MP-ror [ Konsul ]
Problem z Azureusem - może kto pomoże :)
Od pewnego czasu Azureus mi momentami obciąża procka niemal na 100 %.Kiedyś chodził na minimalnych obrotach, teraz musze go nieraz wyłączyć kiedy chce pograć albo filma obejrzeć. Nie pamiętam od kiedy tak się dzieje, czy od jakiejś aktualizacji Azureusa, czy może od kiedy zainstalowałem SP2 do WinXP. Może ktoś miał podobny problem i wie jak sobie z tym poradzić

aikikaisensei [ Senator ]
Odinstaluj Azureusa,a zainstaluj Bit Tornado. Na pewno nie pożałujesz.
m4a1 [ Legionista ]
mialem podobny problem. pomoglo zainstalowanie najnowszej wersji javy.