GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie w związku z filmem : chłopaki nie płaczą

06.01.2005
15:26
[1]

White Star [ Soldier ]

pytanie w związku z filmem : chłopaki nie płaczą

tam było kilka razy scena ze są w tej całej dyskotece i mi sie teraz coś skojarzylo ze ta muzyka co tam leciala to była zespolu atb. dobrze mi sie zdawalo??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.