Brisk. [ Chomik ]
Bezsenność, czyli [ a bo mi wolno :> ] :> | cz.190
Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.
Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.
...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? ---- arthemide
Otwarte od 23 do 7 rano.
[reszty niema bop mi sie nie chciało tak dużo ctrlować + c a potem cytyrylować + v :>]
Co sie bede wysilał:>

zarith [ ]
pierwszy, a co:)
Brisk. [ Chomik ]
zarith bardzo bym sie zdziwił gdybys nie chciał piersi zdobyć :P
ZAMKNIĘTE do 23 :>

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
.: Otwieramy :.
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ja tylko na chwilke, dzisiaj nie wyrabiam po wczorajszej nocy ;]
POZDRo dla 'bezsennych" :)

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Joł ziomy :>
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
hello
EwUnIa_kR [ Legend ]
jestem ale jeszcze sobie gram:P
immo--->:*

katrin20 [ Kati ]
Hejka wszystkim! :D
Cześć Brisk! ;)
Cześć Immopciu! :* ;)

katrin20 [ Kati ]
Cześć Ewuniu! ;* ;P
sie dziś zakolczykowałam :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
kaśka---> też język?
Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin --> fota :> byle szybko bo mnie łózko woła :P

<Przem@x> [ Pretorianin ]
czesc wszystki czyli inaczej czescBrisk czesc zarith
czescEsqualante czesc Immothep czesc DiabloManiak
czesc Vejt czesc Ewunia_kR
czesc katrin20 (ile osob na GOL-u nie spi :>)
Immothep [ Errare humanum est. ]
GG dział :| :P:D =]
katrin20 [ Kati ]
Ewunia --> Na razie brew, nad językiem się jeszcze zastanawiam i mam pytanko odnośnie tego... słyszałam, że po przedziurawieniu jęzorka :) przez jakiś czas się nie mówi, długo?
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
katrin2o -- mówi się ale się sepleni
EwUnIa_kR [ Legend ]
kaśka---> każdy ma inaczej...ja miałam przerąbany pierwszy tydzień...zero jedzenia..herbata przez słomkę...schudłam 7 kilo..a mówić nie mogłam przez 3 dni...zero...pisałam wszystko na kartkach:D
ale tak jak mówię..każdy ma inaczej...

katrin20 [ Kati ]
Przemo ---> Hejka :) chyba wystarczająco dużo osób cierpi na bezsenność ;P
Immopciu ---> Spoko, dam jak zrobię :) cierpliwości :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
miałam tak spuchnięty język że nie mieścił mi się do buzi:D

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
móffi fie, fylko tfoche nie fyłaśnie :P i pfef jakif czaf bfoli i fie czfofiekf śflini...
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Kolczyk na języku to głupia sprawa prędzej czy później będziesz żałować
EwUnIa_kR [ Legend ]
<Przem@x> ---> to ty nie wiesz że każdy nowy w bezsenności stawia flaszkę i wkleja swoje zdjęcie;D

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
oooo, fefć Pfffemekff :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
Esqualante ---> no nie mów że masz kolczusia:P

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
Nie mam, mam kumpla :P
Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
[edit]
z resztą nie tylko na języku ma kolczyki ;]
mówi, że ten na języku to pikuś :D

katrin20 [ Kati ]
Vejt ---> Szefleni sze powjadasz ;)
Ewunia ---> A to nie tak strasznie długo, myślałam, że znacznie dłużej :) moja mama będzie wdzięczna za każdy dzień mojego milczenia hahaha ;P ...a co do tych 7 kylo to dietka cud cio? ;D hehe... po wczorajszych rozmowach, a właściwie to już dzisiejszych i po naoglądaniu się tatoo!!! już nie wytrzymałam i musiałam sobie coś zrobić :) przez Ciebie tak tak właśnie przez Ciebie mam dziurę nad okiem wielkości melona bo facet wziął złę narzędie! ;D ... a tak całkiem poważnie to właściwie nie bolało ale zajefajnie się lała krew... makeup szlag trafił :)
Immothep [ Errare humanum est. ]
Wszyscy posneli czy jak?
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
katrin20 -- lol

peners [ SuperNova ]
Ja nie śpie mam teraz taka dywize.
Cała noc tylko Half-Life 2 i ja :D

