bo [ Junior ]
Gra na medal: Gra
JESZCZE NIGDY NIE WYGRAŁEM NIC A WY???????????? NAJBARDZIE KRECI MNIE PROCESOR ALE WYPAS !!!!!!!!!!!!KAŻDY CHCE TAKIEGO MIEC