczusia:P

07.01.2005
23:41
smile
[25]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

Nie mam, mam kumpla :P

07.01.2005
23:42
[26]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

[edit]
z resztą nie tylko na języku ma kolczyki ;]

mówi, że ten na języku to pikuś :D

07.01.2005
23:42
smile
[27]

katrin20 [ Kati ]

Vejt ---> Szefleni sze powjadasz ;)

Ewunia ---> A to nie tak strasznie długo, myślałam, że znacznie dłużej :) moja mama będzie wdzięczna za każdy dzień mojego milczenia hahaha ;P ...a co do tych 7 kylo to dietka cud cio? ;D hehe... po wczorajszych rozmowach, a właściwie to już dzisiejszych i po naoglądaniu się tatoo!!! już nie wytrzymałam i musiałam sobie coś zrobić :) przez Ciebie tak tak właśnie przez Ciebie mam dziurę nad okiem wielkości melona bo facet wziął złę narzędie! ;D ... a tak całkiem poważnie to właściwie nie bolało ale zajefajnie się lała krew... makeup szlag trafił :)

07.01.2005
23:49
[28]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Wszyscy posneli czy jak?

07.01.2005
23:50
[29]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


katrin20 -- lol

07.01.2005
23:51
smile
[30]

peners [ SuperNova ]

Ja nie śpie mam teraz taka dywize.
Cała noc tylko Half-Life 2 i ja :D

07.01.2005
23:52
smile
[31]

Quicky [ Senator ]

elo ziomy i maniury ;)

07.01.2005
23:54
smile
[32]

katrin20 [ Kati ]

Immopciu ja nie śpię! ;P A chciałeś coś konkretnego? :>

Vejt --> Kolczyk można zawsze wyciągnąć jak się znudzi :) obcęgi w ruch i buch ;)

07.01.2005
23:55
[33]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin ---> tak chciałbym

07.01.2005
23:56
[34]

misiek kolorowy [ Junior ]


dobranoc

07.01.2005
23:58
[35]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ktoś mnie zaGGadał:>

ale śledzę wątek:D

07.01.2005
23:58
smile
[36]

katrin20 [ Kati ]

Quicky --> Hejka :)

Immopciu --> A ciooo? :> Powiedz... służę pomocną ręką ;P

08.01.2005
00:00
[37]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a co to jest? co ja jestem? maniur? jak się to odmienia?:D

08.01.2005
00:00
[38]

snopek9 [ Legend ]


Siemanko ...

Czekam na waznego mesa wiec sobie posiedze w necie troche ..

08.01.2005
00:00
smile
[39]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin ---> niestety na to nie jesteś w stanie nic poradzić :(

08.01.2005
00:01
smile
[40]

Quicky [ Senator ]

JeStEs MaNiUrA a Ja JeStEm SpOx ZiOmAl

nie ffiem jak siem to odmienia ale to niewashne

08.01.2005
00:02
smile
[41]

katrin20 [ Kati ]

Immopciu --> Jeszcze mnie nie znasz... ja ze wszystkim sobie radzę :*

snopciu --> siemanko! ;)

Ewunia --> to brzmi jak jakieś jedzenie ;P

08.01.2005
00:03
[42]

EwUnIa_kR [ Legend ]

aha...

immo----> co się dzieje?

08.01.2005
00:04
[43]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kaśka:D ja nie moge jakie skojarzenie;D fakt..taka jestem słodka że nic tylko mnie schrupać;D

08.01.2005
00:04
smile
[44]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin ---> a z nowotworem sobie poradzisz?? bo jak tak to Cie na rekach bede nosil :(

08.01.2005
00:06
[45]

snopek9 [ Legend ]


Czyli zapowiada sie dluga noc..bo jeszcze nie dostałem wiadomosci czy mam mesa ..tak tak sprawa jest dosyc skomplikowana ...

