robal [ Pretorianin ]
Czy uwierzetalnianie i logowanie to to samo ???
Czesc. Pytanie jak powyzej czyli: Czy uwierzetalnianie i logowanie to to samo . Jezeli nie to prosze o podanie definicji "uwierzetalniania". Dziekuje
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Uwierzytelnianie to sprawdzanie, czy dany użytkownik ma dostęp do jakichśtam praw, np. na serwerze pocztowym.
Logowanie może odbyć się bez uwierzytelniania. To sprawdzanie poprawności wpisanego loginu i hasła.
Tak mi się wydaje.

AIRBAND [ Pretorianin ]
UP