Quicky [ Senator ]
elo ziomy i maniury ;)

katrin20 [ Kati ]
Immopciu ja nie śpię! ;P A chciałeś coś konkretnego? :>
Vejt --> Kolczyk można zawsze wyciągnąć jak się znudzi :) obcęgi w ruch i buch ;)
Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin ---> tak chciałbym
misiek kolorowy [ Junior ]
dobranoc
EwUnIa_kR [ Legend ]
ktoś mnie zaGGadał:>
ale śledzę wątek:D

katrin20 [ Kati ]
Quicky --> Hejka :)
Immopciu --> A ciooo? :> Powiedz... służę pomocną ręką ;P
EwUnIa_kR [ Legend ]
a co to jest? co ja jestem? maniur? jak się to odmienia?:D
snopek9 [ Legend ]
Siemanko ...
Czekam na waznego mesa wiec sobie posiedze w necie troche ..

Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin ---> niestety na to nie jesteś w stanie nic poradzić :(

Quicky [ Senator ]
JeStEs MaNiUrA a Ja JeStEm SpOx ZiOmAl
nie ffiem jak siem to odmienia ale to niewashne

katrin20 [ Kati ]
Immopciu --> Jeszcze mnie nie znasz... ja ze wszystkim sobie radzę :*
snopciu --> siemanko! ;)
Ewunia --> to brzmi jak jakieś jedzenie ;P
EwUnIa_kR [ Legend ]
aha...
immo----> co się dzieje?
EwUnIa_kR [ Legend ]
kaśka:D ja nie moge jakie skojarzenie;D fakt..taka jestem słodka że nic tylko mnie schrupać;D

Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin ---> a z nowotworem sobie poradzisz?? bo jak tak to Cie na rekach bede nosil :(
snopek9 [ Legend ]
Czyli zapowiada sie dluga noc..bo jeszcze nie dostałem wiadomosci czy mam mesa ..tak tak sprawa jest dosyc skomplikowana ...

katrin20 [ Kati ]
Ewunia :) to propozycja haha ;D no weź nie tak przy wszystkich ;P bo też będą chcieli :D takie propozycje rozważam na prywatnych kanałach ;P

katrin20 [ Kati ]
Immopciu --> Że jak??? Ty czy ktoś z rodziny? :(
EwUnIa_kR [ Legend ]
jasne że propozycja;> a co to jest Prywatne kanały?:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
biedny piesek...:(
Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin --> można powiedzieć ze "z rodziny"... jest dla mnie jak domownik, spedzil ze mną ponad połowe mojego życia, moj piesio :(

katrin20 [ Kati ]
hahaha :D wszystkie formy kontaktu poza GOLem ;P no wiesz GyGy, mail a najlepiej to kontakt osobisty z dostawą do domu ;P no to jak ;P ]:->

katrin20 [ Kati ]
Immopciu ---> współczuję badzio :* dobrze wiem cio czujesz :* przykro mi <przytul>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Narka wszystkim...
... do usłyszenia
EwUnIa_kR [ Legend ]
Immothep 3maj się mały:*
kaśka---> no to jak? omawiamy szczegóły?:P
katrin20 [ Kati ]
Immopciu ---> Branoc i spokojnych snów :* głófka do góly :* Papaciochy
Ewunia --> No pewnie, czekam z niecierpliwością :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
to ja czekam:>

katrin20 [ Kati ]
No cio jest wyłamujesz się :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
ja? w życiu:P
ale musisz wiedzieć że ..przeze mnie droga w wiekuiste męki......
katrin20 [ Kati ]
Tak, no to dobrze bo ja też! ;) ...poza tym uwielbiam męki i ogień piekielny ;P (ten opis wygląda jakoś znajomo ;) )
EwUnIa_kR [ Legend ]
masz moje gg?:>:D
ale musisz obiecac że się we mnie nie zakochasz:D
katrin20 [ Kati ]
hyhyhy... no ależ skąd ni mam, skąd ten pomysł haha :> :D
mogę Ci obiecać nawet z miejsca... poza tym ja się nie zakochuję... tylko wykorzystuję ;P ]:->
no to jak, pasi? ;P
EwUnIa_kR [ Legend ]
eeejjj podglądaczka:> gdzies polazła;>
EwUnIa_kR [ Legend ]
no to pasi:]
idziesz do mnie?:P
p.s. wszyscy tak mówią....
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-08 00:33:46]
katrin20 [ Kati ]
ja nie podglądywuje :> jush jestem, pisałam smysa... a cio tęskniłaś :> :D ;P
EwUnIa_kR [ Legend ]
nooo...zatęskniłam się na śmierć;D
katrin20 [ Kati ]
Daj adres, mam trafić po omacku.... na śmierć? :> i kto tu się zakochuje? ;P ;D
EwUnIa_kR [ Legend ]
ej mała ...to był żart:D
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Dobry , zaczynam bezsennosc w moim wydaniu :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
mati---> zaczynaj:D czekamy:D
snopek9 [ Legend ]
Mati176 -->dobry ..
Juz sie zaczynam denerwowac ...
katrin20 [ Kati ]
Ewunia ---> Jasne, teraz nie kłam... wydało się, ale to nic w końcu jestem wspaniała :D
Mati ---> Hello