08.01.2005
00:06
smile
[46]

katrin20 [ Kati ]

Ewunia :) to propozycja haha ;D no weź nie tak przy wszystkich ;P bo też będą chcieli :D takie propozycje rozważam na prywatnych kanałach ;P

08.01.2005
00:08
smile
[47]

katrin20 [ Kati ]

Immopciu --> Że jak??? Ty czy ktoś z rodziny? :(

08.01.2005
00:08
[48]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jasne że propozycja;> a co to jest Prywatne kanały?:D

08.01.2005
00:08
[49]

EwUnIa_kR [ Legend ]

biedny piesek...:(

08.01.2005
00:09
[50]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin --> można powiedzieć ze "z rodziny"... jest dla mnie jak domownik, spedzil ze mną ponad połowe mojego życia, moj piesio :(

08.01.2005
00:10
smile
[51]

katrin20 [ Kati ]

hahaha :D wszystkie formy kontaktu poza GOLem ;P no wiesz GyGy, mail a najlepiej to kontakt osobisty z dostawą do domu ;P no to jak ;P ]:->

08.01.2005
00:12
smile
[52]

katrin20 [ Kati ]

Immopciu ---> współczuję badzio :* dobrze wiem cio czujesz :* przykro mi <przytul>

08.01.2005
00:18
[53]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Narka wszystkim...
... do usłyszenia

08.01.2005
00:19
[54]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Immothep 3maj się mały:*

kaśka---> no to jak? omawiamy szczegóły?:P

08.01.2005
00:21
[55]

katrin20 [ Kati ]

Immopciu ---> Branoc i spokojnych snów :* głófka do góly :* Papaciochy

Ewunia --> No pewnie, czekam z niecierpliwością :>

08.01.2005
00:21
[56]

EwUnIa_kR [ Legend ]

to ja czekam:>

08.01.2005
00:23
smile
[57]

katrin20 [ Kati ]

No cio jest wyłamujesz się :>

08.01.2005
00:25
[58]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja? w życiu:P

ale musisz wiedzieć że ..przeze mnie droga w wiekuiste męki......

08.01.2005
00:28
[59]

katrin20 [ Kati ]

Tak, no to dobrze bo ja też! ;) ...poza tym uwielbiam męki i ogień piekielny ;P (ten opis wygląda jakoś znajomo ;) )

08.01.2005
00:29
[60]

EwUnIa_kR [ Legend ]

masz moje gg?:>:D

ale musisz obiecac że się we mnie nie zakochasz:D

08.01.2005
00:34
[61]

katrin20 [ Kati ]

hyhyhy... no ależ skąd ni mam, skąd ten pomysł haha :> :D

mogę Ci obiecać nawet z miejsca... poza tym ja się nie zakochuję... tylko wykorzystuję ;P ]:->

no to jak, pasi? ;P

08.01.2005
00:34
[62]

EwUnIa_kR [ Legend ]

eeejjj podglądaczka:> gdzies polazła;>

08.01.2005
00:34
[63]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no to pasi:]

idziesz do mnie?:P

p.s. wszyscy tak mówią....

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-08 00:33:46]

08.01.2005
00:35
[64]

katrin20 [ Kati ]

ja nie podglądywuje :> jush jestem, pisałam smysa... a cio tęskniłaś :> :D ;P

08.01.2005
00:36
[65]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nooo...zatęskniłam się na śmierć;D

08.01.2005
00:41
[66]

katrin20 [ Kati ]

Daj adres, mam trafić po omacku.... na śmierć? :> i kto tu się zakochuje? ;P ;D

08.01.2005
00:43
[67]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ej mała ...to był żart:D

08.01.2005
00:48
[68]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Dobry , zaczynam bezsennosc w moim wydaniu :D

08.01.2005
00:49
[69]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mati---> zaczynaj:D czekamy:D

08.01.2005
00:52
[70]

snopek9 [ Legend ]


Mati176 -->dobry ..

Juz sie zaczynam denerwowac ...

