GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak nagrac film na vcd

06.01.2005
16:33
[1]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

jak nagrac film na vcd

mam 4 pliki do nagrania filmu vcd(ext,segment,mpegav,vcd) i nie wiem jak to nagrac zeby działalo?? bardzo prosze o pomoc. A i jak dodac do takiego filmu napisy??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.