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Oh , jakie przywitanie :P , jednak widać odrazu , że w bezsenności są kultywatroni ludzie :P zawsze jak tutaj codziennie wstępuje , zawsze jest miło :D
NO TO ZANCZYNAM !!! ODLICZAMY STOPERAMI!!! :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
ty miałes coś chyba zacząć...rozbieraj się;P
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
EwUnIa_kR----->To pozniej troszke :P , a zresztą skoro mam zacząć to sciągam czapke , teraz kolej kogos innego :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
ok...ja moge koszulkę...:P
katrin20 [ Kati ]
Mati oj nie błaznuj i rozpieraj się bo i tak weźmiemy siłą :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
filozof się znalazł:D
katrin20 [ Kati ]
hahaha
to znaczy rozbieraj ;P
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
EwUnIa_kR----.Racja filozof sie znalazł :P , no Ewunia skoro bluzeczke zdjełaś , to kolej tera na kogo innego... :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
zdjęłam bluzkę ale założyłam piżamkę;D
mam zamiar ciebie oglądać a nie siebie rozbierać;D
narazie przynajmniej:D

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
LOL , oglądac rozbierać , to prawie te same rzeczy :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie cwaniakuj:>:P:D
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
EwUnIa_kR------>Stwierdzam fakt tylko , i wiem co masz na mysli , ale ja sie nie dam!!! (tak szybko :P)

Adamss [ -betting addiction- ]
Hail!
EwUnIa_kR [ Legend ]
no dobra...widzę że potrzebujesz czasu...
kaśka--> chodź namówimy się;D
katrin20 [ Kati ]
Oki, ale pisz cicho żeby nikt nie słyszał :D
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
EwUnIa_kR-----.Chyba jednak masz racje , cos mi sie juz roi , chyba musze pojsc spac :P
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Adamss----->Witojcie :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
no...to rozumiem:D czas to strata czasu:D

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
EwUnIa_kR ------>NARA
& inni nara
Dziś wyjątkowo wczesnie ide , ale coz , jezeli kobieta mi mówi , że juz powinienem isc spac , to juz wyboru nie mam :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobranoc mati:]
p.s. tchórz:D
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
eee tam odrazu tchórz :P , z chęcią bym został , ale jakos predyspozycji nie mam tera :P

katrin20 [ Kati ]
Mati --> Jako kolejny potwierdzasz, że ród męski to wykruchy bez pisanek ;P
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Eee tam :) , chyba zostałem sa, na placu boju , a przeciwko mnie 2 kobiety , i co ja mam zrobic?Skapitulować?Inaczej mnie poturbują a ja chce dożyć do następnej "Bezsenności" :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
mati..moment..nie zrozumieliśmy się;D MY NI EJESTESMY PRZECIWKO TOBIE!

katrin20 [ Kati ]
Ależ oczywiście, że nie jesteśmy :D ]:->
EwUnIa_kR [ Legend ]
polazł sobie;D wystraszyłyśmy go:D
katrin20 [ Kati ]
Hahaha ;D starałam się być delikatna... hahaha... joke ;P
EwUnIa_kR [ Legend ]
pee---> zaglądniesz do nas?