08.01.2005
00:57
[71]

katrin20 [ Kati ]

Ewunia ---> Jasne, teraz nie kłam... wydało się, ale to nic w końcu jestem wspaniała :D

Mati ---> Hello

08.01.2005
01:14
smile
[72]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Oh , jakie przywitanie :P , jednak widać odrazu , że w bezsenności są kultywatroni ludzie :P zawsze jak tutaj codziennie wstępuje , zawsze jest miło :D

NO TO ZANCZYNAM !!! ODLICZAMY STOPERAMI!!! :)

08.01.2005
01:16
[73]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ty miałes coś chyba zacząć...rozbieraj się;P

08.01.2005
01:19
[74]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

EwUnIa_kR----->To pozniej troszke :P , a zresztą skoro mam zacząć to sciągam czapke , teraz kolej kogos innego :P

08.01.2005
01:20
[75]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ok...ja moge koszulkę...:P

08.01.2005
01:21
[76]

katrin20 [ Kati ]

Mati oj nie błaznuj i rozpieraj się bo i tak weźmiemy siłą :P

08.01.2005
01:22
[77]

EwUnIa_kR [ Legend ]

filozof się znalazł:D

08.01.2005
01:23
[78]

katrin20 [ Kati ]

hahaha

to znaczy rozbieraj ;P

08.01.2005
01:24
[79]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

EwUnIa_kR----.Racja filozof sie znalazł :P , no Ewunia skoro bluzeczke zdjełaś , to kolej tera na kogo innego... :)

08.01.2005
01:26
[80]

EwUnIa_kR [ Legend ]

zdjęłam bluzkę ale założyłam piżamkę;D

mam zamiar ciebie oglądać a nie siebie rozbierać;D

narazie przynajmniej:D

08.01.2005
01:27
smile
[81]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

LOL , oglądac rozbierać , to prawie te same rzeczy :)

08.01.2005
01:34
[82]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie cwaniakuj:>:P:D

08.01.2005
01:39
[83]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

EwUnIa_kR------>Stwierdzam fakt tylko , i wiem co masz na mysli , ale ja sie nie dam!!! (tak szybko :P)

08.01.2005
01:40
smile
[84]

Adamss [ -betting addiction- ]

Hail!

08.01.2005
01:40
[85]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no dobra...widzę że potrzebujesz czasu...

kaśka--> chodź namówimy się;D

08.01.2005
01:41
[86]

katrin20 [ Kati ]

Oki, ale pisz cicho żeby nikt nie słyszał :D

08.01.2005
01:42
[87]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

EwUnIa_kR-----.Chyba jednak masz racje , cos mi sie juz roi , chyba musze pojsc spac :P

08.01.2005
01:45
[88]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Adamss----->Witojcie :P

08.01.2005
01:46
[89]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no...to rozumiem:D czas to strata czasu:D

08.01.2005
01:51
smile
[90]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

EwUnIa_kR ------>NARA
& inni nara

Dziś wyjątkowo wczesnie ide , ale coz , jezeli kobieta mi mówi , że juz powinienem isc spac , to juz wyboru nie mam :P

08.01.2005
01:52
[91]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobranoc mati:]

p.s. tchórz:D

08.01.2005
01:53
[92]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

eee tam odrazu tchórz :P , z chęcią bym został , ale jakos predyspozycji nie mam tera :P

08.01.2005
01:55
smile
[93]

katrin20 [ Kati ]

Mati --> Jako kolejny potwierdzasz, że ród męski to wykruchy bez pisanek ;P

08.01.2005
01:57
[94]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Eee tam :) , chyba zostałem sa, na placu boju , a przeciwko mnie 2 kobiety , i co ja mam zrobic?Skapitulować?Inaczej mnie poturbują a ja chce dożyć do następnej "Bezsenności" :P

08.01.2005
02:01
[95]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mati..moment..nie zrozumieliśmy się;D MY NI EJESTESMY PRZECIWKO TOBIE!

08.01.2005
02:24
smile
[96]

katrin20 [ Kati ]

Ależ oczywiście, że nie jesteśmy :D ]:->

08.01.2005
02:25
[97]

EwUnIa_kR [ Legend ]

polazł sobie;D wystraszyłyśmy go:D

08.01.2005
02:30
[98]

katrin20 [ Kati ]

Hahaha ;D starałam się być delikatna... hahaha... joke ;P

08.01.2005
02:30
[99]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pee---> zaglądniesz do nas?

