GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy uwierzetalnianie i logowanie to to samo ???

06.01.2005
17:02
[1]

robal [ Pretorianin ]

Czy uwierzetalnianie i logowanie to to samo ???

Czesc. Pytanie jak powyzej czyli: Czy uwierzetalnianie i logowanie to to samo . Jezeli nie to prosze o podanie definicji "uwierzetalniania". Dziekuje

06.01.2005
17:08
[2]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Uwierzytelnianie to sprawdzanie, czy dany użytkownik ma dostęp do jakichśtam praw, np. na serwerze pocztowym.
Logowanie może odbyć się bez uwierzytelniania. To sprawdzanie poprawności wpisanego loginu i hasła.

Tak mi się wydaje.

06.01.2005
17:34
smile
[3]

AIRBAND [ Pretorianin ]

UP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.