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Widzisz ewuniu straszna jesteś *zaczyna się bać * ;)

peeyack [ Weekend Warrior ]
==>Ewunia
No nie wiem, zastanowie sie ...
Uppssss. Za pozno. Dzisiaj sie juz niestety (albo na szczescie) położe. Co mnie tak niezmiernie ucieszylo dzisiaj - nie zdazylem zrobic roboty jednak w ciagu wczorajszej nocki. Mialem ja dokonczyc dzisiaj, ale ni cholery nic mi nie wychodzi. Cos sie spieprzylo na amen. Jutro rano jade z radosnym glosem zakomunikowac to dyrektorowi :-)
EwUnIa_kR [ Legend ]
no to miłych snów pee...i odpocznij:*
peeyack [ Weekend Warrior ]
Podobno dluzszy okres bez snu wplywa niszczaco na mozg i prowadzic moze do choroby psychicznej. U ruskich nawet zrobili odpowiednie badania na ochotnikach. Marnie sie to dla niech skonczylo.
Ale moim wiórom juz chyba wiele nie zaszkodzi. wlasnie uplywa 45 godzina bez snu. Jeszcze wiem, jak sie nazywam :-)

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
To zacznij czytać booka peeyack :D
Czy może huż skończyłeś ;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
kaśka---> cyt:może jakiegoś shogotka sobie sporzadzimy<hahaha>
pee-----> za godzinę wszyscy sobie będziemy przypominali jak się nazywamy:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
kaśka jeszcze jeden cytat:ale czy napewno sie posuwasz do przodu jeżli nie wiesz co masz z tyłu
*turlam się ze śmiechu*

peeyack [ Weekend Warrior ]
Diablomaniak
Wiesz, ze znasz odpowiedz na to pytanie... Jakos sie nie moge zebrać.
dziwne uczucie. Chce mi sie spac, ale mi sie nie chce klasc... Mieliscie cos takiego kiedys? Czy to juz pierwsze objawy?
... They're coming to take me away, huh, huh
EwUnIa_kR [ Legend ]
pee---> a niemasz wrażenia że coś cię ominie jak się położysz spać?

katrin20 [ Kati ]
Ewunia --> nie no, ma niezłe teksty <hahaha>
Ja to już dawno leżę na podłodze zalana herbatą, którą miałam wcześniej w kubku <hahaha>
katrin20 [ Kati ]
pee --> Oj ja Ci już teraz mówię, że będziesz żałować jeśli pójdziesz

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Kurde przez takie sprawy jak znanie odpowiedzi jasnowidzę zostanę :)
Ale może to i lepiej przynajmniej będe znać pytania przed sesją =)
Ja mam tak codzienie nie chce mis spac ale zasnę , chce mi się spać nie śpie bo mam sprawy do załatwienia :>

peeyack [ Weekend Warrior ]
Ewunia==>
Czytasz w myslach czy co? Normalnie codziennie sie klade po 2.00 a do pracy na 7.00 - nerwy by mnie zjadly, jakbym poszedl wczesniej w kime. Myslalem ze to jakies moje schorzenie psychiczne, ale widze ze nie jestem osamotniony w tej kwestii
EwUnIa_kR [ Legend ]
pee---> nie idź nie idź :P
kaśka--->od czegos musiało sie to zamiłowanie zacząć
(2:48)
sprawdzam czy przypadkiem nie miało podobnej genezy jak moje
<hahaha>
ok..jeśłi to jest ktoś z forum to wychodze własnie na kompletną idiotkę;D
EwUnIa_kR [ Legend ]
pee---> mam podobnie:)...ale nie wiem czy to można leczyć;D...gorzej..ja nie wiem czy chcę to leczyć...dobrze mi jest z tym...chyba...
EwUnIa_kR [ Legend ]
EwUn!a (2:53)
nudzisz mnie..
7137236 (2:53)
powiadasz ?
EwUn!a (2:53)
poważnie
7137236 (2:53)
aż tak strasznie jest ?
EwUn!a (2:53)
powiało gotykiem kiedy się pojawiłeś..
EwUn!a (2:53)
a teraz...no cóż...
7137236 (2:54)
a takie to rzeczy cie bawią
7137236 (2:54)
no widzisz
7137236 (2:54)
to kwestia przestawienia sie
7137236 (2:54)
abra kadabra
7137236 (2:54)
i i am death
EwUn!a (2:54)
RIP
i tu pojawił się komunikat: czy chcesz dodac użytkownika do listy zablokowanych?
TAK:D

peeyack [ Weekend Warrior ]
No to ja sie przyznam szczerze ze mnie to troche meczy... Wyzbylbym sie jakby sie dalo. Czyzby wampiryzm? Slonca nienawidze, blada cera jest no i ochota nakasanie czasem zbiera... Tylko o dziwo lubie czosnek

katrin20 [ Kati ]
Hahahahahahahahaha nie no, nie wklejaj już więcej bo mój brzuch ledwo wytrzymuje ze śmiechu <hahaha> Jakie cudowne pożegnaie... takie mroczne... takie gotyckie hahahaha ;P ;D
EwUnIa_kR [ Legend ]
pee---> kąsac mówisz?:P
peeyack [ Weekend Warrior ]
Ano kąsać. :-) Natura wyposażyła mnie w kły służące rozszarpywaniu mięsa. ;-) A miesozerny jestem wybitnie
Brakuje mi tego abonamentu, teraz to dopiero literowek nawysylam w swiat.