08.01.2005
02:30
smile
[100]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Widzisz ewuniu straszna jesteś *zaczyna się bać * ;)

08.01.2005
02:33
smile
[101]

peeyack [ Weekend Warrior ]

==>Ewunia
No nie wiem, zastanowie sie ...

Uppssss. Za pozno. Dzisiaj sie juz niestety (albo na szczescie) położe. Co mnie tak niezmiernie ucieszylo dzisiaj - nie zdazylem zrobic roboty jednak w ciagu wczorajszej nocki. Mialem ja dokonczyc dzisiaj, ale ni cholery nic mi nie wychodzi. Cos sie spieprzylo na amen. Jutro rano jade z radosnym glosem zakomunikowac to dyrektorowi :-)

08.01.2005
02:33
[102]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no to miłych snów pee...i odpocznij:*

08.01.2005
02:39
[103]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Podobno dluzszy okres bez snu wplywa niszczaco na mozg i prowadzic moze do choroby psychicznej. U ruskich nawet zrobili odpowiednie badania na ochotnikach. Marnie sie to dla niech skonczylo.

Ale moim wiórom juz chyba wiele nie zaszkodzi. wlasnie uplywa 45 godzina bez snu. Jeszcze wiem, jak sie nazywam :-)

08.01.2005
02:40
smile
[104]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

To zacznij czytać booka peeyack :D

Czy może huż skończyłeś ;)

08.01.2005
02:41
[105]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kaśka---> cyt:może jakiegoś shogotka sobie sporzadzimy<hahaha>

pee-----> za godzinę wszyscy sobie będziemy przypominali jak się nazywamy:D

08.01.2005
02:42
[106]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kaśka jeszcze jeden cytat:ale czy napewno sie posuwasz do przodu jeżli nie wiesz co masz z tyłu


*turlam się ze śmiechu*

08.01.2005
02:44
smile
[107]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Diablomaniak
Wiesz, ze znasz odpowiedz na to pytanie... Jakos sie nie moge zebrać.
dziwne uczucie. Chce mi sie spac, ale mi sie nie chce klasc... Mieliscie cos takiego kiedys? Czy to juz pierwsze objawy?



... They're coming to take me away, huh, huh

08.01.2005
02:45
[108]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pee---> a niemasz wrażenia że coś cię ominie jak się położysz spać?

08.01.2005
02:46
smile
[109]

katrin20 [ Kati ]

Ewunia --> nie no, ma niezłe teksty <hahaha>

Ja to już dawno leżę na podłodze zalana herbatą, którą miałam wcześniej w kubku <hahaha>

08.01.2005
02:47
[110]

katrin20 [ Kati ]

pee --> Oj ja Ci już teraz mówię, że będziesz żałować jeśli pójdziesz

08.01.2005
02:48
smile
[111]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Kurde przez takie sprawy jak znanie odpowiedzi jasnowidzę zostanę :)
Ale może to i lepiej przynajmniej będe znać pytania przed sesją =)


Ja mam tak codzienie nie chce mis spac ale zasnę , chce mi się spać nie śpie bo mam sprawy do załatwienia :>

08.01.2005
02:48
smile
[112]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Ewunia==>
Czytasz w myslach czy co? Normalnie codziennie sie klade po 2.00 a do pracy na 7.00 - nerwy by mnie zjadly, jakbym poszedl wczesniej w kime. Myslalem ze to jakies moje schorzenie psychiczne, ale widze ze nie jestem osamotniony w tej kwestii

08.01.2005
02:49
[113]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pee---> nie idź nie idź :P

kaśka--->od czegos musiało sie to zamiłowanie zacząć
(2:48)
sprawdzam czy przypadkiem nie miało podobnej genezy jak moje

<hahaha>

ok..jeśłi to jest ktoś z forum to wychodze własnie na kompletną idiotkę;D

08.01.2005
02:50
[114]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pee---> mam podobnie:)...ale nie wiem czy to można leczyć;D...gorzej..ja nie wiem czy chcę to leczyć...dobrze mi jest z tym...chyba...

