GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sanitarium - problem w Cyrku Glupcow

06.01.2005
20:19
[1]

Radaar [ Konsul ]

Sanitarium - problem w Cyrku Glupcow

witam.
potrzebuje pieciu biletow, zeby dostac sie do Fun House, gdyz tam otrzymam lustro.

problem polega na tym, ze nie mam zadnego biletu juz i nie za bardzo widze mozliwosc wygrania tych biletow. gdzie moge je znalezc?

czyzby bug? bo nie sadze, ze mozna utknac w tej grze [ w koncu to nie Kajko i Kokosz ;) ]

z gory dziekuje serdecznie.

06.01.2005
20:34
smile
[2]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Bilety dostaniesz grając przy którmyś namiocie w grę. Jest opcja dialogowa wspominająca o grze za friko.

06.01.2005
20:47
[3]

Yo5H [ spammajster ]

szefie, prosze Cie nie graj w ta wspaniala gre z solucja... :|

06.01.2005
20:58
[4]

Radaar [ Konsul ]

^Piotrek^--> gosc od squasha chce ode mnie 3 bilety, gosc w namiocie [ prawa strona ] mowi, ze zniszczylem mu gre, srodkowy wymaga 1 biletu, po lewej stronie zada rowniez 1 biletu - opcji free play brak :)

06.01.2005
21:03
[5]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

A koleś z książką? Tam gdzie musisz walnąć młotkiem by klocek podskoczył i uderzył w dzwonek? Chyba tam można było za darmochę.

06.01.2005
22:43
[6]

Radaar [ Konsul ]

^Piotrek^--> u kolesia z ksiazka wykorzystalem bilety juz na poczatku. w tej chwili nie mam zadnego a on zada ode mnie 3, zeby zagrac. co robic?

07.01.2005
09:23
[7]

marko74 [ Pretorianin ]

linka do solucji ( niestety in english )

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.