EwUnIa_kR [ Legend ]
pożyczę ci swojego;)
pokaż kiełki...

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Ok idę sobie trovhę w KO pograć :>
Dobranoc aniołki zarówno te grzeczne jak i mniej ;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
DiabloManiak ---> j anawet nigdy nie stałam obok aniołka ...ale dobranoc:)

katrin20 [ Kati ]
Ktoś tu widział aniołka?? ;P To muszą być szpiedzy bo tu takich nie ma! ;D i branoc Diablo
EwUnIa_kR [ Legend ]
*gmyra w swoim D poszukując zdjęć z pikniku*

peeyack [ Weekend Warrior ]
A może być jęzor? Zdjecia z kłami na wierzchu nie mam :-( Bluetootha nie ma moj komp dziadek, a na karte mi szkoda tej stówki
peeyack [ Weekend Warrior ]
Tą niezdrową opalenizne musicie wybaczyć... Zboczenie zawodowe wymaga ode mnie czasem pracy w terenie, mozna sie troche zjarac od słońca

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Kurde disconnect from serwer :( jak ja to kocham :)
A każda kobieta jest aniołem tylko że niektóre upadłymi :> (filozofia po kilku piwach)

EwUnIa_kR [ Legend ]
o kurcze...przypadkowo całkiem trafiłam na b.przystojnego mężczyznę z forum....Cainoor chyba...
EwUnIa_kR [ Legend ]
pee---> widziałam tą fotkę;D..miałam fajne twoe zdjęcie na dysku...cały czas go szukam..

peeyack [ Weekend Warrior ]
Mmm, jakies tajemnicze zdjecie? Ja straszelnie mało tych zdjęć wyniosłem z ostatniego pikniku... Na poprzednich dwóch nie bylo takiej masakry alkoholowej jak na tym :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
to jest twoje moje ulubione;)
toz watku karola.

katrin20 [ Kati ]
Diablo --> Jesteś w błędzie... oj nie każda... :D
Ewunia --> Pokaz :>
peeyack [ Weekend Warrior ]
Kobieta - Aniołem ? Pozwolcie ze skomentuje to nastepujacym obrazkiem

peeyack [ Weekend Warrior ]
To Tygrysek ma na imie Karol? Ale dziwnie - jakos mi nie pasuje... Sprawdzalas w dokumentach? To nie moze byc prawda... Zbyt zwyczajnie :D
To zdjecie akurat tez mam. Na wszystkich pozostalych jestem elementem głębi obrazu :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
pee---> wiem to napewno:D nie pytaj skąd:>:D
aniołek...niczego sobie;)
Jerryzzz [ Senator ]
siema :) Mam pytanie: kto z was zna kapele N.R.M.?

peeyack [ Weekend Warrior ]
No wiem, szkoda ze na podgladzie nie widac animacji... Prawdziwa natura kobiet :-)
EwUnIa_kR [ Legend ]
białoruski rock?
pee---> widać:P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-08 03:25:00]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Jak powszechnie wiadomo wszystkie zastępy piekielne to strąconi z nieba (+potomstwo) więc nieduży to krok :>>
Mozę teraz mnie nie wywali :)

katrin20 [ Kati ]
pee ---> Takie aniołki to ja lubię :D

EwUnIa_kR [ Legend ]
chodźcie do mamusi błądzące duszyczki:D..czas na jakies małe śniadanko:]
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobra na trzy cztery zamykamy forum ok?
peeyack [ Weekend Warrior ]
Sie mroczno zrobiło na watku.No, bo nie zasne dzisiaj w koncu. :P Zabrania sie straszenia wampirów. Dokarmianie jak najbardziej dozwolone...
Znikam zapalić i spać - 46 godzina zaraz stuknie
Jerryzzz [ Senator ]
Tak, bialoruski. Ale nie rock, a punk rock :P
Ewunia ---> Lubimy NRM? :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
Jerryzzz ---> możemy posłuchać...
dobranoc maleństwa:P:*:*:*:*:*
weźcie sobie po buziaku:]
peeyack [ Weekend Warrior ]
Oczywiscie uprzednio zycze wam dobre nocy. I lekkiego poranka :-)

katrin20 [ Kati ]
Papaciohy i milusich snów!!!!!!!!!!!!!! :*:*
Jerryzzz [ Senator ]
Kto jeszcze zostaje?