08.01.2005
02:55
[115]

EwUnIa_kR [ Legend ]

EwUn!a (2:53)
nudzisz mnie..
7137236 (2:53)
powiadasz ?
EwUn!a (2:53)
poważnie
7137236 (2:53)
aż tak strasznie jest ?
EwUn!a (2:53)
powiało gotykiem kiedy się pojawiłeś..
EwUn!a (2:53)
a teraz...no cóż...
7137236 (2:54)
a takie to rzeczy cie bawią
7137236 (2:54)
no widzisz
7137236 (2:54)
to kwestia przestawienia sie
7137236 (2:54)
abra kadabra
7137236 (2:54)
i i am death
EwUn!a (2:54)
RIP

i tu pojawił się komunikat: czy chcesz dodac użytkownika do listy zablokowanych?
TAK:D

08.01.2005
02:55
smile
[116]

peeyack [ Weekend Warrior ]

No to ja sie przyznam szczerze ze mnie to troche meczy... Wyzbylbym sie jakby sie dalo. Czyzby wampiryzm? Slonca nienawidze, blada cera jest no i ochota nakasanie czasem zbiera... Tylko o dziwo lubie czosnek

08.01.2005
02:58
smile
[117]

katrin20 [ Kati ]

Hahahahahahahahaha nie no, nie wklejaj już więcej bo mój brzuch ledwo wytrzymuje ze śmiechu <hahaha> Jakie cudowne pożegnaie... takie mroczne... takie gotyckie hahahaha ;P ;D

08.01.2005
02:59
[118]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pee---> kąsac mówisz?:P

08.01.2005
03:02
[119]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Ano kąsać. :-) Natura wyposażyła mnie w kły służące rozszarpywaniu mięsa. ;-) A miesozerny jestem wybitnie


Brakuje mi tego abonamentu, teraz to dopiero literowek nawysylam w swiat.

08.01.2005
03:02
smile
[120]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pożyczę ci swojego;)

pokaż kiełki...

08.01.2005
03:04
smile
[121]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Ok idę sobie trovhę w KO pograć :>

Dobranoc aniołki zarówno te grzeczne jak i mniej ;)

08.01.2005
03:06
[122]

EwUnIa_kR [ Legend ]

DiabloManiak ---> j anawet nigdy nie stałam obok aniołka ...ale dobranoc:)

08.01.2005
03:08
smile
[123]

katrin20 [ Kati ]

Ktoś tu widział aniołka?? ;P To muszą być szpiedzy bo tu takich nie ma! ;D i branoc Diablo

08.01.2005
03:09
[124]

EwUnIa_kR [ Legend ]

*gmyra w swoim D poszukując zdjęć z pikniku*

08.01.2005
03:10
smile
[125]

peeyack [ Weekend Warrior ]

A może być jęzor? Zdjecia z kłami na wierzchu nie mam :-( Bluetootha nie ma moj komp dziadek, a na karte mi szkoda tej stówki

08.01.2005
03:13
[126]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Tą niezdrową opalenizne musicie wybaczyć... Zboczenie zawodowe wymaga ode mnie czasem pracy w terenie, mozna sie troche zjarac od słońca

08.01.2005
03:13
smile
[127]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Kurde disconnect from serwer :( jak ja to kocham :)

A każda kobieta jest aniołem tylko że niektóre upadłymi :> (filozofia po kilku piwach)


08.01.2005
03:14
smile
[128]

EwUnIa_kR [ Legend ]

o kurcze...przypadkowo całkiem trafiłam na b.przystojnego mężczyznę z forum....Cainoor chyba...

08.01.2005
03:16
[129]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pee---> widziałam tą fotkę;D..miałam fajne twoe zdjęcie na dysku...cały czas go szukam..

08.01.2005
03:18
smile
[130]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Mmm, jakies tajemnicze zdjecie? Ja straszelnie mało tych zdjęć wyniosłem z ostatniego pikniku... Na poprzednich dwóch nie bylo takiej masakry alkoholowej jak na tym :D

08.01.2005
03:19
[131]

EwUnIa_kR [ Legend ]

to jest twoje moje ulubione;)

toz watku karola.

