GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jakimi programami zabezpieczyć kompa przed hakerem??

06.01.2005
15:29
smile
[1]

piechu1988 [ Pretorianin ]

jakimi programami zabezpieczyć kompa przed hakerem??

Błagam napiszcie mi jak dobrze zabezpieczyć kompa przed włamaniami z sieci, jakie są dobre darmowe programy i jak możecie to z jakiej stronki je wziąć. Błagam bo znajomy haker się mścić zamierza. Jeśli chodzi o system to mam windows XP s.p.2 i antywirusa avast, jak coś jeszcze to pytać. Tylko jakbyście znali jakies programy proste w obsłudze, bo ja za dobra z infy to nie jestem.

06.01.2005
15:31
[2]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Jak nie jesteś za dobry, to odłącz lepiej kabel sieciowy. Gwarantuję, że żaden haker nie włamie ci się do kompa, no chyba, że go do mieszkania wpuścisz.

06.01.2005
15:32
[3]

xmastero [ Centurion ]

Odłącz go od sieci
to najlepszy sposób
oczywiście chodzi mi o sieć energetyczną
komputer bez prądu jest całkowicie i w 100% odporny na włamania

06.01.2005
15:33
[4]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Zainstaluj sobie jakiegoś firewalla np. Kerio Personal Firewall.

06.01.2005
15:36
smile
[5]

adamis [ Konsul ]

...albo Sygate Personal Firewall

06.01.2005
15:37
smile
[6]

piechu1988 [ Pretorianin ]


<hahaha> bardzo zabawne :[

06.01.2005
15:39
[7]

piechu1988 [ Pretorianin ]


a jak sobie zainstaluje tego firewalla to zapore systemową wyłączyć czy nie???

06.01.2005
15:41
smile
[8]

adamis [ Konsul ]

Ja mam wszystko włączone i jest git.

06.01.2005
18:22
[9]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

piechu1988 --> Z darmowych firewalli to Keiro, albo Tiny Proffesional (w żadnym razie Zone Alarm). Z antywirów to Avast. Do tego jeszcze Ad-Aware i Spy Bot.

06.01.2005
18:47
smile
[10]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

Sygate Personal Firewall

06.01.2005
20:10
smile
[11]

piechu1988 [ Pretorianin ]

ehhhhh tylko, że zainstalowałam Sygate Personal Firewall a tu niedość że nie rozumiem o co w tym wszystkim biega to jeszcze po angielsku :( niema jakis polskich w miarę dobrych firewalli?? Bo z tymi angielskimi to sobie nie radze :(

06.01.2005
20:17
[12]

adamis [ Konsul ]

Kerio Personal Firewall - darmowy,możesz ściągnąc polska nakładkę

06.01.2005
21:33
smile
[13]

piechu1988 [ Pretorianin ]

no dobra a jest jeszcze coś do zabezpieczenia poza firewallem??

06.01.2005
21:35
[14]

mrEdDi [ ShoguN ]

niewiem czy cos jeszcze jest ale ja mam tylko firewalla i mi sie nikt jak dotad nie wlamal :P (chyba_) a mam Outpust Firewall

06.01.2005
21:46
smile
[15]

Api15 [ Konsul ]

dobry haker 0 zabespieczenień :P

06.01.2005
21:58
[16]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Zone alarm pro jest najlepszy.Potem Kerio.

06.01.2005
22:11
[17]

szakalaka [ Pretorianin ]


Witam

piechu1988 jak dobry hacker to i tak Ci namiesza, ale poczytaj co proponuje (dla mnie GURU w tej dziedzinie Picasso)

Firewalla polecam Outposta w wersji 2.1 jest po polsku, no i najważniejszy update systemu.

Pozdro poczytaj na tej stronce :)

https://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?act=ST&f=99&t=11522&st=0

06.01.2005
22:15
smile
[18]

piechu1988 [ Pretorianin ]


dobra firewall juz mam ale chodzi mi o coś jeszcze no bo 2 firewalli to chyba się raczej nie instaluje. A znacie jakies programy do zmiany IP??

06.01.2005
22:27
[19]

szakalaka [ Pretorianin ]

Jeżeli chcesz żeby gość nie zabardzo mógł Ciebie śledzić gdzie się poruszasz popularnymi progsami to jest taki mały progs który to załatwi :) idblastersetup

06.01.2005
22:33
smile
[20]

piechu1988 [ Pretorianin ]


tradycyjna proźba.... niema czegoś po polsku??

07.01.2005
06:40
smile
[21]

piechu1988 [ Pretorianin ]

dobra nowy problem..... dlaczego jak mam włączone kerio to nie moge wogóle przeglądać stronek, bo mi wyświetla <<nie odnaleziono serwera>>. I co z tym zrobić??

07.01.2005
09:02
smile
[22]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

jeszcze nikt nie napisał programu zabezpieczającego przed hakerem
dla lam i cHackersów wystarczą firewall-e
mam zone pro i nie mam kłopotu..
2 rady
1. nie łazić po porno stronach
2. nie łazić po porno stronach

07.01.2005
09:11
[23]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

sirQwintus--> Myślisz, że to takie proste... Czasami wystarczy popełnić literówkę w adresie jakiejś strony, żeby trafić na stronę z podejrzanymi rzeczami...

07.01.2005
09:23
[24]

sakhar [ Animus Mundi ]

sirQwintus --> trzeba wiedzieć po jakich chodzić stronkach porno:) A poważnie, to jeszcze mi się nic nie wtryniło do kompa z takich stronek - już szybciej atakowało mnie ze stron z gadżetami do nielegalnego softu. Mam outpost fire wall 2.1 (albo i wyższy:), Norton Antivirus corporate edition + Opera = żadnego syfu na dysku.

07.01.2005
13:18
smile
[25]

aikikaisensei [ Senator ]

To odinstaluj Kerio bo to badziewie i zainstaluj Zone Alam 5.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.