hannibal2 [ Legia Warszawa ]
jak nagrac film na vcd
mam 4 pliki do nagrania filmu vcd(ext,segment,mpegav,vcd) i nie wiem jak to nagrac zeby działalo?? bardzo prosze o pomoc. A i jak dodac do takiego filmu napisy??