Adamss [ -betting addiction- ]
Ja! Ja!

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Wotam wszystkich (nawet aniałki które temu zaprzeczają ;) )
KArczma otwarta

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Witam , witam , nie śpimy dziś do której? :P(standardowe pytanie :D)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
a byla kiedys zamknieta? ;))
Erotycznych Snow zycze.
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
X-Cody-----> Nawzajem :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
meldujem siem posłusznie :)
to do której dzisiaj nie-pośpimy? :>
Czołem:
snopek ---> bo ostatnio narzekał ze go nie wpisałem do tej listy :)
Dymek
Sista'
Mati
Keti :)
peeyack
i inni :)
jak jest? :>
__________________
Ktoś dzisiaj gra w q3 ???? :>

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
X-cody a ja tobie erotycznych przygód bo sny może mieć każdy ;)

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Kamyk ja mogę ale nie mam :)

Adamss [ -betting addiction- ]
Kamikaze --> A ja to co?! Od dawien dawna tu przesiaduje :).
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
DiabloManiak --> Dzieki - zdecydowanie sie przyda :P I nawzajem, oczywiscie :)

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Adamss----.Ale to jest lista V.I.Pów :P

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Adamss ---> godosz :> odkąd ja tu przesiaduje Ciebie chyba 1wszy raz widze :)
Możesz sie dopisaćdo listy :>
Dymek ---> to se skumbinuj lenió :>
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
KaM1kAzE®------>Wezme Twoje gg i kiedys zagadam do CIebie ok?Zgadamy sie z Quakem 3 :P Musimy w koncu zagrac...
PS.Jak ja dawno w niego nie gralem....

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
MAti ---> no bo ja reaktywuje ostast(s)nio tą gre :)
Też miałem 2 lata przerwy ale powróciłem :)
nie? panie weteran? :>

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Kammienny łosió ale mi się niechce kombinować bo leniwiwec niepospolity jestem :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Dymek ---> a myślisz ze ja to co? urobiony po pachy jestem? :>
Piwko dla leniów :) ----------------------------------------------------->

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
KaM1kAzE®-----> Ma sie rozumieć panie weteran :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Mati ---> no to dla ciebie też piwko :> ------------->
jak jesteś na dodatek leniem to już 2 masz do wypicia :]
BTW:
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
MAti ---> no bo ja reaktywuje ostat(s)nio tą gre :)
^^^ to tak miało wyglądać a nie ostast(s)nio :))))
snopek9 [ Legend ]
Witam wszystkich ..
KaM1kAzE® -->pamietałes , ale miło :))
snopek9 [ Legend ]
KaM1kAzE®-->Ja moge pograc z toba w quake3 moze z nowym monitorem mi lepiej pujdzie ??
Chyba ze jestem za slaby dla ciebie ..Moze mnie pouczysz dzis ??

Adamss [ -betting addiction- ]
Kamikaze --> Ja tu byłe dłuuugo rzed Tobą :). Kiedy ten wątek był w porze rozkwitu :). Przesiadała tu elita VL'a :D. Później wątek mi znikł z oczu.. a teraz znów go widuje :).

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Adamss ---> w gruncie rzeczy nie chwaląc się absolutnie to chyba dzięki mnie ludzie w nim piszą :)
Bo tak kiedyś kopałem w wątkach i odgrzebałem bezsenność, i wpisałem posta, ktoś odpisał. potem coraz więcej osób wpadało, a teraz to już w ogóle rzeź :))
A że tu VL owcy przesiadują to wiem doskonale :)
Snopek ----> spoko luz :) gramy, ale nie na tych twoich chorych mapkach :) zgłoś sie na GG :]
snopek9 [ Legend ]
Masz identyczna ilosc postow jak ja :)))
snopek9 [ Legend ]
KaM1kAzE® -> to do Ciebie ...
Yos_sarian [ Irving Washington ]
chybba dzis nie pospie meeeeeeeeeeeee

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
CO jest?Nie śpimy!!!!Przynajmniej do 7 rano :P

Torn [ Merces Letifer ]
zmykać do następnej części!

Yos_sarian [ Irving Washington ]
7 7 orajt