08.01.2005
03:19
smile
[132]

katrin20 [ Kati ]

Diablo --> Jesteś w błędzie... oj nie każda... :D

Ewunia --> Pokaz :>

08.01.2005
03:20
[133]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Kobieta - Aniołem ? Pozwolcie ze skomentuje to nastepujacym obrazkiem

08.01.2005
03:22
smile
[134]

peeyack [ Weekend Warrior ]

To Tygrysek ma na imie Karol? Ale dziwnie - jakos mi nie pasuje... Sprawdzalas w dokumentach? To nie moze byc prawda... Zbyt zwyczajnie :D

To zdjecie akurat tez mam. Na wszystkich pozostalych jestem elementem głębi obrazu :D

08.01.2005
03:23
[135]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pee---> wiem to napewno:D nie pytaj skąd:>:D

aniołek...niczego sobie;)

08.01.2005
03:24
[136]

Jerryzzz [ Senator ]

siema :) Mam pytanie: kto z was zna kapele N.R.M.?

08.01.2005
03:25
smile
[137]

peeyack [ Weekend Warrior ]

No wiem, szkoda ze na podgladzie nie widac animacji... Prawdziwa natura kobiet :-)

08.01.2005
03:25
[138]

EwUnIa_kR [ Legend ]

białoruski rock?


pee---> widać:P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-08 03:25:00]

08.01.2005
03:27
smile
[139]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Jak powszechnie wiadomo wszystkie zastępy piekielne to strąconi z nieba (+potomstwo) więc nieduży to krok :>>


Mozę teraz mnie nie wywali :)

08.01.2005
03:31
smile
[140]

katrin20 [ Kati ]

pee ---> Takie aniołki to ja lubię :D

08.01.2005
03:31
smile
[141]

EwUnIa_kR [ Legend ]

chodźcie do mamusi błądzące duszyczki:D..czas na jakies małe śniadanko:]

08.01.2005
03:33
[142]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobra na trzy cztery zamykamy forum ok?

08.01.2005
03:34
[143]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Sie mroczno zrobiło na watku.No, bo nie zasne dzisiaj w koncu. :P Zabrania sie straszenia wampirów. Dokarmianie jak najbardziej dozwolone...

Znikam zapalić i spać - 46 godzina zaraz stuknie

08.01.2005
03:35
[144]

Jerryzzz [ Senator ]

Tak, bialoruski. Ale nie rock, a punk rock :P

Ewunia ---> Lubimy NRM? :>

08.01.2005
03:38
[145]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Jerryzzz ---> możemy posłuchać...


dobranoc maleństwa:P:*:*:*:*:*

weźcie sobie po buziaku:]

08.01.2005
03:38
[146]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Oczywiscie uprzednio zycze wam dobre nocy. I lekkiego poranka :-)

08.01.2005
03:42
smile
[147]

katrin20 [ Kati ]

Papaciohy i milusich snów!!!!!!!!!!!!!! :*:*

08.01.2005
03:45
[148]

Jerryzzz [ Senator ]

Kto jeszcze zostaje?

08.01.2005
05:03
smile
[149]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ja! Ja!

08.01.2005
23:10
smile
[150]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Wotam wszystkich (nawet aniałki które temu zaprzeczają ;) )

KArczma otwarta

08.01.2005
23:12
smile
[151]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Witam , witam , nie śpimy dziś do której? :P(standardowe pytanie :D)

08.01.2005
23:12
[152]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

a byla kiedys zamknieta? ;))
Erotycznych Snow zycze.

08.01.2005
23:16
[153]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

X-Cody-----> Nawzajem :)

08.01.2005
23:16
smile
[154]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

meldujem siem posłusznie :)
to do której dzisiaj nie-pośpimy? :>

Czołem:
snopek ---> bo ostatnio narzekał ze go nie wpisałem do tej listy :)
Dymek
Sista'
Mati
Keti :)
peeyack

i inni :)

jak jest? :>

__________________

Ktoś dzisiaj gra w q3 ???? :>

08.01.2005
23:16
smile
[155]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

X-cody a ja tobie erotycznych przygód bo sny może mieć każdy ;)

08.01.2005
23:17
smile
[156]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Kamyk ja mogę ale nie mam :)

08.01.2005
23:17
smile
[157]

Adamss [ -betting addiction- ]

Kamikaze --> A ja to co?! Od dawien dawna tu przesiaduje :).

08.01.2005
23:18
[158]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

DiabloManiak --> Dzieki - zdecydowanie sie przyda :P I nawzajem, oczywiscie :)

08.01.2005
23:19
smile
[159]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Adamss----.Ale to jest lista V.I.Pów :P

08.01.2005
23:20
smile
[160]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Adamss ---> godosz :> odkąd ja tu przesiaduje Ciebie chyba 1wszy raz widze :)
Możesz sie dopisaćdo listy :>

Dymek ---> to se skumbinuj lenió :>

08.01.2005
23:20
[161]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

KaM1kAzE®------>Wezme Twoje gg i kiedys zagadam do CIebie ok?Zgadamy sie z Quakem 3 :P Musimy w koncu zagrac...

PS.Jak ja dawno w niego nie gralem....

08.01.2005
23:22
smile
[162]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

MAti ---> no bo ja reaktywuje ostast(s)nio tą gre :)

Też miałem 2 lata przerwy ale powróciłem :)

nie? panie weteran? :>

08.01.2005
23:22
smile
[163]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Kammienny łosió ale mi się niechce kombinować bo leniwiwec niepospolity jestem :)

08.01.2005
23:26
smile
[164]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Dymek ---> a myślisz ze ja to co? urobiony po pachy jestem? :>

Piwko dla leniów :) ----------------------------------------------------->

08.01.2005
23:29
smile
[165]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

KaM1kAzE®-----> Ma sie rozumieć panie weteran :)

08.01.2005
23:32
smile
[166]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Mati ---> no to dla ciebie też piwko :> ------------->
jak jesteś na dodatek leniem to już 2 masz do wypicia :]

BTW:

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

MAti ---> no bo ja reaktywuje ostat(s)nio tą gre :)

^^^ to tak miało wyglądać a nie ostast(s)nio :))))

08.01.2005
23:35
[167]

snopek9 [ Legend ]

Witam wszystkich ..

KaM1kAzE® -->pamietałes , ale miło :))

08.01.2005
23:37
[168]

snopek9 [ Legend ]


KaM1kAzE®-->Ja moge pograc z toba w quake3 moze z nowym monitorem mi lepiej pujdzie ??
Chyba ze jestem za slaby dla ciebie ..Moze mnie pouczysz dzis ??

08.01.2005
23:42
smile
[169]

Adamss [ -betting addiction- ]

Kamikaze --> Ja tu byłe dłuuugo rzed Tobą :). Kiedy ten wątek był w porze rozkwitu :). Przesiadała tu elita VL'a :D. Później wątek mi znikł z oczu.. a teraz znów go widuje :).

08.01.2005
23:47
smile
[170]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Adamss ---> w gruncie rzeczy nie chwaląc się absolutnie to chyba dzięki mnie ludzie w nim piszą :)

Bo tak kiedyś kopałem w wątkach i odgrzebałem bezsenność, i wpisałem posta, ktoś odpisał. potem coraz więcej osób wpadało, a teraz to już w ogóle rzeź :))

A że tu VL owcy przesiadują to wiem doskonale :)

Snopek ----> spoko luz :) gramy, ale nie na tych twoich chorych mapkach :) zgłoś sie na GG :]

08.01.2005
23:52
[171]

snopek9 [ Legend ]


Masz identyczna ilosc postow jak ja :)))

08.01.2005
23:53
[172]

snopek9 [ Legend ]

KaM1kAzE® -> to do Ciebie ...

09.01.2005
00:03
[173]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

chybba dzis nie pospie meeeeeeeeeeeee

09.01.2005
00:20
smile
[174]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

CO jest?Nie śpimy!!!!Przynajmniej do 7 rano :P

09.01.2005
00:27
smile
[175]

Torn [ Merces Letifer ]

zmykać do następnej części!

09.01.2005
00:28
smile
[176]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

7 7 orajt

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.